Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

edios
#5338
Nem akarok én átverni senkit sem,csak kell a lé egy másik stuffra! Egyébként sajna Pesten van a GW... <#shakehead>

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

[Jakuza]
#5337
Ha Szombathelyen van az a GW 5k-ert azonnal atveszem. 😛
Mar csak azert is csak igy, mert eleg szar lenne utana nem megtalalni azt, aki atadja a jatekot aztan megis valami fondorlattal lenyulja a serial szamot.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#5336
már írták, hogy ruhát NEM lehet venni
odamész a crafterhez és craftolsz 1et

Gladiator
#5335
meg xp-t is lopnak, meg a pénzbõl is kiveszik a részüket.

Borg87
#5334
Ez a fizetség nekik? Ja meg valaki tud adni ruhát ami elfogadható mert sokat sebeznek a dögök harcos vagyok

..::Borg::..

Banyapapa
#5333
Jaaa oks,nemtudtam😛

#5332
nem ingyen jönnek, szép is lenne 😄
ha henchekkel mész szépen csökken a drop

EmThor
#5331
figyi!!! haverom lehet érdekli de most nyaral külföldön, héten jön haza!! vagy lehet egy másik haver, hét végéig ok?

Banyapapa
#5330
Getzi<#buck>

Nefasturris
#5329
Õõõõõõ, utolsó mondatot visszavonom 😛

?:P

edios
#5328
Eladó GW 5ropiért!
Megkímélt állapotban,teljesen hibátlanul müxik meg minden! (serial,doboz,2cd,kézikönyvek,számla)
Ha vkit érdekel,vagy tud vkit akit érdekelhet,az pls üzenjen priven/mailen!
thx

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

Nefasturris
#5327
Nekem 6óra volt lvl7, másnap lvl 9 és már mentem is New Ascalonba 😛 (Hja, ez tegnap volt 😄)

Más:
Abban a küldetésben, amikor Devonával kell írtani a Grawlokat, kinyírtam a bosst is, mert beakadt egy npcbe 😛 (Amit akkor kéne, amikor New Ascalonba kerülsz... Bár így is ott volt) Sikerült ez még valakinek? :o

Ha esetleg valakinek szüksége van egy lvl11es R/Me-re, akkor Miss Tejutrendszer vagyok a játékban.

?:P

dougO
#5326
Miért hány éves vagy? (Márha meg nem sértelek a kérdéssel...<#vigyor3>)

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

Banyapapa
#5325
Városokban ( lerombolt ascalonban majd, a szépben nem láttam).
Ingyé jönnek rá klikk aztán a jobboldali partypanelon klikk a zöld gombra,ott szoktak a kijáratoknál állni,"X,Y henchmen"-ek.

Kata
#5324
ha a fegyvert meg"customizé"led, azt sem tudja rajtad kívül más használni

[/cserf][/fülünyúl]

Borg87
#5323
Hol lehet bérelni magunk mellé embereket és kik ezek az izék és menyit lehet vinni ja és menyiért?

..::Borg::..

SDana
#5322
Véletlenül nincs ráírva a ruhára, hogy customized for akárki? 😊

GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)

sárkánylovag
#5321
Kata:
nem tudja senki használni ? öö miért ? Személyre szóló ?
Ha fegyvereket lehet használni, akkor ruhát miért nem ?<#merges2>
Kaplan
#5320
Merre van Foibles Fair vagy mi?

we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!

Kata
#5319
Nem akarlak elkeseríteni, de azokat rajtad kívül senki más nem tudja használni...

[/cserf][/fülünyúl]

sárkánylovag
#5318
Ha valakinek van elementaristája akkor 30 as hidromancer ruhák eladók.
Érd: Nap Sugara
#5317
Ja hosszu ido lesz a lvl 10-ig eljutni szép ascalonba, de lesz egy elönye, szinte biztos hogy minden területet töviröl hegyire fogsz ismerni !!!

EmThor
#5316
8.szint szerintem optimális az akadémiára jutáshoz, összes küldivel ennyit szerezhecc, és utána nagyon gyér az xp

musha
#5315
ahm...ha átértél a lerobbant Ascalonba, akkor mindenképp vegyél magad mellé Henchman-eket, nélkülük nem sok esélyed lesz. általában a kijárat mellett ácsorognak. amúgy itt többen második szinten jöttek át, úgyhogy nem olyan reménytelen az a negyedik szint.

Borg87
#5314
Sikeresen elvittem a karimat ma lvl 4 re az elmentem akadémiára ezek után 1 tapotatsem tudtam mozdulniugyhigy uj karit csináltam és igaz az hogy kis levelen megsem érzik amit ütöttem de majd most tapasztaltabb leszek és 10 lvl en megyek el 😄 ja és a fegyver tuning azt lehet csinálni ugye van az a 20% azt tom hol kell csinálni de van még azon kivül is valami amit lehet tuningolni a fegyverekre???

..::Borg::..

EmThor
#5313
emberek, próbálgatom major meg superior rúnákat, hát az a -25hp még megér egy superiort szerintem, de 11ig érdemes kivinni + jöhet a major, 13-ra és még lehet mellette 2db 7-7-es skilletek... -100hp, de visszajön egy vigorral, meg 2 cuccal legalább ami 40-50 hp-t ad

#5312
Irigyellek hogy ennyi idõd van játszani 😊 Nekem család mellett sajna pöttyet kevesebb adatik, de ami van azt mostanában ez elõtt a nyomorult játék mellett töltöm, és nagyon tetszik. Az én koromban ez már beteges (legalábbis a haverjaim szerint),de tényleg tetszik a game "fílingje" mégha bizonyos dolgokba nagyon egyszerû is.
3lm0
#5311
Az hogy ki mennyi idö alatt milyen szintre jut el a játékidö és a játék ismeretének függvénye. Én az elsö karakteremet kb 1,5 hét alatt vittem fel 20. szintüre, a másodikkal ez kb 80-100 óra tiszta játék volt, utána kb még 30-40 ora játékidövel végig is játszottam a játékot, ennyit tett hogy már ismertem nagyjábol a játékot és tudtam hol merre kell menni és milyen küldetéseket érdemes elvállalni hogy minnél több XP-t kapjak.

Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20

3lm0
#5310
Az academyra általában 6.-7. szinten szoktak bemenni addig érdemes a szép ascalonban questeket csinálni, akkor elég életképes lesz a karakter a rombolás utáni ascalonban is. Egyébként nagy a valoszinüsége hogy ha 3-4 szörny egyszeree megtámad akkor pillanatokon belül kihalsz alacsonyabb szinten.

Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20

Kaplan
#5309
Hát én azt az 1-2 hetet úgy, hogy 7 napból 3-4 nap játszok s 1-1 órát játszok , így gondolom.

we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!

Kaplan
#5308
Jah , hogy monsters , ok 😊
Aztán rájöttem ... csak ilyen 'reggel' ezek a rövídítések. 😊
S még egy kérdés! Mekkora lvl-n érdemes az Academyara bemenni?

we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!

#5307
Hát én 1 hete nyomom és nem is minden nap, de már 14-es szinten vagyok. Szal relatív hogy jó vagy nem jó. Ráadásul nem is vagyok egy hû de nagy játékos.
Banyapapa
#5306
Monszta??
Leölt szörnyek is dobálnak el fegyver/páncélt/ stbstb, azokbol jobb okoskodni.

Kaplan
#5305
Miért ne vegyek kereskedõtõl?
A Kereskedés , hogy megy?
Ezeket a monsztákat nem tudom merre vannak, amúgy 1-2 hete nyomom 5,5s lvl-n vagyok , az egész jó, nem?

we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!

musha
#5304
ne pvp-t kezdj, hanem role playing-et! pvp-ben csak csatázol a role play-ben megnyitott cuccokkal. maga az érdemi játék a role playing rész. ott fejlõdsz, ott van történet, stb...

Borg87
#5303
Aha köszi megvan de pvp ben hogyan szerzek cuccot? és lehet fejlõdni? És nem tudok sokmindenkit megölni vagyis mindig meghalok 😞 valaki eltudná mesélni hogy ott hogyan kell szerezni cuccot elõre is köszi

..::Borg::..

EmThor
#5302
m a nagytérkép katt egy városra, odamész

Banyapapa
#5301
Azt nemtom, nem voltam még ott, remélem nem is kell😛

musha
#5300
gondolom pvp karaktert csináltál, nem role playing-et.

Borg87
#5299
megint help sikerült rénába menni azt hogyan tudom otthagyni?

..::Borg::..

#5298
😄DDDDDDDDDD

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

Gladiator
#5297
ja, borzalmasan😊

EmThor
#5296
by the way érettségid idén volt? <#idiota>

Borg87
#5295
1000000 köszi jól elvolt dugva

..::Borg::..

Borg87
#5294
ááá megvan 😄

..::Borg::..

Borg87
#5293
de a kód hol az istenben van valameik könyvben vagy belekéne hogy legyen ragasztve vagy mi?

..::Borg::..

Banyapapa
#5292
1ik cd hátulján, nekem volt egy szürke izéanyag.
Azt kapard le😮

Banyapapa
#5291
Ja nemjot irtam😛
reggel van mééééég:o

Borg87
#5290
köszi jól irtál mindent meg én is :S de nem talizok sürün kódot a CDhez a dobozban se a cd hol kéne keresnem?

..::Borg::..

#5289
talán, ha elindítanád a játékot és rányomnál a Create accountra, akkor......