Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#25676
dehogy, nem érdemes, az csak egy teljesen felesleges primary attribute...

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

spatz
#25675

.:Guild Wars:. Hun Spatz Ra, Nekro Hun Ne, és még sokan mások (Szolnok Knights [SzK])

Gladiator
#25674
a mesmernél érdemes a fast castingra pontokat dobni? én nem látom, hogy bármivel is gyorsaban varázsolna...

Kata
#25673
Látom, mindenki ezzel jött. Ugyan igaz, de az ember zsebében nincs mindig egy vízzel teli kád a zsilettpenge mellett. <#beka3>

[/cserf][/fülünyúl]

Carlos
#25672
Mekkora egy fütykös vagy!

Þór vígi þessi rúnar

#25671
Ertsetek mar meg ,hogy meg nincs kieg<#vigyor1><#beka3><#lama><#taps><#beka2>

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

Carlos
#25670
Höhö... Nekem a prophecies-bõl nincs simám. De a két kiegbõl megvan mindkettõ.

Þór vígi þessi rúnar

#25669
Akkor en mit szoljak, 3 CE es 3 sima doboz mellett most ket ugyanolyan lesz. Hujjenek fognak nezni, hogy 1 jatekot 2x veszek meg. Oszt tenyleg 😊

Save yourself a penny for the ferryman Save yourself and let them suffer

Atisz
#25668
Nem is. A lógatás helyett a kád víz a legprofibb. Na de elég ebbõl, különben is a csuklóvágás nem trendi...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

SZEG007
#25667
ha már emo a téma akkor egy kötelezö darab: Tickle me emo

#25666
100k

Nefürgyé le!

#25665
szegény Orizából már fejvadász lesz itt a végén 😄
quad
#25664
az emós egyik szeme sír a másik meg a haja.
mi a kedvenc filmje az emosnak? A penge.

Kata
#25663
Pont hogy nem szívlelem az emósokat, nekik szoktam ilyen részletes tanácsokat adni. Igen, mocsok rasszista vagyok. 😛 És különben se szójjá be, mert lefizetem Orizát, hogy legközelebb megint katapultozzon le. 😄

[/cserf][/fülünyúl]

Zomil
#25662
figy azt nem tudjátok h az 576-nak van-e pre-order-e? mert én voltam ma a mammut-ban de nem tudnak róla semmit :S

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#25661
#25660
Jújújújújújújújjjj Kata azért emó skill bevillant 😄
Zomil
#25659
ehh de szép lett a login képernyö, és a zene is nagyonbejövös😄
+ a grafika ism intha szebb lenne😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Tombi
#25658
CE minipet sem lesz akkor 😞

Star Trek Online: Destro /lvl:9 race:Human ship:Cruiser faction:?/

#25657
Gyárts te egy CE dobozt, van már 3, abbol ki tudsz indulni 😄

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

Carlos
#25656
Mekkora kakiság, hogy nem lesz CE.
Azért még reménykedem...
Télleg hülyén fog kinézni a 3 CE mellett egy sima. Sux.

Þór vígi þessi rúnar

#25655
<#nyes><#nyes><#nyes><#nyes><#nyes><#nyes><#nyes><#nyes><#nyes><#nyes>

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#25654
na ettöl kajak rosszul lettem <#vomit>
winona
#25653
nem most, hanem a megjelenéskor nem volt elég belõle.
SZEG007
#25652
amazon.com-on lehet venni

winona
#25651
nekem úgy rémlik, hogy elég nagy hype volt talán a Factions CE körül - legalábbis, hogy nem gyártottak eleget az elsõ körben, s sokan nem kapták meg idõben, hiába rendelték meg elõre.
winona
#25650
lehet, hogy az alapjátékot egészíti ki történetileg és területileg, de ha jól tudom, akkor a többihez is megveheted. de tök mindegy, nekem továbbra is furcsa, hogy kiadnak 2 folytatást, aztán a 3. meg másmilyen.

talán már õk is inkább a GW2-re gyúrnak?
winona
#25649
<#crazya> akkor nem tudnék gépelni, meg nehézségekbe ütközne a 3 CE doboz kinyitása is! <#crazya>

de ne parázz, aki ilyenen megsértõdik, az se normális! <#vigyor2>
SZEG007
#25648
Factions, meg nightfall CE máig kaphato a boltokba igy egyértelmü hogy a pár hozád hasonlo fanatikusnak nem gyártanak le valami extra cuccot mert nem érné meg pénzügyileg szerintem

SZEG007
#25647
meleg vizbe se árt rakni akkor aztán ultra gyors😛

#25646
hiszen* 😛

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#25645
Hát rohadtul nem olyan, mint az eddigi 2.

Nézd, a "kiegészítõ" szó állatira találó ide, hiszen a GWEN az alapjátékot egészíti ki, területileg és történetileg. Sokkal, de sokkal pve-sebb, mint az eddigiek, hiszen 150 új skill lesz tzakkumphakk, ebbõl 50 pve only, a maradék meg a 8 kaszt között oszlik el.
Karaktert pedig nem tudsz indítani, nem is lesz új kaszt, ezért kell majd valamelyik az eddigi 3 közül.

Szóval az elsõ mondatod enyhe túlzás ^^.

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

Kata
#25644
Csak hülyéskedek természetesen, sértõdés ne essék.

[/cserf][/fülünyúl]

Zomil
#25643
lol 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Kata
#25642
Ha az ereidet esetleg fel szeretnéd pattintani, akkor a csuklótól 3 centire kezdd a vágást, és hosszában úgy 5-7 centin keresztül. (Elõtte paskold meg nyitott tenyérrel a területet, akkor kicsit kiemelkedik a véna). Félig ülõ pozícióba helyezkedj, de a megnyitott kezet mindenképpen a földre lógasd. Így a leggyorsabb és leghatékonyabb.

[/cserf][/fülünyúl]

winona
#25641
tudjátok, olyan ez, mintha 3 éjszakát töltenél Winonával <#szeret>, de aztán a negyedikre már csak az egyfogú Mari nénit kapnád <#idiota> - a "használata" ugyanaz, de hát a körítés... <#rinya>
winona
#25640
<#guluszem1> szóval ez az elsõ kieg-lemez? de pont olyan, mint az eddigi nem-kiegek! <#beka3>

amúgy mindegy, hogy minek nevezzük, de szvsz akkor is rossz üzleti döntés, hogy ebbõl nem csinálnak CE-t, mert én pl. simán megvenném +6.000 Ft-tal drágábban, ha raknának bele még pár fölös, semmire se jó, de szép stuffot! <#vigyor2> (pl. képeskönyv, zene-cd, stb)

most elég hülyén fog kinézni a 3 CE mellett egy ilyen sima doboz <#wilting>
#25639
Most akkor ez az elsõ kieg? XD

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

Kata
#25638
<#szomoru2>

[/cserf][/fülünyúl]

#25637
Ez lesz az elso kieg, eddig nem volt kieg.Az elso kieg Aug 31. jelenik meg a jatekhoz.Eddig nem volt!Eddig csatolhato vagy kulon is jatszhato kliensek jelentek meg vagy modok hivja mindenki aminek akarja.A kiegeszitokhoz nem szoktak CE kiadni mert minek.

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

DJ_HELL
#25636
Ez az elsõ kieg tehát érthetõ, hogy nem lesz.<#lama><#beka3>

Hell Is Burnin\'

#25635
Mivel ez az elsõ kiegészítõ, ezért nem lesz.
<#vigyor><#banplz>

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#25634
ez az elso kiegeszitö azert nem lesz.

<#vigyor2>
#25633
Azért nem lesz mert ez az elsõ kiegészítõ lemez<#idiota>
SZEG007
#25632
tévedés, eddig ez az elsö kiegészitö a GW-hez.

#25631
mert talán ez lesz az elsõ kiegészítõ lemez? <#papakacsint>

A nyúl egy igazi jellem,ott ül a fűben,mégsem szívja.

winona
#25630
kivétel ez alól a Guild Wars, ahol minden eddig megjelent kiegészítõ lemeznek volt CE változata.
ezért is érthetetlen, hogy most miért nem lesz...
#25629
kinos 😞
#25628
akkor lenne mindenkinek vége biztos
#25627
nyugi, nem basztál el pénzt és remélem megtartottad a blokkot a boltból, mert ha kijöm az eredeti azzal ingyen megkapod