Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A türelem rozsdát terem.
Nefürgyé le!
amugy itt aligha találsz pvp acc-ra vevöt 😊
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
Proph+factions+nightfall+eotn.
1 azaz egy db pve karakter: Lvl20 warrior - Coccolino Herceg
30k gold +kb. 20k upgradekbõl
Rank11: 15051 fame
Rank4 champion: 255 champ. pont
Rank4 kurzick: 792k faction
rank1 gladiator: 186 glad. pont
rank1 commander: 165 comm. pont
Exotic weapon+fancy armor unlockolva van PvP-hez+van még 143 reward pont
5 fullos PvP karakter (2mesmer, 1 ranger, 1 warrior, 1 assasin)
Minden skill unlockolva van.
Nagyjából ennyi.
iá: 30.000 forint
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
Star Trek Online: Destro /lvl:9 race:Human ship:Cruiser faction:?/
elöre is köszi a válaszokat
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
alias Mr.M@ff1@
Van egy kis problémám. 3 hete játszottam a GW-zalés most be akarok jelentkezni, és csak az jön be hogy connecting, de nem jelentkezik be. Lehet az, hogy megyszûnt a felhasználóm, vagy csak vmért szarakszik?<#confused>#confused>
Még azt hiszi, h róla van szó.
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
Nem mindenkivel volt gondom...pár faxfejjel,és sajnálom is hogy a többieket is bánthattam esetleg....SRY<#worship>#worship>
http://www.flickr.com/people/46265283@N06/
Ha örömödet leled benne, Isten áldjon - de pve-re vannak sokkal jobb játékok is GW-nél.
(Amúgy igazad van, tényleg ír ide jópár gyökér. Akinek nem inge... 😛)
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
Továbbá szeretném felhívni a figyelmedet egy aprócska dologra, miszerint ha visszaolvasnál, akkor átlátnád, hogy az egész abból az apropóból robbant ki, hogy kezdett leûlni a fórum így arra a döntésre jutott pár jó arc, hogy flémmel feldobják fel a topikot! Persze a bedobott csalira rögtön rá lett harapva...<#nezze>#nezze>
Peace<#law>#law><#buck>#buck>
Mondom..mind1,én itt be is fejeztem, nincs értelme vitatkozni olyan retardált barmokkal mint Te is vagy!
Errõl a fórumról ennyit......
http://www.flickr.com/people/46265283@N06/
És még csak véletlen sincs olyan mp3-ad aminek ne lenne meg az eredetije meg a polcodon.
Úgyhogy vegyél csak vissza!
Þór vígi þessi rúnar
Azután csinálnod kell egy PlayNC accountot (megadsz egy nevet és egy jelszót amivel használhatod az online store-t).
Beteszed a kosárba amit venni akarsz.
A bal oldali sorban beírod a kártyád nevét (Name), alatta kiválasztod a legördülõ menûben a típusát (Visa, Mastercard stb.).
A Card Numbernél beírod a 16 jegyû kártya számot (dombornyomva a kártyád elején találod).
A Secvurity Code-nál beírod a 3 jegyû kódot, amit a kártya hátoldalán találsz jobb oldalt az aláírás mezõ melett.
A legürdülõ menûben megadod a kártyád érvényességi idejét (a kártyán elöl találod hónap/év sorrendben).
Jobb oldali hasábban az Address mezõbe beírod az utca/házszámot.
Alatta a legördülõ menüben kiválsztod a Hungary menüpontot.
A City mezõbe beírod a várost, ahol laksz.
A Postal/Zip mezõbe beírod a város irányítószámát.
Ne használj ékezetes karaktereket (tehát pl. Vác helyett azt írd, hogy Vac)!
Ha ezzel megvagy, bökj a purchase gombra és végeztél is.
A vásárlásról kapni fogsz egy igazoló mailt, ezt õrizd meg, mert ha probléma adódik a vásárlásnál, akkor a mailban megküldött tranzakció szám alapján reklamálhatsz a supportnál.
Nálam a pénzt azonnal levonták a MasterCard-omról és megkaptam a vásárolt karakter slotokat is, tehát nincs napokig tartó átfutási idõ.
やられたらやり返す。倍返しだ!
Mind1, ugylátom szeretitek ha max 8-10 ember ír ide.... bocs hogy zavartam!!!
Keresek olyan fórumot ahol szivesen látják az embert,és nem a fikázás a cél,nem a pisis-kisiskolás IQ-bajnokság zajlik!!
Respect a kivételeknek,és sry!
<#duhos2>#duhos2><#action>#action>
http://www.flickr.com/people/46265283@N06/
やられたらやり返す。倍返しだ!
Én alapból ezt írom mindenkinek, aki key-t kér, vagy hasonló módon bepróbálkozik...lehet hogy jóhiszemû vagyok, viszont nincs warez cuccom...ez ha baj,akkor gond van!Ha már fikázás>>AKI WAREZOL EGY BÜDÖS GYÖKÉR!!Nnna?
Nincs igazam?<#nemtudom>#nemtudom><#wilting>#wilting>
http://www.flickr.com/people/46265283@N06/
Remélem az életben ennél nagyobb élményben nem lesz részed!!!!!!<#mf1>#mf1><#mf1>#mf1><#mf2>#mf2>
http://www.flickr.com/people/46265283@N06/
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
やられたらやり返す。倍返しだ!
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
やられたらやり返す。倍返しだ!
ITTszerezhetsz!
Tanulj meg olvasni!Elég szép méretes betûkkel van a lap tetejére írva,hogy TÖRT VERZIÓ NEM LÉTEZIK!!!<#lama>#lama><#lama>#lama>
http://www.flickr.com/people/46265283@N06/
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
A türelem rozsdát terem.
A türelem rozsdát terem.
やられたらやり返す。倍返しだ!
gratz arenanet nekem hamar összejön mert sokszor ledob..
A türelem rozsdát terem.