Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A türelem rozsdát terem.
alias Mr.M@ff1@
De ne gyere azzal hogy unalmas mert a luxonokat/kuzickokat leverni is unalmas egy idö után...a HA-ról nem is beszélve mert elmegy fél órád mire összekaparsz egy partyt
A türelem rozsdát terem.
SZERINTEM pl
ja és tartsd meg magadnak a véleményed mert nem hiszem hogy bárki is kiváncsi rá
A türelem rozsdát terem.
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Szerintem anyukádék gyereket szerettek volna, de Te jöttél...szegények....
Miért fáj az Nektek pisisek, hogy van aki nem PvP-zik??Hmmm????
Mind1..nem süjjedek le a szellemi szinvonalatokra, mert rutinból jobbak vagytok!<#mf1>#mf1><#mf1>#mf1><#lama>#lama>
http://www.flickr.com/people/46265283@N06/
aki nem PvPzik az kapjabe.
GW1: Glissa Windwhisper R/x - Divine Anger Mo/x - Dont Call Me Baby E/x * Mistblade Mikado A/x - Butcher Nurse W/x * Razia Amarth D/x * PvP: I Has a Shuvel GW2: Butcher Nurse WAR - Razia Amarth REV
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
A kiscsirke meg csak ócsárol....
Én mindíg találok uj kihívást a Pve-ben,AB-zek rendszeresen, ennyi elég nekem!Ne egy taknyos kölyök mondjon már rólam(másokról is) véleményt,miközben fingja sincs hogy ki vagyok!Vágod ugye?<#gonosz1>#gonosz1>
Higgyétek el 30 fölött,asszonnyal,gyerekkel, már az is élmény ha 2-3 órát tud az ember tolni!!<#nyes>#nyes>
http://www.flickr.com/people/46265283@N06/
Gratulálok,lol<#shakehead>#shakehead>
Nem mindegy Neked ,hogy ki mit csinál????
<#conf>#conf>
Szeretem,amikor ekkora piti fos dolgokon marakodik pár IQ-light!!
Nõljetek már fel gyerekek!!!!
http://www.flickr.com/people/46265283@N06/
専用アダプタ
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Zodiac Longbow
max dmg (req 8)
20/20
+30 hp
mit kóstál egy ilyen?
Þór vígi þessi rúnar
Más Guildban?
az már gáz ha ebben a topikban még flém sincs...
látszik h mindenki megunta a játékot 😊
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
akkor legalább mindenki elkezdene fikázni XD
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Elõre is thx
Azért sok sikert hozzá, hátha van vki akinek csak ez van meg és ezt akarja eladni...
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
alias Mr.M@ff1@
Ladák
.:Guild Wars:. Hun Spatz Ra, Nekro Hun Ne, és még sokan mások (Szolnok Knights [SzK])
Nightfallban hol van az a fullos láda amibõl sok pénzt meg cuccokat lehet kiszedni? 😊
Köszi a helpet!
ár: 10.000Ft
pnorby
Drága asszony!<#crazya>#crazya>
http://www.flickr.com/people/46265283@N06/
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
A trial key-el az a gond, hogy a mostani kieghez nem adtak (pontosabban maga a megvett kulcs trial, amennyiben nincs meg egyik rész sem, de ebbe ne menjünk bele), uh. az utolsó trial key osztogatás már elég régen volt.
Sajnos az itt korábban (#24441) megadott link sem mûködik már trial kérésre... talán supportnak emil, ha már senkinek sincs... passz
www.rfactor.hu | http://www.vcrc.hu
Mi szivesen látunk bárkit!
Hun Horda
Csak magyarok vagyunk, kb 70-en,sajna egyre kevesebb az aktív tag,pláne a suli kezdete óta, de igyexünk<#nevetes1>#nevetes1>
Ingame keress Dark Death Lady néven rám, vagy hivatkozz rám Rex Lynthanix -nél, aki a Leader!
http://www.flickr.com/people/46265283@N06/
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
Þór vígi þessi rúnar
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Számomra is csalódás egy kicsit a gwen, de azért elvagyok vele.
Per pillanat a polymock-kal van tele a ...mindenem... Az mekkora gyökérség. 3-4 bukta után legszivesebben áttolnám a klavot a monitoron.
Þór vígi þessi rúnar
valamivel nagyobb a vegetácio a területeken mint régebbi részeken, és megspékelték pár uj tüzefektel a játokot ami elég pofásra sikeredett.
a beharangozott rengeteg dungeon elég unalmassá válik egy idö után
hiszen 4-5 egyedi van köztük összesen, és a maradékot csak öszevagdalták a pár egyedi teremböl ami sajnos nagyon feltünöre sikeredett szerintem.
a rejtet kincsek is be voltak ugye harangozva mint nagy ujitás hát ez tbnyire 100gold, ami természetesen mindig ugyanott találhato igy 2. alkalomra már nem is annyira rejtett😊
anet uj ötlete hogy rákéényszeriti az embereket a pont farmolásra szörnyek agyatlan hentelésére az uj "kössünk mindent norn, asura.... title függüvé mert az fun" hát nem fun hanemkifejezetten idegülö 4534534 Charrt lecsapni csak hogy egy armort vehes.
Minigame 1x fun amugy semmi értelme nincs mert a reward alacsony igy alternativát se nyujt a title szedéshez.
a questek töbsége türhetö, de nem elegendü ahoz hogy a megfelelö title-t megszerezd
az uj egyedi armorok egész jok (szemüveg, fejkendö), de a set-ek töbsége kritikán aluli 1-2 kivételtöl eltekintve
És persze van pár uj skill is amik nem adnak tul sokat a játékhoz kivéve talán a Pve only skillek