28329
10917302841238962806.jpg
  • passatgt
    #24837
    már=még
  • passatgt
    #24836
    nem muszáj lemondani, ki is lehet rúgni, ami valszeg meg is fog történni, bár gondolom osztrákok ellenit már lejátszák vele
  • ressy14
    #24835
    Róth Antal: Nem vagyok alkalmatlan, nem mondok le

    Igaza is van. A nagyokos megmondóemberek bekaphatják, dolgoznak tovább és lesz itt eredmény dögivel. Ja várj, mégsem. Én hadd irányítsak egy U válogatottat egymillióért, légyszi-légyszi.
  • bakkerman
    #24834
    kismészöly azt nyilatkozta,ha felkérnék szöv. kap-nak nem mondana nemet,megtiszteltetés lenne számára :DDD remélem ő lesz,és következő selejtezőcsoportunkban utolsók leszünk,és feloszlik a magyar labdarugás :D
  • a.carkey
    #24833
    Arra leszek kíváncsi, hogy ki(k) lesz(nek) a következő(k)? :D
  • IXEMGabeo
    #24832
    no comment ennyi pénzért rohannék oda:D az eredmények nem lennének jobbak valszeg, de legalább nem lennének éhezési problémáim haha:D
  • Effe88
    #24831
    felháborító
    hihetetlen, hogy ez a hajléktalan még mindig edzősködhet
    bűn gyenge
    persze nincs benne annyi gerinc, hogy magátol lemondjon, mondjuk jól keres....
  • smith09 #24830
    Heti helyzetben , ma volt Szebeni I.-is.
    Lehet róla sok mindent mondani, de teljes mértékben egyet értek abban h nekünk sajnos jelenleg totál mindegy ki lesz a szövetségi kapitány.

    Ukrajna verte a franciákat. Mikor fogjuk megverni őket mi egy tétmeccsen ? vagy ne is a franciákat bármilyen érdemleges csapatot.

    Tegnap reggel a kossuth rádión volt egy riport egy izlandon élő magyar kapussal. Aki elmondta h az egész országban 300,000 ember lakik.
    Büszkék a csapatra h eddig eljutottak, és nem érdekli őket h kijutnak e vagy se de ez már most is a csoda kategória nekik.
    Az hogy h milyen csoportból jutottak el idáig arról senki nem beszél de arról igen, h büszkék csapatra. Egyébként a 2 kapuson kiívúl mindenki külföldi bajnokságban játszik már régóta. a 2 kapus most éppen nem dolgozik mert elengedték a munkahelyükről, h a válogatottal készüljenek.
  • bakkerman
    #24829
    és közben kereste a milliókat
  • a.carkey
    #24828
    Nincs jobb meló az örök vesztes Róthénál
  • bakkerman
    #24827
    hálistennek a románok kiszoptak a 3-1-re,a visszavágón a görögök bemutatják a bunkert,és mennek is a VB-re. Franciák pedig kiestek
  • ReszegKoldus
    #24826
    ha nem csalják el a visszavágót
  • a.carkey
    #24825
    A franciákon picit meglepődtem. De jó ez így. :D
  • Pluskast
    #24824
    Ennyit arról, hogy a magyar utánpótlás milyen jól alakul. Szánalom!
  • sb1
    #24823
    Nem is értem, miért erőltetjük..

    Nálunk nem az u21-nél, hanem az u8-nál kellene előről kezdeni, és majd 10-15 év múlva indulni/nevezni bármire is..
  • LasDen #24822
    én ugyan nem :D
  • a.carkey
    #24821
    Na most már megnéztem.

    Eddigi győztesek:
    1973 Új-Zéland
    1980 Ausztrália
    1996 Ausztrália
    1998 Új-Zéland
    2000 Ausztrália
    2002 Új-Zéland
    2004 Ausztrália (2006 Ausztrália átmegy az AFC-be)
    2008 Új-Zéland
    2012 Tahiti

    Úgy csinálsz, mintha nagyon mellélőttem volna. :D
  • LasDen #24820
    újzéland. ausztrália már lassan 10 éve ázsiában nyomul....
  • a.carkey
    #24819
    Előtte meg vagy Ausztrália vagy Új-Zéland nyert.
  • LasDen #24818
    legutóbb Tahiti-Új-Kaledónia döntő volt. Így jutott ki Tahiti a Konföderációs kupára....
  • a.carkey
    #24817
    El se hiszem. :)

    Mi az állandó döntő? Ausztrália-Új-Zéland? :)

    Bár Ausztrália mintha Ázsiában nyomná, tehát max. Új-Zéland.
  • bakkerman
    #24816
    van, OFC Nations Cup
  • a.carkey
    #24815
    Szerintem nincs olyan. :)
  • bakkerman
    #24814
    óceánia kupa :DDDDDD
  • a.carkey
    #24813
    Röhögnék, ha legközelebb csak oda jutnánk ki meghívásosként. :)
  • bakkerman
    #24812
    copa americara
  • a.carkey
    #24811
    Bozsik - Magyar kapitánnyal is ki lehet jutni

    A klotyóra?
  • a.carkey
    #24810
    A Fifa 2013-as vagy 2014-es részében?
  • ReszegKoldus
    #24809
    nem Devecseri?
  • Muki100
    #24808
    Vanczák Vilmos a legpontosabban fejelő játékos a világon (a FIFA világában)
  • Pluskast
    #24807


  • IXEMGabeo
    #24806
    Heynckes elég jó edző:) őt jó lenne megkaparintani
  • Grenzjager
    #24805
    Inkább Jupppal kéne megegyezni, a lové tuti meglesz, hisz az MLSZ pénzszerzéshez is nagyon jól ért.
  • Effe88
    #24804
    Egyetértek.Borzasztó középszerű pali szerintem.
    Semmivel nem lennénk vele előrébb.
  • Solt
    #24803
    Nekem sem szimpatikus...
  • ressy14
    #24802
    Az utóbbi 10 évben semmi említésre méltó eredményt nem tud felmutatni, végig turnézza a világot, közben szépen keres. De nem több egy 20 évvel ezelőtti eredményeiből élő edzőnél. Csak azóta rohadtul változott a világ futballja, csak a miénk nem.

    Angliával és Mexikóval sem tudott egy gyenge átlagosnál jobb szintet hozni, nem lennénk vele előrébb. Megkockáztatom, hogy még Koeman eredményességét sem tudná elérni.
  • Zenszkij
    #24801
    A legjobb az lenne ha kicserélnénk a mieinket Belgiummal.
  • passatgt
    #24800
    A svéd Sven-Göran Eriksson is ott van azon jelöltek között, akik a magyar válogatott szövetségi kapitányai lehetnek

    ez se lenne rossz végülis
  • Unreal1942
    #24799
    Bedobtak egy nagy nevet a kalapba kb. ennyi a hír.
    Egy ilyen kaliberű szakember csak veszíthet a Magyar válogatott vezetésével.
    Csodát tenni nem nagyon tud.
    Egy középszerűnek viszont semmi kárt nem okoz a várható kudarc és kecsegtető szakmai elismertséget hozhatna egy véletlen csoda.
  • Pluskast
    #24798
    Ugyan már! Ezen az alapon írhatták volna azt is, hogy az MLSZ megkereste José Mourinho-t :D Kb annyi realitása lenne annak is.