Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5088
A thristy rivert azt úgy kell csinálni hogy kb 10mp-vel elöbb kezdtek mint a 2. perc, levertek 2-3 védõt, és utánna mindenki a boss-t gyakja, mert, ha nem ütitek le 2 perc alatt a boss-t akkor mindenki újraéled, és óriási kulimászban vagytok, mert hirtelen körülötte lesz minden védõ. Az elején még talán megy hogy a védõket veritek le, de a késöbbi monsztáknál, mindenképpen a bossal kell kezdeni, mert különben levernek, ja és nem elcsászkálni mert az külön gáz ha más csapatok is odatévednek, ja és a hencseket felejtsétek el ennél a küldinél, mert túl buták hozzá, ha nincs monk akkor talán a healer hencs mehet! Én 4 napig szívóztam állandóan a küldivel, addig megtanultam mit kell csinálni, a legjobb felállás 2 mo, 2w, 2ele, a másik 2-õ meg szabadon, én még 1 rangert és még 1 w-t javaslok, nekem ezzel sikerült, igaz ezek végre halgattak, rám, mert itt fontos az összhang, ha nincs meg az egy vezetés, qakkor szinte biztos a halál!

Gladiator
#5087
mi úgy csináltuk tegnap, hogy elõszõr az elsõ 3as õrség, aztán priest. aztán a maradék. és így halál nélkül lazán meg lehet csinálni. csak az utolsó csapat a nagyon kemény. azt sose tudtuk megölni. de nem értem olyankor a csapatot, teljesen széthúz. mindenki mást üt, pedig elõtte tök jól össze tudtunk dolgozni.

#5086
- kár, hogy henchmenbõl (szép magyar szó 😊 nem lehet mondjuk 2-3 harcost (warrior) választani, Dirty River (ha jól emlékszem a névre) küldetését szvsz simán lehetne venni (eddig az elsõ ellenséges csapatig jutottunk), elsõ körben legyakni a 2x3 fõs védõket, a maradék 10-20 másodperceben nekiállni leverni a 'sátorban' lévõ gyógyítót (priest boss), aki a 2 perc leteltével újraéleszti a teljes védõcsapatot. Hencsmen varázslókaszt mit csinál? 1 beáll az ajtóba, a többi meg vár mögötte türelmesen (rangerként én is beragadok mögé). IQ bajnok csapat mit csinál? Összes warrior támadja boss-t, a maradékot meg ledarálja az õrség. Persze biztos megint bennem van a hiba ...

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

SDana
#5085
Engem mindig elkezdenek bezzeg ütlegelni a harcosok...
Ha van ranger a csapatban mindig azzal kezdem, hogy pindownolja le az utánfutóimat 😊
Mondjuk olyan még nem nagyon volt, hogy egy warrior megölt volna. Ha ketten vannak, az már gázosabb. Fõleg ha van interruptos mesmer is a közelben és rám van izgulva.

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

Gladiator
#5084
??? hozzád szoltam?

Gladiator
#5083
es amr emgint. nicns egy ertelmes csapat sem, amelyik a monkot kezdene el utni. EGY SE! lehet, hogy en vagyok a hulye, es nem is azzal kene kezdeni?

#5082
azé mer vip vagy ne keménykedj....

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

Gladiator
#5081
faszom, ennyi balfasz loosert!
mondják, hogy öljük ugyanazt z ellenséget. jó, mondom xy a monk, vele kezdjük. kinyílik a kapu, erre berohannak a tömegbe, elkezdik ütni a warrirt, jo esetben egyet kezdenek el ütni, de meg veletlenul sem a monkot. aaaaaaaaaaaaa

wordsworth
#5080
Guildwars support..

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#5079
nem tudja valaki az alul emlitett ügyben kinek tudnék irni aki tudna esetleg segiteni?
Atisz
#5078
Mad Pig-tõl elnézést kérek, hogy nem tudom átküldeni a mesmer fissure armor képeket. Nincs képátkonvertálóm, a messengerben pedig nem mûködik a fájküldés funkció.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#5077
Bocs ebben nem tudok segíteni. Ilyen még velem sem volt...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#5076
A Hungarian Virtue pvp-hez keres aktív játékosokat. TS nem árt, új taktikákra nyitottak vagyunk, monkok, mesmerek, elementalisták elõnyben.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#5075
nagyon nagy bajban vagyok áthelyeztem a gépemen a GW-t csináltam neki másik könyvtárat a karaktereim megmaradtak de minden cuccom ami volt eltünk és minden várost ujra tölt a gép fogalmam sincs mi a baj plz segitsetek
EmThor
#5074
héh csak hülyülök te, itt mindenki függõ 😄 csak annyit akartam h van más játék is amiket hiányoltál, az abban benne van 😊

Gladiator
#5073
majd én eldöntöm. nemtom minek okoskodsz. azt modntam, ami nem tetszik, nem azt, hogy az egész játék szar. de ha az lenne, akkor se adnám el azért, mert te azt mondtad...

wordsworth
#5072
cyrus majd fogsz talalni felesleges venni 😊

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#5071
nincs ilyen megkötés mert a gép dönti el h hova menj elõször és engem pl nem izga h hová tesz be szem hülyeség amit kérdezel de sztem az 1esen v 2esen mert ott elég sok ember szokott lenni

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

#5070
elad valaki olyan axe-t ami maxot üt 6-28? megvenném!!!

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

Kaplan
#5069
Melyik szerveren van a legtöbb magyar??

we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!

#5068
Aki szeretne a komolyan pvp-zni nyugodtan dobjon nekem 1 pm-et játékon belül.
A komolyon van a hangsúly, szerintem túljutott a játék azon a státuszon amikor gyakorlatlan csapattal, funból lehet pvp-be szakítani.

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

#5067
Müxi bár én csak ezt próbáltam /petname.....

musha
#5066
/namepet

EmThor
#5065
add el akkor ha nem tetszik, van másik...

Gladiator
#5064
a kvesztek túl egyhangúak szentem, es hianyolom a katakombákat, meg az idjárás változását. pl, mindenhol reggel van, kivéve egy missiont, meg egy várost. (mármint ahol eddig voltam)

Kaplan
#5063
Amúgy tartalmas gém? Csak mert még nem nagyon haladtam elõre 😊

we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!

#5062
Thx a gyors választ=)

Gladiator
#5061
/petname aztan neve. asszem. vagy csak /pet

#5060
Hali!
Petet lehet vhogy elnevezni?
Köcc

Kaplan
#5059
1 napja én vok a legjobb 😄

we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!

Gladiator
#5058
23 napja, szal nem vagyok egy nagy guru.

musha
#5057
de azt hogy?
eredetileg 3.szint után lehet csak átmenni. vagy ezt a megkötést eltörölték már? <#confused>

Kaplan
#5056
Mióta játszol a Guild Warssal?
Eredetileg a Collectors editont akartam megvenni de nem volt rá pénzem 😞

we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!

Gladiator
#5055
csávó(😊) / varázsló

meg mesmer / necro. de ez meg fiatal.

Kaplan
#5054
ranger / csávó , és te?

we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!

Gladiator
#5053
milyen karival játszol?

Gladiator
#5052
a déli havas városokba el lehet jutni mission során is, vagy csak legyalogolva beaconsbol?

Kaplan
#5051
nem tudom 😊
Mindegya a lényeg most újrakezdtem és törekszek arra , hogy az összes küldetést megcsináljam az akadémia elõtt..

we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!

SZEG007
#5050
én is 2-es szinten mentem át

Gladiator
#5049
hgoy az istenbe jutottal el addig lvl2-n? szép ascalonban nem is csináltál questeket?

Kaplan
#5048
akkor kezdjem újra? 😄
lvl 2-es vok és itt tartok de mindenki szarrá ver 😄

we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!

Banyapapa
#5047
Jó hamar elértél oda😛
Van még elég a gamebol,...asszem:o

Gladiator
#5046
de, hallod, 2 ora alatt végigfutottal rajta. ha nagyon sietsz talan 2 het alatt vegig tudsz futni rajta, bar azt is neccesen.

tele vagyunk magyarokkal. csak ordísd el magad magyarul, aztan vki biztos valaszol.

Kaplan
#5045
most az académián vagyok lerombolták a várost .... innen még ugye sok van a játékból nem rohantam végig remélem rajta , ugye lesznek még küldetések.
Van magyar azért most fent? mert csak egyet találtam az is eltûnt... 😞

we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!

Borgi
#5044
jovanna, most egy játékért nemfogok uj videokártyát venni ami 30k forint :/

porki fagyok fállalon

musha
#5043
ha el is fut nem lesz valami szépséges. elég necces.

musha
#5042
lassan eljutunk a Voodoo 2-ig ^^

Borgi
#5041
csõõõ
nemtudja nekem valaki megmondani hogy ez a gém elfut-e,
gef2 mx 440-el?
köszi
Borgi

porki fagyok fállalon

Gladiator
#5040
vki szolt, hogy kicsit kocsog ez a hozzászólásom, mert oylan, mintha en oltem volna meg mindenkit, meg egyedul csinaltam volna.
akkor javítok:

mar kesz volt a 10.000xp-s quest, amikor vki a a másik céhbol még ki akarta nyitnia ladat, erre az osszes maradek szorny odajott, es mindenkit megoltek, kivéve engem, aki gyáván elfutott, de azért meglett neki a quest.

remélem, most már nem sértettem meg senkit.

Gladiator
#5039
akinek felkiáltó jel van a feje felett az ad vmi küldetést, vagy kapcsolatban van vele.