Guild Wars 1-2 MMORPG

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5738
HOGY LEHET FÉNYKÉPEZNI????????????????????????????????????????
dougO
#5737
upsz...az tényleg Kõmíves....lenne <#zavart1>

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

dougO
#5736
Végülis mind1 minek nevezed. Maradjunk az esztétikus kitakarás szóösszetételnél.
Amugy amilyen skilleket láttok az egy ele mesmer, eléggé az elején. <#eljen>

Személyes kedvencem tegnapról a Burial megnyerése volt 5 hencsivel (annyira azért nem vagyok ügyes PhotoShopban, hogy ez is fake legyen <#vigyor2>), gondoljátok el mekkora anyázás lehetett a többi csapatban ("Hol volt a heal?", "Kivert minket egy henchtema b****meg", "Veled se megyek többet..."). 5-bõl 4 csapat a mi lelkünkün szárad. Aztán szembejött egy rank6+ pug (n0,plus)stb, köv altaros mapon, azt már nem nyertük meg.<#fejvakaras>

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

#5735
Szerintem inkább a mo/e szempontjából látjuk a képe, aki fire magic skilleket használt, mondjuk ez is inkább poén

Atisz
#5734
Ja és még1: a N/Me fire magic-es skillekkel meg ether feast-tel. Mondjuk ez inkább poén és nem fake...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#5733
Én tudom-én tudom<#wave>...
Az valójában KõmÍves Kelemenné...

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#5732
Én tom, én tom!

Ele skillek vannak ott, pedig csak monk karik vannak!! Ha nem, akkor hülye vok....

dougO
#5731
Már majdnem a helyes megfejtés, mi fake pontosan? 😊

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

#5730
Sztem inkább 16-os karika😛
Print Screen-nel....
ha lenyomod a ctrl+h-t, akkor eltunik az UI. Ugyanígy vissza is lehet hozni.

#5729
Hogy lehet fényképezni??????????????????????
#5728
mivan?????????????????
Kata
#5727
fake! 😄

[/cserf][/fülünyúl]

dougO
#5726
Esti fun screens by scog:

Kis látogatás a WANG-osok gyülekezõhelyén:

erre

O.o Hát itt meg mi történik... (12-es karika)



...és a nap fénypontja: Hench-armageddon Burialon:

<#vigyor>

Kicsit csuklottunk utána. <#vigyor2>

A képeken egyenként 8 hibát rejtettünk el, aki beküldi a helyes megfejtést nyerhet egy büdös calipso zoknit. <#wilting>

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

#5725
már elnézést, de ezt nem tudtam most kihagyni 😊)

#5724
de gyík vagy te bazd+ 😄DDDDD

Laza
#5723
uhhh... lol...
ez olyan '14 alatt' kategoria? 😊))

ugyertettem, talalkoztok a guild tagjaival 'szemelyesen' mondjuk a Horpintoben, letoltok fejenkent 1 hosszulepest ill egy kisfroccsot viz nelkul, majd kiteptek par villanyoszlopot, es utitek aki szembe jon 😄

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

#5722
bocs nem kaszino hanem kocsma
#5721
hogy érted eszt a kutyát?????? csakk nem akkarod hogy kinyirjalak a játék ba de te nyirsz ki tuti én csak level 14 vagyok na hol van kaszino meg ijenek<#boxer><#violent><#gun>te husz vagy nem??????
#5720
Imént találkoztam a játékban egy Si Dai-al , jó hogy más Wing Tsunosok is játszanak =)

#5719
<#lama>

#5718
van 61 es levelü szörny és hol van kocsma és mi a vacsovek???????????????

Laza
#5717
ja, mehettek...
melegitsetek vmelyk kiskocsmaban, aztan fel a vascsoveket, es mehet a gyepa 😄

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

#5716
kitudja de én is kérek 😄

Kata
#5715
haggyad, õ a Rampó 3! <#wilting>

[/cserf][/fülünyúl]

#5714
Rambo e vagY?!

Ezeket a szar smile-kat felejtsd már el...... ty

EmThor
#5713
8 vs 8 fõ

#5712
lehet olyat csinálni hogy az egész guild megy harcolni?????????<#boxer><#violent><#gun>
EmThor
#5711
emberek ellen, ja, keveset PvP-ztem mostanság, majd nekiesek akkor 😉

#5710
Te mit szívtál? 😄

http://www.mobilize.hu - miért is állnál meg?

#5709
Kösz én edig csak 24 esel találkoztam ki is nyirtam<#boxer><#violent><#gun> de meg lepötem aszt hitem hogy csak 20 a max<#conf><#csodalk><#guluszem1><#rinya>
#5708
<#boxer><#violent><#gun>
Kata
#5707
asszem lvl 31 a legmagasabb

Van egy párkány sárkány Dragons Lair végén, õ ilyen. UW-ben meg rég jártam, de asszem ott is vannak ilyen magas szintûek. És természetesen mind nagyon erõs.

[/cserf][/fülünyúl]

#5706
MÉK A LEGERÖSEB SZÖRNY HANYAS SZINTÜ??????????????????????????????????
#5705
Ebben a játékban a pve arra van hogy megtanuld használni a skilleket,stb. Sztem inkább csak színesítés. A játék a pvp-re épül, eza jo benne. Megölsz egy koreait, szivatod az amerikai rangereket,mberek ellen probálod ki magad. Szerintem eza lényege.

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

EmThor
#5704
már úgy értem, nincs több felfedezni való hely, fõsztori mellett nincs igazán semmi sztori, rejtély, stb, van egy pár érdekes hely, fõleg Kryta-ban, de ezekhez senki és semmi sem kapcsolódik, max menj ide, öld meg ezt... szal PvE, meg Explore hamar kimeríthetõ ez a baj azthiszem

EmThor
#5703
PvP nem megy nagyon, ill csapatot nem sikerül kifogni, GvG meg felejtõs... felkeresem orvosom 😄 de azért kösz a tippeket 😉

SZEG007
#5702
ha több kihivást akarsz akkor indulj tomb-ba pvp-ni szerzd meg a favort europának, és irány undrworld, meg Fissure.
De ha még ez sem elég akkor kerits egy csapatot, és irány GvG-ni, ha azt is uncsinak találod akkor meg ajánlom a háziorvost😊

Laza
#5701
igy van.. csak a PCI express forditott allasu PCI latszatat kelti 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

dougO
#5700
grat <#vigyor4>

http://nagyonciki.hu - A sztoriportál. GW: The Godfather | Sister Golden Hair | Amira Sweet |Gold Fever

#5699
mi ma a guildemmel pár óra alatt lejöttünk a 8896-dik helyrõl a 950-edikre szembetünõ fejlödés 😊
#5698
Ma kikaptunk GvG-be, de mentségünkre legyen mondva hogy az Esoteric Warriors vert el. Mindenesetre elég jól állunk: SCOG

Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.

#5697
akinek van képe undead prince rurikrõl lécci nyomja már be ide kiváncsi vok rá 😊

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

#5696
sztem hlnap reinstallozom az egész windózt

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

#5695
köszi a segíséget mindenkitõl!! amugy biztos a vidkártyának van baja?

Eladó Guild Wars Prophecies és Factions egyesítve! 10.000Ft! Ha érdekel írj!

EmThor
#5694
PvP-ztem, lehet kipróblok másik MMOG-t

Szaruman
#5693
15? 2-5 sec 😊 Spike teammal találkoztál már? 😛

I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.

3lm0
#5692
Kezdj el PvP-zni mondjuk HoH-ban ott biztosan találsz majd kihivást miután leütik a kimaxolt karaktered néha 15 sec alatt 😄

Elmo Tuze E/Me lvl 20 Touch of the Sky Mo/N lvl 20

EmThor
#5691
halljátok, nem tudom, van egy kimaxolt karim, max vért, összes küldi megvan, világból 1-2 helyen nem voltam még, pár bonus hiányzik, de valahogy nem tudom, nincs nagyon kihívás..... vagy miért tovább menni, indítok egy új karit, hátha...

[Jakuza]
#5690
Koszi a valaszt.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

Banyapapa
#5689
Nem szar a lapod,csak AGP-s.
GW-hez cséhez franko😊