Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

persil
#24840
Jójó, nyugi, csak azt akartam ezzel kifejezni, hogy nem sokkal bonyolultabb a nightfall😛

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

#24839
Van ott nemmessze egy teleport háromszög alaku, világito kövekkel ha beleálsz a kör közepébe akkor a kövek felvillannak, hogy milyen sorrendben kell bekapcsolni öket megérinted a köveket ozt ammen lehet menni.

専用アダプタ

#24838
Ugy latom sokan vegigvittetek Hero-k segitsegevel a kampanyokat, nagyjabol le tudnatok ir a Template Code-kat, hogy melyik hosnek milyen Skill-eket adtatok? Elore koszonom!

hoy ehh

R34N
#24837
te aljjanép, te! hogy mondhatod az egyik legjobb PvE skillre hogy szar??!!

GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV

#24836
Nem tudom ki találta ki az illusionary weaponry skillt de jó hülye volt
#24835
Fort Ranik, Surmia, Nolani eleg kraftos volt herokkal no meg a Leeeroy Rurik Jenkinssel, de terrain exploit FTW. 😄

Lord Elassar
#24834
Azt irtad, hogy a missionokkal van probléma ott nincs hydra. Egyébként ha mesmer vagy van 1 csomó interuptod<#beka2>

Zomil
#24833
a shirosat is meg lehet csinálni nekem masterre sikerült 😛

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#24832
lenne egy oylan kérdésem hogy a Crystal desertben hogyan lehet átjutni a kanyon tuloldalára/amikor kimegyek a fövárosobol és jobbra megyek/

kösz a segitséget

Győri Devi
#24831
heroway tyriaban hard modeban azaz igazi feeling 😊 mondjuk azért meglett, igaz Airun? 😊

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

#24830
Normalban Gate of Madnesst is meg lehet csinalni herokkal meg hencsikkel.

bardocz
#24829
nf-et végig lehet tolni hencsekkel és herokkal,kivéve shiros részt,persze picit ügyesnek kell lenni hozzá
bardocz
#24828
azokkal a healer hencsekkel?o.O 3 hydra szétcsapja a fél csapatot,miközben én mesmerrel iw-zek,pedig a mesmer armour nem meelee attackra van...
Szpájki
#24827
Hencsek + Herok ftw ^^ (én pl randomokkal szenvedtem utsó NF missionél, hencsekkel meg elsöre masterre meglett)

Persil: te meg már ügyes gyerek vagy mert játszottál hasonló játékokkal, söt a macrot is ismered valamint helyesirás javitoként is kitünöen remekeltél! de haveromnak ez az elsö rpg-je.... azért gondolni kell az ilyenekre is.

#24826
Egyébként meg ma már alap egy ilyen konfig, sõt ennél sokkal jobbnak kéne lennie a standardnek.

Zomil
#24825
szvsz most már az nf min követelménye a mérvadó, mivel azért folyamatosan szépült az nf-el együtt a többi ch is 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#24824
Prophecies és Factions grafikája kb egy szinten van, Nightfall kissé jobb és ezáltal picivel nagyobb a gépigénye.
Pl.: Nightfall-ban a zónák közti átjárók sokkal látványosabban van megvalósítva meg több fényesítést használnak (glowing effect vagy minek hívják, végülis emiatt olyan szép a Guil Wars világa).

Prophecies min. követelmény:
Windows XP/2000/ME/98, Intel Pentium III 800 MHz vagy más egyenértékû, 256 MB RAM, CD-ROM meghajtó, 2 GB szabad hely, ATI Radeon 8500 vagy GeForce 3 vagy 4 MX sorozat 32MB VRAM-mal, 16-bit hangkártya, billentyûzet és egér, internet kapcsolat (min. 56K)

Nightfall min. követelmény:
Windows XP/2000/ME/98, Intel Pentium IV 1 GHz vagy más egyenértékû, 512 MB RAM, DVD-ROM meghajtó, 3 GB szabad hely, ATI Radeon 8500 vagy NVIDIA GeForce 3 sorozat 64MB VRAM-mal, 16-bit hangkártya, Billentyûzet és egér, Internet kapcsolat (min. 56K), DirectX 8

Zomil
#24823
nincs különbség😊 bár eleve furcsa lenne mivel egy világ az egész csak a fejezetek mások 😊

én is alapot ajánlom, számomra az volt a legélvezhetöbb történet szempontjábol is
és böven a játék felénél jársz mire eléred a maximum szintet, szépen bele lehet jönni a játékba
nem ugy mint pl factions-ba h a 3. coopnál bevágnak eléd lvl 25-ös szörnyeket és ha assasin vagy megszenvedsz vele
nighfallnál ami nagyon nem jött be az pedig az h nagyon sokat kell gyalogolni, míg ez az alapjátéknal egyáltalán nem okoz gondot, nf-nél volt h eléggé szenvedtem mire eljutottam a térkép egyik végéböl a másikba
szoval nekem még mindig az alap játék a kedvencem, ajánlom h szerezz egy kedves guild-et és akkor pláne mindig lesz ember ha nagyon elakadnál😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lord Elassar
#24822
Zomagád! Hát a hencsik mirevalók? O.o saját tapasztalatom szerint sivatagi missionok mind hencsezhetõk<#banplz>

#24821
Köszi mindenkinek!
Grafikailag van különbség közöttük?(lehet, hogy szõrszálhasogató vagyok, de nekem ez is fontos)A szenvedésrõl meg annyit, nem vagyok teljesen kezdõ mmo-zó

Lord Elassar
#24820
De te nagy "prau" vagy.<#eljen>

persil
#24819
Én a nightfall-al kezdtem és semmi "szenvedés" nincs benne😛

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

bardocz
#24818
sajnos nem csak én tapasztaltam ezt,pedig szerintem alap nagyon jó lenne ha lenne mindenütt party és nem kéne szenvedni vele
Szpájki
#24817
teljesen mindegy hogy melyik részt veszed meg mindegyik "Stand Alone Campaign" . tehát tudsz játszani külön-külön is de egybe is tudod kapcsolni öket. Ja és én kezdöknek nem ajánlom a Nightfall-t... haveromnak kezdöként megvettük, és igen csak megszenvedett vele... (Sunspear pont gyüjtés, herok, stb ...) sztem alappal kell kezdeni aztán tök mindegy melyik fejezet... Alapban meglehet tanulni vmennyire a dolgokat mire végig viszi az ember... még ugyis elég sok mindent át kell látni nem hogy a fejezetekbe... Szvsz Profécisszel jár legjobban a kezdö

persil
#24816
Igen tudsz😉

R34n, nekem nem jön be (annyira) a proph😛PP Persze ízlések és pofonyok.
A 6 kaszt meg bõven lefedi a többi játékban létezõ kasztokat, pláne, ha figyelembe vesszük a free játékokat, amikben "nincs nagy" választék😄
(silkroad, kal etc... 😄)

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

#24815
Lehet,hogy lol kérdés de:
SZóval ha csak mondjuk a nightfall-t veszem azzal is tudok játszani ugye?
Nem csak kiegészítõk ezek amikhez kell az alap(prophecies vagy mi)?

#24814
saját tapasztalat szvsz

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

bardocz
#24813
alapjátékot nem ajánlom,nagyon megritkultak ott sjanos az emberek😞 mesmeremmel tegnapi napomat azzal basztam el hogy sivatagban 3 missionra kerestem party-t ebbõl egy lett meg,hencsekkel meg nem tudom megcsinálni maradék kettõt(thirsty,dunes)
#24812
Gondoltam 😊
Szinte kiprovokáltam ezt a választ!
#24811
hehehe 😛
#24810
Van most olyan magyar szinte naponta játszó magyar PVP guild, ahol van tagfelvétel?
Tapasztalt játékos guildet keres.

csá, nem röhögni! 😊
Atisz
#24809
Igen, máshol is kapható az a csomag. Kár hogy nem a 3. kiegészítõ van a Prophecies mellé csapva, mert többek szerint a Factions a leggyengébb rész...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#24808
Mi ez óvoda? "Nem, a tiédet!"

Kérlek, fejezd be...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

R34N
#24807
mea culpa, igazad van. mentségemre legyen mondva, hogy kicsit fáradt voltam negyed három tájban. 😊
de a feeling, ami szerintem az egyik legfontosabb még mindig a propechies odalán áll. meg hát azt sem tudom elképzelni hogy vkinek abbol a 6 core professionböl ne tetszen egy sem. a hat szerintem kb lefedi a más MMORPG-ben (igen, tudom, hogy a GW nem mmorpg) létezö kasztokat, van ott minden, gonosz nekro, lövöldözös ranger, gyogyitos monk, brutálsebzös elementalist, nagy buta warrior, másikat baszogatos mesmer. mi kell még? 😊

GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV

Faki
#24806
2009-2010 körül jöhet a 2. része.
Sztem vedd meg 11900-ért cdgalaxisban a prophecies+factions pakkot, azzal jársz a legjobban.

#24805
Még egyetlen egy kérdés: Mikor jelenik meg a második rész? Szal érdemes-e még belekezdeni az alapjátékba?

quad
#24804
érdemes az alappal kezdeni , ha nf-et rendeled elõbb utóbb bánni fogod hogy nincsenek meg az alapskillek , menj sorrendben szerintem úgy jársz a legjobban

SZEG007
#24803
te beszélsz mellé mert nem vagy hajlando tudomásul venni hogy amit másfél éve iway-nek hivtak az mamár nem létezik abban a formában amire te emlékszel

Atisz
#24802
Okoskodás, észosztás...ismerõs fogalmak.
Az aktuális témákhoz éppen azért nem is fûzök kommentárt, mert fogalmam sincs róla. De ha régi dolgok kerülnek elõ és valaki 20-adjára (is) mellébeszél vagy olyan dolgokról állít mást amire elég jó rálátásom volt, akkor ahhoz engedtessék már hozzászólnom. Ha jól emlékszem többek között ez lenne a fórum lényege.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#24801
Az alapjátékkal nekem az a bajom hogy nincs hozzám illõ kaszt, ez ugyebár nem utolsó szempont. Szal nem tok dönteni 😊

I FrosT I
#24800
Sztem is az alap játékot vedd meg(profecies). A legjobb hangulata annak van, beletanulás szempontból teljesen mindegy, mivel minden kieg. tutorial-al kezdödik ^^
enjoy

Angel O F Twilight || Team Chaos Theory[hent] www.hent.co.nr

persil
#24799
Lol miért lenne a prophecies-ben több kaszt?😄 Amúgy nekem nightfall kicsit jobban tetszik, Factions meg valahogy nem szimpatikus:S
(lehet azért, mert régen elég sok free forever szeméttel játszottam és a factions-rõl ezek a koreai meg kínai szarok jutnak eszembe😄)

Szigorú vagyok, de igazságtalan... Már ötvenezerszer megmondtam, hogy ne túlozz!

#24798
Ha nem is jatszik mar tobb mint masfel eve, az IWAY az akkor is 4+ W/R pettel es "I Will Avenge You" skillel es tok lenyegtelen, hogy azota mennyit valtozott a jatek.

#24797
Pont a prophecies-ben van a legkevesebb kaszt. Attol, hogy a kiegeszitokben van 2-2 uj kaszt meg lehet core kasztot is inditani.

R34N
#24796
én mindenképpen az alapjátékot (prophecies) ajánlom, a feeling és a több féle játéklehetöség (több kaszt) miatt. vidám ascalon szerintem mindannyiunk egyik kedvenc része volt a játékban, szerintem nem szabad kihagyni. szvsz mindenképpen a propechiest vegyed, ott van az igazi feeling, nem ezekben a szar kiegészitökben. 😛

GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV

#24795
Ma sikeresen fölraktam a gamestarhoz mellékelt 30 napos nightfall próbaverziót, hát gyerekek ezen a gammán ledöbbentem. Nekem vmi hihetetlenül nagyon tetszik, simán veri az eddig általam játszot MMO-kat (WOW, Lineage2). Komolyan elgondolkodtam hogy mit ettem ezeken és hogy mérnem kezdtem el nyomni korábban. Asszem megrendelem vmelyik részt, csak nem tudom hogy melyiket. Ti mit tanácsoltok vegyem emg az alapjáték(és tanuljak bele) vagy vegyem meg a nightfallt? (a factionst egyenlõre elvetettem.)

#24794
Hát figy. szerintem ha másfél éve nem játszol 6 hónapnál nem játszhattál sokkal többet, mivel most volt nemrég 2éves a játék <#guluszem1>. Maximum, ha bétateszteltél is. De pont a lényeget nem olvasod (vagy nem akarod megérteni). Ez a játék már rég NEM az amivel te toltad. Van "1-2" új skill, meg a régiek sem teljesen úgy mûködnek már.... tudod dolgoznak a fejlesztõk, még ha néha ez nem is tetszik nekünk... Lehet be kellene lépned a játékba, kicsit körbenézni, aztán "osztani itt az észt" (mert ilyen hangnemûek beírásaid), vagy ha nem érdekel, akkor minek írsz ide?
Befejeztem...

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

dougO
#24793
Figyelj Atisz. Nem én fogom leírni elõször, s ha most nem érted meg akkor sztem utoljára sem: 1,5 éve nem játszol mégis mindig okoskodsz, miközben ez már egy teljesen más játék, mint amit még te anno játszottál. Teljesen felesleges osztani az észt olyan dologban, amihez több mint egy éve annyi közöd van összesen h olvasod ezt a szánalmas fórumot.

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

#24792
igen kiprobáltuk, és tényleg nagyon jo volt. Gondolkodjál már néha, hogy lehetne azzal ölni? tudod 4x105 60-as armoron
#24791
Hat azon kivul hogy 3 seces spell meg 110 korul sebez amivel nem olnek meg senkit mert mindenki 600 hp korul rohangal..vagy rohangalt

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce