Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Van már karakterem és a Europen Discrit English - 2 ben vagyok kerestem magyarokat de senki nem válaszolt.
A problémám annyi kinél keressem a küldetéseket mert most csak bóklászok és ölöm a szörnyeket (céh asszem 😊
we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20
Ha jol tudom axe-nál 6-28 swordnél pedig 15-22 a max, ha nem jol tudom javitsatok ki pls 😊
Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
axe-nál és swordnál mennyi a max. dmg.?
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
ha megvan a 20. szint és többször megléped a csíkot akkor annyi elosztható 5ös attribute pontot kapsz?
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20
http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever
Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20
Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20
lehet túl sokat játszottam vele és ezért untam meg ilyen hamar <#wow3>#wow3>
Gef Ti3-at talán vmelyik bontóban árulnak, mert már rég nem gyártják még a Ti 4 sorozatot sem. A játékot pedig ahogy többször többen leirták már, csak eredeti birtokában lehet játszani. Ha esetleg lenne is olyan szerencséd hogy kitalálsz egy mûködõ kódot (nem kis idõ és tehetség szükséges hozzá) akkor is kiderülne mert nagyon gyakran vizsgálódik a gyártó cég és törli az érvénytelen accountokat. Az elmúlt héten pl több mint 100 accountot töröltek mert érvénytelen, vagy lopott volt.
Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20
UW természetesen a föld alatt játszódik de mégsem hasonlitanám a katakombához 😄
Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20
mikor jönnek az úk mapok?
és van még valahol a játékban ezen kívül katakomba? azunderworld az nem föld alatt játszódik véletlenül?😊

most mehetek oda mégegyszer
PSP user n\' soon ps3 user too :)
One man\'s hero, is another man\'s demon...
És nem tudjátok hogy hol lehet szerezni GeF 3Ti-t vagy vele egyenértékût?
One man\'s hero, is another man\'s demon...
Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20
A GW hogy menne ezen a gépen? Gef 3ti 1GHZ P3 384Mb RAM.
One man\'s hero, is another man\'s demon...
itt még áll a szobor...
itt már nem...
itt meg már átértem az NPC-hez, bár az nincs a képen
http://www.hwsw.hu/letoltes3.php3?path=/Driver/Videocard/ATI/Windows_XP
megköszönném ha tudnátok segíteni