Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5138
ott van az aláírásában <#idiota>

Gladiator
#5137
de mi a neved?

Atisz
#5136
Lag egyébként csak update-ek bevezetése elött szokott lenni, azonkívûl még nem tapasztaltam...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#5135
Tökéletes észrevétel. Továbbá a helyes kiejtése "leg", nem pedig lag.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#5134
Játék közben írjatok és ha nem éppen az új guild tagoknak segítek, akkor megyek.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

wordsworth
#5133
Nekem soha nincs semmi bajom lag sem szokott lenni... nagyritkán eddig talán 3szor volt kiseb lag de az is alig észrevehetõ..

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#5132
- a 'lag' szót szerintem egy g-vel kell írni (lagg angol szót a szótáram nem talált), ez jelenthet pl.: késlekedik, késés, késik
- nem kötözködni akarok, csak bennem már 'lag'-ként rögzült, és hirtelen meriadtam, hogy rosszul

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

#5131
- köszönöm az infót, lag-ra játékon belül külföldiek is panaszkodtak, bár olyan modemes is volt akire kb. 1 percet vártunk míg megjelent, és utána jött simán 😊 Amúgy Kapos-NET (kábelTV-s hálózat), és elég megbízhatónak tûnik eddig (április óta van netem)

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

EmThor
#5130
nem tom nagyon úgy tûnik ez az anti bot update nagyon elnyomott vmit... lag volt tegnap ja, pedig napokig semmi, hibák, monszták ugrálnak mapon... update óta!

#5129
infouse - beszélned kell a seer-el leölitek a bosst -> vissza seerhez - infouse-oltatod vele az armorod. (2x kell beszélned vele)

lagg: 2-3 napja többen panaszkodnak laggra - amit személy szerint nemigazán értek ugyanis az európai datacenter németországban van. és kb. konstans 20as pingem van oda. Egy valamit biztosan tudok - nekem egy mezei t-online dsl-el sohasem laggolt a játék.

Ezért valószínüleg az a tippem, hogy a netszolgáltatódnak nem megfelelõ a vonala külföldre.. bár amennyi adatforgalmat a gw használ - ez is nehezen elképzelhetõ.

Mindenesetre kiváncsi lennék rá, hogy melyik szolgáltatónál van az aki mostanában lagot észlelt.

De egy valami biztos - nem a datacenterben lévõ serverek lagolnak. Szóval "client" oldali a probléma.. (netkapcsolat - nem megfelelõ külföldi vonal)

#5128
- #5111-be írtam, most írom újra: ma este 7 körül benézek a fórumba, ha itt látok olyat, hogy te (vagy vki más) XX.XX idõpontban szeretne valamelyik pályán átjutni, akkor megpróbálok odaérni és segíteni (persze ha ma is fát vágok, akkor már az eset 11 órai idõpont is késõ 😊

- viszont nekem is kellene segítség: infouzolás (tuti rosszul írtam; a lényege, hogy ez is vmi upgrade ami nélkül a pályán levõ szörnyek nagyon gyorsan levernek) Markish-os küldetést tegnap sikerült teljesíteni, és állítólag ez után nekem kellett volna látni, hogy van ilyen tulajdonsága vmely páncélomnak. De én nem látom, a csapat Seer-rel beszélt (én külön nem, mert ez is felmerült, hpgy nekem is kellene), visszavittük amit kért, volt átvezetõ mozi, és állítólag a végén kapok egy választási lehetõséget, hogy akarom-e ezt az upgrade-t, vagy nem.
Engem leginkább az érdekelne, hogy pontosan mit kellene csinálnom, hogy meglegyen ez az upgrade lehetõség. Kezdéskor a leader megmondta, hogy õt Markish elit skill-je (barrage, ha jól rémlik) érdekli (amúgy velem együtt 4 íjász volt a csapatban meg 2 henchmen meg 2 vki más), ezért a végén elõbb nyírjuk ki Markish-t, és csak utána a maradék õröket. Mivel menet közben 'megtanultam' (captured) egy monk elit skill-t (vmi signet), így a végén inkább életben tartottam a capture alatt a többieket, de a skill-ért 1x még visza kellene menni

- más (n00b) : 6 vagy 8 fõs partyknál sajnos gyakran tapasztalom, hogy elkezdjük a pályát, majd a tag 1-2 perc múlva egyszerûen kilép (egyébként õk a leghangosabbak jelentkezéskor. Aki szól, hogy sry, mennem kell, az részemrõl nem ide tartozik). Ennél durvább eddig 1x volt, õ egyszerûen megállt a bejáratnál, hogy õ így teljesíti a pályát (amit persze bebuktunk)

- megint más : az utóbbi idõben party közben egyre gyakrabban kapok lag-ot (nem reagál a játék), mondjuk a legdurvább így is 10-15 másodperces volt (meghalni pont elég). Amin igazán kiakadtam, hogy ezt tegnap henchmenekkel is tudta küldetés közben...

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

#5127
Ne vicceljetek már. GW be is vannak botok??? Mi értelme van?? Soha nem fogom ésszel felfogni.

EmThor
#5126
halljátok az anti bot tegnap elõtti frissítéssel sztem vmit nagyon elcsesztek

dougO
#5125
Ja, én vagyok. 😊....és remélem nem értettem el a célzást az oinkról 😄 hm...de lehet <#alien>

ingame: Lady Phoenix <SCOG>

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

#5124
Azt olvastam -asszem a gw.com fórumoán-, h általában azok a n00bok, akik elcsatangolnak szándékosan, meg nem teljesítik a vezetõ parancsait nem is igazi játékosok, csak letölthetõ botok, akik farmolnak neked,ha nem vagy otthon, akkor is! Persze ez egyfajta cheat, úgyhogy a csávó is írta, h lépni fognak ez ellen...sztem úgy lehetne meggyõzõdni arról, h van-e a csapatodba ilyen, h meggyõzöl mindenkit a partydban, h legalább 1x írjon vmit, és akkor kiderül, h ki a kamukari...

EmThor
#5123
új szó születik: moink 😄

annyira noob volt ma a csapat amiket leltem h iszonyat... 15 éves srác, aki nem tudja h mi a nekrofília, szörnyû, rájuk húztam drake-eket, legalább lesz xp-jük 😛

wordsworth
#5122
dougO?

PSP user n\' soon ps3 user too :)

Anna
#5121
Nekem nem 😄

Sin City life don\'t let the system get you down

dougO
#5120
oink 😄D
Eltartott vagy 10 mp-ig, de leesett 😄

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

Gladiator
#5119
vki jön most segiteni thirsty riverbe. légyszi egy magyar csapatot dobjunk össze, mert a külhoniak nem halgatnak senkire.

wordsworth
#5118
mikusmate oink vagy? 😄

PSP user n\' soon ps3 user too :)

#5117
És akkor mehetek az RPgkarimmal a HOH-ba

#5116
Elképzelhetõ <#vigyor3>
Én is ma egész nap játszottam, pedig holnap érettségim lesz <#pardon1> Nembaj, legalább már közelebb vagyok egy kicsivel a végéhez

#5115
Nagyon halott a forum! Lehet hogy mindenki játszik?

musha
#5114
Atisz bácsi elintézi? <#vigyor3><#vigyor2>

Gladiator
#5113
most lehet kérni?

Atisz
#5112
Ha vkinek kell segítség írjon nekem nyugodtan. Nem kérek semmit cserébe, csak normális hangnemben jöjjön a kérés...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#5111
- szvsz este nyolc körül fent leszek, de elõtte ide benézek; játék közben nem nagyon szoktam fórumozni

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

#5110
Mi a probléma ha egy láma másmerre megy ? 😊
- thirsty rivernél pl. az, hogy rád hozhat egyéb patrolt, én meg az íjászommal vagy lövök még 3-at a bossra, vagy megpróbálok menekülni, de sok hasznomat innentõl kezdve nem veszik. Tegnap 2x egymás után nekimentem, mivel szvsz minden kasztnak van ott boss-a, és a másodlagos monk kasztnak lett is egy Word of Heal elit skillje (az elsõdleges rangernek nem adott elitet, csak simát), én meg csak 1 capture signetet vittem az útra 😊
- mivel 2 percenként éleszt újra a priest, ezért az egyik leader rutinosan megvárta a következõ 2 perc leteltét, majd simán ledaráltuk az egészet 😊

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

#5109
- nejem bejött és meggyõzött, hogy én akkor valami egésen mást akarok csinálni...

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

3lm0
#5108
Mi a probléma ha egy láma másmerre megy ? 😊 Mi volt hogy hatan csináltuk meg az utolsó küldit mert az egyik az elsö halála után kilépett, egy másikat meg ledobott a net (legalábbis nem valoszinü hogy önként lépett ahhoz tul jol haladtunk).
De én megyek segiteni ha fent leszel ma olyan du 4 tájékában, majd keresd a monkom (név az aláirásban)

Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20

#5107
most megy oda két haver a nevük krahen Z,shaolin evi
Gladiator
#5106
keresek normális társat thirsty riverre.

#5105
én a legutsó küldit nem tom megcsinálni mert mindig van egy láma aki ugy dönt szerinte nem arra kell menni amerre a másik 7 megy szal ha valaki vagy valakik beválalják és kell egy W/E utsó questnél felturbózva aoe spell-ekkel légyszi privizzen rám warbar beast a név 😊
Kaplan
#5104
Jaja 😉

we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!

Gladiator
#5103
aze kösz, te megpróbáltad😊

Kaplan
#5102
ja akkor sry 😊

we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!

Gladiator
#5101
khmm... hát te tegnap kezdted, nem hiszem, hogy már ott tartassz. de ha mégis, akkor a sivatagba kéne jönni thirsty riverbe missiont csinálni. de lvl20 minimum.

Kaplan
#5100
Ha megmondod hova menjek és mi a neved szívesen megyek segíteni csak az idõpontot is pls

we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!

Gladiator
#5099
ma reggel veled akartam játszani (lang levente), csak elmentél. de akkor majd este. légyszi jöjjön minél több magyar segíteni, mert a külföldiekkel nem lehet.

musha
#5098
hát ez igaz, mint ahogy 6 monk, 6 warrior, 6 mesmer vagy 6 elementalist sem jó.

3lm0
#5097
Ejnye még hogy nem keresnek rangert ? 😊 Akinek egy csepp esze van a vulkános szigeten az azzal kezdi a csapatot hogy rangert probál meg hivni és megkéri hogy amikor csak tudja tegye le a spirit of wintert 😊 Bár ki tudja van aki szereti ha többször meghalhat mint bárki más ? 😄

Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20

#5096
thirsty river sztem könnyû küldi, én a mesmerrel +7 henchel majdnem megcsináltam, az uccsó csapat fogott ki rajtam.
egyébként oda sztem mindenképpen kell egy (jó) mesmer (meg 1-2 ele), az nagyon gyorsan kicsinálja a priestet meg a bossokat...

#5095
pvp más mint a pve
pvp-ben jók a rangerek

#5094
bocsi elfelejtettem hogy 6-an lehettek, én olyan 9-10 fele megunom a tanulást, és fenn leszek Mort Svengar néven, mehetek segíteni, ha rámprivizel.

Más!
Én ma láttam hogy rangert keresnek hoh-ba, nem is egy helyen, és fõleg méreg speckósokat!

#5093
- azért ennek a küldinek ne 6 íjásszal álljunk neki 😊

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

SDana
#5092
A monkok szeretik a rangereket... Nem kell utánuk szaladni a tömegbe gyógyítani és pindownjuk is van 😊

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

#5091
- nálad hogy jön össze a party, mert ahogy én számolom az 8, a csapat meg 6 fõbõl állhat...
- (köszi a pontos nevet, ezek megjegyzése számomra komoly kihívást jelent 😊
- szvsz ma este 8 körül ismét arra próbálkozok Nyilas Tusy (R/Mo20) néven, esetleg összejöhetnénk páran...
- a henchmeneket általában szívesen elfelejteném, de amikor reggel 6-kor összesen 3 játékos van az E.dist.2-ben, az E.dist.1-be meg nem enged be, a többi európai dist.-ben meg SENKI, akkor nagyon sok választási lehetõség nem marad...

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

musha
#5090
szaros íjász, mi? ettõl függetlenül nem értem egyébként, hogy miért tekintik nullának a rangereket rengetegen... az oké, hogy mindenki monkot akar a partiba, mert gyógyít. de olyat még SOHA nem láttam, hogy `looking for ranger`.
na mindegy...

Gladiator
#5089
bazze, most jövök onnan. ilyen közel még soha nem voltam ahoz, hogy megcsináljam. néha komolyan elgondolkozom, hogy beszélnek-e õk egyáltalán angolul. fél perc volt még az ujraéledésig, mondtam, hogy most már gyorsan a priestet, erre azok meg kint két szaros ijasszal baszakottak. ááááá