Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nefürgyé le!
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
Nefürgyé le!
Bosszút állt a múltkori frenzy-s spikeért, amit elkövettél ellene <#vigyor2>#vigyor2>
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
/whisp me 😄
Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.
- én elvileg nem a t-akárkihez csatlakozok hanem helyi kábelnetes szolgáltatóhoz (aki a végén t-akárkin keresztül megy fel a gernichálózatra), hétvégén a gw játszhatatlan volt, nekem az igazi gondom a DC-vel volt, nagyon sokszor kivágott és nem mindig engedett vissza
- gw2.hu fóruma (vki nem találta, ez közvetlenül a fórumra mutat, ha jól mûködik a link)
\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM
Nefürgyé le!
annál sokkal jobb lesz és összetettebb föleg pvp terén
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
gl hf
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Nefürgyé le!
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Azaz gõzük nincs mi a baj, csak hogy valami valahot talán Frankfurtban... 😞
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
A GW-nek ennyi.Januárig még tart,utána véget ér a GW-korszak.Talán még az EoTN tarthatja a fanatikusokban a lelket.
Az uj hullám:AION,GW2(az nagyon be fog jönni ha ügyesen csinálják legalább annyi ember veszi meg mint ezt de inkább a kétszerese)+amik még nagyon menni fognak(uj style),azok az ingyenesen letölthetö mmo-k(nem is olyan rosszak,higgyétek el).
Amit most elmondtam az nem tükrözi senki véleményét,csak az én véleményem.Ne higgyétek azt hogy nagyra vagyok magammal vagy jos vagyok,mindez csak spekuláció.
😄
Be Positive! MMO GAMER
Amúgy hajnalban 2-6között egész játszható, 100-200ms körüli a ping (kockák, baglyok és éjjeliõrök elõnyben 😊). A trace szerint ilyenkor csak az egyik router 100%PL, a másik tökéletesen megy.
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
meg akkor lépj be valami guildbe, õk is segítenek sokat, mert így a fórumon megkérdezel mindent, hát nincs sok értelme
a gw nem egocentrikus, ha nincs csapat nincs gyõzelem :]
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
Nefürgyé le!
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Mert ha nem, akkor szidhatod itt, de attól még nem lesz jobb... Hiába mondja az user a takarítónõnek, hogy rossz az egere, amig az informatikára nem szól, addig nem lesz neki másik... pfff
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
[/img]
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Nefürgyé le!
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
Csak az az érdekes, hogyha pingeted a rossznak vélt routereket, akkor egy elveszett csomagod sincsen... itt akadt meg vasárnap a "T"-s ügyfeles is, és én is.
Szóval lehet az a német router "rosszalkodik" ott a végén... de akkor mért itthon jelentkezik a packet loss?? Nah ehhez már én gyenge vagyok... 😊
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
Get a life!
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
vagy pl.: vagy egy anti-warrior necro, de a warrior mögött áll egy monk, aki folyamatosan szedi róla a hexet... Sok esélyed nincs a necroval...
És az egyértelmû, hogy nem ugyanazt tapasztalod... teljesen más játékstílust igényel egy kaszter, mint egy warrior. De megnyugodhatsz a warrior is tud elég nagyokat sebezni. 😊
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
Get a life!
PvP only karakternek az a lényege, hogy nem kell a pve karakteredet lvl20ig vinned, skilleket megkeresni/capelni, tárgyakat farmolni/venni, hanem legyártasz egy pvp karaktert lvl20-on és a már unlockolt (pvp játék során kapott faction pontból lehet unlockolni csak pvp karaktereidnek) tárgyakból/skillekbõl összerakod az általad jónak talált, vagy társaid szerint a csapatba illõ buildet...
Sok tényezp van még, de nehéz 1 poston belül elmagyarázni a gw lényegét... de ez biztos megvan a gw2.hu -n a wiki részen. Most nem reklám nekik, hanem 1szerüen nemtom leírni ide így 😊
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
Nefürgyé le!
Get a life!
Get a life!
Tehát kérdés mire akarod használni pve-ben, és hol... akkor talán tud valaki oda írni valami buildet... de valahol itt van leljebb egy link, ahova fel vannak rakva buildek valami wiki szerû oldal (mivel az eredeti wikirõl töröltek minden ilyet).
GWnek ez a lényege mint írtam: a balance. És még ha nem is tökéletes, akkor is sikerült azt elérni, hogy nem tudsz "istent" összeállítani, vagy legalábbis az "istenednek" tuti van egy szintén "isten" ellenfele.
Amit nehezen healelnek, az a sebzés... de azt ugyanúgy elérheted elementalistával, mint pl warriorral, vagy dervishel... (az ellenfelek függvényében)
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
Hisz megnéztem vasárnap 😊
Viszont van egy júl 1. bejegyzés a gw.com-on, miszerint valami német routerrel vannak gondok, ha jól értelmezem... és ugye ha nézed, neked is egy német router a végállomása a trace-nek...
Lehet most javították a 7végére, és mostmár a németeknek jó, nekünk meg nem? 😊
Valaki angolul tudó nem akarja megkérdezni gw supportot véletlenül? Vagy menjünk strandolni? 😊
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu