354
Kinek mi a kedvenc Stephen King sztorija ?
  • Bulykin
    #354
    Stephen King Colorado Kid című regényéből TV sorozat készült! 1 rész után eléggé nemrossz :)
    Haven
  • rékusmékus
    #353
    Szvsz a legjobb SK adaptáció a The Green Mile (Halálsoron). Megdöbbentő.. én végigzokogtam kb, ajánlom mindenkinek. :) Igaz olvasni még nem olvastam, de a film elsőosztályú.
    Könyvei közül Állattemető, Mobil, Hasznos holmik
  • kovi04
    #352
    Van új hír a Talizmán filmről ?
  • Tatyla
    #351
    ah megvan:


    D1 : Movie+Extra
    D2 : MB Movie
    D3 : Alternate Movie+Extra,Black and White version
    D4 : MB Alternate Movie version
  • Tatyla
    #350
    érdekelne hogy a The Mist limited edition 4 lemezes változata miben különbözik az eredetitől?
  • Zseblovag
    #349
    Igen. Annakidején a Galaktika magazin közölte több részen keresztül folytatásokban....és nem az lett a vége ami a filmnek. Nagyon kafa volt.....Ha megtalálom a régi galaktikáimat akkor megmondom melyik évad melyik számai.
  • karajjj
    #348
    danke, átmásolom a kérdést :D
  • Bulykin
    #347
    hát akkor lehetséges hogy nincs^^
    nézz át ide, hátha itt tudják:)
  • karajjj
    #346
    haver most nézte és ő van nagyon rákattanva, viszont a könyvet meg sehol nemtaláljuk magyarul... :S
  • Bulykin
    #345
    ööö...én még nem hallottam róla, de lehetséges:)
    láttad a filmet? faxa mi^^
  • karajjj
    #344
    nemtudja valaki, hogy a The Mist alapjául szolgáló novella vagy regény megjelent-e valaha is magyarul?
  • Bokafix2
    #343
    Nem. De ha megfilmesítik is inkább többrészes széria lesz, mint az Évszázad vihara, Végítélet, vagy a Ragyogás. Merthogy az több kötetes iromány ráadásul egy-egy kötet is sok száz oldalas.
  • Varikova
    #342
    A Setét torony megjelent filmben?
  • Bulykin
    #341
    torrent, google a barátod...
  • wikipedias
    #340
    valaki megtudja mondani nekem hol tudom letölteni a rózsa vére cimű filmet magyarul
    lécci ide irjatok:[email protected]
  • Bulykin
    #339
    jó hír: katt ide
  • Bokafix2
    #338
    Omg. Mocskos kommunisták.
    Mindegy azér' nemolyan rossza... Mármint a képminőség. Jól néz ki, tényleg.
    Nem is ezzel van bajom, hanem a felirattal. Aminek már rég késznek kéne lenni.
  • w77d
    #337
    szemrebbenés nélkül oda szokták írni hogy DVDrip néha! én is jártam már így nem egyszer! gondolják így többen szedik le
  • Bokafix2
    #336
    Hja... akkor mi a fikáért van kiírva az oldalon, ahol letöltöttem a cím alá, hogy "DVDRip"?
    Etetik ezek itten akkor a népet? Csak gondoltam megkérdem.
    Különben a képminőség is inkább a dvd felé húz mintsem a ratyi cam-os verziók felé.
  • joeperry
    #335
    The Mist DVD nem jelent még meg, ergo dvdrip verzió sem létezik még, csak gondoltam, szólok.
  • Synchronous
    #334
    Felirat? Minek? Vagy 10 helyet tudok, ahol megvan szinkronban és dvd minőségben. De mivel itt nem lehet warezolni nem árulhatom el, esetleg priviben.

    De ha a felirattal is megelégszel akkor csekkold itt.
  • w77d
    #333
    nem tudjátok hol találok a Christine-hez feliratot? a filmet már megszereztem, de kéne hozzá magyar felirat :)
  • kenderzen
    #332
    anno , ugyan ez volt a kör 2 directors cuttal....
  • kenderzen
    #331
    énsem találtam még.
  • Bokafix2
    #330
    Nem tudja valaki a Mist-hez van-e már felirat valahol? Sehol se találok pedig már kellene lennie, hiszen novemberi a film.
    Itt van már 1 hete dvdrip-ben, nézni meg nem lehet. Tiszta röhej.
  • do2
    #329
    holnap lesz az axn az évszázad vihara első rész remélem szinkronosan adják le!! terméseztesen én veszem is fel!
  • w77d
    #328
    sziasztok! valaki nem tudja honnan tudnám megszerezni a christine-t dvd-n?
  • Bulykin
    #327
    Oksa, köszi...azért egy próbát megér:D
  • TomDantes
    #326
    Nekem nem tetszett asorozat. Egy epizódot néztem meg belőle, szerintem elég sz@r, pedig általában szeretem King műveit.
    Deez nem volt se félelmetes, se izgalmas.
  • Bulykin
    #325
    1408?? Az nagyon kira film, már láttam. Csak ajánlani tudom mindenkinek....
    Valaki tud véleményt mondani a Félelem kórháza című Stephen King sorozatról? Előre is thx
  • Bokafix2
    #324
    Most jelent meg az új Stephen King mozi, ráadásul Frank Darabont rendezésében, aki már két jól sikerült SK filmmel is meglepett minket.
    Ez a film: The Mist, szerintem jobban sikerült mint a nemrég megjelent 1408. Az sem volt gyenge, de ez a film ütni fogja, az tuti.





    A film tartalma rövden:

    Egy rettenetes vihar szörnyeket szabadít egy békés kisvárosra, ahol az élelmiszerboltba menekült lakosoknak szembe kell szállni a vérszomjas teremtményekkel.

    Elég misztikus, természetfelettis, ijesztgetős másfélóra, ahogy azt Kingtől megszokhattuk.
  • do2
    #323
    ma este a ragyogás lesz a tv2-n! vki felvehetné :)
    nikolzonos lesz! nagyon ritkán adják sajna a tévébe!
  • Bokafix2
    #322
    Az Sg fórumokban nem warezolunk, sem kínálat, sem kereslet szintjén.

    Egyébként küldtem privát üzit, remélem észrevetted.
  • bvvitya
    #321
    Hi!

    Segitséget szeretnék abban kérni hogy honnan tudnám letlteni a Végitéletet mert sehol nem találom lehetőleg magyar érdekelne de beérem esőnek feliratosan.

    Köszi!

    Üdv
    B. Viktor
  • do2
    #320
    nekem már sok stephen king megvan divixbe, sok tvből felvett...
    Mit keresek szinkronosban az a: ragyogás a nicholzonos,az évszázad vihara..(de nem az ami msotanába van torrenten fent,mert az nagyon szar lett),A rémmesék könyve 1-2, AZ aranykor, A vámpirok városa
    ezeket keresem, akiknek ez megvan légyszives keressen fel:)
    MÉg akkor is ha mondjuk 2 év múlva olvassa ezt a hozzászólást:)

  • 0246
    #319
    S.K.:Az<-- legjobb regény a galaxisban akárki akármit aszond ja a filmet nem láttam ba'eg durca jó a könyv a filmet szerezzétek meg!!--(nekem)--
  • 0246
    #318
    HAliztok

  • Lipi1980
    #317
    Hi!

    Olvasni én is olvastam, de ezek szerint újra kellene olvasni, mert már túl rég volt, csak az rémlett belőle, hogy egy alvászavaros pasasról szól, akinek furcsa látomásai vannak az insomnia hatására...

    Sorry! Köszi, hogy felvilágosítottál :o)
  • Bokafix2
    #316
    Hy

    Én olvastam a Nem jön szememre álmot King-től, de ezt a regényt még nem filmesítették meg. Lehet nem is fogják. Az a regény a tervszerű és a véletlen fogalmát boncolgatja, valamint azt, hogy a tervszerű és a véletlen emberfeletti képviselői összecsapnak, és a története az, hogy egy öreg fickónak meg kell akadályoznia, hogy ami a tervszerűé, az ne essen a véletlen kezébe, különben felbomlik a kényes egyensúly és a világ látja a kárát.
    Nagyjából ez a sztorija. De ehhez a filmhez, amit írsz ennek semmi köze.
  • Lipi1980
    #315
    Most találtam meg a neten a következő film borítóját:
    Alvászavar - Chasing Sleep

    Ed Saxon (Jeff Daniels) professzor egy reggel arra ébred, hogy felesége nem tért haza a munkából. A megszámlálhatatlan, paranoiás pánikban végigkínlódott nappal és álmatlan éjszaka után sem találja a választ, hová tűnhetett a felesége. Ráadásul halucinálni kezd... a háza életre kel, egy sor rémületes látvány és hang jelenik meg valahol a lidércnyomás és a valóság határán, és lassan elmosódik a különbség a realitás és a képzelet között...

    Azon tűnődtem, hogy évekkel ezelőtt olvastam egy nagyon remek King regényt Insomnia - Nem jön szememre álom címmel. Emlékeim szerint abban is hasonló volt a sztori, de mintha ott egy nyugdíjas fickónak lettek volna bizarabbnál fantasztikusabb és színesebb látomásai a folyamatos ébrenlét miatt...
    Ha a film és a regény egy és ugyanaz, akkor mindenkinek javallom, mert a regény szerintem az egyik kingebb King regény volt!

    Ki mit tud erről a sztoriról?????