Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

3lm0
#5438
Ez a hálozat hibája miatt van. Ha te látod hogy körülötted mi folyik akkor valoszinüleg adatküldési problémád van (ezt hivják egyoldali lagnak), ha nem is látod hogy mi történik akkor teljes az adatforgalom hiánya. Ezt okozhatja rosszul beállitott tüzfal, háttérben valo letöltés, vagy egyszerüen a szolgáltató internetkapcsolata nem elég stabil és un. packetlossok (csomagvesztések) fordulnak elö.

Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20

#5437
Normál Guild Wars eladó:5000 HUF (1 hónapos,kifogástalan állapotban)

#5436
Áhhh eddig még nem volt gondom vele , de mostanában elkezdett olyat játszani , hogy megyek elõre 10 métert, egyszercsak visszadob ugyanoda ahonnan elindultam. Mennék tovább, 20 méter futás után megint visszadob ugyanoda. olyankor se támadni nem tudok , se skill-t használni, csak futni, akkoris visszakerülök mindig ugyanarra a pontra. Körülöttem a többiek harcolnak, meg folynak az események, csak én nem tudok csinálni semmit... és ez így megy kb. 1 percig, aztán megint visszaáll normálisba.
Nincs ötletetek miért van ez?

#5435
Minden fegyverbe 2 Upgrade komponens lehet. Íjak: Bow String-Bow Grip. Balták: Axe Haft-Axe Grip. Kalapácsok: Hammer Haft-Hammer Grip. Kardok: Sword Hilt-Sword Pommel. Kétkezes Botok: Staff Head-Staff Wrapping.
Ezek lehetnek bennük, de az identelt fegyvereknek lehetnek egyéb bónuszai is.

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

#5434
- a fegyverben lehetséges fejlesztések (upgrade) száma állítólag függ a színétöl...

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

Atisz
#5433
Teljes mértékben egyetértek...<#taps>

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#5432
- próbáltak magyarázni nekem fegyverekrõl is, de elég reménytelen eset vagyok ezen a téren. Ha adott fegyvernek elég hosszú a neve, meg a tulajdonságai között látsz +HP-t vagy +DMG-t, akkor van esélyed kiszedni VALAMELYIKET belõle (exp.kit). Hogy melyiket, azt nem te, hanem a gép dönti el. Most konkrétan a Tenguises bow of fortitude íj neve rémlik, ebbõl mintha a fortitude jelentené a +HP-t, tehát esetleg ezt ki tudod venni belõle (remélem jól rémlik). A helyzet innentõl egyszerû, ha te vetted ki a megfelelõ upgrade itemet, akkor az ugyanolyan típusú fegyverbe (jelen esetben íj) tudod berakni. A színekkel már bajban vagyok, bár egyszerû (fehér) íjat kék színû upgrade komponenssel feljavítva mintha kéket kaptam volna. Egyféle upgrade elembõl csak egy lehet benne, nekem a HP, DMG, ARMOR pluszok rémlenek, de ebben már bizonytalan vagyok, de mintha 2 féle upgrade komponensnél több nem lehetne egy fegyveren (ha van is, én még nem találkoztam vele)

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

#5431
jah ok már értem, kösz.

#5430
- rúna kiszedésére csak 'expert salvage kit'-tel van esélyed, a normállal nincs

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

#5429
- ha jól számoltam, van 5 ruhadarabod, ez 5 rúnát takarhat
- szvsz minor-ból akár mind a 4-et használhatod
- ha konkrétan a fire magic-os rúnát használod, akkor a major mellett a minor használatának nincs értelme, illetve a superior mellett a majornak és a minornak sincs (mivel csak a legerõsebb superior > major > minor érvényesül)
- arról megsozlanak a vélemények, hogy érdemes-e major-t -50HP-ért illetve superior-t -75HP-ért viselni, a minornak nincs HP büntetése
- vannak még a vigor rúnák, amibõl én a minorral és a majorral találkoztam (van még egy, de annak elfelejtettem a nevét). Ezek +HP-t adnak, tehát ha beesik ilyen, vagy rune tradernél meg tudod venni és van szabad helyed, akkor szvsz mindenképpen érdemes használni
- ezek pve-re igazak, de szerintem pvp-ben is
- ha jól értem az igét, akkor csak az elsõdleges kasztodnak megfelelõ rúna hatása érvényesül, tehát a 2. kasztnak megfelelõ rúnát nem érdemes berakni (én még nem próbáltam de lehet, hogy engedi)
- a berakott rúna kiszedése (salvage) a ruhádból (a ruha mindenképp veszik) kétséges, tehát vagy sikerül vagy nem. Ha jól rémlik, a rúna elvesztésével viszont tudsz másik rúnát rakni adott felszerelésbe

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

#5428
mármint olyan rúnákra gondolok mint amilyen a minor rune of fire magic..,, ami attribute-t növel.

#5427
minden ruhadarabba lehet rúnát rakni, de ruhánként csak egyet
#5426
Szerintem esélye sincs egy Warriornak 1 vs 1-ben a Mesmer ellen. Persze ez attól is függ, hogy milyen skillekkel megy a Mesmer a csatába. Ált. én pl. inkább varázslók ellen készülök és akkor tényleg nem nagyon tudok semmit csinálni a Warriorok ellen. Valszeg te is inkább ilyen mesmerekkel találkoztál.
#5425
van 1 kérdésem: hogyha pvp karaktert csinláok, akkor akár minden képességét növelhetem rúnákkal , vagy csak 1 darab rúnát használhatok fel?
csak hogy tudjam hogy hogyan költsem a faction-t...

#5424
azaz mesmert 😊
#5423
hát nem tom nekem warriorom van de soha nem okozott még gondot lecsapni a messert lehet hogy nem találkoztam még jó messerrel
Atisz
#5422
Akkor az gagyi mesmer, vagy warrior-ok ellen készült...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#5421
Persze, ha a mesmer jól használja a skilljeit. de amúgy ötbõl négyszer legyûrök tûzmágussal mesmert, ugyanígy van a nekromantákkal is. Nekem csak a rangerekkel van bajom , mert a túlélést meg regenerálódást szolgáló skilljeik miatt addig bírják húzni hogy ha csak kis életük marad is de nekem elfogy az energiám , és onnantól meg végem van.

#5420
Ezt ki kéne írni a bannerbe 😊

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

musha
#5419
nincs trial.

akyyy
#5418
msot látom, akkor csak a kipróbálható verzió érdekelne

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

Laza
#5417
nah, vki este privizzen ram, aki fel tud ajanlani egy helyet vmi Magyar guildben 😊
'Chihiro Chaos Lady' vagyok 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

akyyy
#5416
ezt le lehet vhol tölteni, vagy van 10 napos ingyén verzió?

&#778; &#778;&#778; &#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;&#778;&#778;&#778;&#778; &#778;&#778;

SRobert
#5415
😉

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

Sámán
#5414
Én pl! 😛 <#vigyor5>

FeketeVipera 77 SS

Gladiator
#5413
ja. csak ott tudsz magadnak páncélt csinálni, szörnyek nem fognak dobni.

Laza
#5412
lvl 3-as voltam.. azota mar majdnem 6-os vagyok... NPC csapatokkal maszkaltam kuldizni...

van egy rakat crafting materialom, meg egyeb kit-ek... csak meg nem neztem utana mit tudok ezekkel csinlani... kellene mar vmi pancel 😊
azt lattam, hogy ha van vasam + mani, akkor kovacsol az egyik NPC pancelt..

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Gladiator
#5411
hanyas szinten mentél át?

Laza
#5410
de nem jartam volna jobban, ha maradok meg az elejen kicsit?

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Atisz
#5409
Ha kell egy kis segítség, keress meg online. Attila Mindbender, de már van 2 másik karim is.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

EmThor
#5408
még csak most kezdõdik a game, csekkold a térképet 😄

Laza
#5407
egyenlore nem vagom a gamet... toltam-toltam, csilatam a kuldiket, egyszercsak az Akademianal elteleportalt a cucc, tortentek dolgok, es mar 2 evvel kesobb vagyok a gameben 😊)

pedig az Axe skilleket meg meg sem tanultam, meg meg talan jo par dolgot...

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Laza
#5406
Chihiro Chaos Lady neven vagyok bent...

megkereshetnenek Magyarok 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Laza
#5405
a 'farmolas' nem takar mast, mint hogy olod a mobokat veg nelkul a dropok (targy, penz) gyujtesere...
a 'grindeles' ugyanaz, csak ott mindezt az XP-ert teszed...

egyik sem rossz dolog ha nem bottal csinalod... vegulis a te dolgod mit csinlasz, mivel toltod ki a jatekidodet... 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

EmThor
#5404
farmolásról mi a véleményetek? csalás? ha igen miért? ha nem miért? egyébként farmolásért HA JÓL TUDOM letiltás nem jár csak ha botokkal csinálod...

3lm0
#5403
Üdv a GW világában. Magyarokat szinte mindenhol találsz, néha át is vesszük egy-egy kerület uralmát 😄 Jól látod a szerverlista változásait, általában igyexik olyan helyre tenni ahol sok ember van. Sajnos külön magyar szervert nem fogsz találni sehol, de ha irsz a közösbe, csatlakozol egy magyar klánhoz, vagy az itt irogato embereknek küldesz privát üzenetet egyböl meg fogod találni a magyarokat 😊

Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20

Laza
#5402
sziasztok... en is csatlakoztam 😊

hol talalok magyarokat?! amint lattam a szerver listat bal felul mindig masikra tesz...

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

SRobert
#5401
Jó, hát szivatni egyet én is megtudok, de ha már segíti valaki, akkor bukó...

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

SRobert
#5400
ebben van igazság, mert a mesmer tömeg ellen szinte tehetetlen...

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

Atisz
#5399
Igen, az enyém is csapatjátékos a mostani skill összeállítás szerint. De még így is vihogva bánok el kardos-baltás harcosokkal. A gond a kalapácsnál van...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#5398
Tévedés...1v1-ben a legdurvább.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#5397
Egy mesmer nem is 1v1 harcban remek 😊

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

SRobert
#5396
Az én fõkarimat könnyû lenyomni, mert csapattámogatásra van. Õ egy ilyen fazon. 😊

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

Atisz
#5395
Hehe, én most unlockoltam a 2. superior rúnát.
Amúgy eszméletlen hogy mennyi rossz mesmer van...akkor jön ez ki igazán amikor elszakadunk a csapattól (tudom-tudom, ez már eleve hiba,de néha így alakul) és nyomunk 1 frenetikus 1v1-et és úgy leverem az ellenséges mesmert, hogy öröm nézni. A me/w-okon mindig elnevetem magam amikor kiderül hogy nem használnak illusionary weaponry-t...nem is tudom hogy képzelik. <#vigyor3>

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

SRobert
#5394
Miért, ki még? 😛 😊))

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

SRobert
#5393
bazz... bocs. 😊

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...

Kata
#5392
végre még egy lány! 😊

[/cserf][/fülünyúl]

Sámán
#5391
Np -néhány hete ezzel nyaggattam mindenkit! Persze mindenki osztotta az észt hogy farmereket keressek, aztán meg hogy kezdõ helyen nem is lehet lecserélni petedet stb <#vigyor3><#vigyor3><#vigyor3>

FeketeVipera 77 SS

EmThor
#5390
Brand the Boss Contest!

SRobert
#5389
upsz...
Ez nem evidencia? 😄
ha kérdezte valaki és nem mondtam, akkor bocsi 😊))

>:] Hiábavalóság, minden csak hiábavalóság...