Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
és az csak félig igaz h nincs benne motivácio😊 van benne csak azok engem meg már nem érdekelnek😄
egyébként sztem most gwen-nel tuti el leszek megint pár honapig kellemesen csalodtam benne, a táj teljesen visszaadják az alap hangulatát, és ami nekem nagyon bejön az a videok, sztem az nf és fc átvezetö videoi borzalmasak de a gwen-esek nagyon tetszenek😄 és az egész box, tournament, örült küldetések megfogtak😄
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
Nefürgyé le!
- WoW feltöltõkártya (60 napos) - 8K
ezt add még hozzá légyszives.
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
Nefürgyé le!
WoW alap: 6k
Kieg: 9k
Ittene.
A BC-t nem muszáj megvenned -ha akarod megveszed, ha akarod nem elsõ körben-, nekem is csak az alap van meg és még bõõõõõõven van idõm a kieg-ig.
Peace!
gamertag: kenobita
Te azért játszol, hogy mutogasd mid van?!?
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
Ha már arrol van szo,hogy megunjuk....én nálam ez mindig ingadozik.Most ujra játszom,holnap meg már lehet hogy megunom,és ez igy tovább ingadozik.Alig van title-m,nincs fow armorom,így hát lenne még dolgom,de kedvem nem nagyon van hozzá,meg idö se.Imádom a GW-t,és ha nem is vagyok nagy játékos,jól elszórakoztam vele,és sztem ez a lényeg.Amugy collectors edition-om nincs,GWEN meg se lesz,de GW2-re már készülök.Remélem javitani fognak az elözö rész hibáin(nincs olyan sok),de a játék alapja meg feelingje megmarad az elsö részböl.
Be Positive! MMO GAMER
Drága ruha, drága fegyver, drága minipet, maxos titlek? Minek? Villogni, nuboknak mutogatni? Semmi értelme.
Nálam amúgy 4300 óra körül, kocka-e vagy?<#vigyor2>#vigyor2>
Nefürgyé le!
Alap játék= 10K + Burning Crusade(kiegészítõ)=10K //szinte muszály megvenned, mert ebben van 2 uj faj es a +10 szint, a szakma és rengeteg dolog. es akkor + havi 3200Ft - 3500Ft (ugye bár az Euró ingadozása.) 12.99euro / ho.
Egészpontosan, ha elkezdenél WoWozni es kieget megvenned(amire sajnos ra vagy kenyszeritve) akkor osszesen 56.300 magyar penz. +/- lehet kicsit, de 50+ tuti es akkor meg nem is Collector Edition. Burning Crusade Collector edition 36.000 Ft 😮
én 3000órát😄DDDD
talán ezért untam meg? 😛
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
de amúgy detto mint a Tied és ha volt sok kihagyás is, imádom a GW-t, tudom nem sok, de közel 800 órát öltem bele, és nem bántam meg!!
eddig 41k költöttem a gw-re: alap 7k, két collector váltaozat 2*14k és a gwen 6k 😄D
ebböl 10honapig lehetne wowozni XD mer ugye alap 10k+1honap és onnantol 3.2k😄DD
pár gw-vel meg 2.5 évet nyomtam szoval nagyon megérte xD
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram
Vagy mit csináljak vele?
Volt 1 prophecies gw-m és egy factions gw-m amit külön regeltem be.Support -ot ugye megkértem,hogy füzze össze.
Namost ezt csak úgy tudták megoldani,hogy Prophecies-nek csináltak külön game key-t e-mail címet(kivánságom szerint volt az új mail cím) és jelszót(ezt nekem kellett beírni mikor regeltem a propheciest újból az új game key-el).
Ami érdekes:belépek az új accountommal propheciesbe és lehet ugye kreálni karit factionsba illetve Prophecies-be.
Viszont ha belépek a faction-os accountommal(régivel mert ugye ahoz nem lett nyúlva😊 akkor ott is tudok karit indítani de csakis factions-ba😊lol
Tehát van 1 extra game accom factionshoz?Amit elvileg nem is fogok használni?😄
nincs uj kaszt csak 2 uj nép az ausrák és a norn-ok
a gw 2-be viszont már lehet öket is választani karakternek
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Erosen gondolkodom, hogy visszajovok es megveszem a 2 kieget, de mennyire van most elet GW-ben? Mennyire eletkepesek a klanok es milyen a szinvonal?
Tudom.. hulye kerdes pont ebben a topicban, de nincs ismeretsegem ahol erdeklodhetnek, hogy megis hogy, s mint
* Black Eagles * [BEG]Officer * GW - Sky Lightning R/xxx *
A mai nap tudomast szereztem arrol, hogy lesz valami GW2 es amolyan igazi MMO lesz. Nem csak a varosokban lesz elet es hasonlok.
Ez mennyire kacsa? 2005. decembereben GW-ztem utoljara, mert elkezzdtem WoW-ozni, de mar erosen beleuntam.
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Eladó Guild Wars account!
------------------------
(Guild Wars + Factions + Nightfall)
Az accounton:
------------- - 1 db lvl 20-as Elemetalist (perfect green fegyverekkel)
- materialok
- skillek kb. 70%-a felnyitva
Irányár: 15 000 HUF
Átvétel: Postai utánvétel (doboz+játékok+serial kártyák)
Account információk átvétele: Msn vagy Mobil.
Elérhetõség:
------------
MSN: [email protected]
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
Huhuuu jó gama lesz az nézzetek utána google-n^^
Mondjuk nincs sok hir de épp elég van most!
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
Elkerülhetetlen lesz,hogy ne vegyem +:-)
http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever
A 2. kommenteddel nem értek egyet, ha nõ a helyek száma a lehetõségek tárháza bõvül (kb. mint a lottó, ha 90 szám helyett ezentúl 92 lenne, akkor kicsit még nehezebb lenne <#vigyor3>#vigyor3>)
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
Be Positive! MMO GAMER
A gw-ben ez a különleges.Csak városban vannak együtt az emberek,jó a pvp-zés,és különleges buildek születnek.Lehet,hogy néha idegesitö,de pont azért raktak csak 8 helyet a skill barba,hogy ne olyan legyen mint a wow,hogy megvan a sok skill egy párat használsz oszt kész.Mert a WoW-ban a skill szempontjábol nincs nagy taktikázás,variáció;csak max. a talentek.A GW-ben pedig buildek születnek,hogy abbol a 8 helyböl kihozzák a kasztnak a legmegfelelöbbet.Ezért a GW játékosoknak megvan a lehetõségük,hogy kiválasszák,milyen kaszttal lesznek,utána hogy melyik attribute-ot vagy attribute-okat vigyék fel,és a legvégén hogy kiválasszák a maguk kasztjának és attribute-jának megfelelö buildjét(mivelhogy ha már van kasztod meg attribute-od akkor is egy csomo lehetöség van,és itt még nem emlitettem hogy lehet 2.kasztod(ez is nagyon különleges a GW-ben)).
Be Positive! MMO GAMER
A nyulakat imádtam, és mivel egy megmaradt a fight végén lehet, hogy be is lehet fogni sajátnak, csak legyen répád, h tudjad etetni...😄
A másik a kukacos dándzsön, hát legyen minimum 5 szintes egy dungeon, és hát hiányzott, hogy még csak eltévejedni sem lehetet, (még én szõke se).De ez a rész azért már teccet.
Az meg pláne, hogy vannak olyan kvesztek amiket végtelenszer meg lehet csinálni 500 rep pontért 1,25k-ért, csini ládáért stb😊 Nna ezt biztos kijavítják...