Guild Wars 1-2 MMORPG
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
jah, kb 1 eves 😊 regi szep idok 😊)
on
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
mert néha jól jönne😊
Nem vagyok magamnál. Kérem, hagyjon üzenetet.
jó régi már az az L2-es kép 😊
on
a galeriamban talalsz kepeket, minden MMORPG-s game azon futott, amirol van ott kep (bmp-bol lett jpg-re konvertalva, meg is latszik a kepeken, de egyebkent minden faszan fut... pl GW 1152*867-ben minden fullon)
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Vagy egy ilyen "sufnituningal"😊 Plusszventi
Ez nem enyim csak egy forumon láttam régebben,jopofa kis plussz:-o
Amugy szerintem mar ne nagyon ruhazz be egy AGPs kartyaba 20k folott.
Vagy ha megteszed nezz korbe az aproneten vagy mas hasznaltcikkekel foglalkozo forumon, lenyegesen olcsobban hozzajuthatsz kartyakhoz most, hogy a PCI-E miatt tobben megakarnak a csere miatt szabadulni.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Amugy passziv hutes van a VGA-don ?
Ha igen, megprobalhatsz inkabb VGA vetele elott beruhazni egy aktiv hutobe, (vagy a bordakra felcsavarozol egy ventillatort) lehet akkor jo lesz, es megsem olyan draga, mintha vennel egy uj kartyat.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Vigyázat, a leopárd harap!
- GF6600-t olyan 30e-35e körül láttam, de szvsz érdemes rá beruházni, ha meg nincs rávaló, akkor (szintén szerintem) a legolcsóbb akár használt VGA kártyát ami már jobb a GF440-nél
\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
\"Nyelvében él a nemzet\" | \"Ha nem érdekel hol vagy, nem tévedhetsz el\" | gw2: Szilva Lee | Lenovo G580AH i3, GT635M, 8Gb RAM
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Tudja valaki, hogy a tobbi fegyvernel is mint pl a Truncheon varhato az, hogy upgradelhetok legyenek?
Vagy ellehet felejteni ezeket a fegyvereket, mert nem ugradelhetok es nem is lesznek kesobb se azok ?
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Vagy mint nekem , Athlon XP mellet nem szinkronban mentek a RAM-ok, elinditottam, egyböl kidobott a GW weboldalra memhibára hivatkozva.
Vagy IRC-es ismerösömet meg táphibára hivatkozva (voltak is érdekes értékek a everest-je szerint😛).
Drivert énis cseréltem (hibás volt a item menü) a 71.89-re, azota semmi betegsége.
Igaz,én ezt a regisztry pucolást nem csináltam meg,hanem egyböl feltelepitettem a gépre.
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
Ki korán tejfel, fenékig aranyér [FlyFF]
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!
http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Mert a Disease mellett sem csinal semmit az Epidemic.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Valamint vedd fel a support-tal a kapcsolatot vagy küldd el nekem az error logot ( webmaster at guildwars.hu )-ra.
Amugy az uninstallhoz latogass el IDE.
Szedd le a driver uninstall programot, ami teljesen leszedi a VGA drivert es kigyomlalja teljesen a registry-t es system32-t, amit a sima uninstall nem csinal meg.
Utana ha a reinstall nem segit, akkor esetleg meg a winfos ujratelepites segithet.
Amugy, nem tunningolsz es azert van a hibauzenet ?
Ilyenkor a melegben elofordulhat, hogy elojon a hiba, ami huvosebb idokben nem.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Ha esetleg azota ad hibaüzit hogy drivert frissitettél akkor pedig ajánlom az F8 billentyü nyomogatását a windows indulása elött és ott a kapott menüben "Az elõzõ mûködõ hardwarebeállitások visszaállitása" menüponttal visszateszi a gépet egy elözö állapotba, ez is segithet.
De ha gondolod küldd el e-mailben a hibaüzit hátha ki tudom hámozni hogy mivel is van baja : [email protected]
Nekem akkor csinált hasonlókat mikor melegedett a vidkari (ventillátor szépen beszorult a portól és meg kellett olajozni 😊, vagy kimozdult az egyik memoriamodulom.
Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20
Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!