Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#25576
Sehogy. Csak akkor tudsz kilépni, ha a guildben mindenki online.
#25575
lol azt szeretném hogy bene vok egy guildba és ki szeretnék lépni és soha nincs fenn az admin hogy kidobjon hogy tok kilépni ?? help pls
#25574
Ez most nem lehúzás akar lenni, de ugye nem mondod komolyan, hogy lvl20as karid van, egy fõként pve beállítottságú segítõkésznek ismert guild tagja vagy (ha jól látom, hogy ), akiknek van egy egész jó honlapjuk is, és nemmelesleg oda le is van írva (magyarul), és nem ismerted az (expert) salvage kit-et???? <#shakehead>... na mind1
Ajánlom a guilded honlapját... nagyon jól le vannak ezek a dolgok írva ott.

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#25573
nem csak az 😛

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#25572
Az after shock nagyon odacsesz XD

&#23554;&#29992;&#12450;&#12480;&#12503;&#12479;

#25571
Köszönöm,így már értem.Most lesz bõven mit Salvage-elnem😊thx az infót ;-)

#25570
De igen.. Oriza le is írta, hogy mire😊
+Ha nincs pve karaktered és be akarsz lépni everfrostba akkor is kell pénz..😛
SZEG007
#25569
pvp karinak nem kell pénz

#25568
Igen fel lehet oket hasznalni csak elobb ki kell szedni beloluk, expert salvage kittel.
#25567
Rakok storageba pénzt a pve karakteremmel, és kiveszem belõle a pvp karakterrel <#vigyor>... de minek pénz a pvp karakternek?

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#25566
Jah... expert salvage kit-nek hívják, amivel választhatsz, hogy melyiket (melyik rúnát, inscriptiont stb) akarod belõle kivenni...
Egyébként Moralosan üzenetében szerepel a "salvageolás" "kifejezés" valószínû feltételezte, hogy ezt már tudod...

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#25565
Múltkor volt olyan, hogy vki hírdetett henchway party-t és 1k-t ajánlott a kilépõknek...

Nefürgyé le!

#25564
Storagebõl, hall of heroes gyõzelebõl, ebayrõl, alliance battlesbõl, tournament token eladásból, hirtelen ennyi jut eszembe...
#25563
hy azt szeretném kérdezni hogy pvp karinál honan lehet pénz szerezni?
#25562
Nem értem mit akarsz ezzel.Ezeket már kiválogattam és tudom-tisztában vagyok az értékükkel.
Arra lettem volna kiváncsi,hogy fellehet e õket használni mint a rúnákat.Nah,mind1 majd kitalálom mit lesz velük.

#25561
Fogod, megnézed RÚNA ÁRUSNÁL mennyi az értéke, és aszerint salvageolsz...
Gondolkodni sosem árt, baromi sokaknak meg sem fordul a fejükben az esetleges összefüggés.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#25560
Én eladnám a merchantnak.

Nefürgyé le!

#25559
Ezekkel a Salvage Item-ekkel mit kezdjek?

#25558
Én még csak a felénél tartok az 1 gigás peccsnek, de most már megvárom.
Másik elõnye, hogy ilyen nagy, rengeteg új hiba lett, lesz mit javítaniuk.
Nem fognak unatkozni, fõleg hogy még mindig a szerver eléréssel is gond van.

#25557
Jó lett a Party panel.Nézzetek rá.

#25556
Új Update elérhetõ!
Update Notes

dougO
#25555
576ban remélem most is ingyen adják a preordert 😊))
Tehát felesleges a többi helyen perkálni!
Aki tud konkrét infót szóljon pls thx.

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

EmThor
#25554
hát akkor megyek is, thx 😊

#25553
Az online azt jelenti, hogy online játék.
Amúgy azt kapod, amit leírtál, szóval ne parázz.

EmThor
#25552
cdgalaxisban van GWEN, de 6 ropi és oda van írva hogy online, ez most mi? hogy még preorder sincs raktáron?

mert most kapnék egy dobozt 6 ropiért, ingyen sneak peak hétvége, + "ingyen" (tehát további fizetés nélkül) felmarkolhatom a full-t aug.31-én nem???

thx

#25551
Hp/Nrg/Xp bar tök mind1, nagyjából sejtsd csata közben h mibõl mennyid van. A lényeg h elég nagy legyen a compass, és a target skillhasználatát is bazinagyra vedd, jó hogyha mindig a szádba ugrik, ha használ valamit.

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

#25550
<#mf1><#vigyor1>valamit akartam irni aztan megsem tettem a 0 meg valahogy idekerult<#vigyor3><#beka2>

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#25549
Mindenki aki raer, kuldje el pls, hogy neki hogyan van elrendezve a GW kepernyoje, mert en most szeretnem testre szabni az enyemet, es kivancsi vagyok, hogy Ti hova rakjatok a HP/Energy/Skill/XP Bar-t, Hero-k tulajdonsagait, stb. Remelem sok kep lesz, elore is koszonom!

hoy ehh

#25548
Az a pinged, vagy az iq-d Alyr? <#vigyor1> Esetleg a 37fokban józanul eltöltött percek száma? Vagy csak annyira mûvészire sikerült ez a hozzászólásod, hogy nem értem? <#nyes>

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

Atisz
#25547
Kerülni akarod a konfrontációt meg a magyarázkodást, mi? <#hehe>

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#25546
0

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

bardocz
#25545
rákatintasz a neved melleti négyzetre és leave guild
#25544
hogy lehet kilépni egy klánbol ?? sürgõs

Get a life!

bardocz
#25543
hát ha már van akkor igen😊
Zomil
#25542
ha bemegyek az 576-ba és leörendelem gwen-t akkro ugye már lehetk apni pre-orderes doboz-t?😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

bardocz
#25541
nekem simán megy a gém,bár nekem még régebben eltünt zöld pontocska<#fejvakaras>
quad
#25540
vicc , ha event van jatszani se lehet? vagy mi a csocs? kezdem szanni a dolgot ;(

#25539
vennék egy Hajkor's flame-et ha lehet
küldj pm-et

A türelem rozsdát terem.

#25538
Hát, ha valaki akar kurzikiába kalandozni az pm: Sister Reyna

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

#25537
Na most nincs sehol 1 pve fanatik sem😄 Mindeggy nem is baj ugyis a hencsekre fejlesztik lassan a jatekot...

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#25536
nekem mára megjavulni látszott. 75 - 300 ping között ingadozott, fölé nem ment. Tegnap még a 40.000 nem volt ritka!
#25535
*küldi

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

#25534
3. alkalommal is kidobott arborstone kóldi végén, 16k pinggel

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

#25533
2009 évig vagy 2009-es ping-ig? Az utobbi néha néha már meg van. 😄DD

GW: Dor Von Hun [HD]

#25532
eltakaroggggy<#nevetes1>

Nefürgyé le!

#25531
Keresek tarsakat Hard mode ,Tyria guardian title szerzeshez. Aurora Gladetol tudnek csatlakozni ,vagy tudtok csatlakozni hozzam.

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#25530
jó ez 😉 nem kell ide gw 2, legalább 2009ig nem
JaSoN HuNTeR
#25529
jó,jó inkább jöjjön a GW2😄

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

spatz
#25528
Elõ lehet rendelni Mo-n:

GW:EN elõrendelés


Tartalma:
Access is provided to the following:

* The Guild Wars: Eye of the North Sneak Peek Weekend
* 10-hour/14-day trial access to all three Guild Wars campaigns

In-Game Items
Each player who purchases a Prerelease Bonus Pack will receive the following items:
* The Glacial Blade
* The Hourglass Staff
* The Darksteel Longbow

.:Guild Wars:. Hun Spatz Ra, Nekro Hun Ne, és még sokan mások (Szolnok Knights [SzK])

SZEG007
#25527
van egy olyan guild aminek a neve Catapult Suicide Cult szerintem érdeklödjetek tagfelvétel után😊