63345
  • Mephike
    #62985
    Ez nem kicsit néz ki furcsán, másik böngészőt próbáltál már, ott is ilyen?
    Amúgy én a játék aól vettem meg a PoF kieget, mert így nem kellett kínlódni a belépési adatok megadásával.
  • TBTPumpa
    #62984
    Soha nem tölt be rendesen.
  • Negritis
    #62983
    ezen a képen nem töltött be rendesen :D
  • TBTPumpa
    #62982
    Gondolom, ha előrendelem az új kiegészítőt a HOT-tal, akkor a Heart of Thorns-t azonnal megkapom.
    Amúgy az Arenanet oldalán hogy lehet vásárolni?

    Így jelenik meg az oldal:


    Ezzel sok mindent nem tudok kezdeni. :(
  • Negritis
    #62981
    meglehet venni egyben a HOT-POF duót

    a hot sztem megéri mert jó, viszont a living story season 2-3 ha kimaradt akkor azt mindenképp ajánlom
    4k gem talán, de megéri
  • TBTPumpa
    #62980
    Sziasztok!

    A Guild Wars 2 Heart of Thorns kiegészítőt érdemes megvenni?
    Az alapjátékkal anno sokat játszottam, ám a Heart of Thorns kiegészítőt kihagytam a megjelenésekor. Látom már a Guild Wars 2 alapjáték ingyenes lett.

    Az új Guild Wars 2: Path of Fire kiegészítő tartalmazni fogja a Heart of Thorns kiegészítőt?

    Illetve az oldalra bejelentkezve ezt írja:
    Region
    North America

    Ezzel lehet valamit kezdeni, mert gondolom így EU-s játékosokkal nem tudok játszani. :(
    Anno még 2012-ben regisztráltam, amikor megvettem a játékot, franc se emlékszik már arra, hogy mi volt akkor.
  • WhiteStar
    #62979
    már rég terveztem beszerezni a HoT-ot, de 29,9eur helyett 20+29et kellett fizetni a hot + path of fireért, szóval én sikeresen fejest ugrottam :D

    amugy is ez a deadeye nagyon megmozgatta a fantáziám, és a gw1 feeling beütött (lehet csak az announcement alatt szóló bg music miatt? :D)
  • Negritis
    #62978
    az új mapok eléggé explo heavy playerkeknek vannak kitalálva
    és ők sztem brutálisak élvezték hogyan tudnak minden apró titokra rátalálni guide nélkül
    még én is élveztem 1-1 vista v mastery pont megtalálását dulfy nélkül

    az új mapok nekem sokkal jobban tetszenek mint bármely Orr zóna, de ugye izlések és pofonok

    a bétát megvárom aztán meglátom
  • DarkBlade
    #62977
    Üdv.
    A magam részéről nem ugrok fejest ebbe a kiegészítőbe.
    A HoT -ot is megvettem, azt ki se toltam, annyira irritálóak az új map -ok.
    Meg majd úgyis meglehet venni az upgrade -t gem -ért is egy idő után ugyebár, remélhetőleg.
    Utoljára szerkesztette: DarkBlade, 2017.08.07. 05:55:46
  • Mephike
    #62976
    Kicsit felborult az utóbbi időben az egyensúly és nagyon eltolódott a játék a condi buildek irányába, gondolom ez a patch ezt óhajtja kicsit visszafogni. Persze azzal, hogy most a power buildek (berserker) lesz valószínű megint a legerősebb, most a erre fog majd elbillenni a mérleg nyelve.
  • PetruZ
    #62975
    A közelgő, elvileg még a PoF előtti balance patch-ről kiadtak egy előzetest - és hát kissé kiakadtak néhányan... Komolyan hozzányúlnak a condi/boon duration tárgyakhoz és kajákhoz, az egészet felülírják két új stat bevezetésével. A PvE-seket ez kevésbé érinti majd, de a WvW/PvP/raid játékosok többsége máris háborog... :)
  • PetruZ
    #62974
    Hát igen, a heti login még csak-csak, néha egy kis játék is, vagy hétvégenként egy world boss run beesik, de - sok más játékossal egyetemben - nem vagyok hc és a wvw/pvp sem érdekel. Van több 80-asom is, de csak egy (Tyria) world completion-t értem el eddig és ascended-ből is csak egy chest armor-t kalapáltam még csak össze (mondjuk a leather miatt eleve szívás ranger-nek lenni). A Silverwastes és Verdant Brink nagyobbrészt fel van derítve, a meták jó részén is ott voltam már, viszonylag jól bírom a szívatós részeket is, néha szólóban is meg tudok csinálni egy-egy kisebb HoT event-et, de hogy mikor fogok átmenni a többi területre, fogalmam sincs, egyelőre nem vonz a HoT, sem a PoF. Inkább a többi 80-assal is megcsinálom a világbejárást, meg kihúzom max-ra a többi craft skill-t, többet egyelőre nem tervezek.
  • Mephike
    #62973
    Abszolút egyet értek azzal amit mondasz, bár én azok közé fogok tartozni, akik "veteránok mind átmennek az új helyekre". Mivel ma is kockultam a játékkal több órát, nekem egyértelmű az előrendelés. ha csak heti 1-2 órát játszanék, akkor biztos várnék én is.
  • PetruZ
    #62972
    Olvasgattam ma a fórumokat, van azért szakadás. A HoT előtt óvatos volt a várakozás, most inkább fele-fele.
    Ahogy olvasom, a nagy vízválasztó a mount-ok megjelenése. Korábban elhangzott és erre én is emlékszem, hogy nem lesznek hátasok a játékban. Most mégis behozták, de úgy, hogy hozzájuk kötik az új, nagy - és többnyire üres - területeket, és jól megbonyolítják azzal, hogy ötféle lesz belőlük, ráadásul mastery-khez lesznek kötve, úgy, mint a gliding. Lesznek olyan területek, amiket a megfelelő mount nélkül nem is lehet majd elérni (a la HoT / Dry Top). Sokan utálták már a mastery grind-et és a többszintű labirintusokat a HoT-ban is, ez most csak fokozódni fog (a videó alapján csomó pályarész inkább lesz puzzle, mint kalandozható terület). Nem világos még, a mount-ok a korábbi területeken is elérhetők lesznek-e, de mivel a gliding elérhető mindenhol, ez is valószínű.
    A másik veszély, amit többen is említenek, hogy ha olyan group content-ek lesznek, mint a HoT pályák, vagy a Dragon's Stand, akkor a map-ek még jobban ki fognak ürülni. A veteránok mind átmennek az új helyekre, ami miatt a régi event-ek még gyakrabban fognak fail-re futni elegendő játékos hiánya miatt. Sokan maradnak most is a core vidékeken, ahol mindig lesz elegendő ember pl. a world boss-okra, a gyakorlottabb, jobban felszerelt játékosok köre nem fog bővülni és a HoT/PoF között még jobban szét fognak szóródni. (Saját tapasztalatból látom, hogy a VB/AB meták rengetegszer elhalnak, mert vannak időszakok, amikor nincs elég játékos a térképen, nemhogy olyan, aki el is tud jutni pl. a wyvern monarch-hoz. Sokuknak a waypoint-ok sincsenek meg és pl. már Silverwastes-ben elakadnak, aztán frusztráltan hagyják az egészet a fenébe. Pedig a néha hülye és bonyolult HoT pályákat még nem is nagyon látták.)
    Az új specializációk is kevéssé mozgatták meg a népeket (mondjuk a sword ele érdekesen hangzik), a többség inkább kivár és ki fogja próbálni a jövő hét végi nyílt bétát. Ezzel én is így vagyok, egyelőre felemásak az érzéseim. Biztosan nem fogom megjelenéskor megvenni, kivárok majd egy akciót.
  • Mephike
    #62971
    Ez az egyetlen játék, ahol biztos nem tudom megtartóztatni magamat. :)
  • Negritis
    #62970
    lehet én is kivárok
    de majd ha kitoltam az uccsó 2 storyt látom
  • PetruZ
    #62969
    Én biztosan várok még vele, majd megveszem később féláron, ahogy a HoT-ot is vettem. :)
  • Mephike
    #62968
    Nálam tuti előrendelés lesz. :)
  • PetruZ
    #62967
    Itt megy a szöveges közvetítés és összefoglaló.
  • PetruZ
    #62966
    Csak röviden: Path of Fire a kieg neve, öt új nyílt, nagy zóna a Crystal Desert-ben és jönnek a mount-ok is.
  • PetruZ
    #62965
    Augusztus első napján, nálunk valamikor estefelé lesz bejelentve a második nagy kieg a játékhoz ezen az oldalon. Sokat még nem tudni róla azon túl, hogy a címe rövidítése "PoF" (Path of ...?) és talán kapcsolatos a régi Crystal Desert helyszínnel (esetleg jönnek a tenguk?).
  • kastil
    #62964
    Hali!

    Kettő külön HoT acc eladó.

    Egyik 6k acsi körül, 2k+ gem, apró gold ls2+3 full unlockolva.. + csatolt gw1 acc, 36 hom pont, párszáz ecto, gwamm nincs
    Másik 5k acsi környéke, szintén csatolt gw1, de ezen nincs eotn, ls3 fullra unlockolva (ls2 nemtom, ha lesz érdeklődő shotolgatok) csóró acc

    mind2 digitális vásárlás, emailekkel együtt adom értelemszerűen
    privátban dobj egy árat azt megdumáljuk, semmi acc csere nem érdekel
  • Mc Wolfy
    #62963
    ha wvw-zni akarsz, csak akkor fontos a szerver, aktív wvw-s magyar guild pedig nincs tudtommal, szóval ajánlom, hgy valami jól teljesítő szerverre menj :)
  • Zsoo62
    #62962
    Szevasztok! Aktiv Magyar Guild érdekelne, melyik szeron, web.en probálkozhatnék?
  • Mc Wolfy
    #62961
    lehet offlinera van állítva vagy blokkolva vagy
  • Terensz
    #62960
  • Negritis
    #62959
    tud whisperelni csak vannak rá korlátok, de nem tudom pontosan milyen korlátokról beszélünk

    és a hangya - bogár - bug :D


    egyébként szokott bugolni az online - offline mutatás és invite is
    whispert nem tudom, de azt igen h a party invite néha nem jó hiába áll mellettem a delikvens
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2017.06.22. 09:48:22
  • NiceScream
    #62958
    Ne haragudj, de a "hangyák a gatyában"-ból hol következik az, amit egyel lejjebb írtál? ;)

    Én inkább arra tippeltem volna, hogy botter - ha van bot a GW-ben.

    Ja, hogy aki f2p az nem tud whisperelni? Ezt nem is tudtam... Akkor lehet ez lesz. Kössz
    Utoljára szerkesztette: NiceScream, 2017.06.22. 09:37:45
  • Negritis
    #62957
    arra gondoltam hogy valszeg van valami bug
    esetleg az adott játékos letiltotta a whispert
    vagy f2p player és blokkolva van a whispertől
  • NiceScream
    #62956
    Próbálj kicsit sűrűbben tisztálkodni és nem elsznek ilyen problémáid. A víz és a szappan csodákra képes.
  • Negritis
    #62955
    hangyák a gatyában
  • NiceScream
    #62954
    Alóha!

    Olyankor mi van, amikor egy valaki mellettem megy, üti a monsztákat, üzenni akarok neki, erre azt kapom, hogy nem online így nem tudok neki üzenetet küldeni (The player you are trying to whisper is not online)?
  • Mc Wolfy
    #62953
    srácok! látjátok megint mekkora queuek vannak wvwn? :D
    ez a wvw kontent most jó volt
  • NiceScream
    #62952
    Paszmek... mit kínlódok már itt, hogy miért nem működik úgy a kis tolvajom, mint a videón a srácnak... persze megint figyelmetlen vagyok :D

    Nekem úgy tűnik, hogy az egésznek az az alapvető mikéntje, hogy kell a Superior rune of the Trapper
  • NiceScream
    #62951
    Értem, köszönöm szépen!
  • PetruZ
    #62950
    Mert a második nem craftolható és unique skin-t ad.
  • NiceScream
    #62949
    Ha van két fegyver, aminek a statjai tök azonosak (Berserker's primordus Sword vs. Berserker's Mordrem Saber) akkor az első miért "csak" 28 gold és a második miért 689?
  • Berin01
    #62948
    Sziasztok," kisebb "2 éves kihagyás után 3-4 hónapja visszajöttünk a játékba páran.
    Szépen haladunk mindennel, viszont raidre random emberekkel bemenni nagyon nehézkes és sok huzavona, keresnék pár olyan embert aki szívesen menne raidre, hátha összetudnánk ütni rendes csapatot, 4-5 embert tudok hozni, kéne a csapat másik fele:)

    ami fontos legyen megfelelő geared, tehát full ascended , tudom hogy exoticban is menne de jobb a békesség.
    Hétvégére gondolok mindenképpen hétköznap dolgozó emberek lévén, nem nagyon tudunk sokat online lenni, de hétvégenként este 1-2 wing kitakarítása simán beleférne:)

    ha érdekel a dolog akkor itt irhatsz illetve ingame Berin.4285 ként megtalálsz.
  • NiceScream
    #62947
    Közben meglett a probléma. A bal*** természetesen én voltam :D
    Lehet pont a sok youtube nézegetés az oka. Két monitor, egyik megy a gém a másikon meg vagy film vagy zene :D elvonta a figyelmem..
  • torrente111
    #62946
    nézd a youtubot, ott sokminden fennt van