63345
  • YakHead
    #62785
    Nem tudom, ne legyen igazam, de a condition sebzést szerintem módosítani vagy nerfelni fogják
    Zerker warrior 8-12 K burninget pakol fel az ellenfélre pillanatok alatt :D még arra sincs idő, hogy a condi leszedő utility skill-t elnyomja az ember, már persze, ha van olyan bepakolva ugye
  • Gruandag
    #62784
    Ez igaz, de amikor egy burning földhözbasz 2 sec alatt az nem kellemes! :D Én valami toughness vitality condi cuccba maszkalok..van 24k hp meg kismilio armor/toughness, condi dmg is 2k folott van. Bár a rangerek megesznek igy is..de más nem nagyon, csak ha elbaszom vagy nem figyelek annyira.
    Utoljára szerkesztette: Gruandag, 2016.02.03. 10:17:54
  • R34N
    #62783
    Így. Necronak neki sem állok a revenantommal sPvP-ben hacsak nem nagyon muszáj, inkább keresek magamnak jobb elfoglaltságot, még a mallyx sem elég hozzá hogy kezelje a necrot.
    Olyanez mint a kő-papír-olló csak kicsit több benne az "eszköz" meg jóval bonyolultabb a folyamat, hogy "mit mutatsz"... :P

    De azért a pontosság kedvéért: sPvP-ben nem sok szart ér az irdatlan sok HP, 15k körül bőven elég megállni, nem az a lényeg mennyit üthetnek rajtad hanem hogy ami van HP-d az mennyire sustainable (ergo toughness és jól használt healingek jóval többet számítanak mint a HP mennyisége).
  • Gruandag
    #62782
    Van pvere full zerker dragonhunterem 11k HPvan neki vagy 11500..a necrom 2. skillel meg vereztet 11k-t..
  • YakHead
    #62781
    Ezzel egyet kell értsek. A dragonhunternek (ha full berserker), akkor nem sok HP-ja van. Havernak condis necrója van és a condikat szépen visszadobálja rájuk. És egyet kell értsek Gruandag-gal, nem árt érteni a karakteredhez is azért
  • TomStorm
    #62780
    Hát igen.Lehet nekem már nem megy.Nem is kellene erőltetnem..
  • Gruandag
    #62779
    revenantot kondis nekroval szepen le lehet hasaltatni, dragonhuntert is. mindennek van ellenfele.valamint erteni kell hozza
  • YakHead
    #62778
    Hmmm, elite class ellen menj elite class-szal és nincs ilyen gond
  • TomStorm
    #62777
    Nagyon jó,hogy nem sok esély van az Elite class-ok ellen.Spvp legalább régen jó volt..
  • JaSoN HuNTeR #62776
  • Gruandag
    #62775
    Keresünk aktív TS-t használni akaró jómunkásembereket! Cél a raid, meg közös mókolás 50+ fraktál guild missionok hétvégén. Ha nem vagy felöltözve a nagyobb fraktálokhoz nem baj. Csak akkor jelentkezz ha TS-t hajlandó vagy használni, meg el is jössz a közös időtöltésre..az nem játszik hogy beveszlek, te nem jössz aztán sírsz, hogy nincs élet meg program..Ha érdekel privátban megbeszéljük
  • Mc Wolfy
    #62774
    nem adtam nem átverési tanácsot, csak törődő emberként felhívtam a figyelmedet rá, hogy forró a vas. ha bírod, akkor már ott vannak a linkek, még én is adtam :P
  • JaSoN HuNTeR #62773
    Köszönöm, ennyit még talán meg is ér nekem ez a játék.
  • ktm99
    #62772
    Valaki tudna ajanlani(linkelni) egy jo rev buildet wvw-re? Elore is koszonom.
  • Titan
    #62771
    Én mindent innen veszek, ezt is itt vettem!
  • JaSoN HuNTeR #62770
    Ezekkel én tisztában vagyok, nem az volt a kérdés hogy "adjatok már jó tanácsokat hogy hogyan ne verjenek át". Kösz.

    +Tomstormnak köszönöm szépen.
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2016.01.31. 12:57:47
  • Mc Wolfy
    #62769
    az a baj az okosságokkal, hogy nehogy más okoskodjon a te károdra. mert bizony azokért anet nem vállal felelősséget, ha bukod a pénzedet, akkor bizony buktad
  • TomStorm
    #62768
    Tessék beszélj vele.8500ft!
    LINK
  • JaSoN HuNTeR #62767
    Szerintem 12.000ft nem ér meg ez a játék, túl sok ezért, ilyen 7.000ft szánnék max rá.

    Azért kérdeztem itt mert hogy nincs-e valami okosság ahol olcsóbban hozzá lehet jutni.
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2016.01.31. 10:06:44
  • Mc Wolfy
    #62766
    ajánlom az árukeresőt
  • JaSoN HuNTeR #62765
    Sziasztok a HoT honnan tudom legolcsóbban beszerezni?
  • alyr2
    #62764
    Ez a remek No Man Army a Pikenen vagyunk! Van ts meg toronyóra láncal is! :D
    Utoljára szerkesztette: alyr2, 2016.01.26. 10:05:38
  • YakHead
    #62763
    Melyik guild ez alyr és melyik szerveren? Mondjuk ez utóbbi nem fontos.
  • alyr2
    #62762
    Ha lesz 10 ember nalunk aki akar raidelni akkor raidelunk is. most ugy 5-6 van aki szeretne
  • erasmus4
    #62761
    Hát igen ismerős, Mivel a volt klánom inaktív, pórbáltam keresni újat, hogy tudjak menni raidelni. Felvettek egybe, de egyszer nem sikerült lemenni, kb 3-4en voltunk akik akartak volna menni, jó nem baj keresek másik klánt, ott még közös múlt is volt, együtt wvw-ztünk párszor. De a válasz, hát így most nem aktuális, majd később stb.
    Nem tudom mit kell ennyit szenvedni felveszik az embert ha hülye bunkó max kirúgják úgyis hamar kiderül.
    Azóta hanyagolom is a gw 2-t. WvW-t kinyírták, HoT pve-t meguntam egy idő után, gondoltam a raid leköt, de nem tudok lejutni így felejtős.
  • Kata
    #62760
    És melyik a "még egy"?
  • TomStorm
    #62759
    Tavaly nyáron kitárgyaltuk már itt fórumon,te is válaszoltál rá(6-7 oldal vissza):D
    Azóta még egybe belefutottam-.-
  • Kata
    #62758
    Mert hol van ilyen baromság, hogy kérdésekre kell válaszolni meg nagytanács dönt?
  • TomStorm
    #62757
    Köszi alyr!Ennyi,nem kell 10 kérdésre válaszolni meg nagytanácsnak dönteni,hogy bekerüljek:)
  • dregnarr1 #62756
    Engem az érdekelne, hogy hol lehet állítgatni a pvp-s championok skin-jeit.
  • TomStorm
    #62755
    Azt hittem minipet,franc..
  • dregnarr1 #62754
    Ott is a válasz a linkben:)
  • TomStorm
    #62753
    Dobott Turai Ossa Pet-et de sehol nincs.Inv.-ba klikkeltem rá kiírt valamit és ennyi.Ez mi lehet?
    Szerk:talán nem is pet!Ez az:link
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2016.01.22. 21:15:05
  • alyr2
    #62752
    irtam uzenetet
  • Kata
    #62751
    mondol egy nevet?
  • alyr2
    #62750
    jah nalunk van felvétel, meg rá is érünk esténként! :D
  • Kata
    #62749
    Van most valami guild ahol vannak ráérő emberek, akik olykor tudnának segíteni party-zni? Főleg pve-zek most az új területeken.
  • Lanters
    #62748
    A Warhammer Online-t én azért kicsit megvédeném. Én az előtt, és azóta sem láttam olyan profi harcrendszert, olyan izgalmas várostromokat. A többi tény. Nem foglalkoztak a játékkal a fejlesztők, így unalmassá vált.
  • R34N
    #62747
    Ha egyedül mész be druidával akkor igazából inkább csak szenvedés, ahhoz hogy az op legyen jó csapat és jó csapatmunka kell, anélkül kuka, a sok idióta random úgyis fejetlen csirke módjára fog rohangálni...

    Inkább csapassátok a condi revenantot addig amíg 5 nap múlva le nem nerfelik... :P
    Utoljára szerkesztette: R34N, 2016.01.21. 16:16:31
  • Atisz #62746
    Valóban van példa amikor így működik, de az online(ra kihegyezett) játékoknál sajnos nem egyedülálló az efféle "ügyfélcentrikus" hozzáállás: a Warhammer Online: Age of Reckoning például úgy, ahogy volt, 5 évvel a megjelenése után megszűnt. Az ember fizetett egy olyan termékért, amit később már nem tudott használni.