Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Szaruman
#5588
Mivel mi is kicsesztünk a Scoggal egyszer így, igazából mind1. A rangeres csapat ellen meg nem volt használható az a build, amit vittünk.
A ladder meg télleg nem jelent semmit, de azért jó, h "hivatalosan" 300 klán jobb nálunk😛
Amúgy a tournament télleg 8 nap múlva kezdõdik? Mer akkor nagyon össze kell szedni magunkat😄

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

#5587
Rosszul tudod. A bL még az e3-as alpha event alkalmával alakult.
De hogy õszinte legyek már elötte is létezett ]I<.hu néven...

Az AFK elleni meccsre visszatérve.. Megnyertük a meccsünket gyorsan és láttuk, hogy ti is nyertetek + azt is hogy a két másik csapat még javában harcol egymással. Ezért kapásból 3an adtuk ki a parancsot, hogy indulás a zöld csapatra.... Nem figyeltük a chatet meg azt se amit emperor írt.. õ 1ébként pont nem beszélt a voicba.. szóval bármit is mondott nem volt túl nagy jelentõsége számunkra. Meg nemtudom mit gondoltatok - biztos poénból rusholtunk oda hozzátok :-/

Én csak azt nem értettem amit utána elõadtatok team-chat-be...
Meg az igazsághoz hozzátartozik, hogy mostanában elég sokszor szivattak meg minket úgy, hogy aztmondták nemtámadnak, támadjunk nyugodtan majd õk akkor jönnek ha lecsaptuk a másik csapatot és utána hirtelen 2 csapat volt a nyakunkon.. Persze ezt mind 30perc várakozás után.
Szóval ebbõl picit már elegünk van. És minden adanó alkalmat kihasználunk arra, hogy ne kelljen 2 csapatra fél órákat várnunk. Sztem hasonló helyzetben más csapat is így cselekedett volna.. plusz ez az egész egyáltalán nem a magyarságról szól vagy mirõl - könyörgöm ez egy játék. Gondolom ti sem szerettek veszíteni, de ha jobban belegondolsz sztem ha vártunk volna még fél órát akkor is ugyanez lett volna az eredmény..

Más:
Nemszép dolog azzal fenyegetõzni, hogy kiraktok minket a gw.hu-ra meg ilyenek.
Jah nemtudom ki játszott Mc Bax Lak vagy valami hasonló néven, de megszeretném kérni, hogy cserélje le a nevét amennyiben lehetséges - az esetleges félreértések elkerülése végett.

PEACE!

És egy picit a ladderrõl.
Nem jelent semmit a helyezés, de ezt mindenki jól tudja... Majd jönnek az alpha-s meg a kóreai guildek és mindenkit legyaknak az elsõ nagy tournament alkalmával. Biztos vagyok benne, hogy hirtelen a Fianna meg a KOR is elõfog kerülni a semmibõl, és valami hiperszuper builddel bedarálnak mindenkit >>
Az AFK elleni meccsre visszatérve.. Megnyertük a meccsünket gyorsan és láttuk, hogy ti is nyertetek + azt is hogy a két másik csapat még javában harcol egymással. Ezért kapásból 3an adtuk ki a parancsot, hogy indulás a zöld csapatra.... Nem figyeltük a chatet meg azt se amit emperor írt.. õ 1ébként pont nem beszélt a voicba.. szóval bármit is mondott nem volt túl nagy jelentõsége számunkra. Meg nemtudom mit gondoltatok - biztos poénból rusholtunk oda hozzátok :-/

Én csak azt nem értettem amit utána elõadtatok team-chat-be...
Meg az igazsághoz hozzátartozik, hogy mostanában elég sokszor szivattak meg minket úgy, hogy aztmondták nemtámadnak, támadjunk nyugodtan majd õk akkor jönnek ha lecsaptuk a másik csapatot és utána hirtelen 2 csapat volt a nyakunkon.. Persze ezt mind 30perc várakozás után.
Szóval ebbõl picit már elegünk van. És minden adanó alkalmat kihasználunk arra, hogy ne kelljen 2 csapatra fél órákat várnunk. Sztem hasonló helyzetben más csapat is így cselekedett volna.. plusz ez az egész egyáltalán nem a magyarságról szól vagy mirõl - könyörgöm ez egy játék. Gondolom ti sem szerettek veszíteni, de ha jobban belegondolsz sztem ha vártunk volna még fél órát akkor is ugyanez lett volna az eredmény..

Más:
Nemszép dolog azzal fenyegetõzni, hogy kiraktok minket a gw.hu-ra meg ilyenek.
Jah nemtudom ki játszott Mc Bax Lak vagy valami hasonló néven, de megszeretném kérni, hogy cserélje le a nevét amennyiben lehetséges - az esetleges félreértések elkerülése végett.

PEACE!

És egy picit a ladderrõl.
Nem jelent semmit a helyezés, de ezt mindenki jól tudja... Majd jönnek az alpha-s meg a kóreai guildek és mindenkit legyaknak az elsõ nagy tournament alkalmával. Biztos vagyok benne, hogy hirtelen a Fianna meg a KOR is elõfog kerülni a semmibõl, és valami hiperszuper builddel bedarálnak mindenkit >>

uFF

#5586
Hun=Mortels Hungary? Õk az amerikában játszó magyar guild vagy keverem?

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

#5585
eddig ugytudtam hogy a fahe volt az elsõ

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

#5584
máskor kevesebbet iszom

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

#5583
Kép
Itt a link a képhez.

#5582

Ennyit a BL-rõl! Azt mondták fogjunk össze! Kinyírtuk az elsõ csapatot, õk is. Megbeszéltük, hogy ok, akkor összefogunk, erre hozzánk jönnek és letámadnak minket. Mi ez ha nem negy szemétség? Azért a magyarok összetarthatnának... Ez minõsíti az adott céhet...
Nem akarom bántani a BL-t, de ez mégiscsak rohadt dolog volt tõlük. Nekem eddig semmi bajom nem volt velük....

#5581
Miért lejáratás a spirit spames team? Azért mert neked nem szimpatikus vagy van valami egyéb oka? Az kétségtelen, hogy eléggé idegesítõ.
Szaruman
#5580
még égõ= miért égõ (csak késõn van😊

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

Szaruman
#5579
Az elsö a Hun Mortel, mi (afk) a másodikak vagyunk. Amúgy ranger spirit team még égõ?😊 Még nem próbáltam, de abba mi ciki?

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

dougO
#5578
Lego, te engem összekeversz valakivel. ^^

Godfather

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

#5577
szóval nyugodtan összekerülhet a myth és az sb

#5576
az opening cup-ra visszatérve:

kiemelés nincs az engine sorsol random..

#5575
1st mint "a legelsõ magyar guild-wars guild"
de úgy értelmezed ahogy akarod ^^

egyébként meg ha laddert nézzük HUN az elsõ..

#5574
"1st HungariaN Guild-Wars GuilD"

AFK(301)és SCOG(418). bL nincs a ladderen

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

#5573
Látom ti is jöttök, sok sikert.
Most megkérek minden teamet ami jön hogy ne spirit spames teamet hozzon, ne járassa le az egész magyar közösséget ezzel. Köszönjük

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

dougO
#5572
No para, csak most került ki a hír. Mi is onnan tudtuk meg.....szal sztem lesznek bõven.
Viszont korea kevésbé várható. <#hehe>

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

#5571
reménykedni csak szabad, amúgy meg mi vagyunk a kiemeltek

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

EmThor
#5570
grat! 😊

SZEG007
#5569
Lego ezt ki sorsolják, de valoszinüleg mint minden kupában vannak kiemeltek, és valoszinüleg ugy csinálják hogy azért a legelején ne kerülhessenek már össze

Bobber
#5568
na gyerekek aszem most megyek és megveszem a gamét kiváncsi vagyok rá hogy milyen 😊

Nem vagyok magamnál. Kérem, hagyjon üzenetet.

#5567
- nekem eddig úgy sikerült, hogy más fegyverekbõl kiszedtem (Exp. Salvage Kit) Sajnos ez vagy az upgradet adja vagy valami mást, de más lehetõségrõl nem tudok (mivel a fegyvert 'szétszereled', így az biztosan veszik), illetve még kereskedés a játékosokkal, de az nem fekszik nekem. Rangerként a fortitudes íjból szerencsére sikerült a fortitudet (+24HP) kiszednem és beletenni egy másik íjba (dupla klikk az upgraden, majd 1 kikk a fegyveren; ha valamit 'felülírnál' vele, akkor szól elõtte)

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

Szaruman
#5566
Eddig 12-t láttam... Ha jó helyen nézem😉 Olyan sz*r az az oldal, h elmondani sem lehet.

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

#5565
A sB szerintem a MYTH-et kapja. 1ébként meg nem tûnik nehéznek, 4 guild benne sincs a ladderbde a nevezõk közül, de nagyon kevés a nevezõ 😞

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

grayfox
#5564
Annyit tudok, hogy exblizzardosok keze benne van és nincs havidíj (mostmár tudom)
szóval ez épp elég 😛

Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!

#5563
Ha nem tudsz róla semmit akkor mi alapján jutott eszedbe hogy meg kéne venni? Szimpatikus a banner? 😄D

Szaruman
#5562
Havidíj nincs. Megéri megvenni, megjelenés óta 600 órát toltam 😊
A versenyre mi is reggelni akarunk (AFK), ill folyamatban van. Habár egyenes kieséses rendszer 😄 Valaki összekerül a sB-vel, akkor az nem sokat játszik 😊

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

Banyapapa
#5561
Havi dij nincs.
Ide kukk : Guildwars.hu

grayfox
#5560
Azon gondolkodom megvegyem e a játékot, de semmit nem tudok róla 😊

Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!

grayfox
#5559
? ezt nem egészen értem 😛

Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!

Banyapapa
#5558
Pedig nincs.
Csak 20 lvl a limit,talán a következö lemez megemeli, azt nemtom😛

grayfox
#5557
hi!
egy kérdés, mennyi a játék havidíja? (azt feltételezni sem merem, hogy nincs)

Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!

#5556
Mindenki regisztráljon a vesenyre, legyen sok magyar: Guildwars 8on8 Opening Cup

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

#5555
Galambpostával ^^

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

[Jakuza]
#5554
Hogyan lehet hozzajutni weapon upgradekhez ?

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

Laza
#5553
ez kb olyan kerdes, hogy minden jatek miben kulonbozik a masiktol 😊
a WoW volt az elso MMORPG-d?

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

And5
#5552
Emberek nem akarok hülyeségekkel bombázni senkit de ez miben különbözik a WoW-tól ?

#5551
Az elõbb vertük el a plust a dwayna templomban ^^

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

3lm0
#5550
Mert a life siphonnál nem a sebzés/gyogyulás nö hanem az idötartam ameddig hat, több ilyen varázslat is van.

Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20

Laza
#5549
mert nem minden skill erosodik... vagy nem minden pont utan erosodik... mondjuk Vampiric Touchnal latsyik jol mennyit sziv el...
nekem is Necro a masodlagos profom...

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

#5548
tagyél rá vagy háromszor ,és meglátod nõni fognak =)

SZEG007
#5547
nincs

Police88
#5546
Hi!
Van külömbség nõi és férfi karakterek között? (a kinézeten kívül 😄)

First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication

[Jakuza]
#5545
Kosz az mar meg van.
Viszont hiaba teszek a Blood Magicra attrib pontot, a Life Siphon varazslat tulajdonsagai nem nonek.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#5544
Nyisd meg az inventoryt. Ahol a hátizsákokat mutatja, afölött van egy olyan gombocska a bal oldalon, h change set, v vmi hasonló. Na, ott pipáld ki mind a 4-et, vagy ahányat szeretnél.
Számítanak, de nem minden szintlépéskor fejlõdnek...bár attól függ, mi vagy: ranger Expertise-a csak 3-4 szintenként ad skill-költség csökkenést, elementalistának nálam minden szintért kaptam +sebzést.

[Jakuza]
#5543
A masodlagos kasztnal nem szamitanak a 2. kaszt skilljeire forditott attributum pontok ?
Mert hiaba teszek rajuk pontot a varazslatok tulajdonsagai nem valtoznak.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#5542
Hellótok volna 1 olyan kérdésem ,hogy fel tudtok e csatlakozni szerverre ,mert engem reggel óta nem enged be. Irja egy ideig ,hogy connecting najd hiba üzenettel abbahagyja.
#5541
hogy ha városban vagy akkor lenyomod a k betût és a meglévõ varázslataidat ott lepakolgathatod quick slotokra.

[Jakuza]
#5540
Meg valami.
Eltuntek a quick slotok.
Eloszor 4 darab volt alul, most mar csak 1.
Hogy lejhet ujra elocsalogatni a tobbi quick slotot ?

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#5539
most még csak tûzvarázslataid lehetnek , majd késõbb tanítanak mást is...