Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

3lm0
#4738
Nos azt hiszem vége a ruavesztésnek, ha jol olvastam (az angol tudásom közel sem olyan jo mint szeretém 😊 akkor mostantol nincs a ruáknál hibaszázalék hanem minden runát kiszed az expert salvage kit. Mndjuk ez a javitás már agyon ráis fért mert az ember agyon ideges tudott lenni egy major vagy superior runa elvesztése esetén és az a pár szövet amit kapott helyette vajmi kevés kárpotlás volt 😄

Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20

STREEX
#4737
Ilyen rune okat hol lehet találni?CSak úgy és arra jók hogy rá enchantolhatjuk a ruhánk egy adott darabjára?

Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

EmThor
#4736
aha mer haver vevõ rá, és a 6 karakter slot csábító.... ja amúgy az elsõ zenei kieg 6$~1200Ft

Köszi Csibe ^^

Kata
#4735
Új cd-hez új kulcs, új acc, új karik.
A régit el tudod adni cd-stõl. Ha a karijaid más karakterek által is használható holmijait, értékeit meg akarod tartani, akkor javaslom, elõbb vedd meg az újat, azzal is regeld az acc-ot, és valakit megbízva trade-ld át az összes holmit a régi karijaidtól, így mégsem kell annyira nulláról kezdeni. Aztán a karikat törlöd az acc-ról, törlöd az acc-ot is, és már el is adhatod valakinek. Szerintem.

[/cserf][/fülünyúl]

EmThor
#4734
hi ha most veszek egy gyûjtõdobozos GW-t akkor megmaradnak a karijaim amikor az új kulcsot az accountomhoz adom???

ja, és mi lesz a régivel??? régi accountom nem tom eladni haveromnak vagy hogy... HELP pls! Köszi ^_^

musha
#4733
akkor elég merész voltam ma, hogy a régi páncélomból `kiszelvidzseltem` hogy berakjam az újba 😊
de összejött szerencsére.

Kata
#4732
kb. annyi. 60-100K körül mozog. Néha drágábban adja mindenki, néha visszaesik az ára.

[/cserf][/fülünyúl]

Atisz
#4731
Prutty-prutty, mennyi most a superior vigyor világpiaci ára, mert 1 tag 80 k-s ajánlatát most utasítottam vissza...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

musha
#4730
valóban 480, csak ma variáltam a cuccaimon és a régi értékek maradtak meg bennem ^^

#4729
én is ha jól számolok akkor erre az összegre jutok.

Kata
#4728
Szerény matematikai képességeim szerint 480 hp-d van fullon. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

musha
#4727
lol, most jut eszembe, hogy a superior az vigor 😊) tehát pont ki van egyenlítve, mintha csak minor rúnák lennének rajtam.

musha
#4726
1 superior, 1 major
így 430 fullon.

SDana
#4725
Lazán elmentél a híd alatt 😊

192 hp? hány superior runád van neked? 😊
Ez még -60%on is kevés 😊

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

musha
#4724
köszi, megnézem hamarosan ^^

#4723
köszönöm

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

Kata
#4722
igen

[/cserf][/fülünyúl]

#4721
- még nincs meg a játék (holnapra várom 😊 ), úgyhogy kérdezek hülyeséget : egy accounthoz tartozik 4 karakter. Ha idõvel kiderül, hogy az egyik karakter nagyon nem jön be, tudom törölni?

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

Kata
#4720
Ott van a térképeden a hegytõl jobbra egy kisebb hegy. Arra kell felmenni, és a kettõt fent kõhíd köti össze, ott tudsz átmenni rá.

[/cserf][/fülünyúl]

musha
#4719
valaki meg tudná mondani, hogy a sivatagi attribos küldetésnél hogy a búsba` tudok felmenni arra a mocsok hegyre, ahol az az npc van, akivel beszélnem kéne?

Atisz
#4718
Nem.
Ez úgy történik hogy találsz egy fegyvert, amin 1-2 upgrade van. Ekkor eldöntheted hogy eladod-e a fegyvert úgy ahogy van, vagy nekiesel egy expert salvage kittel. Amennyiben a 2. opciót választod (és ha nem játszik be a hibaszázalék), akkor az upgrade-et megkapod. Ha van egy jobb fegyvered, akkor arra ezt az upgrade-et átteheted...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

STREEX
#4717
Én mondjuk most E/N vagyok úgyhogy nem sokat konyítok a kardokhoz de amúgy ezeket a weapon-osnál lehet venni?

Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

Atisz
#4716
ne is mondd a hibaszázalékot...
2 ölés, 2 lila salvage armor, benne 1-1 fire rune-nal (minor & major). Mind2 sikertelen, eredmény 5 leather square a 2 rúna helyett. Gáááááááá...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#4715
Sword hilt = kard markolat
pommel = markolat gomb

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#4714
Ha a fenti képre gondolsz az csak montázs, a többi pedig egy már létezõ honlap mintájára készült...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#4713
a markolat és asszem a keresztvas, de lehet hogy a penge töve vagy vmi ilyesmi, upgrade eszközök, ki lehet nyerni expert salvage kittel a fegyverbõl õket, persze van olyan amit nem sikerül a szerintem erõsen emelt hibaszázalék miatt!

STREEX
#4712
Mi az a sword hilt és pommer?

Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

#4711
ezt tom, csak a skillekkel nem voltam tisztában
ez így mondjuk elég sux =(
sp-ot nehéz szerezni lvl 20-on =/

Kata
#4710
Seeker's Passage -> két muksó -> kisküldik végrehajtása (mesmer, ele, necro stb.'s path nevû questek) -> két muksónál opciók: tegyél mesmerré, nekróvá, stb.

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#4709
😄

Na jó, lásd milyen jószívû és rendes vagyok, javíthatsz a hármason. 😊 Házi feladatként csinálhatnál nekünk egy SP feliratot ezekkel a betûkkel, majd psd formátumban elküldöd emilemre. 😄

(légyszi persze, meg ha van idõd, kedved estébé) 😊

[/cserf][/fülünyúl]

#4708
Megcsinálod a kasztváltót,es a régi kasztod skilljei eltünnek,az ujakhoz pedig enmkapsz semmit,skill trainerektõl tudod megtanulni.Viszont hogyha visszaváltod a kasztod a régire,azaz megcisnálod annak a kasztváltóját,akkor visszakapod az ahhoz a kaszthoz tartozo skilljeidet amit megszereztél.
Remélem érthetõen írtam =D

#4707
találta, fiery dragon sword a neve, asszem nem salvageolható, vagy nem hinném hogy vki próbálta már. Viszont sword hiltet nem tudsz beletenni, csak pommelt, ja és tûz sebzése van.

STREEX
#4706
Figyeljetek én azt szeretném tudni hogy akinek ilyen lángoló kardja vagy botja van azt egyszerûen találta, Vagy csinált valamit vele a costume-on kívül?

Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036

SRobert
#4705
Én ezt spec kiszerkesztettem és utána effekteltem.

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

EmThor
#4704
én is dolgozok photoshoppal kösz 😄 csak még kezdõ vaok 😄
az a helyzet h honlapunk minimal design egyenlõre, én szeretnék fejlesztést, a többieket nem tom... Hungarian Warriors... HNO a trükkös... felét levágod tükrözöd?? mekknézem én is akkor, de köszi szépen ^^^

Peace

SRobert
#4703
Küldd el priviben, h mi kell és megcsinálom. 😊

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

EmThor
#4702
amúgy nem úgy volt hogy hivatalos fan site-oknak ki lesz adva? na mind1... majd eccer ^^

SRobert
#4701
Ezért még lesz kapsz Katinka. 😄
Ez nem montázs izéke.

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

Kata
#4700
gyenge hármas, leülhecc <#vigyor>

[/cserf][/fülünyúl]

SRobert
#4699
Bebebeeeeeee

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

Kata
#4698
Nincs GW-s betûtípus, ezt ott is írják a FAQ-ban. Atiszék weblapjának a felirata a Guild Wars felirat grafikus montázsa: a V a W-bõl van, az N egy fordított U, stb. Kicsit suta, fõleg a nagy H, szerintem lerí róla, hogy nem font adta az alapját. 😊

[/cserf][/fülünyúl]

#4697
Hát én nem tudom hogy unlockoltakat megadja e, de én monkra váltottam és nem voltak skillek. De nem is volt egy unlockoltom sem.

#4696
valaki plz magyarázza már el, hogy hogy van ez a másodlagos kaszt váltás <#fejvakaras>
azt értem, hogy küldit kell csinálni hozzá, de a skillekkel mi van? meg kell tanulni õket vagy megadja az "unlockkoltakat"?? <#confused>
most van ugye Me/N meg egy E/Mo-om. Az E mellé mesmert szeretném kipróbálni és ezért kéne a help
elõre is thx<#dumcsi>

EmThor
#4695
jaja kösz

#4694
Felfelé kell kimenni,ahol a hydrák vannak. onnan SE felé kell menni
EmThor
#4693
vanyi csak akkor adja a küldit ha a sivatagban megcsináltál egy kaszt váltós küldit, max végén megmondod h nem váltasz kasztot, de meg kell csinálni!! sivatagban most nem jut eszembe hol van a másik... vmi kígyó adja kinnn a sivatagban augury rocktól nyugatra asszem...

Pari
#4692
ty

"You no mess with Lo Wang!" Amoxx

EmThor
#4691
de ott csak logo van, artwork, screenshots, semmi ilyesmi

EmThor
#4690
thx

EmThor
#4689
2 db 15 attrib-os küldivel: droknars forge vanyi, meg sivatag