Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nem farmereket kell zaklatni hanem egy íjász csákót aki ott áll a ranger sec. küldit adó másik íjász csákó mellett <#hehe>#hehe>
FeketeVipera 77 SS
Hacathra lvl96 paladin Loot of a dragon lord: a book, dragon ham, a dragon scale mail, a gold coin, a green mushroom, 2 power bolts
Lenne egy kérdésem? ez mit jelent?
you gain factionwith the God of War trough kills and victories in competitive mission. Redeem this faction with a Priest of Balthazar to unlock items and skills for your Guild Wars account.you have redeemed 0 of the 20 faction you have earned for your account.
És mit kell csinálni?
Hacathra lvl96 paladin Loot of a dragon lord: a book, dragon ham, a dragon scale mail, a gold coin, a green mushroom, 2 power bolts
A nekrót nemtom.
>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...
Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20
Kérdéseim még mindig:
- a páncéljaik egyforma erõsek?
- ugyanannyi energy-t kapnak?
GW2: Prana - Hanako - Zen Paradox [MoD] (Piken) | Aion: Prana [c ude] (Spatalos/Elyos) | Guild Wars: Hanako Ken - Zen Paradox
GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)
>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...
GW2: Prana - Hanako - Zen Paradox [MoD] (Piken) | Aion: Prana [c ude] (Spatalos/Elyos) | Guild Wars: Hanako Ken - Zen Paradox
http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever
Kell mindenféle kari akárhogy is, csak egyfajtából nem lehet megélni 😊
GW -|- Dana Liena Me/E - Fagyasztó szemfényvesztő -|- Dana Heel Mo/Me - Gyógyászati segédeszköz La2 -|- Danaliena 55 PW - doom light sux, bw rulz :)
http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever
..::Borg::..
..::Borg::..
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Szeretteim körében:
1. kép
Mire jó a putrid explosion... (pl. kiírtani a full koreiai teamet, ld a piros életcsíkot)
2. kép
Vajon koreai nevû team fog nyerni??
1. kép
Hm...teli vagyunk esélyekkel... (ld bal felsõ sarok...)
1. kép
Ja és én nem szégyellem a skilljeimet, bár biztos lehet még rajtuk javítani.
Bocs szemétért... grrr atw
UI: nemtod valaki ajánlani vmi jó helyet, ahová belikelnivaló képeket fel lehet tölteni?? <#vigyor2>#vigyor2>
http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever
Itt sajnos nem lehet venni sehol.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever
Szeretteim körében: <#banplz>#banplz>
Mire jó a putrid explosion...<#mf2>#mf2> (pl. kiírtani a full koreiai teamet, ld a piros életcsíkot)
Vajon koreai nevû team fog nyerni??<#whatever>#whatever>
Hm...teli vagyunk esélyekkel... (ld bal felsõ sarok...)
<#banplz>#banplz>
Ja és én nem szégyellem a skilljeimet, bár biztos lehet még rajtuk javítani. <#buck>#buck>
http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever
köszi!!
http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever
Intel I5 4690k----Gigabyte GTX970 G1 Gaming----ASRock Z97 Extreme3----Geil EVO Potenza 8GB (2133mh)----Western Digital Caviar Blue 1TB----3DMark First Strike: 10036
..::Borg::..
..::Borg::..
amugy te platinaert adnal cuccot magyar honfitarsadnak?😛 eddig meg sose fordult elo velem hogy kertem volna valamit barmilyen,akar golden fegyoert😛
Nem csak emiatt a kép miatt írtam, hanem már más képeknél is láttam ezt, csak most szántam rá magam hogy leírjam mit gondolok errõl. Annyi skill listát lehet látni mindenfelé, nem hiszem hogy bárkit pont a tied érdekelne. És akkor mi van ha valaki lemásolná? Úgy sem tudná úgy használni ahogy te kigondoltad magadnak.
Na de mindegy, ha te így gondolod akkor titkolózz nyugodtan, többet nem fogom kritizálni.
gyozelmekert faction pont jar,abbol unlockolhatsz skilleket,fegyofajtakat
amugy szerinted nem az a szanalmas ha innen valaki kinezi hogy milyen muxo skillosszeallitas letezik?ha guildtag lennel elmondanam mivan ottlent,de masnak mikozehozza?amugymeg biztos lehetsz benne nem valami szuperkombos a skilllista,igyhat aztse akartamhallgatni hogy mitmiertraktam be,a kep nemisa skillekrol szol
..::Borg::..
Mi értelme van kitakarni ezeken a képeken a skill listát?
Szerintetek hányan olvassák ezt a fórumot és kicsodák? Amiatt a 100 magyar miatt takarjátok ki akik belépnek ide?
Nehogy megtudjunk egymástól valamit, mert esetleg jobban menne a játék a magyaroknak...
Ez kicsit szánalmas szerintem.
na egy pozitv hangulatu kép ama esti pvp vereségek utan😊)
..::Borg::..
..::Borg::..
Egy csomó térképet néztem már de sehol nem látom/találom.
we all follow the arsenal over land and sea... we all follow the arsenal on to victory!