Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#26627
vírusírtónál ki kell venni az ellenörizendö progik köréböl és akkor minden rendben

A türelem rozsdát terem.

#26626
Miután kiléptem vD-bõl elvesztettem a motivációt.
#26625
Még nem teljesen, de sajnos egyre inkább azzá alakul<#shakehead>

Nefürgyé le!

#26624
Na,mostmár a pvp is szar?<#fejvakaras><#nemtudom>

#26623
mondjuk lehet megunta mert egy adag szar a pvp, de errõl õ biztos jobban tudna nyilatkozni
Zomil
#26622
mi történt?😊
amugy itt aligha találsz pvp acc-ra vevöt 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

SZEG007
#26621
igen, és jo volna itt egy kis gyomtalanitást végezni

#26620
Eladó GuildWars account!
Proph+factions+nightfall+eotn.
1 azaz egy db pve karakter: Lvl20 warrior - Coccolino Herceg
30k gold +kb. 20k upgradekbõl
Rank11: 15051 fame
Rank4 champion: 255 champ. pont
Rank4 kurzick: 792k faction
rank1 gladiator: 186 glad. pont
rank1 commander: 165 comm. pont
Exotic weapon+fancy armor unlockolva van PvP-hez+van még 143 reward pont
5 fullos PvP karakter (2mesmer, 1 ranger, 1 warrior, 1 assasin)
Minden skill unlockolva van.
Nagyjából ennyi.
iá: 30.000 forint
Atisz
#26619
Na hát... te is mezõgazdasággal foglalkozol? Én konkrétan erre a fórumra gondoltam...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Tombi
#26618
én azt használom MX500-al nagyon jó darab 😊

Star Trek Online: Destro /lvl:9 race:Human ship:Cruiser faction:?/

Carlos
#26617
Sose használtam. Állitólag jó...

Þór vígi þessi rúnar

Zomil
#26616
Akinek van faction CE-böl egérpad-ja attol kérdezem, h jó minöségü? jól müködik lézeres egérrel? 😊 mert ha igen, akkor nem vennék😊

elöre is köszi a válaszokat

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lord Elassar
#26615
höh akkor nincs ragequit?

#26614
nekem is juniorom van ,nemtom segít-e de pl én steamen tökéletesen tudok vele vásárolni😊

alias Mr.M@ff1@

#26613
Kinek hogy tetszik az ujj anti leaveer/leacher rendszer?
#26612
nekem is volt ilyen...sokat kell várni nagyon h bemenjen...én is vártam hagyni kell

#26611
Hellósztok!
Van egy kis problémám. 3 hete játszottam a GW-zalés most be akarok jelentkezni, és csak az jön be hogy connecting, de nem jelentkezik be. Lehet az, hogy megyszûnt a felhasználóm, vagy csak vmért szarakszik?<#confused>
SZEG007
#26610
probálj meg webkártyát igényelni

#26609
Akkor sztem nem fogok tudn venni mert nekem junior kártyám van a bank meg azt mondta hogy a dombornyomottért + pénzt kell havonta fizetni
Szaruman
#26608
Jajnemondjilyet!
Még azt hiszi, h róla van szó.

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

SZEG007
#26607
jah én is ismerek pár gyökeret

#26606
...és lõn béke eme kicsiny fórumon...
DirtyGab3sz
#26605
Bocs...írtam, aki nem érzi magáénak a dolgot,ne vegye fel!
Nem mindenkivel volt gondom...pár faxfejjel,és sajnálom is hogy a többieket is bánthattam esetleg....SRY<#worship>

http://www.flickr.com/people/46265283@N06/

Atisz
#26604
Csak az a gond hogy ez a játék a pvp-rõl szól. A pve olyan híg benne, mint az újrafelhasznált paradicsomleves...
Ha örömödet leled benne, Isten áldjon - de pve-re vannak sokkal jobb játékok is GW-nél.

(Amúgy igazad van, tényleg ír ide jópár gyökér. Akinek nem inge... 😛)

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Titan
#26603
Hmm.. nem bõlcs dolog egy emberrõl minõsíteni egy egész fórumot!<#wilting>
Továbbá szeretném felhívni a figyelmedet egy aprócska dologra, miszerint ha visszaolvasnál, akkor átlátnád, hogy az egész abból az apropóból robbant ki, hogy kezdett leûlni a fórum így arra a döntésre jutott pár jó arc, hogy flémmel feldobják fel a topikot! Persze a bedobott csalira rögtön rá lett harapva...<#nezze>

Peace<#law><#buck>

DirtyGab3sz
#26602
Képzeld...eredeti a winem!Mekkora lúzer vagyok mi?Mp3-at meg használjon aki akar....Minidiscem van,ami kaliberekkel jobb minõségben élvezhetõ,és képzeld sok-sok eredeti cd-vel rendelkezem!Szerencsére jól keresek,így ez számomra nem luxus!
Mondom..mind1,én itt be is fejeztem, nincs értelme vitatkozni olyan retardált barmokkal mint Te is vagy!
Errõl a fórumról ennyit......

http://www.flickr.com/people/46265283@N06/

Carlos
#26601
Gyanitom a windowst is megvetted.
És még csak véletlen sincs olyan mp3-ad aminek ne lenne meg az eredetije meg a polcodon.
Úgyhogy vegyél csak vissza!

Þór vígi þessi rúnar

#26600
Elõször is kell egy dombornyomott bankkártya (pl. Mastercard Classic).
Azután csinálnod kell egy PlayNC accountot (megadsz egy nevet és egy jelszót amivel használhatod az online store-t).

Beteszed a kosárba amit venni akarsz.
A bal oldali sorban beírod a kártyád nevét (Name), alatta kiválasztod a legördülõ menûben a típusát (Visa, Mastercard stb.).
A Card Numbernél beírod a 16 jegyû kártya számot (dombornyomva a kártyád elején találod).
A Secvurity Code-nál beírod a 3 jegyû kódot, amit a kártya hátoldalán találsz jobb oldalt az aláírás mezõ melett.
A legürdülõ menûben megadod a kártyád érvényességi idejét (a kártyán elöl találod hónap/év sorrendben).

Jobb oldali hasábban az Address mezõbe beírod az utca/házszámot.
Alatta a legördülõ menüben kiválsztod a Hungary menüpontot.
A City mezõbe beírod a várost, ahol laksz.
A Postal/Zip mezõbe beírod a város irányítószámát.

Ne használj ékezetes karaktereket (tehát pl. Vác helyett azt írd, hogy Vac)!

Ha ezzel megvagy, bökj a purchase gombra és végeztél is.

A vásárlásról kapni fogsz egy igazoló mailt, ezt õrizd meg, mert ha probléma adódik a vásárlásnál, akkor a mailban megküldött tranzakció szám alapján reklamálhatsz a supportnál.

Nálam a pénzt azonnal levonták a MasterCard-omról és megkaptam a vásárolt karakter slotokat is, tehát nincs napokig tartó átfutási idõ.


Győri Devi
#26599
nana amugy tán hetente vagy két hetente irok pár sort mert inkább csak olvasgatom a hozzászolásokat és röhögök rajtuk egyet de ez viszont kihagyhatalan volt

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Faki
#26598
Itt ne keress értelmet, errefelé csak ilyen Devi gyerekek maradtak. Itt kiélhetik magukat, mert szájbarúgni fórumon keresztül nehézkes <#vigyor>

DirtyGab3sz
#26597
Nem ezen van a hangsúly...látom nem érted!
Mind1, ugylátom szeretitek ha max 8-10 ember ír ide.... bocs hogy zavartam!!!
Keresek olyan fórumot ahol szivesen látják az embert,és nem a fikázás a cél,nem a pisis-kisiskolás IQ-bajnokság zajlik!!
Respect a kivételeknek,és sry!
<#duhos2><#action>

http://www.flickr.com/people/46265283@N06/

Győri Devi
#26596
basszus ezt megkaptuk XD

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

DirtyGab3sz
#26595
Lehet..
Én alapból ezt írom mindenkinek, aki key-t kér, vagy hasonló módon bepróbálkozik...lehet hogy jóhiszemû vagyok, viszont nincs warez cuccom...ez ha baj,akkor gond van!Ha már fikázás>>AKI WAREZOL EGY BÜDÖS GYÖKÉR!!Nnna?
Nincs igazam?<#nemtudom><#wilting>


http://www.flickr.com/people/46265283@N06/

DirtyGab3sz
#26594
Nem tudom mit élveztek ezen...
Remélem az életben ennél nagyobb élményben nem lesz részed!!!!!!<#mf1><#mf1><#mf2>

http://www.flickr.com/people/46265283@N06/

Szaruman
#26593
szopatják, csak nem tudok írni, mielõtt valaki belekötne😊

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

Győri Devi
#26592
engem is XD

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Carlos
#26591
Kell hozzá egy visa-s vagy amex-es bankkártya. Nemárt, ha dombornyomott.

Þór vígi þessi rúnar

Szaruman
#26590
Gabesz nem veszi észre, h kiszoptaják a világból? Mind1, engem jól mulattat😊

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

#26589
nicsak egy erpáj
#26588
Nem tudja valaki hogy kell az online shopot használni? Szeretnék venni 1 karakter slotot de nem tok rájönni hogy pontosan mit hova kell írni. Ha valaki esetleg vásárolt már inennen az modja el hogy kell. Elöre is köszi.
Győri Devi
#26587
már megint beszoptad te nyomi XD

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

DirtyGab3sz
#26586
Van.....KEY-t
ITTszerezhetsz!






Tanulj meg olvasni!Elég szép méretes betûkkel van a lap tetejére írva,hogy TÖRT VERZIÓ NEM LÉTEZIK!!!<#lama><#lama>

http://www.flickr.com/people/46265283@N06/

Carlos
#26585
hehe...

Þór vígi þessi rúnar

Szaruman
#26584
Szerintem a wow sokkal jobb, mint a gw.

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

#26583
ha viccnek szántad akkor bocs😄

A türelem rozsdát terem.

#26582
hülye gyökér örülj neki hogy nem kell havidíjat fizetned érte

A türelem rozsdát terem.

Győri Devi
#26581
A guild warsnak van tört verziója? honnan tok leszedni hozzá cracket vagy keygent?

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

#26580
A legviccesebb hogy mindig van ilyen hülye mint gabesz aki bekapja a csalit. Úgy imádom az ilyeneket.
#26579
10 pontot összegyüjtesz 2 pvp-böl való kilépéssel...és letiltanak a pvp-röl...
gratz arenanet nekem hamar összejön mert sokszor ledob..

A türelem rozsdát terem.

Faki
#26578
Vagy lehet hogy itt már mindenki csak mûbalhézik és lemaradtam <#idiota>