28329
10917302841238962806.jpg
  • sempronius18
    #24997
    Népliget ma 11 óra barna sportdzsekiben leszek szia.
  • Jakuza1
    #24996
    Sohasem targyaltak vele MLSZ cafolta szal ez sem nyert kis maki.
  • Jakuza1
    #24995
    Te kemenykedtel itt oreg. de megadhatod a neved es cimed nyugodtan, ha ilyen fontos ez neked, aztan majd utana nyomathatod szemtol szemben, kevesebb foggal.

  • sempronius18
    #24994
    Tárgyalt vele, de nem egyeztek meg ezen mit nem bírsz megérteni....
    Na jó éjt.
  • Jakuza1
    #24993
    Amugy most jut eszembe milyen cikkek jelentek meg Sousarol, amikor itt volt magyarorszagon a holland zako utan.
    NSO meg mindenki leirta o lesz az uj edzo.
    Aztan meg MLSZ siman bejelentette, hogy szo sincs ilyenrol, mint ahogy Jupp Heynckes-t is cafoltak.
  • sempronius18
    #24992
    Jól van nem érted a szép beszédet és súlyosan diszlexiás vagy, keménykedni meg nem a fórumon hanem élőben kell már mondtam, úgyhogy vigyázz arra milyen hangnemben beszélsz, mert sohasem tudhatod hová sodor a jósors.

    Én mára befejeztem......
  • Jakuza1
    #24991
    Tenyleg te maki, most elakarod masnak meselni, amit mindenki tud, mintha te talaltad volna fel a spanyolviaszt ? Es akkor a hir valos, ha a manager szivarogtat, hogy az inter erdeklodik zsuzsikarol ? Nem, nem lesz igaz.
    Itt latszik micsoda egy vegleny vagy. :PPP
  • sempronius18
    #24990
    Én is röhögnék...Lenne Milutinovics és ugyanígy elkezdené fikázni valaki. :D:D
  • sempronius18
    #24989
    Ó te korlátolt...most már kimondom.

    Ez úgy működik, hogy a manager látja, hogy már egy hete nincs hír az ügyfeléről ezért csökken az értéke.
    Felhívja az nso-t, hogy tárgyalnak az interrel az megírja, te fröcsöghetsz a fórumon, az eredmény Balázsunk pár centtel máris többet ér.
    Ez alapvető marketing.
  • ReszegKoldus
    #24988
    és valójában zombori lesz :D
  • Solt
    #24987
    Mit röhögnék, ha csak kacsa lenne a hír... :D
  • Jakuza1
    #24986
    Nalad mindig felig ures a pohar latom oreg.
    Persze, hat hogy ne a Zsuzsi managere szelloztette meg.
    Te mekkora kreten vagy mar bocs. :PPPP

    Es de erdekes, hogy szerinted nem szoktak bejelenteni kivel targyalnak, de csak nalad maximum.
    Es tudjuk nagy edzo Rutten. :PPPPPP
    Es ne eroskodj mert a vegen meg becsinalsz az erolkodestol es aranyered lesz.
  • sempronius18
    #24985
    Jól van károgó savanyú Jóska.
    Azt tudod, hogy bejelenteni csak azt szokták aki már aláírt, de ez részletkérdés.

    Az átigazolásokat meg híreket, meg Dzsudzsák managere szelőztette meg az nso-nak, hogy képben maradjanak, mint ahogy a kapitány jelölteket is az MLSZ valamelyik sajtósa, de mind1......

    A makizást meg majd akkor ereszd el legközelebb, ha kijössz valamelyik meccsre és szemtől-szemben vagyunk.
  • Jakuza1
    #24984
    Uristen te maki, az NSO egy szennylap a lapinformacios hireik nagy resze kamu es a BLikk is hozzajuk tartozik.
    Eladtak mar 20szor masnak Dzsudzsakot, 7 honapon keresztul a barcelona jatekosat az MU-nak es kozben a Bayern vette meg sorolhatnam.
    A valogatott veresege utan, naponta szulettek a cikkek, hogy ki lesz a kapitany a fele se igaz ertesulesekkel es meg az se fogja felmenteni oket, ha most tenyleg Rutten lesz.
    De meg az NSO se mondott konkretumot, csak ilyeneket irt, felmerult ennek es annak a neve, lehet targyalnak vele stb.
    MLSZ meg semmit nem erositett meg nem voltak bejelenteseik semmik.
    Egy azaz egy nagy nevet nem jelentettek be.
  • sempronius18
    #24983
    Jaj te szegény.....
  • Jakuza1
    #24982
    Hat egyik se vagy az tuti.
    Az a Ruttenes megallapitasodbol egybol kiderult, aztan mindenkit lehulyeztel a nagy magyar sakertos megallapitasoddal, es meg neked all feljebb, hogy a neveden neveznek. :PPP
  • sempronius18
    #24981
    Hát persze......amúgy szerinted az nso-nak ki szivárogtat? :)
  • ReszegKoldus
    #24980
    Nem találgattam, azt írtam, hogy "lehetett nagy név a célkeresztben" és nem azt hogy volt is. Igen, az is lehet, hogy nem volt és Rutten az első akit megkérdeztek jönne-e és el is vállalta.
  • sempronius18
    #24979
    Nem vagyok szakértő kedves barátom.....
    Finoman jeleztem, hogy azért azzal a 10*-es szorzóval szerintem túlértékeled az emberedet, aki amúgy 4 éve nyugdíjas.

    Aki hülyézik meg trágár szavakat használ az csak te vagy.
  • ReszegKoldus
    #24978
    Ezt csak te magyarázod bele, én nem ezt állítottam :)
    Szerintem érthető volt, amit írtam, ha nem akkor olvasd újra párszor.
  • Jakuza1
    #24977
    Aham az MLSZ egy nevet nem erositett meg, szal ugyanugy kamuzol, mint a mexikos megallapitasadnal, aholegy angol cikkbol egyertelmuen kiderult, hogy kamuzaol.
  • Jakuza1
    #24976
    De abbol te maki igen, hogy mast lehulyezel az allitassal kapcsolatban, hogy idezojelesen leirod , hogy a nagy magyarorszagi szakertok es kipontozod a veget.
    Hat te nagy magyarorszagi szakerto vagy , kozod nincs az egeszhez.
  • sempronius18
    #24975
    Az összes nevet akit írtam megerősítette az MLSZ is, hogy voltak velük tárgyalások Schaaf az aki tényleg találgatás......
  • Jakuza1
    #24974
    Akkor meg ne talalgass, hogy lemondtak a nagy nevek azert nem jottek.
    Egyedul Sven-Göran Ericsson neve volt bedobva, azt is csak az NSO allitotta.
    Szoval az ilyen fals allitasok, mert nem jottek felejtsd el, hiszen egy nevet nem tudsz kivel targyaltak, ilyen erovel mondhatnam en is, hogy nem is targyaltak senkivel.
    Ugyanolyan fals info lenne, hiszen en se tudok errol semmit.
  • sempronius18
    #24973
    Abból, hogy szerintem 10* azért nem jobb Bora, mint Rutten nem következik, hogy Rutten jobb.......gyakorold az értő olvasást.
  • sempronius18
    #24972
    Azért nem gondoltam volna, hogy mi ketten egyszer valamiben ennyire egyet fogunk érteni.
    Már ezért a szürreális eseményért megérte fórumozásra elbaxni ezt a délutánt. :)
  • Jakuza1
    #24971
    Mi igaz? Hogy az allitasod szerint mindenki lehetne akkor edzo, hiszen aki nem edzett valogatottat, akkor ugyanannyi a tapasztalata Ruttennek is.
    Hat akkor te is lehetnel edzo nem ? Foleg kretenseg, mikor egy allitasrol vvolt szo, hogy jelenlegi helyzetben osszehasonlitva a ket edzo.
  • ReszegKoldus
    #24970
    Mégis honnan kéne tudnom a neveket? Megírták egervári lemondása után ezt a 7-8 emberes dolgot, neveket nem írtak oda, mindenhol csak találgatás ment.
  • Jakuza1
    #24969
    Te maki te irtad, hogy hulye mindenki aki igy gondolja ???

    "Ja jól van a évtizedek óta a 3. világban szambázó Milutinovics 10* jobb, mint Rutten ok.
    Hozzáértő magyar közönség......."


    Nem te iratd ugye ? Mint ahogy azt is, hogy mexikotol is kirugtak olyan szarul teljesitett. :PPPP
    Szagerto.
  • ReszegKoldus
    #24968
    Nem tudom miért nem tudsz normálisan fórumozni...
    Attól, hogy hülyeségnek tartod amit írtam, még igaz.
    Rutten se volt válogatottnál szövetségi kapitány és addig Milutinovic se volt és klubcsapattal egyik se ért el semmit.
    És nem azt mondom, hogy Rutten lesz a következő Milutinovic még csak azt se hogy ő lehet, nem tudjuk hogy hogy fog teljesíteni.
    És engem baromira nem is érdekel, mert nálam nem elvárás, hogy a fociválogatott bármilyen világversenyre kijusson.
  • sempronius18
    #24967
    Bölöni, Heyneckes, Dunga, Erikson, Schaaf ezek a nevek, de már ezt is leírtam.
  • Grenzjager
    #24966
    Klub melón kívűl máshol nem dolgozott Rotten... más azért egy szövkap.
  • sempronius18
    #24965
    Szóval nem írtam, hogy jobb, mint Bora de hát iq70 alatt ezt lehet nehéz felfogni.
  • Jakuza1
    #24964
    Toled meg szeretnem hallani a neveket, nem az ures vaktoltennyel lovoldozest hallani.
    Nos kerjuk felsorolni a neveket akik lemondtak.
  • Jakuza1
    #24963
    Te beszelsz maki, akinel Rutten jobb mint egy olyan edzo aki mindossze 4szer lepte at a csoportkort VB-n, egy olyan edzovel szemben, aki meg csak valogatottat se latott.
  • sempronius18
    #24962
    Reménytelen vagy.....
  • Jakuza1
    #24961
    Ez meg a kedvencem packerbubustol.
    A hulyeseg netovabbja : "annyit Rutten is elért nemzeti csapatokkal amennyit Milutinovic mielőtt Mexikóban lett szövetségi kapitány (először)"

    Akkor mindenki lehetne ugyebar edzo, hiszen mindenkinek ugyanannyi volt 0 azaz nulla, ha nem volt valogatottal tapasztalata.
    Csak hogy a jelenidorol beszelunk, nem "ha" dolgokrol ebben az esetben.
  • ReszegKoldus
    #24960
    lehetett nagy név a célkeresztben csak ilyen-olyan okból nem tudtak vele megegyezni, összesen valami 7-8 emberről volt szó azt hiszem, azt nem mondták kik azok pontosan
  • Jakuza1
    #24959
    Igy igaz, ugy akarja megmagyarazni, hogy te a semmi utan irod le az embert, mikozben az ember semmit is mutatott fel, pedig meg volt a lehetosege.
    Egy PSV-el keptelen volt erre, akkor mennyire lesz kepes egy nulla magyar csapattal, akikkel meg csak nem is dolgozik majd nap, mint nap, hiszen ez nem egy klubcsapat.
  • Jakuza1
    #24958
    Te maki o nem a teljesitmenyet irja le hanem, hogy nem ert egyet a nagy nev bedobasaval, mikozben egy Ruttent akarnak idehozni.