Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3233
muti mid van 😊
qrva pecs tényleg elba**ta a "helyünket" meg a rune farmolós helyemet is =/

BEAST
#3232
nah de gyere teis HoHba 😄DD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

BEAST
#3231
lehet énis csinálok egyet ... találtam egy ennél is durvább ijjat 😄DD lehet odaadom neked .. vagy infnek ... az õvé is szarabb 😄DD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#3230
lol ne azért csináltam, tudom, hogy azt mondtam, de csak hülyültem
tetszik a ranger is ennyi, kóreain tetszett meg...

BEAST
#3229
hmuda tatyla G gomb és accept 😄DD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

BEAST
#3228
lol most csak azért csináljak karikat mert van 1 táp cuccom ? 😄D akkor nem lenne elég a 4 😄DDD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#3227
<#hehe>



lvl 7-en 7-10-es íjról ilyenre váltottam <#eplus2>
igazából 25x nyertünk egyhuzamban, de arról nemtom miért de nem csinált ss-t =(
utána egy mesmer group bealázott <#wow3>

runethecrow
#3226
Üvölts rá Sonic13 (a játékban Dark Ebony) mesterre ha éppen jáccol és õ tuti hogy bevesz<#wave>

Tatyla
#3225
köszi...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

BEAST
#3224
láttam 😉

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Tatyla
#3223
detto...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

BEAST
#3222
k 😊))

😄DD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Hmuda
#3221
Majd kellene egy guild invite. Nevem az aláírásomban. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#3220
Nah, végre megvanak Althea hamvai. Hát igen, ha egy monk elfogadja, hogy healer, akkor semmi gond nincs. 😄

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Tatyla
#3219
ha majd valaki alkalmasnak talál szivesen beállnék egy guildbe!

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Hmuda
#3218
Ahham, így már van értelme. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

BEAST
#3217
1 accounthoz 1 storage jár ... igy 1 accounton bármelyik karid megnyithatja igy pénzt is adhatsz magadnak

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Hmuda
#3216
Van valami értelme a pénzt storage-be rakni? Eddig nem láttam, hogy bármiféle pénzbünetetés lenne halálkor vagy akármikor.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#3215
Hm, ki menyniért venne meg egy +22Healthes Bow gripet? :-/

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

runethecrow
#3214
<#idiota>

EmThor
#3213



<#wink>

Hmuda
#3212
Majd valaki segítene Althea's Ashes küldiben, plusz Nolani akadémia mission-ben?

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

BEAST
#3211
Ascalonban , Yaks Bendben , Lions Archban , Mittomén milyen Oázisban van aréna , itt bizony szintig lehet harcolni ... az legfõbb aréna a Hall of Heroes ami szintén a sivatagban van , ha valaki eljut ide a normál játékban az már tud valamit 😊))
Ha ezekben az arénákban legyõznek , vagy te gyõzõl nem történik semmi sem , csak tréningre jók. A Hall of heroesban viszont minden gyõzelem után 1-2-3 Fame pontot kapsz a csata szintjétõl függõen, 30 fame pont elérése után eléred az elsõ Rankot , pontosan még nem tudom mi a haszna de nekem most 2es és 65 Fame pontom van ...

Pvp karival rögtön 20as leszel és a normál játékban megszerzett skilleket és runákat használhatod. Itt nem kell eljutni az arénákig mert csak ezek vannak feltüntetve a térképen. Ha a Hall of Heroes utolsó szintjén is legyõzitek az ellenfeleket akkor a te kontinensed kapja meg az istenek áldását ami 1-2 addig zárt helyszint nyit meg a játékosok elött , mint pl az Underworld és a Mist. Ezek olyan helyek ahol a legkisebb szörny is 26os és a legnagyobb 40es ...
Jah és még valami a klánod egy Hall of Heroes gyõzelem után kap egy Sigilt amit a klán ház megvételére lehet használni, asszem ennyi 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

#3210
Arénába milyen szinttõl érdemes menni. Én ugyan még nem voltam, de kiváncsi lennék. Milyen követekzményei vannak ha legyõznek, ill. kivel kell harcolni?
Elõre is köszi.
BEAST
#3209
áháhá hát sztem a klánnak összesen nincs annyi Fame pontja mint nekem szal én mindig járok arénákba 😊)) itt lenne az ideje hogy ti is gyertek 😄DD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

BEAST
#3208
bazz mennyit irtok ... az ember hulla fáradtan hazaesik ... és mi várja ... flém flém ... meg ilyenek ... és ugy hogy én itt sem voltam hogy anyázhassak ... nah szép 😄DDD

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

ElfQT
#3207
Arra, hogy a párod elkezdett vele játszani és onnantól nem fog hagyni... 😉

Vigyázat, a leopárd harap!

Inferno
#3206
Sonic !!!! Beast!!! gyurúúnk vazzeg az elsõ 50re reméélem 😊

PS3/X360 user: Infernohun

Tatyla
#3205
valaki majd a nevem alapján rám kereshetne mert lámáskodok...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Flórika
#3204
"Bebuktad, mert lehet úgy maradt 😊" --> Ezt mire értetted? <#idiota>

Húúú, hát ha elmondom mivel, mindenki röhögõgörcsben fog fetrengeni... 😛PP Mentségemre szolgáljon, hogy jóval elõbb kezdtem el, minthogy a GW-t megvettük volna.
A '97-es Ecstatica II. Örök nagy kedvencem mindkét része! 😊 Részenként 2-3szor tuti kipörgettem õket! 😊)) (Szeretem a retro játékokat, az újak közül egyedül az MMORPG-k fognak meg... 😊

A kínai maffia figyel téged! (-_-(-_-(-_-)-_-)-_-)

ElfQT
#3203
Bebuktad, mert lehet úgy maradt 😊
De akkor mivel játszol, érdekelne hogy miaz ami elsõbbrevaló GWnél 😊

Vigyázat, a leopárd harap!

Flórika
#3202
Azért ennyire nem rossz a helyzet! 😉) Nem vagyok egy kis nebáncsvirág 😉) (Akinek csak úgy elveszik gépét, játékát 😄)

Van saját gépem, csak azon most mással játszom. (Tudom... felháborító <#idiota>) Ember <#wink> pedig látta, hogy csak nem próbálom ki GW-t, csak nem... és akkor mondta, hogy jó, hát akkor majd õ... ;DDD

A kínai maffia figyel téged! (-_-(-_-(-_-)-_-)-_-)

ElfQT
#3201
Csak online.

Vigyázat, a leopárd harap!

Flórika
#3200
Max. hülyén fogalmaztam (szokásom), de nem háborodtam fel! 😉)

A kínai maffia figyel téged! (-_-(-_-(-_-)-_-)-_-)

#3199
Sziasztok! Lenne egy érdésem ezt csak On-line lehet jáccani vagy lanon is?
Mert ahogy olvagattam láttam hogy csapatokban kell menni különbözõ pályákon és az magába foglalhatná azt is hogy lanon is lehet vele jáccani.

#3198
#3197
nagyon komoly<#hehe>

#3196
Egyébként én se díjazom a hülye neveket adnak a karaktereknek, de szerencsére én még nem találkoztam ilyennel.
ElfQT
#3195
(Amugy az eredeti elsõ neve T re végzõdik..)

Vigyázat, a leopárd harap!

#3194
Azért irtalak téged, mert láttam egy külföldit ugyanezzel a névvel (külföldi céh-be tartozott)
ElfQT
#3193
OFF (Névválasztás)
"Hagyományos" szerepjátékba elég háklis vagyok a nevekre.
A helyben-nevet-gyorsan-kitaláló, de-ebben-nemtúljó ember elõállt egy névvel, amit üdvözöltem. Õ volt Emil Mortic.
Gyanús volt, hogy nagyon nézelõdött körbe körbe mielõtt kinyögte "a" nevet, de csak pár játékkal késõbb esett le... 😊
(Amúgy pedig nem rossz név.)

Vigyázat, a leopárd harap!

#3192
Hali
A név ismétlésrõl csak annyit, hogy a játék készítõknek rónám fel ezt a hibát, hogy ugyan azon a néven többen is rohangálhatnak, már ha igaz hogy több van belõlem 😊
#3191
Muhaha.

Seaweed
#3190
nr
Seaweed
#3188
en hol is irtam ilyet?

azert nam art bizonyitani is mit ertek HP alatt.....

HP!
#3187
Kata!

Csak a névgenerátor az számomra olyan mint a sybersex, jól hangzik, de köze sincs az igazihoz.

Kata ne húzd fel magad, nem éri meg!! Majd este levered rajtam a dühöd, a tegnap este jól elszúrtam úgyis…
Kata
#3186
Remélem te is a lehülyepitsázásért... Okoska...

[/cserf][/fülünyúl]

Seaweed
#3185
Kivancsi leszek a kocsogozesert, meg azz idiotazasert megkapod e a bunteto pontjaid...
Van egy tippem!

Hmuda
#3184
A síma áruk maradt a régi, csak így nem angyon tudom megnézni, hogy mennyiért is kellene berakni kikiáltási árnak. :-/

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Kata
#3183
Most még neked álljon feljebb, vazz...
Megint mit beszél a szád, hogy "kiseggeltem itt a helyet magamnak"? Mirõl beszélsz?! Idióta...

És anyukádat hülye pitsázd le, köcsög...

[/cserf][/fülünyúl]