Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
Pénzhiányom van, viszont van egy csomó idõm.
Hol lehet/érdemes farmolni mostanság, ami meg is éri a rá forditott idõt?
Þór vígi þessi rúnar
GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV
Obsidian, ascalon, krytan, fur-lined, fur lined 15k,drakscale, drakscale 15k, Druid 1k, Shing Jea,Kurzick 15k,Istani, Sunspear 1k, sunspear 15k,
ezeknél szinte teljesen ugyanaz az alapmodel egy pár kilogo köldök, vagy csont disz amit talán néhol extrának beraktak😊 de amugy csak textura változik szerintem
Nem kell ezeken az armorokon nagyon meglepödni,mindenki tudta h ilyenek lesznek,Mindig igy van: megvan az alap gw armor,ráraknak egy pár uj cuccot,kicsit hozzáigazitják a témához,oszt kész.Végülis,bármennyire is fontos a változás,mégiscsak a mind a 3GW rész+a GWEN is a GW nagy családjához tartozik,ezért hasonloak az armorok.És én ezt teljesen korrektnek tartom.
Be Positive! MMO GAMER
A másik meg, egyáltalán nem rosszak az uj armorok, szép kis kombokat ki lehet majd hozni belölük. Ha meg nem tetszik -> support ^^
Bár sztem egész jók lettek, illik a történethez is. Jah meg a másik, hogy ujratexturázott változat, el kell mondanom hogy mind az 😊 van vagy 3-4 modell(mesh) amire ráhúzzák a texturákat és kész :S
nah csók
Angel O F Twilight || Team Chaos Theory[hent] www.hent.co.nr
---
Egyébként nem értem minek játszunk még ezzel a sz.r, elk.rvult játékkal. 2éve nem csináltak vele semmit, legefeljebb elrontották a skillbalanceot, hogy aztán újra helyrehozhassák... <#vigyor2>#vigyor2>
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
És nem lesz CE, mert ez csak egy kiegészítõ.
Nefürgyé le!
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
:/
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
a következö az lesz hogy majd imba cuccokat lehet venni dollárért az onlány shopban aztán meg már majd max lvl is akkor lehetsz csak ha fizetsz 20 dolcsit. és a gévé is a többi ingyenes mmo (tudom, tudom a gévé nem mmo) sorsára fog jutni.
GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV
[/cserf][/fülünyúl]
az összes, kivétel nélkül egy már meglévö skinre épül csak kicsit jobban diszitett. van amelyik még szarabb is lett mint az eredetije.
a különbözö handek a warrioron érdekesek, az az egyetlen ami tetszett, a többit elszomoritonak, kiábránditonak és felháboritonak tartom ha valoban eredeti és nem vmi poén vagy fan munka.
GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV
[/cserf][/fülünyúl]
Star Trek Online: Destro /lvl:9 race:Human ship:Cruiser faction:?/
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
nem tudtok róla valamit?
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Nekem ez annyit jelent, hogy aug. 31-én a kezembe nyomják a pakkot és csókolom. Vagy pár nappal késõbb....
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
Nefürgyé le!
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
A Médiában árulják a Preordert 99Ft-ért, itt is megkapom blokk ellenében a játékot<#smile>#smile><#wink>#wink>
.:Guild Wars:. Hun Spatz Ra, Nekro Hun Ne, és még sokan mások (Szolnok Knights [SzK])
A pre-order tartalma:
- 3 extra fegyver
- a kulcs érvényes mind a 3 elõzõ rész kipróbálására (szokásos feltételekkel)
- lesz valami 7vége, amin már játszhatsz
pontosan, és angolul itt
a Pre-order már kapható.
aug. 31-én megjelenik a játék, és akkor kapsz/veheted meg a teljes GWEN-t. Ha Pre-ordert vettél, akkor számlája ellenében már ingyenesen (postaköltség természetesen külön kell, ha kiszállítást kérsz).
Ez két külön csomag... az elsõ a megadott extrákkal, a második pedig aug . 31-tõl érvényes "simán" csak a GWEN.
Szóval mindenképp ugyanannyit fizetsz (+posta)...
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
Szóval megrendeltem (cdgalaxis), bementem pre-order dobozért, blokkot megkaptam, aug. 31-én vagy késõbb (amikor szólnak vagy kint lesz az oldalon mikor, legalábbis ezt mondta az egyik eladó) megyek be a játékért.
Preorder az szállítható ki is hozzák...
Maga GWEN még nincs... várható megjelenés aug 31.
Egyéb kérdés???
Az eredeti kérdés arra irányult, hogy most kifizeti GWEN Pre-ordert+posta, utána kell-e/mit kell fizetnie, ha megjön a teljes game...
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
専用アダプタ
Azt nemtom, hogy most fel fognak-e hívni mikor megérdkezik a játék, vagy külön azt is meg kell rendelned (egyszer így volt, másszor nem), de a számlaszám mind2 esetben kelleni fog...
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
Tegyél rá pontot, de ne vidd túlzásba. 9-es érték már jónak mondható (persze ha megteheted akkor tegyél rá 11-et).
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.