Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nem halott az, mi fekszik örökkön, a halál sem ér át végtelen id?kön. retro.web4.hu
apropó nyúl: be lehet fogni? thx
Nem tudjátok miét nem tuok csatlakozni amikor belépnék kiírja connecting..... pedig tuti jól írtam be a jelszot meg mindent.<#banplz>#banplz><#banplz>#banplz><#help>#help><#help>#help>
Én remélem hogy kicsit egyedibbé teszik a karakterek és a felszereléseket, ne legyen mindennek szabvány tulajdonsága, legyenek különbözõek, jól megkülönböztethetõek, egyedi speciális képességekkel. A skillbar-t is megnövelném, hogy több variácó legyen és ne legyenek annyira lekorlátozva a lehetõségek.
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
Nem halott az, mi fekszik örökkön, a halál sem ér át végtelen id?kön. retro.web4.hu
és érdekes dolgokat lehet megtudni
sajna az item duplázásrol lemaradatam😞
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
kiderült h 20lvl nagyon kevés gw2 meg lesz emelve kb 50-ig
és ugy gondolom h a fegyvereket nem korlátozzák le ennyire vagyis nem csak a skinnek lesz értéke 😊)
én legalábbis igy látom a helyzetet, de ha vki régi cikkeket olvas még az alap gw-vel ott el is mondják a fejlesztök h ez még csak egy proba
ugyhogy megtanultam factions ota h nem szabad egy kiegtöl sokat várni amig nem tudnak a rendszeren gyökeresen változtatni
szvsz minden elképzelés, minden uj 5let csak a gw2-be fog megvalosulni
jah és ugye marketing is vhogy át kell csábitani a 2-be az embereket😄
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Grafikán csiszoltak egy pindurkát, dungeon cucc se lett rossz a végén lévõ tápos szörnyeivel és utána jön a jól megérdemelt nagy ládikó 😊
Boxolás és ezek a spirit cuccok, amikor valami állatféle skilljeit kapjuk, az is elég jó poén lett. A többiról meg még nem is tudunk, de mégis milyen más tartalom hiányozhat egy ilyenfajta gamebõl? Hátas? Horgászás? Szakma? Setgrindelés? 80 fõs raidboss ölés? Wow féle questrendszer?
WoW-ot még mindig nem tudom miért kellene a GWnek legyûrnie, még mindig 2 teljesen más játék. Wow-ban nagyon faszán tolják a blizzardosok, hogy kifarmolod magadnak hónapokon át az imba cuccokat, majd egy huszárvágással szintet emelnek és kezdõdik minden elõrõl.
Kiegyensúlyozatlan kasztokról nem is beszélve, szal nem minden a WoW.
Anetesek felépítettek egy egész korrekt világot, még annyira nem qrvultak el, ha ezt így folytatják és hasonló színvonalon kiadják a gw2-õt, akkor nagyot fognak kaszálni.
A GWENrõl: Nincs magasabb xp rate. Hero-k sztem nincsenek mind meg, nekem van eddig Vekk, Ogden, Jora, Gwen és Xandra gyanítom több nem igen van. A Hall of Monuments-hez lehet kapni vmi tapestry shred, gyanítom azzal kell unlockolni még nem csináltam meg. A norn reputationt meg az összes questlinet végig lehet csinálni, van néhány dwarf quest, néhány ebon vanguard, és nincs egy asura rep quest. A bejárható terület most nagyjából az északi("far") shiverpeaks. Ja és mindenki kövesse a nyuszikat 😊 nagyjából ennyi.
Be Positive! MMO GAMER
Be Positive! MMO GAMER
Nem lesz gwen-em,de GW2-m igen.Béna játékos vagyok,még az nf-el is sokat kell foglalkoznom,ugyhogy nincs értelme megvenni a GWEN-t,meg amugy sincs pénzem rá.Olvasgattam a játékrol,tudom milyen.Ennyi elég.
Várom a GW2-t,uj karit fogok kezdeni,nem fogok átvinni semmit,igy sztem még jobb lesz.Hajrá ArenaNet!
Be Positive! MMO GAMER
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
Ez szerintem (nekem) édes kevés.
Igaz, szép nagy nyitott terek, de most nem mindegy, hogy egy barlangban vagy egy havas erdõben ütögetek?
Nem mindegy, hogy nagy kõbunkós óriást ütök agyon vagy egy gonosz kis törpét karddal?
A norn rendszer eleinte nagyon aranyosnak hat, de ugyanaz mint a hunt a nf-ban azzal a csavarral, hogy rohangálhatsz mint egy ökör, hogy mikor melyik mit ad. Szóval ez sem nagy szám.
A szólómission-ök jópofák, de ezektõl sem estem hanyatt. Némelyik meg idegesitõ egy kicsit.
Kezd kihalni a kreativitás úgyérzem. Vagy csak egyszerüen A csapat csinálja a GW 2-t, és B csapat pedig a kieget. (A csapat a koponyákból álló team B pedig a vannak ötleteik és néha még használhatók is részleg)
Ez igy nagyon kevés. Sajnos ki kell hogy mondjam, a WoW nyomába sem érünk, akárhogy is akarnánk. Egyszerüen nincs kontent.
Ez a dungeon izé is milyen már. Elsõre megcsináltuk, még csak bónusz sincs (ez lehet, hogy késõbb változik, vagy mi nem csináltuk meg), vagy nincs róla feedback, hogy csináld meg x mp alatt, vagy még a szõröstalpú komát is mentsd meg mellékesen és akkor neked nagyon jó lesz.
Ami a lényeg:
Ez (nekem) nagyon kevés!
Þór vígi þessi rúnar
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Intró nem hiányzik?
Ilyenkor magasabb az XP Rate és nagyobb a loot is tehát ez amolyan Tank hétvége?
Nem gond,hogy nincs új kaszt választási lehetõség?
10 Hero megvan?Vagy még egyenlõre nem lehet mind +találni?(Vagy tényleg a Fighting Arena-kban kell unlock-olni õket?)
És még 1 kérdés:Lehet,máris használni a Hall of Monuments-t ahova az eddigi karaktert kell vinni felkészítve GW2-be?
Tapasztalat: a táj nagyon jo lett, a szörnyek kevésbé, nem vmi változatos a felhozatal, legalábbis a Norn vidékeken tuti nem, meg hát a Charrok sem hatnak már az ujdonság erejével. Norn reputation rendszer nekem nagyon bejött, ujszerü és van benne fantázia, nem csak lekopizták a NF-os "menj oda a csokához azt vedd fel a blessinget" bounty huntingot. Nornok ötletesek, jol ki van dolgozva az egész nép, a maguk hülye barbár felfogásával meg csekély szellemi képességével.
Solo missionök is visznek egy kis szint a játékba, én élveztem mindegyiket.
Négyféle reputation (és ezzel egyetemben a sok és változatos uj PvE skillek) és a 3 mission ág közötti sorrend választásának a lehetösége is tetszett.
GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV
Valaki megoszthatná a nem GWEN-ezõ népcsoporttal, mik a tapasztalatok!!
Napersze ha el tud szakadni az accountjától.....
http://www.flickr.com/people/46265283@N06/
Én most fogom indítani mindjárt. Remélem jó lesz.
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
GW:Delia Von Duchovny, Duch The Icemaster, Duchovny The Hunter ... [BEG] Officer http://www.lelkes.home.sk/beg/ http://www.lelkes.home.sk/homesolar/
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
De nekem meg 21:00 -ig kell varnom hogy lejarjon a 3 napos buntetes spammolasert 😞. Kellet nekem WTB -oznom
GW:Delia Von Duchovny, Duch The Icemaster, Duchovny The Hunter ... [BEG] Officer http://www.lelkes.home.sk/beg/ http://www.lelkes.home.sk/homesolar/
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
és 1 kis Shaman volt benne.lol,azért az ilyen dolog rendes tõlük!
Másfél hétig tartott de most kész van.Kaptam teljesen új game-key-t stb..
Itt is vannak régi Hero-im akiket nem láttam már kb 1 éve<#worship>#worship>
Nefürgyé le!
...na nem baj...
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
Köszi Gorla! Nem tudok róla, h kihagytam volna postot, bár lehet elkerülte a figyelmemet. Az zavart meg h ING nem volt kiírva h AM 😊))
Nah akkor megyek is megnézem mi a helyzet ezzel a gwennel 😊
http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever
http://www.flickr.com/people/46265283@N06/
9:00 már kezdenék is 😊
IGN: Lord of The Ritual
Star Trek Online: Destro /lvl:9 race:Human ship:Cruiser faction:?/
valaki átvette már a cd galaxisban a teljes, dobozos GW:EN-t? (nem, nem a preordert)
csak mert nem akarok lutrira bemenni. köszi!
http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever
http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever
AB,HvH es TA -ban szerintem hasznalhato de GvG vagy HA-ban szerintem egy kozepes DH-s prot monknak nem okozna nagy problemat.
GW:Delia Von Duchovny, Duch The Icemaster, Duchovny The Hunter ... [BEG] Officer http://www.lelkes.home.sk/beg/ http://www.lelkes.home.sk/homesolar/
Egyébiránt Zomil!!!
Énsem most kreáltam az accountomat tegnap...<#nevetes1>#nevetes1><#wave>#wave>
http://www.flickr.com/people/46265283@N06/
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Amugy meg küldel a wikinek, majd õk letesztelik, mielõtt innen küldi el nekik valaki (ha jó ez a build, lehet elplagizálják...lol).
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
http://www.flickr.com/people/46265283@N06/