Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Carlos
#25776
<#eljen><#worship><#nevetes1>

Þór vígi þessi rúnar

#25775
<#zavart2><#merges2><#falbav>
Most nem tök mind1, hogy Pre-Orderért fizettél, és a GWEN-t hozzák inygen, vagy most fizettél a Pre-order kiszállításakor, de a számlán GWEN szerepel? <#fejvakaras>

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#25774
A pre-order változat elvileg ingyen van. Én PC-Dome-nál rendeltem, másnap reggel már a kezembe nyomták (pedig szombathelyen lakom), és csak a GWEN-t kellett fizetnem és a szállítási költséget. Pre-orderre egy fillért se számoltak fel.
Carlos
#25773
Kérdeztek valamit, válaszoltam.

Þór vígi þessi rúnar

#25772
Ha csak nálad,és csak klántagoknak,de már nincs. Akkor most mi van? Ja semmi.Király csávó vagy.<#wow3>

A nyúl egy igazi jellem,ott ül a fűben,mégsem szívja.

Carlos
#25771
Nálam. De sajnos már nem lehet.
Csak klántagoknak bizniszelek.
Kemény 1 Ft áron van preorder.

Þór vígi þessi rúnar

#25770
Én is irtam nekik mailt,én sem kaptam választ.Megrendeltem a cd-galaxistól,és két nappal késõbb már meg is kaptam.

A nyúl egy igazi jellem,ott ül a fűben,mégsem szívja.

Atisz
#25769
Jéé tényleg? Nem mondod...

Azért kérdeztem, mert elképzelhetetlennek tartom hogy annyi cigány dolgozzon a postán. Ráadásul nem kell feftétlenül máris cigányozni, ha eltûnik pár dolog...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#25768
Írd, természetesen érdekel (már az ide esõ részét).

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Zomil
#25767
irtam mailt 2 napja 576-nak de basznak válaszolni szoval nem tudom h náluk mikor lesz

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

dougO
#25766
hali

hol lehet most legolcsóbban a GWEN preorderhez hozzájutni?
576-nál van vmi hír?

köszi

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

Zomil
#25765
programozoi😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#25764
grat, milyen szak?

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

Zomil
#25763
egy kis off:

jejeje ugy néz ki felvettek az ELTE-re 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Carlos
#25762
VIZIPISZTOLY II

Þór vígi þessi rúnar

StRucC555
#25761
csak békésen fürdõzök 😄 ! "vizipisztoly 2"

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

SZEG007
#25760
nemzetközi futár szolgálatok közül elvileg van olcsobb is és talán mág csomag se kerül rossz kezekbe.

Carlos
#25759
Mert Deltás vagy!

Þór vígi þessi rúnar

StRucC555
#25758
nekem már hozzá is van adva 😄

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

quad
#25757
es ez nincs is igy , meglepoen keves brazil dolgozik a postan

EmThor
#25756
megvan 😊

#25755
nos igen

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#25754
csak vicceltem...

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

Kata
#25753
Nem akartam azt írni, hogy tolvaj cigányok (=brazil) pakolják a csomagokat, mert nem akartam rasszista felhangot adni a dolognak. Megint mindenki más értette rajtad kívül.

Egyébként nem lett meg a csomag, a feladóhoz sem ért vissza. Valamelyik ellopta...

[/cserf][/fülünyúl]

#25752
Az még hagyján hogy herokal missiózik...
De GvG-n, ami ugye "Player" versus "Player", bejönnek 4emberke és 4hero (még jó, hogy minimum 4 player kötelezõ)... És ugye olyan karaktereket adnak gép kezébe, amiben jobb a gép pl "reflex" (interrupt)... tiltanám ki a pvprõl a herokat és a hencsiket... lassan gvg-n is NPCket kell írtani... <#zavart2>

www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu

#25751
Olvasd már el az elejét is plz, hogy mit írtam. Thx.
#25750
tehát az új ember megveszi a GW:Nightfall online szerepjátékot, hogy herokkal missziózzon <#idiota>

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#25749
Én mindenkinek alap GW-t ajánlom elsõre. Volt 4-5 haverom, akik ráuntak valami ingyenes keleti roncs mmo-ra és kérdezték tõlem, melyiket vegyék. Prophecies-t ajánlottam és tutira bejött nekik.
Az tényleg igaz, hogy most már nehezebb party-t találni, de ahogy észrevettem, ez mind a 3 résznél így van. Szóval mindenképp erõsen ajánlott, hogy találj magadnak egy segítõkész guildet, akik segítenek majd a húzósabb küldikben meg a játék megtanulásában.
Amúgy komoly érv a Nightfall mellett a hero-k. Ezek olyan gép által irányított játékosok, akiket te szerelhetsz fel és te állíthatod össze a skilljeiket. Rendkívül hasznosak, és sokszor könyebb is haladni velük mint a normál playerekkel...
#25748
upc...bár a ping napszakonként változik - egész nap kb este 7ig 30-50 utána 100körül 2-3órán át.
quad
#25747
en dolgoztam postan , ha akarod leirom privatban milyen az OLK (gyk: orszagos logisztikai kozpont)

I FrosT I
#25746
OO
Asszem mindegy ^^

Angel O F Twilight || Team Chaos Theory[hent] www.hent.co.nr

SZEG007
#25745
30-50 az átlag pinged eu csapat ellen? mert ha igen akkor milyen szolgáltatonál vagy?

Atisz
#25744
Hehe, azt megnéztem volna (mármint ahogy kivered a balhét) <#vigyor3>
Szerencséjük, hogy nem voltam ott. Általában nem szoktam balhékat kirobbantani, de ha már van egy, abba szívesen beszállok (általában a kisember oldalán). A postával mondjuk nem szokott gondom lenni, én a bankokban szoktam jelenetet rendezni...
Amúgy honnan veszed hogy a posta is "brazil gépsort" használ?

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#25743
viccelsz?

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#25742
igen, pont ugyanúgy, mint Shing Jea Monastery-ban...

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#25741
A torment hihetetlen ötletes, a szenvedés és kín állomásait remekül tükrözi.
#25740
ki játszik már ott? XD

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

#25739
Sztem a Factions története jobb, mint a Nightfallé(bár az alap mind2õt veri), de a Nightfall játszhatóbb sztem; nincs az a nagy ugrás benne, mint a Factionsba Seitung Harbor után. A Propheciest nem szeretem, mer igaz hogy pre-searing ascalon a legszebb hely a játékban, de a tutorial túl hosszú és vontatott, mert eltart nagyjából a sivatagig. Hátrányod annyi lesz h nem mehetsz a többi kontinensre, ez is a Nightfall mellett szól, mert most ott van piac, gond nélkül meg tudsz venni ott mindent.

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

#25738
Sima a legjobb imo
Kata
#25737
Most tulajdonképpen mit akartál mondani?

[/cserf][/fülünyúl]

#25736
Igaz. Akkor úgy kérdezem meg: a Faction és a Nightfall van olyan hosszú és jó, mint a sima Guild Wars, illetve lesz-e valami hátrányom, ha a sima GW nincs-e meg? A három közül melyik a legjobb? (Gondolom mindegyik, de csak az egyikre van pénzem)
#25735
1: nem kiegészítõ
2: még ott van a Factions is

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#25734
Na most már mind1 most logoltam be és már normális 30-50😊
Tombi
#25733
nalam eleg rossz a ping 3-400 körüli régen jo volt 100 körül.

Star Trek Online: Destro /lvl:9 race:Human ship:Cruiser faction:?/

#25732
Hi! Szerintetek melyiket éri meg megvenni, az alap Guild Warsot, vagy a kiegészítõjét, a Nightfallt? Ugyanannyiba kerül, és nem tudom, hogy melyik jobb.
#25731
nekem tökéletes a ping már több, mint egy hete 60 és 300 között mozog, várostól, districtõl függõen

#25730
Vannak másnak is ping problémái (400-800) úgy 2hete? REmélem nem csak nekem és vmit fognak javítani...:\
#25729
titan farm hozza atm a legtöbb lóvét sztem

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

#25728
firehands
erre nem mondanám, hogy igénytelen munka, milyen szépen ki vannak dolgozva a varrások is, na meg a kesztyû sem rossz.
#25727
végülis elvileg a prophercies folytatása,viszont van hó, úgyhogy nincs más kúltúra, nem kell keleti stílusú armort csinálniuk, csak egy dunnát rakni az armorok alá.