Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Gladiator
#25626
valaki nem akar most új karit kezdeni? nincs kedvem egyedül bóklászni. ha van vmi kezdõ akkor katt rám:

chris whickinson

Szaruman
#25625
Ahhoz föl kellene telepíteni ezt a csodás terméket^^

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

dougO
#25624
Szia Viróg!! 😄DD
Várd meg amig erpáj lesz a guildadmin s õ majd biztosan kiruuug 😄DD

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

#25623
nem olvashatom. rajta van a 12+ és én olyat még nem olvashatok 😞
SZEG007
#25622
GWEN trailerkicsit SPOILER szagu!

#25621
Oké... csak igyekeztem az összes kérdést feltenni, amirõl szólni fog a fórum aug. 31-ig... csak még kevés embernek érkezett meg a "doboz"... de sztem, lesz még olyan kérdés, amire álmomban sem gondoltam volna <#vigyor2>

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

Győri Devi
#25620
elég lesz már ennyi sztem

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

#25619
Ha már Collector's editionnál tartunk nem kell valakinek egy bontatlan Nightfall Collector's edition 9500-ért? Bocs az offot.
#25618
áhhá... mostmár értem... megtaláltam magyarul... akkor most még ha megjelenik a játék, akkor azért külön fizetnem kell? Elb.sztam 7k forintot? Ez szemétség... ezen a dvdn akkor nincs is semmi... legalább valami papírfigurát adhattak volna, hogy kirakhassam a polcra... vagy GuildWarsos rágógumit...<#banplz>

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

SZEG007
#25617
aki már vásárolt PC játékot az tudhatná hogy kiegészitö lemezek mellé legritkább esetben jön ki CE változat

Győri Devi
#25616
no comment <#idiota>

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

#25615
De... hát megjelent. Most hozták ki gobozban... vagy akkor átvertek? Mert fizettem is érte... Sajnos nem tudok jól angolul, uh nem tudom lefordítani, hogy mi van a dobozra írva...<#help><#banplz><#vigyor2>

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#25614
talán mert még nem jelent meg az eye of the north "-.- augusztus 31.. olvasd el ami a dobozon van..
#25613
Beírtam a kódot, de nem tudok játszani az Eye of the North-al? Miért?
Hányszor kell még újra raknom... már ez a 6....és 2szer elénekeltem a himnuszt is, meg egyszer az internacionale-t... és még mindig nem meg...
<#banplz>

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#25612
Ez a siker titka<#wink>
#25611
lol, guild wars mappába még1 guild wars XD <#banplz>

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

winona
#25610
hát ez elég szomorú és érthetetlen 😞
#25609
Hát pedig letöltened kell elõre mindent, ha nem akarod hogy közben töltsön... az meg a neteden keresztül megy <#vigyor2>...vagy megadod a postacímed, valaki kiírja neked egy dvdre, és elküldi postán <#circling>.

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#25608
oké nem törlöd le a gw.dat-ot. tök8 kevésbé lesz töredezett, ha új helyen kezdi a fájlt... legfeljebb utána töredezettség mentesíted.
Az image kapcsolóval úgyis letölt mindent újra.
Azaz 1.4giga még kevés, asszem még1szer ennyi, de egszer már megbeszéltük itt a pontos méretet olyan #24869-80 körül.

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

Gladiator
#25607
hát de az 1.4 giga. annyira azé nincs jó netem, hogy másfél gigát csak úgy letöltsek. hajj... kemény probléma...

#25606
Miért kellene letörölni a gw.dat-ot?:o
#25605
http://wiki.guildwars.com/wiki/Guild_Wars:_Eye_of_the_North#Features

"There will not be a Collector's Edition for Eye of the North."

#25604
Letörlöd a jelelnegi gw.dat-ot, és utána így indítod gw.exe-t:
gw.exe -image

Indítási paraméterekrõl itt találhatsz több infot:
paraméterek

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

Gladiator
#25603
hát nem úgy indítottam, de még így is 4600 files remaining...

#25602
" -image" paraméterrel indítod el a játékot.
(nekem pl: "E:\Guild Wars\Guild Wars\Gw.exe" -image --ez van a parancsikonban)

Gladiator
#25601
helóka

Újra el akarok kezdeni játszani, ám a múltkor is amiatt adtam fel, hogy a helyszínek közötti váltásnál állandóan töltött egy csomót és így elég élvezhetetlen volt. Nem lehet valahonnan a netrõl leszedni egyben az összes ilyen patch-szerûséget, hogy ne játék közben töltögessen?

Zomil
#25600
én ugy tudom lesz a gwen-nek CE-je

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#25599
meg nem is vicces 😛

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#25598
de mekkora tahó vok^^

#25597
Aztat meg mán elrontoltam, szal ki segítene nékem, h megcsinyájjam hardmódba, ja meg fõnixtet is szeretnék, mert megy a hajam, meg a szemem színnyéhez

Helpelj plíz

#25596
menj vissza tetris ezni XD

&#23554;&#29992;&#12450;&#12480;&#12503;&#12479;

#25595
Ddddde dddddurva..., kirpóbáltam az 5× installtot, meg a himnuszosat is, kinyomoztattam az EFBIÁJ-jal a guildtagok címét, és mindenkit odakényszerintettem a gép elé eccerre, de még mindig ott vok, mit tegyek???

Egy kéccségbeesett kalandozó

#25594
igen, semmi, mert nem lesz olyan

winona
#25593
azt lehet már tudni, hogy mi lesz a GWEN collectors editionben? <#confused>
#25592
Ez nagyon kemény volt<#nyes><#nyes><#nyes><#nyes>

Nefürgyé le!

#25591
😄😄😄😄😄

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

Győri Devi
#25590
gratu a pethez, kár hogy nekem még fél év a 2.hoz.

Amugy Scapolite ez tényleg vicces hogy nemtudtad a salveget pedig ott van a honlapon meg tényleg lettek volna mások akik a guildben elmagyarázzák de mind1 már tudod és az a lényeg.
(remélem a téma lezárva)

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

winona
#25589
a fõkarim a második szülinapjára egy mini lich-et kapott! 😊
#25588
énekeld el a himnuszt, és isten megáld, ezáltal kiléphetsz.
TQ cheater
#25587
Uhh lol demonn ezt nagyon bekaptad<#banplz>!!

Be Positive! MMO GAMER

#25586
na figy... elnézésedet kérem, de még asszem finoman is írtam neked... nem nooboztalak, meg stb (ami itt néha szokás), mivel kérdésed alapján tisztában voltam vele, hogy valszeg nem rég kezdted a játékot, de kicsit "durvának" tûnt, hogy nem ismered az expert salvage kit-t, mert én az "Expert-ügyes-mindenttudó GW bajnok" mondom neked, hogy expert salvage kit-t Canthaban már a kezdõ szigeten is lehet kapni (Nahpui Quarterig meg van 1-2 város), ebbõl gondolhatod, hogy mióta "nem vetted észre" az expert salvage kit-t<#guluszem1>...és pont arra próbáltam ezzel utalni, hogy nem minél gyorsabban kellene eljutni egyik helyrõl a másikra, hanem kicsit talán "tapasztalni" a játékot, de legalább szétnézni.
Még azt is írtam, hogy esetleg hol nézz utána ezeknek a dolgoknak, mert igaz nem úgy jártál mind Demonn, hogy kb 4 hozászólással leljebb van leírva a kérdésére a válasz, de majdnem, ugyanis saját guilded honlapján van az info (nagyon szépen, érthetõen, magyarul leírva).
Jah még1szer bocs, hogy válaszoltam kérdéseidre... és kösz... nem kérek több "titulust"...én meg inkább nem látlak el semmilyennel<#hehe>

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#25585
vajon most tényleg 5ször újratelepíti az egészet? <#wow2>
Győri Devi
#25584
te kis mocsok 😄DD

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

#25583
THX
#25582
nincs olyan, hogy admin egy guildben...
amúgy meg olvass vissza

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#25581
5x kell újrarakni, hogy kilépj
#25580
most raktam ujra és még mindig bene vok a guildba😞
Ez kész
#25579
Akkor reinstall😞
#25578
De komolyan mondom mivel lvl 20 alatt nem találkoztam expert salvage kit-el.Nah + nemrég kezdtem a játékot úgyhogy nem mind1.Örülök,hogy ide is eljutottam ennyi idõ alatt(very thx BEG,kik segítettek és segítenek is nekem Ingame).
Te Expert-ügyes-mindenttudó GW bajnok<#hehe>

#25577
lol akor hogy ha soha nincs fen seni😞