Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#25526
Nemis volt frenzy! 😞
Kata
#25525
jóvan, tudod, hogy ceretlek, de ez annyira aranyos volt 😄

[/cserf][/fülünyúl]

#25524
vót röhögni?<#vigyor2>

Nefürgyé le!

Kata
#25523
😄DDDD

[/cserf][/fülünyúl]

#25522
Ne vedd annyira a szívedre <#smile> mod-nál amúgy is szokás beleszaladni a katapult lövésbe... végre 1szer legalább van kire fogni <#vigyor> De hogy-hogy csak egy embert sikerült?? <#shakehead><#nevetes1>

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#25521
Bocsánatot kérek 😊 Olyan közel voltál az emberhez, hogy csak az õ pöttyét láttam a térképen, gondoltam ha már fel van húzva a kata akkor lepuffantom az embert vele. Erre mikor már repült a nehéz kõ, szétvált a pötty és megjelentél te is a térképen...onnan már mindegy volt. Majd csak kibírom vhogy.<#vigyor2>

Nefürgyé le!

#25520
Ejnye <#nevetes1>...
Bosszút állt a múltkori frenzy-s spikeért, amit elkövettél ellene <#vigyor2>

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#25519
de még mindíg nem tudom hogy tudsz olyan lelki teher mellett élni hogy lelõtté' katapulttal 😮
#25518
hmmm, gvg?
/whisp me 😄

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

#25517
- wikis buildek angolul : pvxwiki

- én elvileg nem a t-akárkihez csatlakozok hanem helyi kábelnetes szolgáltatóhoz (aki a végén t-akárkin keresztül megy fel a gernichálózatra), hétvégén a gw játszhatatlan volt, nekem az igazi gondom a DC-vel volt, nagyon sokszor kivágott és nem mindig engedett vissza

- gw2.hu fóruma (vki nem találta, ez közvetlenül a fórumra mutat, ha jól mûködik a link)

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

#25516
Nekem is egészen elviselhetõ volt 200-300 körüli pinggel még gvg-zni is bírtam, ez utóbbit köszi Mod <#wave>

Nefürgyé le!

Zomil
#25515
lol nem:d nézz be a topikjába
annál sokkal jobb lesz és összetettebb föleg pvp terén

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

SZEG007
#25514
Amugy az Aion nem csak egy Lineage 2 klon lesz szebb grafikával?

#25513
Nemtom közben néztétek-e, de én most teljesen másfelé routolok a végén. Igaz egy 80%PL-os magyar szerver benne van, de azt kikerüli, ha tudja... most így 300ms fölé nem megy a ping.
gl hf

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#25512
Kozben talaltam 7 uveg bort gondosan elpakolva..gondolom elolem dugta anyam el..jofele a palack szerint<#eplus2>

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#25511
Milyen lakás az Te?<#eplus2>

Nefürgyé le!

#25510
Nincs szesz a lakasban<#puszi><#zavart2>

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#25509
Igyál egy sört inkább Alyr <#vigyor2>

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#25508
Az jo hogy 10 napja nem tudjak<#vigyor3><#beka2>Akkor eleg sokat foglalkoznak a dologgal...

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#25507
http://wiki.guildwars.com/wiki/Gaile_News

Azaz gõzük nincs mi a baj, csak hogy valami valahot talán Frankfurtban... 😞

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

TQ cheater
#25506
Hihetetlen mi történik szeretett játékommal.Ideje váltani,már ugyis kiábrándultam belöle,meg ez a szerver tönkremenés is.
A GW-nek ennyi.Januárig még tart,utána véget ér a GW-korszak.Talán még az EoTN tarthatja a fanatikusokban a lelket.
Az uj hullám:AION,GW2(az nagyon be fog jönni ha ügyesen csinálják legalább annyi ember veszi meg mint ezt de inkább a kétszerese)+amik még nagyon menni fognak(uj style),azok az ingyenesen letölthetö mmo-k(nem is olyan rosszak,higgyétek el).
Amit most elmondtam az nem tükrözi senki véleményét,csak az én véleményem.Ne higgyétek azt hogy nagyra vagyok magammal vagy jos vagyok,mindez csak spekuláció.
😄

Be Positive! MMO GAMER

#25505
Én is néztem... csak az az érdekes, hogy a Network newsban, és a Gaile naplóban a wikin is, már júli 1-én felírták a hibát (tehát valószínû a külföldi játékosoknak már régebb óta lagol). Nálunk pedig csak pénteken jelentkezett én ezért nem kapcsoltam össze a 2 jelenséget... Lehet szépen lassan meghal a "rendszer"? 😞
Amúgy hajnalban 2-6között egész játszható, 100-200ms körüli a ping (kockák, baglyok és éjjeliõrök elõnyben 😊). A trace szerint ilyenkor csak az egyik router 100%PL, a másik tökéletesen megy.

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#25504
ez nem wow, itt nincs olyan, hogy legyõzhetetlen...

meg akkor lépj be valami guildbe, õk is segítenek sokat, mert így a fórumon megkérdezel mindent, hát nincs sok értelme

a gw nem egocentrikus, ha nincs csapat nincs gyõzelem :]

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#25503
Hétvégén nálunk is rettenetes pingeket produkált a game, szegény nej nem bírt normálisan játszani 😄 Viszont a CS:S külföldi és magyar szervereken is tökéletes volt, 5-30 között mozgott a pingem, ami jónak számít. Szóval valószínû GW oldalon volt a hiba forrása.
#25502
egyik frankfurti szerverrel gáz van és abban a régióban az odacsatlakozók hihetetlen nagy pinget kapnak, ez nálam nincs, gondolom mert nem frankfurthoz csatlakozom..
#25501
Én nem nézem a külföldi fórumokat, ezért nem tudtam, hogy máshol is van ilyen.

Nefürgyé le!

SZEG007
#25500
Én nem csak GW-t játszok hanem Battlefield2-t is szoktam föleg most hogy GW játszhatatlan, és német, svéd, holland szervereken laggmentesen stabil pingel birok játszani csak a GW-nél jelentkezik ez a probléma, és ha valaki nézi külföldi forumokat akor látja hogy rengeteg német, angol, francia, és skandiáv player ugyanugy szopja a faszt a lagg miatt, szoval lehet a mgyarország szolgáltatot hivogatni, de kétlem hogy ök bármit is tehetnek az ügy érdekében:/

bardocz
#25499
upc-nél minden jó<#banplz>nem nézem a pingem de bõven tudok játszani csak városba belépésnél kell max fél percet várnom de aztán utána nem túl gyakori a szaggatás,és ez csak a nagyovárosoknál
#25498
nekem volt ennel nagyobb pingem is regebben.100k+ csak akkor nem tudtam csinalni rola kepet😞 Engem pl nem zavar hogy nem tudok jatszani miatta mar eggyaltalan😊 a gw is hiobas meg a T-genya is.Regebben szoltam nekik hoyg valami rossz akkor az volt hogy nalam van a hiba(mint mindig amikor amugy nem)Aztan amikor elvesztettem a turelmem es zsidoztam meg ciganyoztam a telefonba hirtelen megoldottak masnapra...Na ehhez most nincs kedvem.Ha megcsinaljak akkor jo ha nem hat leszarom

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

Zomil
#25497
ha belinkeled én is beirom h nekem is szar 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#25496
Most néztem meg itt ahol vagyok (nem "T")... teljesen másfelé mennek a csomagok... és egy db packet loss sincs.

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

Zomil
#25495
nekem 55k a rekord 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#25494
Alyr tettél valamit az ügy érdekében? Beszéltél már valakivel? Jelezted a problémád?
Mert ha nem, akkor szidhatod itt, de attól még nem lesz jobb... Hiába mondja az user a takarítónõnek, hogy rossz az egere, amig az informatikára nem szól, addig nem lesz neki másik... pfff 😊

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#25493
Igy a jo jatszani!!
[/img]

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

Zomil
#25492
igen az a durva h aki nem t-s annak jó, szoval tuti ott van gebasz

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#25491
T mint takony😄

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#25490
Mindegy, felraktam a képet arra a fórumra, írtam is hozzá, hátha vkinek megesik a szíve rajtunk és kideríti mi van. Mer érted, aki nem T-s annak meg jó? Vagy a németeknél is vmi T-s ment szarrá?

Nefürgyé le!

Zomil
#25489
én csak azt tartom furának h T-nél pont pénteken volt firssités(ugye ez a spam elleni) és nekem spec péntek délután ota rossz 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#25488
Állítsd át a nyelvet magyarra (kis zászló valahol bal alul).

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#25487
Én is azt néztem, hogy az egyik router két helyre próbálja küldeni a csomagokat, de az egyik rosszabb mint a másik 😊... És igen összességében 80-100% packet loss-t produkáltak...
Csak az az érdekes, hogyha pingeted a rossznak vélt routereket, akkor egy elveszett csomagod sincsen... itt akadt meg vasárnap a "T"-s ügyfeles is, és én is.
Szóval lehet az a német router "rosszalkodik" ott a végén... de akkor mért itthon jelentkezik a packet loss?? Nah ehhez már én gyenge vagyok... 😊

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#25486
ez amit ajánlottál ez a Tyria Kapui eza gw2 (nem reklám) semmit nem találok rajta se egy cikket se semmit

Get a life!

#25485
Oké... légyszi nézd meg azt az oldalt, amit ajánlottam. Tökéletes kezdõknek, és magyarul van minden. Nem akarom elmesélni, mit hogy kell csinálni, hova kell menni ehhez és ahhoz (és valszeg sokminden van, amire már nem is emlékszem)... Fõleg meg hogy le van írva sok helyen (angolul/magyarul is). Vagy keress online magyar (vagy nem magyar) társakat és õk segítenek.

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#25484
Ellenfél és build (8skill összesen) függvénye... lehet necroból anti warrior necrot csinálni, de lehet ugyanakkor sebezni is vele, vagy csak degent (kondit, hexet osztani)... Ugyanakkor, ha az ellenfél tud megszakítni (netán arra van kitalálva), akkor kaszterrel nem sokat érsz ellene...Ez igaz fordítva is...
vagy pl.: vagy egy anti-warrior necro, de a warrior mögött áll egy monk, aki folyamatosan szedi róla a hexet... Sok esélyed nincs a necroval...
És az egyértelmû, hogy nem ugyanazt tapasztalod... teljesen más játékstílust igényel egy kaszter, mint egy warrior. De megnyugodhatsz a warrior is tud elég nagyokat sebezni. 😊

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#25483
csináltam már nem egy 20as karit pvp-ben és nem tudtam benne arénázni mert be sem tudtam lépni..

Get a life!

#25482
Vannak kis szintû arénák, ahol "random" kapod társaidat, és az ellenfeleket... kis szinten nem sok értelme van a pvpnek, hacsak nem, hogy "megérezd az ízét"...
PvP only karakternek az a lényege, hogy nem kell a pve karakteredet lvl20ig vinned, skilleket megkeresni/capelni, tárgyakat farmolni/venni, hanem legyártasz egy pvp karaktert lvl20-on és a már unlockolt (pvp játék során kapott faction pontból lehet unlockolni csak pvp karaktereidnek) tárgyakból/skillekbõl összerakod az általad jónak talált, vagy társaid szerint a csapatba illõ buildet...
Sok tényezp van még, de nehéz 1 poston belül elmagyarázni a gw lényegét... de ez biztos megvan a gw2.hu -n a wiki részen. Most nem reklám nekik, hanem 1szerüen nemtom leírni ide így 😊

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#25481
Kicsit offolunk, de hát ha már jáccani nem bírunk 😊 Én most egy t-online-os help fórumra próbálom felrakni a pinges képet, amin látszódik a 2 magyar szerver ip-je, amin összesítve megintcsak megvan a 100% PL. Hátha olvassa ott vmi illetékes, vagy hozzáértõ.

Nefürgyé le!

#25480
Mert én plz azonos szintû wariorommal nem uyganazta tapasztalatot látom mint egy Necroban vayg elementalistában mert közel sem sebez annyit lassu is közel is kell meni szal nemtudom h egy warior h lehet olyan imba mint egy akármeik mágikus képeséggel rendelkezö player

Get a life!

#25479
de itt kis szinten mi lényege vana PVP-nek ?kapsz valamit és azt használhatod pve-nek ? mert ha igen akkor miértelme van a (PVP-only) karakternek ?<#confused>

Get a life!

#25478
Nincs ilyen... vannak erõs kombo-k, de szinte minden kasztból össze lehet állítani erõs skillbart (ajánlom gw2.hu-t, bár nemtom ott vannak-e buildek). De az a kifejezés hogy "erõs" is függ az ellenfelek milyenségétõl...
Tehát kérdés mire akarod használni pve-ben, és hol... akkor talán tud valaki oda írni valami buildet... de valahol itt van leljebb egy link, ahova fel vannak rakva buildek valami wiki szerû oldal (mivel az eredeti wikirõl töröltek minden ilyet).
GWnek ez a lényege mint írtam: a balance. És még ha nem is tökéletes, akkor is sikerült azt elérni, hogy nem tudsz "istent" összeállítani, vagy legalábbis az "istenednek" tuti van egy szintén "isten" ellenfele.
Amit nehezen healelnek, az a sebzés... de azt ugyanúgy elérheted elementalistával, mint pl warriorral, vagy dervishel... (az ellenfelek függvényében)

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#25477
Semmi 😊
Hisz megnéztem vasárnap 😊
Viszont van egy júl 1. bejegyzés a gw.com-on, miszerint valami német routerrel vannak gondok, ha jól értelmezem... és ugye ha nézed, neked is egy német router a végállomása a trace-nek...
Lehet most javították a 7végére, és mostmár a németeknek jó, nekünk meg nem? 😊
Valaki angolul tudó nem akarja megkérdezni gw supportot véletlenül? Vagy menjünk strandolni? 😊

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu