28329
10917302841238962806.jpg
  • Kasthor
    #25157


  • bakkerman
    #25156
    Balázskám hát mérnem váltotok bazmeg???
  • Muki100
    #25155
    Pintérrel azért érdemes lenne egy olyan pályaszéli filmet forgatni mint Mészöllyel régen, azt hiszem méltó folytatása lenne. Ország-világ hallaná ahogy üvölti az újból válogatott Rudinak hogy kelj fel te geci.
  • Jakuza1
    #25154
    Ja, es "ha" a nagyanyadnak toke lenne, o lenne a nagyapad.
  • a.carkey
    #25153
  • ReszegKoldus
    #25152
    már rögtön az első mondattal nem értek egyet :D
  • a.carkey
    #25151
    Nekünk Pinyő kell kérdőjel, mert az sg úgyis elqurja
  • [HUN]FaTaL
    #25150
    Melyik harmadik helyezett vert volna 6-8 góllal?

    A szerbek, a csehek, Izrael, Szlovákia, Montenegro vagy Finnország?

    Ezek közül a legtöbb ellen reális esélyünk lenne. Persze nem Pintérrel meg faszrajzzal.
  • sb1
    #25149
    Megint a "ha" :D :D :D
    Amúgy HA az lett volna, és HA pót-selejteztünk volna, akkor mi lett volna? 6 v. 8 góllal zavart volna BÁRKI haza minket? :D
  • [HUN]FaTaL
    #25148
    Azért halkan megjegyzem, hogy a szánalmas teljesítmény ellenére, ha ez 24 csapatos EB selejtező lett volna, akkor pótselejteztünk volna.
  • sb1
    #25147
    El ne kezdjétek megint itt a matekozást, mint a román meccs után, hogy így meg úgy még lenne esélyünk a pótselejtezőre.. jó lenne, végre mindenki belátná, hogy az elkövetkező 10/15 évben sem leszünk ott még világversenyen, ami nem is nagy baj látva a viszonyokat, meg majd látva a gyönyörű új és pangó stadionokat...
  • Grenzjager
    #25146
    Szerintem lényegtelen hogy melyik kalapba kerülünk, mintha bármelyik harmad vagy negyedik kalapost tutira vernénk oda-vissza.,...
  • Muki100
    #25145
    3. kalapból is bőven lehet olyan csapatot kapni ami lealázza a válogatottunkat, nem kell félni attól hogy kijutunk. Még ha pótselejzetőt is játszunk és kapunk egy Izlandot akkor is ők az esélyesebbek.
  • bakkerman
    #25144
    már ha 2. kalaposak leszünk,amit én nem hiszek,3. kalapból ugyanúgy nehéz lesz megszerezni a 2. helyet mint eddig. A csoport harmadik hely meg pótselejtezőt ér még csak.
  • ressy14
    #25143
    Én attól félek, hogy ezzel a majommal kijutunk az eb-re, mert nem kell sokkal jobban teljesítenünk, mint a faszrajzolóval. Mondjuk, ha olyan remek támadófoci lesz, mint amit Győrben kiépített, akkor még a kiscsapatok ellen is szenvedni fogunk.
  • Grenzjager
    #25142
    Báb kell, nem rend meg takarítás, ennyi.

    A túl disztingvált Egervári után jön egy igazai vadparaszt.
  • Zenszkij
    #25141
    valljuk be, neves külföldi edző nem égeti magát ezzel a bohóccsapattal, ezért lett csodaPinyő a megmondóember
  • sb1
    #25140
    Szavazás eredmény
    - Igen, az egyik legeredményesebb magyar szakemberként megérdemli a bizalmat 14% (5582)

    Azért ez az 5,5k sügér remélem kint is lesz minden meccsen, nem csak fórumon erősek :D
    Merthogy én a következő kapitányváltásig (ami a kövi selejtező végén esedékes lesz) nem megyek, az tuti, pedig még Egér meccsein is kint voltam, de ez már igazi förtelem...
  • IXEMGabeo
    #25139
    +1

    Csányit ismerjük

    milliárdos üzlet/érdekember, aki pénzmosodát csinált az MLSZ-ből...
  • a.carkey
    #25138
    Csányi, mint báb? :) Hehe!
  • bakkerman
    #25137
    mondjuk szerintem a spanyol szövetség elnöke se gubbaszt vasárnaponként egy getafe-osasuna meccs elött,tehát ez kivételesen nem Sanyibácsi hibája
  • ressy14
    #25136
    feltételezem kíváncsinak kellene lennie egy elnöknek, de ő persze csak bábnak van
  • [HUN]FaTaL
    #25135
    Miért az MLSZ elnöknek kéne megnéznie? Nem az ő feladata összeállítani a keretet.
  • ressy14
    #25134
    Van itt profizmus bőven:

    Csányi Otigbáról: "Megemlítettem Attilának, de innentől kezdve az ő dolga, hogy behívja-e a keretbe. Én még egyszer sem láttam őt játszani, csak olvastam az újságokban a méltatásokat, de meg kell nézni."

    Olvassa az újságokban, hogy nagy reménység, de még egy meccsen se akarja megnézni. Persze nálunk a vip-ben jókat beszélgetnek Viktorral.
  • Pluskast
    #25133
    Akkor fogunk mi kijutni bármelyik nemzetközi tornára a FIFA hoz egy olyan szabályt, hogy a csoportban szereplő országok mindegyike kijut eredménytől függetlenül :D
  • ReszegKoldus
    #25132
    én is remélem, de nem hiszem hogy attól lenne változás
    viszont egy kijutás esetén dzsudzsák és társai amúgy is nagy arca még jobban megnőne, már csak ezért is érdemes lenne elkerülni a kijutást :D
  • Effe88
    #25131
    :D:D
    szerethető válogatottat akartál
    hát megkaptad
    XD
  • ressy14
    #25130
    Már alig várom, hogy egy komolyabb válogatottól újra kapjunk egy 8-ast, remélem a lehető legnehezebb csoportba kerülünk, nehogy ez a majom kivezessen minket az eb-re.
  • bakkerman
    #25129
    én magában a futballunkban nem bízom,már csak abban,hogy előbb utóbb eljön az a nap,amikor totál a legaljáról elkezdik újáépíteni a rendszert,valamiben bizakodni kell,ha már nekünk ez jutott
  • [HUN]FaTaL
    #25128
    Dehogy bomlik. Fogjátok már fel, hogy soha semmi nem fog itt megbomlani.
  • Effe88
    #25127
    támogatom
    minden 3000 lakos alatti településen 5000 férőhelyes stadiont kell építeni, lehetőleg makovecz stílusban, hogy még jobban feldobja a költségeket
    ezek elég fontos dolgok
  • bakkerman
    #25126
    hát én nagyon remélem nem juttatja ki a válogatottat Pinyő,mert akkor talán megbomlik ez a közeg amiatt,hogy egy megemelt létszámú EB-re se jut ki a válogatott.
  • Effe88
    #25125
    még mindig sokk hatása alatt vagyok:D:D
    de biztos vagyok benne, hogy rohadt nagyot fogunk égni akármilyen csoportba is kerülünk:D:/
  • ReszegKoldus
    #25124
    Gondolom tudja kikből lehet válogatni és hogy esélytelen megtanítani focizni ezeket a beszari plázacicákat
    így viszont örülhet a szakma, ha ilyen noname edzővel sikerül kijutni az EB-re, akkor "bebizonyosodik", hogy megkérdőjelezhetetlen az előrelépés és nincs szükség gyökeres változtatásokra :)
  • Grenzjager
    #25123
    Az lényeges információ hogy Bölöni nem ígérte meg hogy kijutunk a 16-os EB-re és gyökeresen felforgatott volna mindent és ezért nem lett ő a kapitány.

  • ressy14
    #25122
    abból a pénzből, amit egy külföldi edző kapott volna építenek inkább egy új stadiont Bivalybasznádra! Respect!
  • ReszegKoldus
    #25121
    ez legyen annak a problémája, aki elhitte, hogy változást akarnak :D

    és nem is azt feltételeztem, hogy kevesebbet lopnak, hanem azt, hogy ha lenne egy fix összeg, amit mindenképpen el akarnak lopni, akkor a külföldi edzőre elköltött "hiányt" máshonnan kéne pótolniuk
  • Jakuza1
    #25120
    Eleve rosszul indultal ki, azert mert valakinek kevesebbet adnak, az nem feltetelezi azt, hogy kevesebbet is lopnak.

    De a lenyeg, ami ezzel a valasztassal kiderult:

    Az MLSZ nem akar valtozast! Ugyanis, ha akarna, akkor nem penzkerdes lenne a kapitany kerdes.
  • ReszegKoldus
    #25119
    Én abból indultam ki, hogy egy drágább külföldi edző esetén is lenyúlnák a pénzt csak máshonnan, így legalább a drágább külföldire szánt pénzt tudják lenyúlni, ezért olcsóbb.
  • Pluskast
    #25118
    Ennél még Sanyibá is jobb......