Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Kata
#3182
Mondjuk furcsálltam, hogy lilát, narancssárgát is csak 1 aranyért tudtam eladni, bár az másik városban volt, és betudtam annak.
Gondolom azért esett az ár, mert már sok festék került a játékba. A sima áruk is esett, vagy az maradt?

[/cserf][/fülünyúl]

Seaweed
#3181
Hogy mivan? Mi van velem? Nekem bevallotan semmi kozom az RPG-hez...

De latom itt is kiseggelted a helyet magadnak!

neh enyi ovlt innetol mar veszem is ki a kedvencekbol...

Aki akar tolem valami az megtalal a szokasos SG topicokban..es a gw.hu-n GW temaban


HP!
Kata
#3180
Na igen, pedig rengeteg fantasy névgenerátor van a neten. Olyat is láttam, ami még fajra jellemzõt is csinál, illetve különbözõ fantasy világok szerint is lehet még a kört szûkíteni.

[/cserf][/fülünyúl]

Hmuda
#3179
Hopp, jó hogy említed a festéket. Találtam egy feketét, elvittem az ascaloni festékárushoz, de õ msot csak tiz petákért akarja átvenni. Valami miatt nagyon lezuhantak az ottani vételárak. :-/

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Kata
#3178
Pont te ne beszélj, mert neked dettó ez a stílusod, még itt a fórumon is. Vagy nem emlékszel az elmúlt idõ történéseire? <#ravasz1>
Mellesleg feleslegesen szipukázod fel a vizet, mert poénszinten írtam.

[/cserf][/fülünyúl]

Hmuda
#3177
Ja mégvalami. Bill-kiosztásnál van olyan, hogy "Close UI". Bebindeltem egy gombot (még semi nem volt rajta), de nem nagyon akarja eltüntetni az UI-t, hiába nyomkodom. :-/

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Kata
#3176
Árfolyamokról fingom sincs. Az biztos, hogy a boltnál jóval drágábban cserélnek gazdát a cuccok. Még csak sejtésem sincs, hogy mennyiért lehet eladni ezt-azt. Tán mivel új még a játék, próbálkozz nagyobb összeggel, hátha valaki megveszi annyiért is. Ha egy napig nem kel el, akkor vidd lejjebb az árat, és próbálkozz vele újra.
Mondjuk én fekete festékkel kísérleteztem egyszer - bár az boltban is kapható, tehát árkorlát van - és 1000-ért sem vitte el senki, pedig a boltban 1800 felett van. Ja és a bolt 1500-ért veszi meg, szal azt még így sem vitték el. Persze hülye lettem volna eladni 1000-ért, csak kísérleti nyulaztam. 😊)

[/cserf][/fülünyúl]

#3175
Ilyen péniszeskkel már nyomtam én is, hát nem tudtam, mit csináljak röhögjek vagy megöljem, el is buktuk ezektõl a coop missiont az is igaz…

Névválasztással kapcsolatban meg szerintem hagyni kell ezeket, nincs képzelõerejûk, illetve nem is gondolják komolyan a játék végigjátszását, szerintem. (én se tudok jó nevet kitalálni sohasem, így inkább mindig valamelyik nem ismert és nekem tetszõ könyvbõl választok ki egy karaktert és annak a nevet adom a saját karakteremnek. Mert azt nem szeretem mikor x ember rohangál ugyanazzal a névvel pl.: Drizzd Do Urden
Igen-igen belõled is több van )
Seaweed
#3174
Nah ez mar megbocsass, hogy igy neked megyek..de meg szanalmasabb hozzaallas mint amit kifogasoltok. "Nemtetszik..bealazom...es en vagyok a mayer"....tipikus MAGYAR rpg arc'...
Hmuda
#3173
Én nem vagyok egy PvP huszár sajna. Meg ha most találkozok valakivel az már valszeg nem egy második szintû, szóval beleölt már eleget a karakterbe, szóval inkább szólni kell a deveknek, hogy írják át, de ne töröljék, az nem lenne etikus (még ha meg is érdemelné az én értékrendem szerint).

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Kata
#3172
Hívd ki õket PvP arénába, aztán kend el a szájukat, és a végén dobd oda lazán, hogy változtassanak nevet, mert törölve lesznek. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

Hmuda
#3171
Próbálom nem észrevenni õket, csak sajna néha ott virítanak az arcomba és kicsit ilyenkor hevesebb a vérmérsékletem mint szokott. :-)

Jó lenne a játékban egy beépített GM-request rendszer mint wow-ban. Ott nem kellene e-maileket küldözgetni, írsz egy ticketet és a GM-ek szépen rendet raknak. Jó lenne ez nevek ellen, bugreportnak, stb.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Kata
#3170
Az ilyeneket már egyszerûen észre sem kell venni. Minden játékot megtalálnak ilyen kis 12-16 éves kis fantáziátlan gyökerek, akik azt hiszik, jópofa, ha Zsafol Sodub (olvasd visszafelé...) nevet adnak a karakterüknek...

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#3169
Egyértelmûen bennetek van a hiba, mert nem engeditek oda szegény barátnõt a géphez. 😊 Lásd Flórika esete is. 😄
Õ is hiába akar, meg tetszik neki, a férje elkommunizálta a gépet a játékkal együtt, õ meg szegény csak nézheti. 😛

[/cserf][/fülünyúl]

Hmuda
#3168
Kösz, akkor az enyém csak közepes volt. :-)

Pont sikerült kicsalnom az íjból az extrát. +22 health. Mennyiért érdemes eladni?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#3167
Hm, azzal nincs nekem bajom, ha valaki rendes nevet rak be a karakterének (legyen az akárhonnan). Viszont ha már olyan szavakkal machinálnak, hogy: dug, basz, k*rva, p*cs, stb, akkor azzal már nem tudok kibékülni.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Kata
#3166
Van kék, lila, sárga. Ebben a sorrendben ritkulnak, és persze egyre jobbak is.

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#3165
Nem, nem minden lilában van rúna, és nem minden rúna kiszedhetõ, még az profi szétszerelõ készlettel sem.

[/cserf][/fülünyúl]

Seaweed
#3164
Hat ez marha jo kerdes! Mi eddig jol megertettuk egymast...jo taktikakat hasznaltunk..folyamatosan kommunikalva terkepen rajzolva a tamdas iranyat, az esetleges rossz celpontokat, es azokat akiket vegkepp ne szabaditsunk a nyakunkra (😛), szuperul legyurtunk, akar 30-40 fos Charr bandakat is...persze-persze tudom en hogy a Charroknal van erosebb ellenfel is..de olyan jo volt nezni ahogy mindenki tette a dolgat es utottuk vagtuk..reszemrol tuzviharral es Fonixxel aldottam oket <#hehe><#vigyor>
Hmuda
#3163
Nekem a kedvencem az volt (alig tíz perce), mikor lementünk egy csapattal Nolani küldetésre, volt egy tápos monk a csapatban, elérjük a kürt helyét, Lent beindul a fight, erre fogja magát és elkolbászol valahova visszafelé, minket meg lemészárolnak. Mondom neki, hogy nem ártana ha már gyógyító akkor gyógyítana, erre a válasz: What you talking about?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

ElfQT
#3162
Hát én nem tudom... Fantasy filingbe fantasyba van értelme.
Sõt egyébként nevetséges eleve, ha nem a világhoz kötõdnek a karakter nevek. Ez Pen&Paper fantasyba fontos.
Engem nem nagyon zavarnak, mert a szerepjátékhoz ezeknek a cuccoknak nem sok köze van. Ugyanakkor szerintem a Drizzt Do Urden (bocs Drizzd, semmi személyes) kb ugyanannyira nem jó név, mint a Csubakka, mivel ugyanannyira világidegen.

Vigyázat, a leopárd harap!

Kata
#3161
Az ilyen mukikra egy megoldás van. Szépen visszacammogtok a városba, kick, aztán lépés vissza a játékba. Ezért érdemes mindig leaderkedni ilyen esetben. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

#3160
Csak azt a feladatott jeleníti meg a térképen amit a kis radarodon is megjelenít, de ugye a kisradaron csak a nyilat látnád, míg a közelébe nem verekeded magad, most viszont már egyszerûbb lesz, mert egybõl látod a pontos helyet, és ha ismered az útvonalat oda, akkor nem mehetsz zsákutcába..
Kata
#3159
Jóvan, azért ne háborodj fel.

[/cserf][/fülünyúl]

ElfQT
#3158
Azt szeretném elmondani, hogy _borzasztó_, hogy mennyi hülye van... Fingom sincs, hogy hogyan jutnak el erre a szintre és lokációba; de olyan partiképtelen emberek vannak, hogy az nem igaz.
Nem támadnak a vezetõ által kijelölt célra, nem regroupolnak, recharcolnak kérésre, egyáltalában, nem hallgatnak a leaderre, egyéb tanácsra.
A legjobbak még közben péniszeket rajzolgatnak a minimapra.

A legjobb amit hallottam, az, hogy miután regroup helyett elkolbászoltak és ráhoztak egy halom szörnyet a partira; a leader megpróbálta megbeszélni a "nekem ne parancsolgassanak" játékossal, hogy esetleg nem így kéne, mire az azt válaszolta, hogy "More fighting, less talking."

Hogy a fenében vannak ilyenek Lionsban és utána?? Ki játszik velük? Hogy képesek végigvinni a kveszteket?

Vigyázat, a leopárd harap!

Hmuda
#3157
Nem vagyunk egyformák. Engem pl zavar, hogy ilyen fantáziátlan és néha alpári nevekkel rombolják a jóérzésüek játékélményét. Lehet valaki viselkedésében normális, ha néválasztáshoz síkhülye.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#3156
Nekem mindegy, mivel ha egyszer kiderült valakiröl, hogy hülye, akkor arra ott az ignore lista, viszton attól még a neve baromira szúrja a szemem, ami nagyon távol áll a normális Fantasy nevektõl.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Seaweed
#3155
Nem akarom azokat megvedeni akiket szidsz! Csak azt a parat akivel en jatszok..nekik is hasonlo nevuk van..es szerintem semmi baj veluk! Tok normalisak, SEGITOKESZEK(!), megcsinaljuk/segitunk egymas questjeit, adunk veszunk ellentetel nelkul(!!), es NEM rontjak el senki jatekat! (SOT!) (...es ezelott nem ismertuk egymast!..)
A kulfoldiek ugysem ertik a nevuket..engem meg egyaltalan nem zavar!
ElfQT
#3154
Szerintem nagyon jó dolog, ha a hülyék hülye neveket adnak magunknak.
Igy könnyû õket megismerni és még véletlenül s e megyek velül partiba.

Vigyázat, a leopárd harap!

ElfQT
#3153
Márhogy minden questnek (ami épp aktuális a listábabab)?
Ne már! Ez az elsõ komoly jele az elvérpistikésedésnek <#sir>.

Vigyázat, a leopárd harap!

Seaweed
#3152
Szerintem biztos hogy nem igaz..gw.hu-n is irt egy srac hogy a huga is nyomja...
Errol enyit!
Hmuda
#3151
Pl az ilyenek:

kicsi cigó
pofon csaplak
le nyomlak
meg duglak

Meg hasonlók. Még nem találkoztam ebben a játékban ilyenekkel, de a WoW sajnos tele van az ilyen csökkentértelmûekkel. Biztosra veszem, hogy itt is kijutott a minimum adag belõlük.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#3150
Gyerekek most rakják fel a patchet!!!

Mindig átmegyek egy másik districtbe, de 2perc múlva onnét is kidob, engem követ. A Nagytérképen már megjelenik a feladat pontos helye (szerintem ez hiba volt, mert így nem fognak az emberek órákat mászkálni, hogy megleljék a feladat tárgyát/emberét ).
A többi meg levan írva úgyis…
Flórika
#3149
Megvettem, igen! 😊) (Azt írtam, hogy megveTTEM... múlt idõben ;DDD CD Galaxisban még pont volt egy példány.)

Ja, és lány vagyok, sz'al nem te vagy az egyedüli... 😉))

Játszani viszont még nem játszom, egyetlen prózai okból: megvárjuk a júniust, akkor veszünk még egy példányt, mert szeretném férjemmel együtt nyomni... 😉)) ;DDD

Most még csak õ játszik... 😊 (Szoktam persze nézni, és mit mondjak kib*szottul jó az egész!!! 😄)

A kínai maffia figyel téged! (-_-(-_-(-_-)-_-)-_-)

ElfQT
#3148
Az offisül oldalon van, hogy hol lehet abusive/offensive neveket jelenteni.
Téged milyen név zavar?
M.

Vigyázat, a leopárd harap!

Hmuda
#3147
Hát ezt beszéld meg a devekkel, bár nemhiszem, hogy pont magyar neveket kezdenek majd el törölgetni.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#3146
Köcc, ezt lecsekkolom.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#3145
De dióztam, csak minden játékban más a "színkód" :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#3144
ez igaz. de én szóltam.

Jah és, hogy mit lehet tenni ellene? -> Karakter törlés :-/

ElfQT
#3143

Vigyázat, a leopárd harap!

ElfQT
#3142
Változó (nem diabloztál 😊 ?).
Ha upgrade van benne akkor expert salvage kittel meg lehet próbálni kivenni. (Azt én se tudom, hogy minden lilával igy van e...)

Vigyázat, a leopárd harap!

Hmuda
#3141
Ja és a lila tárgyak milyen értékesek? Gondolom "kicsit" jobbak mint a kékek, de azért jobb letisztázni. :-)

Most szereztem egy lila íjat és azonosítás után írta, hogy egy íj fejlesztés unlockolva lett. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#3140
Ja hogy küldinkként csak egy darab bonusz feladat van? Az király, legalább nem kell keresgélni, elég egyet is megtalálni. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

ElfQT
#3139
Jaja.
Mármint a ccop missionok.
Mindenhol két kardnak van helye, ezért egy fõ és egy bonus van és nincs más.

Vigyázat, a leopárd harap!

ElfQT
#3138
"tudomásom szerint eddig az egyetlen magyar lány vagyok a GW-s társaságban."

(de akkor is ha netalántán kettõ. de akkor is ha három.)

erre írtam, hogy
"Na most nem is tudom, hogy akkor magunkban keressem a bajt, vagy inkább miattad aggódjak 😊"

magunkban = fiúk

Vigyázat, a leopárd harap!

Hmuda
#3137
Ha egy mission-nél mindkét kard ott van a pajzs mögött, akkor már ott minden 100%-osan megvan (bonuszokkal, mindennel együtt)?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#3136
Ezt hiába kéred, az EU-s wow is tele van gyökérebbnél gyökérebb nevekkel és senki nem tud ellene semmit tenni, mert mindig lesznek ilyenek. Hiába, valaki azon éli ki hajlamait, hogy rontja mások játékélményét (még nem találkoztam ilyenekkel eddig, de nem nehéz rájönni, hogy itt is vannak dögivel).

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#3135
Azt passzolom, nekem is kellene, de még csak most jutottam el az akadémiára, lehet utána van valahol.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

runethecrow
#3134
Akkó az még egy éjszakányi kalandozás a térképet elnézve....köszi<#idiota>

Seaweed
#3133
Nah megint hajnal 3kor hagytuk abba a party 😊))