Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

EmThor
#4938
Reggel 5:00-5:30-ig állni fognak a szerverek karbantartás miatt, megértéseteket köszönjük!

3lm0
#4937
az utolso patch ota mind a ctrl mind az alt kiirja a henchmeneket a nevük sötétzöld szinben fog pompázni és olyan lesz pl hogy : Alesia Henchmen
A petekkel foglalkoztak/nak a gwonline-on és oda jutottak hogy HP/Dmg értékbeli eltérés nincs köztük, tehát olyat veszel magad mellé amilyen szimpatikus. Természetesen egy lvl 15-ös pet azért joval nagyobbat üt mint egy lvl 5-ös tehát egy jol bevált magas szintü petet nem érdemes egy másik alacsonyabb szintüre lecserélni mert az jobban néz ki, de ez az én saját véleményem 😊

Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20

#4936
Jövök, jövök 😊 csak most van GTA és BF2 is, de azért nyomom. Tegnap is fent voltam.

Köszi a segítséget.
#4935
ott tényleg nincsennek, de ott amúgy se sokat idõzöl 😊

#4934
Pusztulás elott nincsenek Hencsek.

Crewin Tiaren
#4933
Hát Ascalonban nincsenek a pusztítás elõtt...Vagy csak én nem találtam meg õket? Végülis mind1. Nálam a mágus folyton hülye volt. Lenyomtam a dögöt utána kezdett bele a Firestorm varázslatba... Ennyit a hencsekrõl

Hacathra lvl96 paladin Loot of a dragon lord: a book, dragon ham, a dragon scale mail, a gold coin, a green mushroom, 2 power bolts

#4932
henchek mindenhol vannak, nem csak szinte 😄

Crewin Tiaren
#4931
Szia!
Az elsõ két kérdésedre nem tom a választ. 😞
A hencs téma:
Attól függ hol vagy mert szinte mindenhol vannak hencsek.
Néha szeretnélek látni a game-ben...

Hacathra lvl96 paladin Loot of a dragon lord: a book, dragon ham, a dragon scale mail, a gold coin, a green mushroom, 2 power bolts

#4930
lenyomod az ALT-ot vagy a CTRL-t (most nemtom pontosan melyik) és körbenézel
petek meg sztem ugyan akkorát sebeznek, meg sztem késõbb nem fogod majd használni öket annyira nem táposak

#4929
Skaccok!

Honnan tudom amikor szelidíteni akarok egy állatot magam mellé, hogy mennyire "éri meg"? Tehát mekkorát képes sebezni?

+ nem találok sehol Henchment, hogy toborozzam magam mellé mint computer irányította playert. Milyen név alatt vannak, nem tudok egy helyet ahol biztos találok.

Köszi
Crewin Tiaren
#4928
Hi! Sztem nem biztos hogy lesz kipróbálható verzió de nyugodtan vedd meg a játékot ha gondolod...
Sokak szerint nagyon jó game és ez sztem azért mutat vmit...
Amúgy sok a hunguild akik bevesznek maguk közé (mi is 😄) és biztos hogy segítenek is.

Hacathra lvl96 paladin Loot of a dragon lord: a book, dragon ham, a dragon scale mail, a gold coin, a green mushroom, 2 power bolts

wordsworth
#4927
biztos lelehet valahogy verni...

PSP user n\' soon ps3 user too :)

3lm0
#4926
Köszönöm a tippeket mindenkinek, sajnos sehogy sem tudom legyözni a mocskot, a kasztváltást pedig ugy látom csak utána fogom megkapni mivel megcsináltam minden questet a sivatagban és nem adja meg a kasztváltokat. Marad a másik ut ha beacons peachböl megyek vmi értelmesebb partyval 😊

Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20

#4925
Mo/E-vel nekem elég gyorsan sikerült legyõznöm a mirrort úgy, hogy odarohantam hozzá és a Symbol of Wrath és Balthazar's aura skillekket magamra nyomtam. A mirror valamiért hozzá sem nyúlt ezekhez, inkább a többi keveset sebzõ elementalist skillt használta ellenem. Persze a smitingre nem árt elõtte néhány pontot rákölteni, és gyógyító skillt sem szabad vinni.

EmThor
#4924
nics, ha lesz vmi spec alkalom gondolom majd lehet szerezni egy-két hetes kulcsot

EmThor
#4923
hát utólag nem tom de lehet...

Methylisocloro
#4922
Van demó ehhez a játékhoz? Hogy lehet kipróbálni?

#4921
Ha kezdek egy pvp karaktert, azt tudom, h csak azokat a skilleket kapom meg, melyeket már unlockoltam a másikban...ha mondjuk 2 nap múlva ismét szerzek egyet, akkor az is bekerül a pvp listámra?

wordsworth
#4920
Háát a ranger nem valami erõs pvpben... Illetve mostanában van egy két csapat akik spirittel mennek... eléggé idegesítõek és erõsek is..(kansas), de amugy mondjuk egy air eles buildbe maximum distruptolni illetve mérgezni tud..

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#4919
- mondjuk ettõl még elég messzi vagyok, de R/Mo esetén eddig nem találtam területre ható varázslatot, és szvsz nem is fogok. Arra esetleg lenne tipp? (egyet olvastam, hogy a szellemvarázslatokat kell betenni, és amíg varázsolgat elvileg le tudom lõni, de vannak kétségeim 😊

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

#4918
- 'R/Mo mennyire életképes??? Mondjuk egy pvp nél??' 10. szinten próbáltam pvp-t, úgy elég kiábrándító; gondolom saját csapatban lesz némi esélye

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

musha
#4917
bár én r/e-vel csináltam, de nálam az volt a taktika, hogy kivettem a gyógyító skillt, fõleg területre ható támadásokat tettem be (ami elõl persze el lehet futni), oszt levertem (illetve lõttem).

3lm0
#4916
Már gondolkodtam a kasztváltáson de még nem kaptam meg a küldiket, lehet hogy az elött kell a 15AP-s küldit teljesiteni és utána adja ?

Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20

3lm0
#4915
sajnos a fegyvere nagyságrendekkel jobb mint az enyém ö 70-90-eket üt rajtam én olyan 10-eket rajta 😞

Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20

#4914
nincs ötletem, hogy ezzel a karival, hogy lehetne kinyírni, de ha nincs más akkor én a helyedben csinálnék egy kasztváltó questet és elementalistát venném fel 2.-nak.
megtanulnék vele egy aoe spellt és csak azt raknám be
mirror úgy se mozog...

#4913
Nem egészen. Nem szintenként kapsz 24 refund pointot, hanem 250 xp-nként 1-et.
A mirror: Ilyen karim még nemvolt, 1 biztos: a fegyvere gyengébb mint a tied, ha nem teszel be skillt elvileg lecsapod.

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

#4912
amugy ez az adrenalinos dolog h mûxik? kijelzi vhol h ennyi adrenalinom van?

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

3lm0
#4911
A refound pontok valoban elfogynak ha elhasználod a 24-et de egyszintlépésel ujra megkapoda maximális 24-et és ismét variálhatsz.

Ha valaki tud adni valami használhato ötletet hogy healer Mo/N karival hogy lehetne kinyirni a Doppelgangert (mirror) megköszönném.

Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20

#4910
ööö....de nem fogy el 1 idõután a az összes refound pont?

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

#4909
axe - strength - smitting perpill

de van amikor smitting helyett healing, strength helyett tactics, axe helyett swordmanship vagy hammer mastery 😄D

#4908
te személyszerint h osztottad el a pontokat? lécci thx

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

#4907
R/Mo mennyire életképes??? Mondjuk egy pvp nél??

#4906
great ritual priest Zahmut

#4905
ok ránézek köszi
#4904
augury rocknál kell beszélned egy NPC-vel középen van vhol

#4903
na akkor a sivatagban megvan a thristy river,elona reach,dunes of despair missio és nem tom hogyan juthatok el the dragon lair-be ehez kéne help
3lm0
#4902
igen

Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20

#4901
Monk/necroval vagy?

#4900
ja és 3 coop van nem 4

3lm0
#4899
Tudom hogy sokan játszotok monkkal, aki kinyirta már a Doppelgangert (régebben mirror) kérem adjon vmi tippet hogy hogyan is lehetne egy healerrel megcsinálni mert ez kifogott rajtam 😞

Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20

#4898
talán ha megmondanád melyik 3at csináltad meg eddig.......

#4897
a sivatagban van 4 missio 3-at megcsináltam a 4-dikhez hogyan tok eljutni help plz
#4896
A Prima Guide is leirja hogy a W/Mo nagyon jó karakter és pont jó arra hogy megismerd a játékot. De nem ez a karakter adja a legtöbb damagét.

#4895
tökmind1 mind1ik hasznos
amelyik bejön...szokásos duma, de ennél a gémnél ez így van

musha
#4894
😊

#4893
majd megcsinálom de nem egyszere fogom õket nyomni

na melyiket érdemes w/monk-nál a monkos szakértelmek között nyomni?

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

#4892
Hat egyedul nem egy leanyalom ez a jatek 😞
sok helyre nem jut el az ember csak kinkeservesen (+a gyilkologepek akiket felfogadok 😊)
Ettol fuggetlenul teccik 😊, de a masik jatekosokkal valo osszetalalkozas a "kulso" vilagban azert hianyzik..
#4891
thx
musha
#4890
megfigyeled hogy milyen sorrendben villognak a kis `portálok` és abban a sorrendben megérinted mindet.

musha
#4889
jaja