Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
Én is észrevettem vmit az íjak listáján. A Stormbow a Longbow csoportba tartozik, a shadowbow meg a hornbow kategóriába.
Sztem azért nem volt frissítés, mert esetleg...talán....mivel augusztus közeledik....remélem.....hátha......NAGY NYÁRI ÁPDÉT közeleg?!!!! Kíváncsi vok! AKAROM!
Ugye ez olyan spell ami hasznalatakor, az ellenséges célpontra ható kondíció átterjed a körülötte levõ ellenfelekre.
Na marmost ez a kondicio mit takar ?
Ugyanis ha valami hex spellt hasznalok az enemy-n, mint pl. a Life Siphon es utana az Epidemicet, hogy a korulotte levo ellenfelekre is ez a spell hasson nem tortenik semmi.
Hogyan kell ezt a skillt hasznalni ?
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Az axe támadosebessége elvileg a kardé és a hammeré közé kell hogy essen, legalábbis mindenhol azt mondják hogy a kardé a leggyorsabb támadósebesség és a legkisebb sebzés, aztán axe lassab de nagyobbat üt és a hammer a leglassab viszont az üti a legnagyobbat, de ez nem biztos csak mindenhol ezt irják 😄
Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
Tud valaki segíteni bármi érdekel, hogyan lehetne kipróbálni a játékot mert megvenném, de jó lenne elõtte látni.
tört nem érdekel !!!
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Régi gépemen 2-3szor (rox volt a VGA sajn), mostanin, meg ASUS VGA cuccait se birta egy idö után,igy drivert is cserélnem kellet.
Aztán meg aztse csipi ha a speedfan megy alatta.
De készit valami bejegyzést ilyen bibi után a GW mappájába,de nem sokra mentem vele eddig😛
De ez már jo rég eltünt hálistenek😞koppp-kopp).
Igaz van valamivel pontosabb hibaüzi,mikor weboldalra dob (sajn az is elöjött nálam), pl: memoria beállitások roxak.
Az is volt😛
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
1 kis ablak jön be Gw.exe nével és elküldhetem mindig az arenanetnek...send or dont send áááááááááááá megõrülök tõle már f...om kivan
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Sword: 15-22
Axe: 6-28
Hammer: 19-35
Bow: 15-28
Wand: 11-22
Staff: 11-22
Shield (max defense): 16
Max Energy on foci:12 or +24 with -1 regen
Max energy on staff:10
I have some info that's mostly for rangers too. I'm missing stuff.. like the "Shadow bow"..now, which I wondering if it's a short or long bow. Anyway, here's my info:
This info is posted in the order of fire rate, flight time, and then range.
Composite: 2.5secs, 0.5sec, 80'
Dead Bow: 2.5secs, 0.5secs, 80'
Flat Bow: 2.0secs, 1.0sec, 100'
Half Moon: 2.0secs, 0.65sec, 70'
Horn Bow: 2.7secs, 0.75sec, 80'
Ivory Bow: 2.7secs, 0.75sec, 80'
Long Bow: 2.5secs, 0.75sec, 100'
Recurve: 2.5secs, 0.5sec, 80'
Short Bow: 2.0 secs, 0.65sec, 70'
Ascalon Bow: Can find different types, longbows, shortbows, and so on
Shadow Bow: ??
Storm Bow: ??
Staff: 1.75 secs, 1.0sec, 80'
Wand: 1.75 secs, 1.0sec, 80'
Sword: 1.33 attack/sec
Axe: 1.33 attack/sec
Hammer: 1.75 attack/sec
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
Azon mennyit röhögtem, istenem 😄D
http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?
Mondjuk, mint kultusz, inkabb csak a gyogyosok koreben lehetett 😊
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM
\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM
- mivel nem éjjel nappal ezzel játszom meg fiammal is osztozom a karaktereken, így csak 1 R/Mo karaktert vittem végig, amivel ezek után szerettem volna pvp-zni, de ez nem igazán szokott összejönni vele
\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM
A tegnap esti bl-afk harcra visszatérve....
Tényleg nem bántani akarlak titeket, de higgyétek el, hogy a mi csapatunknak rosszul esett az, hogy minket támadtatok. Mi komolyan gondoltuk azt, hogy fogjunk össze.
A chatben leíírtakért én kérek elnézést az egész csapat nevében, de szerintem azért érthetõ volt a felháborodáss...
Tényleg nem akarok bántani senkit.
Én már annak örülnék a legjobban, hogy ha a magyar klánok köszti harc nem arra menne ki, hogy mindenki a másik vérét szívja, hanem arra, ha véletlenül egymás közötti harcra kerül a sor, akkor barátságosan teljenek el a mérkõzések.
Így van, ezért unalmas, hogy meglátsz egy koreai csapatot és 80%-ban 5 r, 3 mo a felállás...
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
Hogy ki milyen taktikával probál meg gyõzni egy-egy csatában sztem az a saját szuverén joga. Ha ö arra taktikázik hogy huzza az idõt és az ellenfél megunja ezt semmivel sem rosszabb mintha 30 mp alatt leverik az egész csapatot. Ez mutatná meg a csapatok igazi erejét hogy egy adott csapatfelépitésböl mennyire képesek minimális idö alatt a legtöbb és legjobb taktikát kihozni. De ez lehet hogy csak a saját véleményem hiszen attól szép az élet is hogy nem vagyunk egyformák, mindenki másképp gondolkozik a dolgokról, másképp nagyon unalmas is lenne 😊
Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20
\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM
Akkor változtatok az álláspontomon: Minden team jöjjön 5 rangerrel és minimum 5 fertitle-symbosis legyen lent mindig, jó játékot.
Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.
\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM
\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM
A legundorítóbb taktika, kis odafigyeléssel simán verhetõ, de qrvára idegesítõ hogy nincs támadóereje a teamnek, stb. és csak húzza az idõt a spiritekkel....
Sztem ez rohadtul nagy égés, azért nyerjen valaki mert jobb,vagy épen szerencséje van, ne azért mert türelmesebb és a másik team lellép.
Kisseb tanács: spames team nemcsak edge-el verhetõ.
Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.
ezt kifejtenéd bõvebben, hogy mi ebben a lejáratás meg ilyenek? Én is köszönöm
\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

