Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

EmThor
#5688
semmi 😊 fehér a PCI slot, ilyenbe mennek a hangkártya, hálókártya, sötöbö, barna a AGP, és asszem fehér megint a PCI express, ez az új vidókártya slot, újabb alaplapokban

#5687
bocs csak ezt tudni akarom sry többet nem írok ilyet be sztem nem nagy gáz amugy eccer

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

EmThor
#5686
omfg 😊 hardware tutorial privibe pls 😄 jójó én se AGP csatival a nyakamon születtem 😉

EmThor
#5685
nem veszik el semmi, pillanatokon belül mesterkardosból mester baltás lehecc 😄

#5684
nkmn a régi woodoo-m a fehérbe ment bele van 1 barna rajta(ezexerin agp) és más nincs? magyarán szar az alaplapom is mert az új vidkártyáknak más bemenet kell?

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

#5683
mér vanmár másmilyen is?

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

[Jakuza]
#5682
Az attrib pontok ujraosztasanal az eddigi osszes ujrafelhasznalhato, vagy az ujraosztasnal elveszik beloluk ?

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

Banyapapa
#5681
csatlakozo tipusa,mint a te mx440-esed is ilyen (gondolom😛).

#5680
mit jelent az ,,AGP-s kártya" ??

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

Laza
#5679
off
jah, kb 1 eves 😊 regi szep idok 😊)
on

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Bobber
#5678
<#buck>

Nem vagyok magamnál. Kérem, hagyjon üzenetet.

Kata
#5677
<#puszis>

[/cserf][/fülünyúl]

Bobber
#5676
ehhhhh😊))

Nem vagyok magamnál. Kérem, hagyjon üzenetet.

Kata
#5675
ne kérdezz baromságokat... 😄

[/cserf][/fülünyúl]

Bobber
#5674
lehet hogy nagy baromságot fogok kérdezni de még nincs esetleg magyarosítás a GW hez??
mert néha jól jönne😊

Nem vagyok magamnál. Kérem, hagyjon üzenetet.

#5673
off
jó régi már az az L2-es kép 😊
on

Laza
#5672
nekem R9600Pro-m van... ez szerintem akorul lehet... kb.. 😊
a galeriamban talalsz kepeket, minden MMORPG-s game azon futott, amirol van ott kep (bmp-bol lett jpg-re konvertalva, meg is latszik a kepeken, de egyebkent minden faszan fut... pl GW 1152*867-ben minden fullon)

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Banyapapa
#5671
Nem nagyon értek hozzá,dee ujrapasztázva nem javulna kicsit?
Vagy egy ilyen "sufnituningal"😊 Plusszventi

Ez nem enyim csak egy forumon láttam régebben,jopofa kis plussz:-o

[Jakuza]
#5670
Hat akkor ott valami nagy gaz van ha ennyire melegszik az a VGA, mert egy MX440 nem igazan szokott tuzforro lenni, ha csak el nem szallt rajta, egy ellenallas vagy kondenzator.
Amugy szerintem mar ne nagyon ruhazz be egy AGPs kartyaba 20k folott.
Vagy ha megteszed nezz korbe az aproneten vagy mas hasznaltcikkekel foglalkozo forumon, lenyegesen olcsobban hozzajuthatsz kartyakhoz most, hogy a PCI-E miatt tobben megakarnak a csere miatt szabadulni.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#5669
van ventilltora a kárytának és azon kívül van még 1 cooler a gépben errõl már régebbrõl gondoskodtam...

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

#5668
nkm nincs nagy vidkárty igényem mert nem jáccok semmit a gépen csak gw-t és counter strike-ot ami még 1 amígán is fut 😄 szal majd nézegetek ma amit mondtatok...minden új játékot playstation2re nyomatok szal csak a GW 😊

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

[Jakuza]
#5667
Hat attol nem fog lehulni semmi. 😛
Amugy passziv hutes van a VGA-don ?
Ha igen, megprobalhatsz inkabb VGA vetele elott beruhazni egy aktiv hutobe, (vagy a bordakra felcsavarozol egy ventillatort) lehet akkor jo lesz, es megsem olyan draga, mintha vennel egy uj kartyat.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#5666
ok kösz ahelpet mindenkitõl

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

#5665
sosem tömödtem virslit a gépbe nem kell oltani és jáccani a gépzsenit, most sem a virslin vot a hangsly, mert csomagolva hidegen odatettem VIDEOÁRTYÁHOZ H HÛLJÖN

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

ElfQT
#5664
cyrus 999: ha máskor is tömködtél már virslit a gépedbe, akkor már meg is van az ok. Ha a jövõben is cselekszel ilyet, nem érdemes beruháznod videokártyába...

Vigyázat, a leopárd harap!

#5663
Radeon 9600 XT a faca kártya, nem volt még olyan játékom ami max beállítások mellett 1024 -ben ne menne nagyon jól. Én még anno 50k-ért vettem és csak 128 megás , de már a 256 megás változat is csak 40k körül van, szóval nagyon megéri.

Banyapapa
#5662
Valoban,egy INNO3D 6600,igaz nem 25 hanem 27 körül van

#5661
- GF6600-t dícsérik nagyon (pár évet talán kihúzna vele), fiamnak van hasonló gépe, neki ATI9550-es kártyával megy szépen (az beleférne a pénzkeretbe), nekem AMD2400+ processzor mellett egy használt ATI9000-s van benne és azzal is jól megy
- GF6600-t olyan 30e-35e körül láttam, de szvsz érdemes rá beruházni, ha meg nincs rávaló, akkor (szintén szerintem) a legolcsóbb akár használt VGA kártyát ami már jobb a GF440-nél

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

#5660
monnyuk én a geforce-ot jobban szeretem szal az a lényeg h mondjatok pls 1 olyan vidkarit ami elg jó nem drága

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

#5659
melyik ati radeon az ami jó is és monnyuk 20-25nél nem drágább és ezt a gw-t maximummal simán futtatja?

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

#5658
HAHAHAHA

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

#5657
hát ja le kell cserélni szar ez! 1 HÛTÕBÕL KIVETT FÜSTLI VIRSLIVEL ÉS 1 VENTILLÁTORT ODAARTOTTAM MAX sebességgel, de még így is rohgadt forró lett a virsli langyos lett lol... 😞

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

#5656
- mx440-es kártyának nem kellene annyira melegednie, de nem telne kicsit jobbra lecserélni, mert tudtommal még a GF2-esek is többet tudnak nála?

\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM

#5655
bazz leáll megint de rájöttem iszonyatosan forró volt a vidkártya szal most beteszek 1 ventillátort mellé 😄

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

#5654
nah kész vok jöhet a teszt 😊

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

#5653
nah most 1 órán keresztül takarítottam a gépemet! tiszta por volt bazz 😄 megcsináltam a feladat nagy részét, most keresek 1 jó kis drivert a neten majd gw tesztelés....ha nem sikerül esküszöm nyakon szúrom magam 😄DDD

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

[Jakuza]
#5652
Ha jol tudom, akkor a jelenleg upgradelheto fegyverek a Kardok,Fejszek,Kalapacsok es Varazsbotok (Staffs)

Tudja valaki, hogy a tobbi fegyvernel is mint pl a Truncheon varhato az, hogy upgradelhetok legyenek?
Vagy ellehet felejteni ezeket a fegyvereket, mert nem ugradelhetok es nem is lesznek kesobb se azok ?

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

Banyapapa
#5651
De ahogy irta elég egy driverhiba,és tojik menni😛
Vagy mint nekem , Athlon XP mellet nem szinkronban mentek a RAM-ok, elinditottam, egyböl kidobott a GW weboldalra memhibára hivatkozva.

Vagy IRC-es ismerösömet meg táphibára hivatkozva (voltak is érdekes értékek a everest-je szerint😛).

Drivert énis cseréltem (hibás volt a item menü) a 71.89-re, azota semmi betegsége.
Igaz,én ezt a regisztry pucolást nem csináltam meg,hanem egyböl feltelepitettem a gépre.

#5650
nem tunningolok semmit! Geforce mx440es vidkari 1.7es proci 512ddr a gépem chello-val

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

#5649
Ezt nem kéne bannolni???

Ki korán tejfel, fenékig aranyér [FlyFF]

#5648
köszi a segítségeket télleg rendesek vagytok holnap megpróbálkozok vele ma már álmos vagyok hozzá 😊

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

dougO
#5647
überLOL: www.sissyboys.com

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

Laza
#5646
szigoruan csak a szemuket 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

[Jakuza]
#5645
En voltam az idiota, megiscsak muxik. 😛

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

[Jakuza]
#5644
Ez biztos ?
Mert a Disease mellett sem csinal semmit az Epidemic.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#5643
Próbáld meg újrainstallálni a drivereket ha úgy sem megy akkor legvégsõ esetben egy új windows install lehet segítene.

Valamint vedd fel a support-tal a kapcsolatot vagy küldd el nekem az error logot ( webmaster at guildwars.hu )-ra.

[Jakuza]
#5642
Mi a hibauzenet ?
Amugy az uninstallhoz latogass el IDE.
Szedd le a driver uninstall programot, ami teljesen leszedi a VGA drivert es kigyomlalja teljesen a registry-t es system32-t, amit a sima uninstall nem csinal meg.
Utana ha a reinstall nem segit, akkor esetleg meg a winfos ujratelepites segithet.
Amugy, nem tunningolsz es azert van a hibauzenet ?
Ilyenkor a melegben elofordulhat, hogy elojon a hiba, ami huvosebb idokben nem.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

3lm0
#5641
Probáld meg hogy törlöd a videokártya drivert eszközkezelöben, kikapcsolod a gépet , kiveszed a vidkarit, vársz kb 1-3 percet, vidkari vissza, gép bekapcs, és a legujabb drivert letöltöd és felrakod. A kivenni betenni hatására elvileg teljesen uj hardwareként fogja érzékelni és nem pakolja fel az elözö drivert.
Ha esetleg azota ad hibaüzit hogy drivert frissitettél akkor pedig ajánlom az F8 billentyü nyomogatását a windows indulása elött és ott a kapott menüben "Az elõzõ mûködõ hardwarebeállitások visszaállitása" menüponttal visszateszi a gépet egy elözö állapotba, ez is segithet.
De ha gondolod küldd el e-mailben a hibaüzit hátha ki tudom hámozni hogy mivel is van baja : [email protected]
Nekem akkor csinált hasonlókat mikor melegedett a vidkari (ventillátor szépen beszorult a portól és meg kellett olajozni 😊, vagy kimozdult az egyik memoriamodulom.

Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20

#5640
😞 nem sikerült megjavítani a gw.exe-t reinstallal sem áááá máe megörülök 😞((((

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

dougO
#5639
Hát amíg még él a Brand The Boss Contest, addig ne nagyon számíts rá 😛

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever