Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A ladder meg télleg nem jelent semmit, de azért jó, h "hivatalosan" 300 klán jobb nálunk😛
Amúgy a tournament télleg 8 nap múlva kezdõdik? Mer akkor nagyon össze kell szedni magunkat😄
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
De hogy õszinte legyek már elötte is létezett ]I<.hu néven...
Az AFK elleni meccsre visszatérve.. Megnyertük a meccsünket gyorsan és láttuk, hogy ti is nyertetek + azt is hogy a két másik csapat még javában harcol egymással. Ezért kapásból 3an adtuk ki a parancsot, hogy indulás a zöld csapatra.... Nem figyeltük a chatet meg azt se amit emperor írt.. õ 1ébként pont nem beszélt a voicba.. szóval bármit is mondott nem volt túl nagy jelentõsége számunkra. Meg nemtudom mit gondoltatok - biztos poénból rusholtunk oda hozzátok :-/
Én csak azt nem értettem amit utána elõadtatok team-chat-be...
Meg az igazsághoz hozzátartozik, hogy mostanában elég sokszor szivattak meg minket úgy, hogy aztmondták nemtámadnak, támadjunk nyugodtan majd õk akkor jönnek ha lecsaptuk a másik csapatot és utána hirtelen 2 csapat volt a nyakunkon.. Persze ezt mind 30perc várakozás után.
Szóval ebbõl picit már elegünk van. És minden adanó alkalmat kihasználunk arra, hogy ne kelljen 2 csapatra fél órákat várnunk. Sztem hasonló helyzetben más csapat is így cselekedett volna.. plusz ez az egész egyáltalán nem a magyarságról szól vagy mirõl - könyörgöm ez egy játék. Gondolom ti sem szerettek veszíteni, de ha jobban belegondolsz sztem ha vártunk volna még fél órát akkor is ugyanez lett volna az eredmény..
Más:
Nemszép dolog azzal fenyegetõzni, hogy kiraktok minket a gw.hu-ra meg ilyenek.
Jah nemtudom ki játszott Mc Bax Lak vagy valami hasonló néven, de megszeretném kérni, hogy cserélje le a nevét amennyiben lehetséges - az esetleges félreértések elkerülése végett.
PEACE!
És egy picit a ladderrõl.
Nem jelent semmit a helyezés, de ezt mindenki jól tudja... Majd jönnek az alpha-s meg a kóreai guildek és mindenkit legyaknak az elsõ nagy tournament alkalmával. Biztos vagyok benne, hogy hirtelen a Fianna meg a KOR is elõfog kerülni a semmibõl, és valami hiperszuper builddel bedarálnak mindenkit >>
Az AFK elleni meccsre visszatérve.. Megnyertük a meccsünket gyorsan és láttuk, hogy ti is nyertetek + azt is hogy a két másik csapat még javában harcol egymással. Ezért kapásból 3an adtuk ki a parancsot, hogy indulás a zöld csapatra.... Nem figyeltük a chatet meg azt se amit emperor írt.. õ 1ébként pont nem beszélt a voicba.. szóval bármit is mondott nem volt túl nagy jelentõsége számunkra. Meg nemtudom mit gondoltatok - biztos poénból rusholtunk oda hozzátok :-/
Én csak azt nem értettem amit utána elõadtatok team-chat-be...
Meg az igazsághoz hozzátartozik, hogy mostanában elég sokszor szivattak meg minket úgy, hogy aztmondták nemtámadnak, támadjunk nyugodtan majd õk akkor jönnek ha lecsaptuk a másik csapatot és utána hirtelen 2 csapat volt a nyakunkon.. Persze ezt mind 30perc várakozás után.
Szóval ebbõl picit már elegünk van. És minden adanó alkalmat kihasználunk arra, hogy ne kelljen 2 csapatra fél órákat várnunk. Sztem hasonló helyzetben más csapat is így cselekedett volna.. plusz ez az egész egyáltalán nem a magyarságról szól vagy mirõl - könyörgöm ez egy játék. Gondolom ti sem szerettek veszíteni, de ha jobban belegondolsz sztem ha vártunk volna még fél órát akkor is ugyanez lett volna az eredmény..
Más:
Nemszép dolog azzal fenyegetõzni, hogy kiraktok minket a gw.hu-ra meg ilyenek.
Jah nemtudom ki játszott Mc Bax Lak vagy valami hasonló néven, de megszeretném kérni, hogy cserélje le a nevét amennyiben lehetséges - az esetleges félreértések elkerülése végett.
PEACE!
És egy picit a ladderrõl.
Nem jelent semmit a helyezés, de ezt mindenki jól tudja... Majd jönnek az alpha-s meg a kóreai guildek és mindenkit legyaknak az elsõ nagy tournament alkalmával. Biztos vagyok benne, hogy hirtelen a Fianna meg a KOR is elõfog kerülni a semmibõl, és valami hiperszuper builddel bedarálnak mindenkit >>
uFF
Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.
Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.
Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.
Ennyit a BL-rõl! Azt mondták fogjunk össze! Kinyírtuk az elsõ csapatot, õk is. Megbeszéltük, hogy ok, akkor összefogunk, erre hozzánk jönnek és letámadnak minket. Mi ez ha nem negy szemétség? Azért a magyarok összetarthatnának... Ez minõsíti az adott céhet...
Nem akarom bántani a BL-t, de ez mégiscsak rohadt dolog volt tõlük. Nekem eddig semmi bajom nem volt velük....
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
Godfather
http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever
kiemelés nincs az engine sorsol random..
de úgy értelmezed ahogy akarod ^^
egyébként meg ha laddert nézzük HUN az elsõ..
AFK(301)és SCOG(418). bL nincs a ladderen
Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.
Most megkérek minden teamet ami jön hogy ne spirit spames teamet hozzon, ne járassa le az egész magyar közösséget ezzel. Köszönjük
Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.
Viszont korea kevésbé várható. <#hehe>#hehe>
http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever
Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.
Nem vagyok magamnál. Kérem, hagyjon üzenetet.
\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.
szóval ez épp elég 😛
Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!
A versenyre mi is reggelni akarunk (AFK), ill folyamatban van. Habár egyenes kieséses rendszer 😄 Valaki összekerül a sB-vel, akkor az nem sokat játszik 😊
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
Ide kukk : Guildwars.hu
Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!
Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!
egy kérdés, mennyi a játék havidíja? (azt feltételezni sem merem, hogy nincs)
Eladó xbox360 játékaim, BONTATLANUL, FÓLIÁBAN : Madden NFL 2008, Army of Two Ajánlatokat priviben!
Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.
Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
a WoW volt az elso MMORPG-d?
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.
Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20
nekem is Necro a masodlagos profom...
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Van külömbség nõi és férfi karakterek között? (a kinézeten kívül 😄)
First born unicorn Hard core soft porn Dream of Californication
Viszont hiaba teszek a Blood Magicra attrib pontot, a Life Siphon varazslat tulajdonsagai nem nonek.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Számítanak, de nem minden szintlépéskor fejlõdnek...bár attól függ, mi vagy: ranger Expertise-a csak 3-4 szintenként ad skill-költség csökkenést, elementalistának nálam minden szintért kaptam +sebzést.
Mert hiaba teszek rajuk pontot a varazslatok tulajdonsagai nem valtoznak.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Eltuntek a quick slotok.
Eloszor 4 darab volt alul, most mar csak 1.
Hogy lejhet ujra elocsalogatni a tobbi quick slotot ?
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.