28329
10917302841238962806.jpg
  • sb1
    #24797
    Nyáron a Real-t utasította vissza, minket nem fog?
  • IXEMGabeo
    #24796
    2011-12-es évről van szó amikor a Vasas produkált egy körülbelül 10 meccses nyeretlenségi szériát, de úgy, hogy minden meccsen kikaptak...ugyebár kiestek abban az évben a ZTE-vel együtt és a tabella közepén álltak, amikor leraktak nekik az öltözőben egy táska pénzt azzal a feltétellel, hogy innentől kezdve minden hátralévő meccset elveszítenek...És ebben konkrétan a játékosok és az akkori edző is egyaránt benne volt, mert nem kevés pénzről volt szó magyar viszonylatban. Vasas anyagi helyzete indokolná is, hisz nem sok bevételük volt az elmúlt években és eléggé ingáztak az NBI és az NB II között...anno 2006-ban is ugye a Fradi kizárásával juttatták őket vissza az NB I-be köszönhetően Kistelekinek... Volt szó róla pár éve, hogy a Sienával társ klubok lesznek úgy, mint mondjuk a Fradi anno a Sheffielddel (Kevin Mccabe), de ebből ugyebár semmi nem lett így a pénz sem állt a házhoz.

    Lényege a dolognak, hogy ezt egy focista ismerősöm mesélte, aki már nem emlékszem ugyan hol játszik, valami magyar hetedosztályú klubnak felelne meg már nem rémlik a liga, amit mondott igencsak kesze kusza nálunk amúgy is az NB III-tól lefelé az alsóbb osztályok hogy is vannak mindenesetre halál biztosra mondta az infót...

    Aztán vagy elhiszitek vagy nem én is így álltam a dologhoz. Mindenesetre a Petry Zsolték esete óta, ami 1995-ben történt bármit el tudok képzelni...Debrecent is megfogták bundagyanú miatt a Fiorentína ellen bekapott 1-10. perc alatti gólok miatt...
  • fonak
    #24795
    Bár ha tényleg megvette, kár volt...
  • fonak
    #24794
    Én inkább arra gyanakszom, hogy az észtek elleni meccset megvette Cs.Sanyi bá'.
    Lehet, hogy igaza volt a románoknak, a helyükben én sem hinném el, hogy pár nappal később elpáholjuk akár az észteket is, miután láttam a magyar csapatot Bukarestben játszani, ahogy...
  • Láma!
    #24793
    Hajrá:) én kíváncsi vagyok rá.
  • IXEMGabeo
    #24792
    nem megváltást keresek, hanem tények sajnos:) Le tudom írni a Vasas bundabotrányát, ami mai napig nem derült ki...
  • sb1
    #24791
    Én is azon röhögtem, hogy csak sikerült elérnünk valamit! Van már nekünk is Watts "sztárunk" :D
  • Monoton
    #24790
    Az elobb volt a Eurosport Watts c. musoraban az ongol :D
  • AnuluWork #24789
    Volt egyszer egy ruszki rajzfilm. Hokis. Kiscsávó beállt, és azonnal gólt ütött, de a saját kapujukba. Nagyon lelkes volt. Mondjuk utána még ütött párat az ellenfélnek is, de akkor is. :)
  • Pluskast
    #24788
    Igen :DDDD Úgy látszik a fogadók jobb realitás érzékkel rendelkeztek mint a holland labdarúgó szövetség :)
  • bakkerman
    #24787
    viccet félretéve szerintem se volt bunda,miért bundáznának?? Aki külföldön játszik magyar játékos,az rengeteg pénzt keres,de még azok is jócskán jómódban élnek,akik itthon nb1-es klubban játszanak(lásd a csodavédőinket például,Guzmicescu,meg van Deve). Nem kockáztatnák meg a hírnevüket,még ha az a béka segge alatt is van. Az már más kérdés,hogy felsőbb körökben,pult alatt,euró milliókkal lehet eljátszadoztak
  • sz4bolcs
    #24786
    A hasonló öngólok lélektana: Ilyen szívásnál annyira frusztrált a játékos, hogy már bármelyik kapu 'jó'. :D
  • sb1
    #24785
    Kár, hogy sokan még minid ebben keresik a magyar válogatott "megváltását", hogy egy adott meccs tuti bunda volt..Ennyire szarok vagyunk, és 20 évig még azok is maradunk, ennyi, nem kell ezt túlragozni szerintem.
  • IXEMGabeo
    #24784
    Azért, mert a válogatottnak letettek egy köteg pénzt az asztalra és évek múlva ugyanakkora botrány lesz, mint, ami Petry Zsolték esetében...

    Hidd el bármi megeshet. Mellesleg van egy focista ismerősöm is, aki elmondta hogyan bundáztak a Vasas labdarúgói pár éve:)))
  • [HUN]FaTaL
    #24783
    Pedig szimplán ekkora balfasz.

    6-1-nél mi a fasznak fejelne még egy öngólt?
    :D
  • IXEMGabeo
    #24782
    nekem Devecseri öngólja mai napig gyanús...túl egyértelműen fejelte a kapunkba majd elég szarul színészkedett ahogy földre huppant és fogta a fejét...fura volt na
  • bakkerman
    #24781
    gyanús,hogy csak nyolcat kaptunk...biztos bundázott a holland támadósor,megrakták bwinen a meccset,hogy maximum 7 gól lesz közte
  • a.carkey
    #24780
    Nem tudom mi a jobb? Ha bebizonyosodik, hogy igen, vagy ahogy bebizonyosodott (?), hogy nem. :)
  • lord nihilus
    #24779
    :DDDDDDDDDDDDDDD
  • ReszegKoldus
    #24778
    Azért ez kedves tőlük, hogy nem hiszik, hogy tényleg ilyen szarok vagyunk. Pedig de :D
  • a.carkey
    #24777
    Bundagyanú miatt vizsgálták a 8-1-et
  • bakkerman
    #24776
    a gyenge edző érdeklődik a munkák iránt,a jó edzőt viszont megkeresik :)
  • lord nihilus
    #24775
    pályaedződ lehetek majd? *_*
  • passatgt
    #24774
    Csányi azt mondta több megkeresést is kaptak
  • banok
    #24773
    Vajon hány ilyen levelet kaphattak "valódi" edzőktól...?!
  • ressy14
    #24772
  • LasDen #24771
    #24154 kaptam választ, és tudom hogy én leszek a kiválasztott :D
  • a.carkey
    #24770
    Ezzel kellene kezdeni az új kiírást LIVE, a stadionban! :D
  • a.carkey
    #24769
    Hiánypótlásnak :)
  • bakkerman
    #24768
    november 15-19
  • LasDen #24767
    Mivel egy ideje nincs hír a válogatott tájáról, ami érthető is, hisz nincs most szünet, de edzőkről sem. És azon morfondíroztam, hogy az MLSZ-nek mikorra kellene megtalálnia a kapitányt? Decemberre? Azt hiszem akkor lesz válogatott szünet.
  • a.carkey
    #24766
    A második szar, az első meg az eredeti romános Juan Borja Joya-s nagyon jó. :)

  • Attelee
    #24765


  • Jakuza1
    #24764
    Tenyleg elvertek a romanokat ?
  • bakkerman
    #24763
    Igaza van,akit megkellett verni a 3. helyért,azokat megverték. Hurrá.
  • sz4bolcs
    #24762
    mindenki feloszlik, megszúnik, csak mi tudunk standard szopni :D
  • sz4bolcs
    #24761
    Ilyenekkel már tényleg nem kéne hergelni a nagyérdeműt.
    Ha ezt jónak gondolja (akár hosszú távon), akkor miért mondott le 2 másodperc alatt? Akkor azt kellett volna mondania meccs után, h. most ezt beszívtuk nagyon, de az irány jó, és kitartani a posztján.
    Ha meg lemondott, akkor most miért beszél fasságokat?
  • ressy14
    #24760
    Továbbra is azt mondom, hogy akit kellett, megvertünk ebben a csoportban. - Dzsudzsák

    rangadó.hu
  • smith09 #24759
    " szembetűnő előrelépés "
    meg az anyátok pi..ája.

    ezek még hülyének is néznének minket. totál szívás hollandiában, meg előtte a romániai meccs. ez nekik előre lépés?! az h a pancserokat edző meccseken megnyertük ?! na gartula hozzá !!
  • Krisztiam #24758
    nah a románok a görögökkel játszik