28329
10917302841238962806.jpg
  • Unreal1942
    #24957
    Az eddigi eredményei írják le...
  • Jakuza1
    #24956
    Es te miert vagy benne hogy nem, mikozben az egyikuk meg mindig folyamatosan targyal a Ferencvarossal.
  • sempronius18
    #24955
    Akkor ha már előre leírod a kapitányt, aki még egy percet sem dolgozott a csapattal valóban része vagy a foci rákfenéjének....

    Én megvárom a teljesítményét.
  • Unreal1942
    #24954
    "ilyen okos szurkolók, mint te" Azt se tudod ki vagyok mi vagyok, de én vagyok a Magyar foci rákfenéje :)
  • Unreal1942
    #24953
    Akkor minek dobálóztak vele, hogy ilyen meg olyan nagy név van célkeresztben? Gondolom azoknak van annyi eszük, hogy nincs az a pénz amiért megpróbálnák. Ismerve az itteni viszonyokat, lehetőségeket.
    Egy nagy név csak bukni tudna. Egy "senki" meg valami csoda folytán még a nagy nevek mellé is feliratkozhata. Épp ezért jön ide az aki.
  • sempronius18
    #24952
    Diszlexiás vagy te is már bocsánat. Annyit mondok, hogy meg kéne adni az új kapitánynak az esélyt nem rögtön le senkizni.
    Ez megmondóemberkedés?????
  • ReszegKoldus
    #24951
    így van, épp ezért lett volna felesleges idehozni akármilyen nagy nevet, ezekkel az se tudott volna mit kezdeni
    így meg olcsóbb is
  • Unreal1942
    #24950
    Elsősorban nem edző probléma a válogatott vesszőfutása.
    Egy klubcsapatnál több jelentősége van, de egy válogatottnál.. kis túlzással csak összerakja a keretet másra nem sok ideje jut.

  • ReszegKoldus
    #24949
    ha egy nagy nevű edző bebukna, a bognárgyurik azzal is csak azt látnák be, hogy felesleges külföldi edzőt hozni és mellé még többe is került volna
  • banok
    #24948
    Mitől vagy olyan biztos benne, hogy Schaaf és Stevens jött is volna?
  • Unreal1942
    #24947
    Te vagy a nagytudású megmondóember?
    Teljesen mind1 ki ül a padra mert szarból kell tiramisut csinálnia. Ez nem fog működni.
    Viszont nagy nevekről beszéltek aminek igazából csak az lett volna az értelme, hogy belássa végre az utolsó sutyerák is mint te, hogy ez nem edző kérdés.
    Most meg jön egy középszar valaki akivel el lehet vitetni a baléhét a következő nagy és kellemetlen zakót.
  • Jakuza1
    #24946
    Lehet.
    De hogy Zsuzsika keze benne van a dologban arra szvsz merget lehet venni.
    Ez pedig egy vicc. Schaaf,Stevens ezerszer jobb valasztas lett volna, Rutten pedig meg zsuzsikat se tudta ravenni a vedekezesre, akkor elgondolhatod mennyi tekintelye lesz.
    Stevens meg szetrugna a hatsojukat, ha nem hajtananak. Koeman v2.0 meg majd nezd meg, nem fog tudni tekintelyes sem maradni.
  • sempronius18
    #24945
    Zsuzsika Ruttennél élte a legrosszabb napjait, hol volt akkor attól a hajtós védekezésben visszazáró játékostól akit a Dinamoban és Egervári alatt a válogatottban megismertünk. :D
  • sempronius18
    #24944
    Szerintem az Ajax Luis Suarezzel és Vermalennel erősebb volt bár ez szubjektív.
    Az biztos, hogy nem volt már magasan kiemelkedő az a PSV
  • Effe88
    #24943
    Na akkor meg is van miért ő lesz a kapitány.:D:D
    Zsuzsika közben járt érte, így zsuzsinak nem kell majd védekeznie meg kihajtani a belét a meccseken, hisz rutten nem követel tőle ilyesmit:)
  • Jakuza1
    #24942
    Magasan a legerosebb csapat volt a PSV akkoriban a holland bajnoksagban, de Rutten meg azt a csapatot is kepes volt csak a 3. helyre vezetni.
    Dzsudzsakot meg arra se tudta ravenni, hogy visszamenjen vedekezni es zsuzsika mogott olyan ures lyukak voltak, hogy kb minden golt rola rugtak az oldalan.
  • sempronius18
    #24941
    90 nappal a VB előtt vette át Costa-Ricát vagyis a selejtezőkön nem ő volt a szövkap mikor az USA-t megelőzték, de ez már tisztázva lett.

    A csoportból való továbbjutásuk viszont tényleg szép....
  • Jakuza1
    #24940
    Hat o is ezerszer jobb valasztas lett volna ennel a Rottennel.
    Amugy Kinanal nagyobb cucc volt szerintem Costa Rica es 2. kor a VB-n, igaz Mexicot akkor kizartak de igy is megeloztek az USA-t a selejtezokben.
  • IXEMGabeo
    #24939
    már azóta utánanéztem... nekem Rutten rémlett, de utána az a poén, hogy 31 meccses veretlenségi sorozat ellenére se lett bajnok a csapattal holott bivalyerősek voltak
  • IXEMGabeo
    #24938
    ha már válogatunk a holland edzők között én Huub Stevenst hoztam volna ide. Igaz, hogy őt is mindenhonnan elküldték, de legalább keményen gatyába rázta volna ezt a sok zselézett hajú majmot:DDD
  • Jakuza1
    #24937
    Sef Vergoossen (Wouters volt ket honapig az idenyben elotte) volt akivel nyert Dzsudzsak, koze nincs hozza Ruttennek, mivel nem is nyert soha semmit a PSV-vel, sot 3.-nal elorebb nem is tudott vegezni veluk.
  • IXEMGabeo
    #24936
    Sef Vergoossennel nyert a PSV bajnoki címet...és csak fél évet volt a manus ezért nem rémlett...

    még ő is többet tett le az asztalra, mint Rutten:DDD
  • sempronius18
    #24935
    Ez igaz tényleg a Kínával való kijutása volt a legnagyobb teljesítmény.
  • sempronius18
    #24934
    Mielőtt elkezdte a karrierjét, mint szövetségi kapitányként, többet dolgozott/több tapasztalatot szerzet klubbedzőként, mint Milutinovics. Emiatt írtam, hogy hasonló életszakaszában előtte jár.

    Ám mondom mind1, ha Bora lenne a szövkap én nem lázadnák ellene adnák neki esélyt.....persze az országot ismerve sokan fikáznák őt is.
  • IXEMGabeo
    #24933
    6 csapatra emlékeztem már felsoroltátok előttem is. Mexikó, Costa Rica, USA, Nigéria és Kína plusz nekem Kamerun is rémlett...

    viszont a nagy bravúrja szerintem Kína kijuttatása volt mind közül...mert ott is ahhoz képest mennyien vannak nincs egy épkézláb futballistájuk szóval ilyen alapon ő vele is megpróbálhattuk volna.
  • UUUU
    #24932
    Beteg a gyerek.
  • Effe88
    #24931
    "szóval, ha ezt nézed a pályája hasonló szakaszában Rutten most előtte van."

    mivel van előtte rutten?D:D:
    51 évesen ez az ember lófaszt nem ért el
    kicsi az esély, hogy egy sztáredző rejtőzik benneXD
  • IXEMGabeo
    #24930
    akkor kevertem Dzsudzsák 1. évében volt egy faszi, aki sikerre vezette a PSV-t ezekszerint utána jött Rutten úgy 2009 környékén...

    akkor még ennyit se ért el:D

    Akkor 5 mindenesetre fura, hogy a kis vb könyvem rekordként írta le, hogy mindegyik válogatottat ő juttatta ki a vb-re
  • hagyimiklos1
    #24929
    Soha sem volt bajnok a PSV-vel, mivel akkor a 2007-2008as szezonban nem Rutten volt az edzője a PSV-nek.
  • sempronius18
    #24928
    Sorold azt a 6 válogatott.

    USA rendezett, Costa Ricával meg nem ő jutott ki, bár ez tök lényegtelen.
    Mielőtt válogatott edző lett az UNAM Pumast edzette.....szóval, ha ezt nézed a pályája hasonló szakaszában Rutten most előtte van.
  • ressy14
    #24927
    nem lett bajnok a PSV-vel
  • ReszegKoldus
    #24926
    én meg elárulom, hogy nem
    5 különböző csapatnak volt szövetségi kapitánya világbajnokságokon, de az nem egyenlő azzal, hogy mindet ő is juttatta ki
  • IXEMGabeo
    #24925
    Milutinovics elárulom, hogy 6 válogatottat juttatott ki a vb-kre:) És voltak köztük elég kis nevek is, mint pl Costa Rica...

    ő pl. tipikusan válogatott szakember és sosem a klubcsapatokkal ért el sikereket...
  • sempronius18
    #24924
    Tévedtem egyszer beismertem, van ilyen.

    A diszlexiádat meg kérlek kezeltesd, mert azt sohasem írtam, hogy Rutten jobb, csak azt mondtam ismeretlenül nem kellene leírni...

    Az meg ne legyen már érv, hogy valaki hány csapattal jutott ki a VB-re, mert enyhén fals képet fogsz kapni.
    A szádat pedig mosd ki szépen.
  • hagyimiklos1
    #24923
    A haverja meg a világ labdarúgásával nincs tisztában, ha egy Ruttent nagy edzőnek tart, mig Milutinoviæ szerinte csak szambázni tud.

    Ilyenek ezek a hazai műértők, mindent tudnak és mégse...
  • ReszegKoldus
    #24922
    annyit Rutten is elért nemzeti csapatokkal amennyit Milutinovic mielőtt Mexikóban lett szövetségi kapitány (először)
  • IXEMGabeo
    #24921
    bajnok lett a PSV-vel még amikor Dzsudzsák is ott játszott...egyébként pedig pesszimista vagyok vele kapcsolatban is, mert bebizonyosodott, hogy a holland vonal nem fekszik nekünk (E. Koeman)
  • Effe88
    #24920
    ez nem lep meg
    kb. az nb1-et ismered , de azt is csak felületesen
  • Jakuza1
    #24919
    Mi van kiderult, hogy kamuzol es megse azert rugtak ki mert szarul alltak ? Hiszen olyan kemenyen ragaszkodtal ehhez makikam. Most mar a masnak van igaza ? Gondolom olyan allitas volt, mint a mindenki szagerto csak te vagy a szarerto, mikor megmondod Rutten jobb, ugye ? Meseld mar el nekem miket ert el nemzeti csapatokkal a Schalkevel, a PSV-vel ? Hany csapattal volt esetleg VB-n ? :P
  • sempronius18
    #24918
    Az hogy lehet ő NAGYNEVŐ edző Ruttenél, (aki egy senki) 10* jobb.