28329
10917302841238962806.jpg
  • sempronius18
    #25037
    Én benne vagyok, ha már tegnap nem volt semmi. :)
    Akkor, ha 2015-re megbukik Rutten eredeti kaszinós által dedikált MTK mezben jelenek meg az ustawka-n.
  • passatgt
    #25036
    "A kiválasztási folyamat jelenleg is zajlik, egyelőre nincs egyetlen olyan szakember sem, aki a magyar válogatott következő szövetségi kapitányának érezhetné magát. A médiában megjelenő, valótlan állításokat tartalmazó információk kifejezetten hátráltatják a kapitánykeresés folyamatát, és ártanak azoknak a személyeknek is, akiket ily módon igyekeznek menedzserek, újságírók „helyzetbe hozni”."

    szóval a semmin vitáztatok:)
  • Effe88
    #25035
    én puskás akadémiás mezben (torghellésben persze mert nagyon jó fiatal akadémistának tartom) + narancssárga sapkában leszek
    hajrá viktor
  • ressy14
    #25034
    akkor téged ver majd mindenki :D
  • IXEMGabeo
    #25033
    azért, mert yakuzának marha nehéz a természete...hiába van vagy nincs igaza nagy arcosharcos
  • bakkerman
    #25032
    ott leszek! És hogy mindenképpen pártatlan legyek ami a hazai csapatokat illeti,Barcas sálban leszek
  • ressy14
    #25031
    2015 decemberében akkor topik találkozó ustawka a népligetnél
  • bakkerman
    #25030
    igen,a kapitány kérdésre majd visszatérünk 2015 decemberében,addig lesz egy pár meccse bizonyítani Rutten-nek,majd akkor ráérünk ismét találgatni,hogy ki legyen az utódja,akivel kijuthatunk a 2018-as VB-re
  • sb1
    #25029
    Nah, látom elég jól zajlanak az események, mióta beraktam ide a hírt :D
    Nem tudom, miért marjátok egymást jó szokás szerint, mikor számunkra abszolute lényegtelen ki lesz a kapitány, szarból még kis bástyát sem, nemhogy várat nem lehet építeni, aki valaha is elért valamit edző, nem bolond, hogy idejöjjön, amennyiért meg jönne, akkor csányi bácsinak is mélyen a zsebébe kellene nyúlnia, saját tőkéhez, de azt meg én sem tenném, szal no para, 2015-ig, a selejtezők végéig lesz egy edzőnk úgy tűnik :)
  • IXEMGabeo
    #25028
    húú de kemények vagytok:DD
  • Pluskast
    #25027
    Így van! Ezzel csak adtunk egy pofont a szarnak. Mindegy van egy idénye itt aztán, lehet keresni megint egy új szövetségi kapitányt.
  • Jakuza1
    #25026
    Jah es ezt mar akkor nyilatkoztak, amikor mar a Lanzafame es bundabotrany reg megtortent. Ez 2013 nyar vegi kozgyulesen tortent.
    A 2010 ne zavarjon meg, az csak egy utalas.
  • Jakuza1
    #25025
    Hat ezzel en is tisztaban vagyok. Hiszen ez az edzo valtas is ezt bizonyitja, hiszen minden allitasuknak ellent mond. :P
    Hiszen nagy edzorol szo nincs, raadasul egy jatekosnak igazolnak edzot.
    Ez minden csak nem az amit igertek.
  • Láma!
    #25024
    Jaaa hogy ez:D
    Csak erkölcsi megtisztulásról beszél sajnos, pozíciókról nincs benne szó (pedig az legalább annyira kéne, kb minden poszton), és ha jól emlékszem ezután jött a bundabotrány, Lanzafame, stb stb... :D
    szóval ez már rég megbukott, nem fognak ezek semmit se kommunikálni :)
  • Jakuza1
    #25023
    Az elnoksegi ulesen ezt nyilatkoztak:

    "A Magyar Labdarúgó Szövetség 2010-ben megválasztott elnöksége munkába lépése pillanatától elkötelezett a magyar futball erkölcsi megtisztulása, megújítása mellett. Döntéseivel, intézkedéseivel következetesen ezt a célt szolgálja, mert ennek a folyamatnak a sikere alapfeltétele a magyar futball felemelkedésének.

    Azonban ezen erőfeszítések csak abban az esetben vezethetnek eredményre, ha a hazai labdarúgás valamennyi szereplője felismeri ennek fontosságát, azonosul ezzel a célkitűzéssel, és a szövetséggel együttműködve, tevékenyen részt vesz ennek elérésében. A magyar labdarúgás tisztaságának megteremtése a döntéshozók, sportvezetők, sportolók és támogatók közös felelőssége! Minden esetben határozottan és ellentmondást nem tűrően fel kell lépni a futball tisztaságát, végső soron a létét veszélyeztető, a sportág szellemiségével össze nem egyeztethető jelenséggel, cselekedettel szemben."
  • Láma!
    #25022
    Én sehol sem olvastam/hallottam megtisztulásról az MLSZ-szel kapcsolatban, de lehet hogy csak az én figyelmemet kerülte el...
  • Jakuza1
    #25021
    Nalad, de teged ez mar nem erint, hiszen tul van targyalva.
    A korrekt eljaras ha a kozonseg szamara egyertelmuen latjak, milyen munkat vegez az MLSZ es kikkel targyal es ez utolag is ellenorizheto.
    Ha mar megtisztulasrol van szo.
  • ReszegKoldus
    #25020
    Majdnem. Nem nem kellene bejelenteni, hanem nincs értelme utólag nyilvánosságra hozni.
  • Jakuza1
    #25019
    Oke, akkor ezt megbeszeltuk.
    Te ugy gondolod, nem kellene bejelenteni kik voltak a jeloltek es kivel targyaltak, a normalis gondolkodasmod meg azt venne termeszetesnek, hogy tudjon errol a tortentek utan a nagykozonseg.
  • ReszegKoldus
    #25018
    Túl van tárgyalva.
  • Jakuza1
    #25017
    Hat meg nekem mennyire mindegy mirol beszelsz felre. :P
  • ReszegKoldus
    #25016
    Felőlem gondold ahogy akarod, mint mondtam nekem aztán teljesen mindegy a dolog, hogy ki jön ide és kijutnak-e vele valahova.

    Mondjuk azokat nem annyira értem, akik csalódtak vagy átverve érzik magukat, hozzá lehetett volna már szokni.
  • Jakuza1
    #25015
    Felrebeszelsz megint, ahogy szoktal.
    Itt a megtisztulasrol volt szo, hiszen azt igertek, hogy uj palyan indulnak el. Uj edzo,uj utanpotlas, megtisztulas stb. Kutyat nem erdekli, hogy regen mi volt. Ha megtisztulast akarnak, annak alapfeltetele a korrektseg.

    Ha pedig nem tortenik meg, mint ahogy irtam, csak a maszatolas, ures mellebeszeles, "nagy" edzo, helyett jon egybol a "kis" edzo, akkor sok minden jora nem lehet szamitani.

    Es itt nem az oromrol van szo, hanem arrol, hogy megkapja a kozvelemeny a rendes tajekoztatast.
  • passatgt
    #25014
    psv-vel 31 meccsen keresztül nem veszített, mondjuk ez is csak a dobogóra volt elég
  • ReszegKoldus
    #25013
    Lehet, hogy az lenne korrekt, de mikor akart az mlsz korrekt lenni?

    Nem tudom van-e azok közt, akik tényleg nagy nevet vártak olyan, aki örülne annak ha kiderülne, hogy nagyon közel voltak mondjuk egy Capelloval való megállapodáshoz és az utolsó pillanatban úszott el a dolog.
  • ressy14
    #25012
    szépen felfuttattátok a topikot :D
  • lord nihilus
    #25011
  • Jakuza1
    #25010
    Pedig nem az lenne szerinted a korrekt ?
    Eppen ezert lenne ertelme, utolag nyilvanossagra hozni, hogy lassak nem csak az ures szavakat suttogtak a nagy semmibe, amikor a valtoztatasokrol es a nagy neveketrol beszeltek.
  • Láma!
    #25009
    Rutten a Vitesse történetének második legjobb helyezését érte el, és megalapozta a mostani, bajnokságot vezető csapat alapjait is.

    Ettől még nem tartom nagy edzőnek, de a tavalyi Vitesse amit a bajnokság első 2/3-ában művelt (16. fordulóig nem vesztett pontot idegenbeli pl) azt csak úgy magától nem tudta volna.

    Szóval biztosan lett volna jobb választás is, de ne írjuk le, pláne hogy még ki sem nevezték...
  • Jakuza1
    #25008
    Az biztos, hogy mar elbucsuztal parszor es meg mindig itt szopsz. :P
  • sempronius18
    #25007
    szánalmas...:D:D
  • ReszegKoldus
    #25006
    nyilván nem fognak ilyet nyilatkozni, ha volt is más jelölt, nincs értelme utólag nyilvánosságra hozni
  • Jakuza1
    #25005
    Csak hogy ne rinyalj annyit hatra kottetem az egyik kezem es labam es csak fejjel verlek agyon.
  • sempronius18
    #25004
    Csak MTK sálam van, meg Loki sálam. Adhattok nekem 5v1-ben az a bátor Fradisták színvonala........
    Na tényleg mentem most már végleg.
  • Jakuza1
    #25003
    Szerinted sajat magukat lefogjak buktatni, hogy a nagy igergeteseibol semmi se igaz ?
    Nagy nevet igertek, most megkapjuk, mint a tobbi nagy valtozast, ami ezekutan varhatoan ugyanilyen "nagy" valtoztatas lesz.
  • Jakuza1
    #25002
    Vegyel fel egy ujpestes salat is, hogy megismerjunk par fradistaval a kemeny magbol.
  • ReszegKoldus
    #25001
    komolyan örülnék egy MLSZ-es nyilatkozatnak, amiben leírják, hogy kikkel tárgyaltak, szépen felsorolnák, hogy Capello, Milutinovic, Schaaf, Heynckes, Bölöni stb és, hogy mind szívesen jött volna és olcsóbban is vállalták volna, mint Rutten, de mégis inkább őt választották :)
  • sempronius18
    #25000
    Kannabisz mintás sapka lesz rajtam, arra utazok majd, ha gondold "talizhatunk"...
  • Jakuza1
    #24999
    Es piros virag is lesz a hajadban ugye ? :P
  • Jakuza1
    #24998
    Ja es Sven-Goran Eriksson meg szemelyesen cafolta, hogy barki is megkereste volna az MLSZ-tol.