Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SchG
#26227
El tudnátok mondani a játék lényegét és azt hogy melyik rész a legjobb?

Chrystopher
#26226
Legalább hülyeségeket ne mondjál -.-

Zomil
#26225
azért ezek is lehetnek motiváciok😊 pl egy fow armor megszerzése v title-k összekaparása és nem biztos h mutogatásra kell😊 ezek is célok amit az ember kitüzhet magának
és az csak félig igaz h nincs benne motivácio😊 van benne csak azok engem meg már nem érdekelnek😄

egyébként sztem most gwen-nel tuti el leszek megint pár honapig kellemesen csalodtam benne, a táj teljesen visszaadják az alap hangulatát, és ami nekem nagyon bejön az a videok, sztem az nf és fc átvezetö videoi borzalmasak de a gwen-esek nagyon tetszenek😄 és az egész box, tournament, örült küldetések megfogtak😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

cenobite
#26224
Rendben, hozzáadtam. 😊

gamertag: kenobita

#26223
Na jól van akkor, 😊 már megijedtem.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#26222
Amúgy mit lehet még csinálni a kimaxolt titlekkel és a drága fegyverekkel csinálni, azon kívül, hogy mutogatni?

Nefürgyé le!

#26221
Azt kihagytad, hogy egy feltöltõkártyát muszáj venni, mert az alaphoz járó ingyen hónap csak akkor lesz aktív, ha egyszer töltöttél.

- WoW feltöltõkártya (60 napos) - 8K
ezt add még hozzá légyszives.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#26220
Én nem, abból már kinõttem, éppen ezért írtam, hogy semmi értelme. Viszont sokan igen.

Nefürgyé le!

cenobite
#26219
Khmm...
WoW alap: 6k
Kieg: 9k
Ittene.

A BC-t nem muszáj megvenned -ha akarod megveszed, ha akarod nem elsõ körben-, nekem is csak az alap van meg és még bõõõõõõven van idõm a kieg-ig.

Peace!

gamertag: kenobita

#26218
Uh...
Te azért játszol, hogy mutogasd mid van?!?

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

TQ cheater
#26217
Hali!

Ha már arrol van szo,hogy megunjuk....én nálam ez mindig ingadozik.Most ujra játszom,holnap meg már lehet hogy megunom,és ez igy tovább ingadozik.Alig van title-m,nincs fow armorom,így hát lenne még dolgom,de kedvem nem nagyon van hozzá,meg idö se.Imádom a GW-t,és ha nem is vagyok nagy játékos,jól elszórakoztam vele,és sztem ez a lényeg.Amugy collectors edition-om nincs,GWEN meg se lesz,de GW2-re már készülök.Remélem javitani fognak az elözö rész hibáin(nincs olyan sok),de a játék alapja meg feelingje megmarad az elsö részböl.

Be Positive! MMO GAMER

#26216
Azér untad meg mer nincs benne semmi motiváció...
Drága ruha, drága fegyver, drága minipet, maxos titlek? Minek? Villogni, nuboknak mutogatni? Semmi értelme.
Nálam amúgy 4300 óra körül, kocka-e vagy?<#vigyor2>

Nefürgyé le!

Chrystopher
#26215
WoW egészpontosan:

Alap játék= 10K + Burning Crusade(kiegészítõ)=10K //szinte muszály megvenned, mert ebben van 2 uj faj es a +10 szint, a szakma és rengeteg dolog. es akkor + havi 3200Ft - 3500Ft (ugye bár az Euró ingadozása.) 12.99euro / ho.

Egészpontosan, ha elkezdenél WoWozni es kieget megvenned(amire sajnos ra vagy kenyszeritve) akkor osszesen 56.300 magyar penz. +/- lehet kicsit, de 50+ tuti es akkor meg nem is Collector Edition. Burning Crusade Collector edition 36.000 Ft 😮

Zomil
#26214
hát igen az nekem is nagyon hiányzik a legjobb colletor extra cucc ahhoz van a világito kéz😊 az legalább feltünö és az összes kasztnál müxik

én 3000órát😄DDDD
talán ezért untam meg? 😛

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

EmThor
#26213
alap GW-bõl nagyon hiányzik a gyûjtõváltozat 😞

de amúgy detto mint a Tied és ha volt sok kihagyás is, imádom a GW-t, tudom nem sok, de közel 800 órát öltem bele, és nem bántam meg!!

Zomil
#26212
hát utánaszámoltam és wow sem drága😄DD
eddig 41k költöttem a gw-re: alap 7k, két collector váltaozat 2*14k és a gwen 6k 😄D
ebböl 10honapig lehetne wowozni XD mer ugye alap 10k+1honap és onnantol 3.2k😄DD

pár gw-vel meg 2.5 évet nyomtam szoval nagyon megérte xD

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Chrystopher
#26211
Egyaltalan nem. sot! WoW 10K + 3,2K / ho szal.. en ma tertem vissza WoW-bol

JaSoN HuNTeR
#26210
szerintem nem sok 7k ezért a játékért...

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

Zomil
#26209
ha neked 7000ft ingyenesnek számit akkor ja 😄D

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Colton
#26208
ez ingyenes játék? mert a pc guru azt irta hogy igen!

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

#26207
Nem kell valakinek Nightfall acc-ért cserébe?<#crazya>
Vagy mit csináljak vele?

#26206
Na most kérdeznék 1-et(elég érdekes).
Volt 1 prophecies gw-m és egy factions gw-m amit külön regeltem be.Support -ot ugye megkértem,hogy füzze össze.
Namost ezt csak úgy tudták megoldani,hogy Prophecies-nek csináltak külön game key-t e-mail címet(kivánságom szerint volt az új mail cím) és jelszót(ezt nekem kellett beírni mikor regeltem a propheciest újból az új game key-el).
Ami érdekes:belépek az új accountommal propheciesbe és lehet ugye kreálni karit factionsba illetve Prophecies-be.
Viszont ha belépek a faction-os accountommal(régivel mert ugye ahoz nem lett nyúlva😊 akkor ott is tudok karit indítani de csakis factions-ba😊lol
Tehát van 1 extra game accom factionshoz?Amit elvileg nem is fogok használni?😄

Zomil
#26205
kicsit türelmetlen vagy...
nincs uj kaszt csak 2 uj nép az ausrák és a norn-ok
a gw 2-be viszont már lehet öket is választani karakternek

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Chrystopher
#26204
Az nem most lesz :/ :S

Erosen gondolkodom, hogy visszajovok es megveszem a 2 kieget, de mennyire van most elet GW-ben? Mennyire eletkepesek a klanok es milyen a szinvonal?
Tudom.. hulye kerdes pont ebben a topicban, de nincs ismeretsegem ahol erdeklodhetnek, hogy megis hogy, s mint

#26203
StRucC555
#26202
Az uj kieg nem tartalmaz uj kaszot, és igen lesz GW 2 õ 2009 ben lesz a béta tesztje !

* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *

#26201
a guild wars eye of the north ban van uj kaszt? vagy mi az a norn, most hogy van ez, mert én két uj kasztrol hallottam... szal?

Chrystopher
#26200
Sziasztok!

A mai nap tudomast szereztem arrol, hogy lesz valami GW2 es amolyan igazi MMO lesz. Nem csak a varosokban lesz elet es hasonlok.

Ez mennyire kacsa? 2005. decembereben GW-ztem utoljara, mert elkezzdtem WoW-ozni, de mar erosen beleuntam.

#26199
a guild wars eye of the north ban van uj kaszt? vagy mi az a norn, most hogy van ez, mert én két uj kasztrol hallottam

#26198
Jól jártatok, nem? Beraktatok egy fow armort õ meg kirakott kettõt. <#vigyor1>

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#26197
sztem ez még bug, én is kiraktam oda az elém fow armorját (prophecieses ele) és nekem is egy ritu és egy assa fow armort rakott ki

Zomil
#26196
egyébként vicces ez a hall of monuments, beraktam a ranger fow armorom( a ranger még az alap játékban született) erre kirak egy ritu és egy assa fow armort :S

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

SchG
#26195
Sziasztok hol tudom a trialt letölteni és kulcsot szerezni hozzá?

#26194
------------------------
Eladó Guild Wars account!
------------------------
(Guild Wars + Factions + Nightfall)
Az accounton:
------------- - 1 db lvl 20-as Elemetalist (perfect green fegyverekkel)
- materialok
- skillek kb. 70%-a felnyitva

Irányár: 15 000 HUF
Átvétel: Postai utánvétel (doboz+játékok+serial kártyák)
Account információk átvétele: Msn vagy Mobil.

Elérhetõség:
------------
MSN: [email protected]


winona
#26193
másnak is vannak csatlakozási problémái, vagy csak nekem? 058-as kóddal áll le a csatlakozás során. 😞
#26192
poén a norn armor, lehet hozzá fél arcot beterítõ barábár tetkot venni
JaSoN HuNTeR
#26191
kössz apu😄

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#26190
Jason észrevetted már hogy értelmetlen az aláírásod?
JaSoN HuNTeR
#26189
õõõõ😄😄😄 a LVL 100 vagy lehet hogy nem is lesz szinthatár😄😄😄 DE végre ha kiadják az Eye-t akkor már csak az IMBA GW2rõl lesz majd infó😛😛P😛😛:
Huhuuu jó gama lesz az nézzetek utána google-n^^
Mondjuk nincs sok hir de épp elég van most!

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#26188
Hogy lehet megcsinizni hogy másabb legyen a skill bar meg ahol mutasa az xp-t meg stb ??remélem értitek mire gondolok😄.Elõre is köszönök mindent
#26187
végre beléptem xD
#26186
Még jó,hogy fizetéskor jelenik meg a GWEN<#crazya>
Elkerülhetetlen lesz,hogy ne vegyem +:-)

#26185
Azért hagytam ki mert még nem találtam meg 😊
dougO
#26184
Nekem nagyon bejött a GWEN (amit eddig láttam belõle). Hihetetlen joo a hangulat. Tetszenek az 5letek. Pl. A Charr Invaders küldiben, amikor a charrok nyomják csata közben a tigriseket (mintha rank9-esek lennének) az nagyon nagy!!! Kár h már nem tom rájuknyomni a bambit 😄DDDD tiszta régi tomb feeling 😄D

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

Atisz
#26183
Háát, az a +2 pont elég lenne (többet nem is nagyon lenne lehetõség aktiválni), sokszor nekem pont annyi hiányzott. Ha úgy vesszük a 8 az 7, mert a res signet alap. Esetleg lehetne egy bónusz hely amit, a meccsek alatt lehetne 1 alkalommal variálni (tegyük fel futó skill egy relic-es pályára).

A 2. kommenteddel nem értek egyet, ha nõ a helyek száma a lehetõségek tárháza bõvül (kb. mint a lottó, ha 90 szám helyett ezentúl 92 lenne, akkor kicsit még nehezebb lenne <#vigyor3>)

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

TQ cheater
#26182
Szoval,Atisz,pont akkor lesz kevesebb lehetöség,ha több hely lesz a skill bar-ban(sztem).

Be Positive! MMO GAMER

TQ cheater
#26181
A Skill bart én nem,vagy max. 2-vel növelném meg.És meg is mondom miért:
A gw-ben ez a különleges.Csak városban vannak együtt az emberek,jó a pvp-zés,és különleges buildek születnek.Lehet,hogy néha idegesitö,de pont azért raktak csak 8 helyet a skill barba,hogy ne olyan legyen mint a wow,hogy megvan a sok skill egy párat használsz oszt kész.Mert a WoW-ban a skill szempontjábol nincs nagy taktikázás,variáció;csak max. a talentek.A GW-ben pedig buildek születnek,hogy abbol a 8 helyböl kihozzák a kasztnak a legmegfelelöbbet.Ezért a GW játékosoknak megvan a lehetõségük,hogy kiválasszák,milyen kaszttal lesznek,utána hogy melyik attribute-ot vagy attribute-okat vigyék fel,és a legvégén hogy kiválasszák a maguk kasztjának és attribute-jának megfelelö buildjét(mivelhogy ha már van kasztod meg attribute-od akkor is egy csomo lehetöség van,és itt még nem emlitettem hogy lehet 2.kasztod(ez is nagyon különleges a GW-ben)).

Be Positive! MMO GAMER

#26180
Kahmut a dervisherot kihagytad, pedig naon "fess" a kopasz feje. Nekem teccik a GWEN, fõleg, mert tyriás a hangulat. Van még mit finomítani rajta, de bízok benne, hogy nem lõtték el az összes puskaporukat a próbahétvégére. Egy darabig legalább megen nem unatkozok.
A nyulakat imádtam, és mivel egy megmaradt a fight végén lehet, hogy be is lehet fogni sajátnak, csak legyen répád, h tudjad etetni...😄
A másik a kukacos dándzsön, hát legyen minimum 5 szintes egy dungeon, és hát hiányzott, hogy még csak eltévejedni sem lehetet, (még én szõke se).De ez a rész azért már teccet.
Az meg pláne, hogy vannak olyan kvesztek amiket végtelenszer meg lehet csinálni 500 rep pontért 1,25k-ért, csini ládáért stb😊 Nna ezt biztos kijavítják...

#26179
most veszem észre levették a büntit😄😄
#26178
Hát oksy én nem :Sazért köszi hogy válaszoltál