Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Pari
#5238
az 1,5ps es a 15ps armororok nem ugyanazt a vedelmet adjak???
mer mintha en ugy olvastam volna,hogy egyformak,csak a 15ps dogosebben nez ki...huhh de morcos leszek ha megsem😊

"You no mess with Lo Wang!" Amoxx

Kata
#5237
jobb nincs, mármint armort tekintve, viszont FOW-ban van még egy emberke, akinél lehet venni szintén 15K/db áron öltözeteket, amelyek még jobban néznek ki, mint a Granite Citadel-es/Marhan's Grotto-s cuccok.

[/cserf][/fülünyúl]

Kata
#5236
nem, dolgozni

[/cserf][/fülünyúl]

#5235
a dragon armorra gondolsz amit the granit citadel-ben lehet megvenni? annál nincs jobb (remélem mert megvettem és kicsit lennék csak ideges ha lenne jobb)
#5234
Természetesen kiegészítõre gondoltam, kösz a helyesbítést Ati. 😊

GW2: Prana - Hanako - Zen Paradox [MoD] (Piken) | Aion: Prana [c ude] (Spatalos/Elyos) | Guild Wars: Hanako Ken - Zen Paradox

#5233
Természetesen az Update-eért nem kell fizetni WoW-ban, szépen is néznék ki!

PSN ID: Jinchuu Twitch: http://www.twitch.tv/zadovo

EmThor
#5232
15k armornál, ami 85ös védettséget ad van jobb?? már collectoroktól, stb?

dougO
#5231
Nem elég h havidíjas még updateért is kell fizetni?? 😮
(Bocs, ha hülyeséget kérdezek de nem vagyok nagy WoWos 😉)

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

dougO
#5230
Mizu? Csak nem nyaralni voltál? 😛

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

Kata
#5229
402 új üzenet - szpemmerek! 😛

[/cserf][/fülünyúl]

Borg87
#5228
Köszi megnyugodtam 😊)))

..::Borg::..

#5227
ujra felkel csak má hejen
#5226
Hogy lehet kiálni?????????

#5225
Hogy lehet guildba beálni??????????????????
s
Atisz
#5224
Az update-ekért a WoW-ban kell fizetned, itt a Guild Wars-ban ez ingyenes.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#5223
Sehogy. Az update-ek ingyenesek. Õ biztos úgy értette hogy ha majd azt akarják a fejlesztõk, hogy sokan megvegyék a kiegészítõket, akkor vmi igazán érdekes dologgal kellene elõrukkolni.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Borg87
#5222
Hello
Hogyan érted azt hogy fejlesztés ért fizetni kell?
mert az ugy nem koser de attól függ hogy mien sürü és menyit kérnek érte????

..::Borg::..

EmThor
#5221
lesz ez még szebb is 😉

EmThor
#5220
thx 😊

#5219
ÁLOMSZÉP lett az uj honlap!😊grat EmThor&Jeges!!!
#5218
Köszi szépen, meg van. Ahogy mondtad. Csak megijedtem, hogy nem jönnek velem a városban. Köszi.
#5217
Ha több bevételt akarnak, inkább adjanak ki gyakrabban frissítést. Jó lenne már lvl20 fölé menni. 😊 És csinálhatnának pár olyan pályát, ami nem CORPG, hanem igazi MMORPG, persze ez nyilván nagyon komoly fejlesztést igényelne.

GW2: Prana - Hanako - Zen Paradox [MoD] (Piken) | Aion: Prana [c ude] (Spatalos/Elyos) | Guild Wars: Hanako Ken - Zen Paradox

Gladiator
#5216
csak akkor jön utánad, amikor kimentél a városból, addig enm látod. egy henchbol csak egyet tudsz felvenni.
ráklikkelsz a nevére, majd megnyomod az entert, vagy a party bar-ban a zöld gombot.

#5215
Skaccok!

Oda megyek egy Henchman-hez, de nem tudom magammal vinni. Megjelenik a party listában amikor ráklikkelek de nem követ engem sehova. + nem tudok csak egyet felvenni a party listámban.

Segitsetek, mit tegyek?!!
musha
#5214
nem hát...csúnya öngól lenne.

#5213
Hi! hát remélem hogy nem lesz az!!!
Meg szerintem nem mernék megtenni azt a játékosokkal... Túl sok játékostól (és bevételtõl) esnének el.

Borg87
#5212
Sziasztok!
Valahol azt olvastam hogy ez fizetõs játék lesz mármint havidíjjas ugye ez nem igaz????

..::Borg::..

#5211
pari látom daoc is pörög neked 😊
#5210
tegnap nagyon jó csapatunk volt mindenki jól tolta végig meneteltünk gyönyörüen mikot két enemy összefogott ellenünk azokat is letettük jött a végsõ mapp és mit ad isten 2 koreai ellen tett be nemtom 1 percig birtuk e tartani magunkat 😊
SDana
#5209
Privezzen rám és hívom.

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

Pari
#5208
Beast,
egy haverom tegnap belecsapott a gameba, inveld meg pls a guildbe
vagy Gobi Hilda v. Goby Hilda neven.

"You no mess with Lo Wang!" Amoxx

EmThor
#5207
guild hall közös láda és CÉHEN BELÜLI fight stratégia kialakításhoz tervbe van véve

SZEG007
#5206
lol -energy regenel járo enchantot fölös vinni, egy ranger csapat elnyom egy nature renewal spiritet, vagy E/Me egy shater enchantot elnyom, és vége a life bondodnak😊
A többi mind szép és jo, csakhogy egy prot monk van az enemy-nél, és máris szivtál, mert bizony te támadhatsz elét vagy mesmert ha 2monk vigan gyogyithatja a háttérböl, és közbe nem is emlitettük hogy ök sem tétlenkednek😊
Nameg legtöbb buildbe 3 vagy 4 monk van, bár van néhány specko ahova elég 2 monk is.

wordsworth
#5205
Hát elõszõr mi is probálkoztunk avval, hogy elszívjuk a manát... de sztem sokkal job distruptolas rangaerrel es kizarni a ksillt egy idõre

PSP user n\' soon ps3 user too :)

SDana
#5204
CD betesz, feltelepít, belép, megy a felkiáltójelek felé.

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

Borg87
#5203
Sziasztok!!!
Ma rendeltem meg elvileg keddre megjön...
Szeretném ha valaki adna pár jó tippet hogy hol is kezdjem az egész játékot...

..::Borg::..

SDana
#5202
Egyébként pvpvel kapcsolatban:
Úgy vettem észre, hogy egyáltalán nem érdemes mindenkinek nekiesni kapásból a monkoknak. Sõt, talán nem is érdemes. Mindig olyan célpont kell, aki közel van és könnyen hal (mesmer, ele, de akár harcos is lehet). Reselni egyszer úgyis tud mindenki, tehát csak azért nem érdemes kapásból a monkot ölni. Ráadásul, ha egy nem monkot öl le elõször az ellenség, akkor lehet, hogy kicsit tovább marad a földön, mintha monk lenne, mert nincs olyan nagy inger a rezelésre.
A másik a gyógyítás, amit meg kell akadályozni, de erre se biztos, hogy a monk legyilkolása a legjobb módszer. Inkább csak le kell foglalni, illetve hagyni, hogy a csapata lehetetlenné tegye számára a gyógyítást. Lefoglalni egy harcos is le tudja, de a mesmer még jobb. Szétszívja a manáját, moccanni se fog a monk. A harcos meg kergeti és megosztja a figyelmét. És ezzel elég ha két ember foglalkozik, a többi 6 meg öli akit éppen ér (de mindig egyet). Így ha van is egy harmadik monk a csapatban, jó zavarban lesz, hogy a monktársakat gyógyítsa, vagy akit épp a többiek ölnek (monkot fogja, ele/me halott).
A monknak lehetetlenné tenni a gyógyítást meg úgy a legegyszerûbb, ha szétzilálják a csapatot. Ha valaki beteg és a monk gyógyítani, de legalább 5 másodpercet kell rohanni hozzá, akkor a monk és a beteg is megszívta. Ezért kell zavarni a monkot, hogy elszaladjon (közben meg az ékek elõre mennek, amíg a monk hátra vagy oldalra, máris nehezebben tud gyógyítani - és ezt akár egy önfeláldozó ember is elérheti). Persze mindeközben a saját csapatnak meg olyan tömörnek kell maradnia, amennyire lehet, hogy a saját monk gyógyítson (pl egy chain lighting után divine heallel). A közelmaradás nagyjából annyi, hogy a radaron a kis körön belül legyen mindenki.
Továbbá kellene néhány egymásra épülõ dolog valóban. Pl csata elején a monkok egymásra rakjanak life bondot (fél sebzés). Meg ha van ranger, akkor figyeljen a monkokra és pindownolja aki kergeti (team arénában ez az elsõ szavam általában és ha megteszik, akkor nyerni is szoktunk 😊. Jó alternatíva lehet még az ele fagyasztás (meg water trident), vagy a mesmer imagined burdenja.
DDbõl meg úgy látom, hogy egyedül air ele, ami megállja a helyét... Az az armor penetration túl tápos 😞 Meg persze egy mesmer mana burnel vagy ennek a területes változatával, ami viszont esetleges, mert ha nincs az ellennek manája, akkor semmit nem ér. Nekróból meg a sok lõdözõ hullát gyártó a nyerõ, ahogy láttam. Fõleg, ha van egy area heales monk is, aki két öldöklés közben vigyáz a kicsikre 😊 Mesmer meg mindenhogy jó... Ha illuzionista, akkor illusionary weappal, ha dominationos, akkor bf/ps/empathy/mana burn. Meg van néhány nagyon finom elitje is (a monkommal szereztem egy mesmer skillt. hát elég jól osztottam még úgy is a sebzést, hogy 1 pont volt dominationon 😊.
Hirtelen ennyi 😛

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

musha
#5201
jóval összetettebb, mint a Lineage 2. nagyon szerettem azt a világ és a dizájn miatt, de gyorsan egysíkúvá vált. mellesleg ezt is az ncsoft adta ki.

SDana
#5200
Jah, a mesmerek felfigyeltek a monkokra... Kapom is a blackoutokat folyton 😊
Meg az energy burn is nagyon be szokott tenni... Ott állok egymagamban, sérülökj és még manám sincs 😞

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

SDana
#5199
Leginkább más.
Nem oilyan, int a hagyományos mmorpgk.

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

Gladiator
#5198
Hát, a MU-nál 100x jobb, lineagevel nem játszottam.

dougO
#5197
TS-sel vagy anélkül??

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

#5196
És jobb mint pl a LineAge vagy a MU vagy más??? :S

#5195
HOH-ba lenni nemnagy dolog, fõleg tegnap nemvolt az.
Mostanában pedig attól függ a hoh nyerés hogy ki ellen fognak össze odabent

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

EmThor
#5194
NINCS CRACK 😄 8000ropi, árilis 28.án jelent meg, coop mmorpg, official site

#5193
Nahh ez is vmi új game?

EmThor
#5192
megint volt frissítés de csak anti bot-farm

#5191
"az a baj random groupal hirtelen 8 sec alatt kitalálni összeszokot játékosok elleni hasznos taktikát igencsak nehéz"

nemértek vele egyet..
én többnyire random grouppal szoktam tombozni, és 8sec alatt is átlehet variálni a team buildet.

Ezt ékesen bizonyítja pl. a tegnapi ladder #1 elleni gyõzelmünk.. (ZPZG 144 gyõzelem)
Nah meg az, hogy 5x voltunk a HoH-ba...

#5190
- a kettõ nem hasonló? Én úgy tudtam, hogy az arénában 4-en, HoH-ban meg 8-an lehet lenni, vagy valamit megint nagyon rosszul tudok (bár tény, hogy a 4 meg a 8 ember taktikája nem biztos, hogy ua.)
- poison arrow meg pit down spellek, a gondom velük a 15-ös energia igény, mivel a rangeremnek van összesen vagy 25 energia pontja. Amíg nem csapatban játszom, legalább 1 skillt kell a magam gyógyítására is berakni, mert engem nem szeretnek gyógyítani. 1 skillt szoktam még 'feltámasztásra' áldozni, illetve az utolsó küldetésben (mission) engem akartak elõreküldeni (pull), csak gyorsító varázslat (dodge meg vmi storm akármi) nélkül elég hamar kilõttek, így megelégedtek a winter varázslattal is ami ugyan olcsó, de baromi lassan töltõdik 😊

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

#5189
a koreai csapat igy nézett ki:necro,ranger,2 warrior,3 monk ezzel a csapattal akkor is talpra áltak mikor a két monk 15 sec alatt le volt téve hogy hogyan csinálták nem tudom de durva volt