28329
10917302841238962806.jpg
  • DaemoonHunter
    #25197
    Úgy látom csányi meg pintér már diszlájkolta...
  • IXEMGabeo
    #25196
    +1 ennyi:) nincs miről beszélni
  • Zenszkij
    #25195
    részemről a magyar válogatott ellen drukkolok, hogy jól pofára essen a szakma
  • sempronius18
    #25194
    Csányi telibexarja értsd már meg... Ő csak az arcát adja a Magyar focihoz cserébe a kormány kevésbé baxogatja a bankját, mint a többi bankot, így az lassan egyeduralkodóvá válik.....
  • bakkerman
    #25193
    úúúúúúgy leültetném Csányit meg a többit a monitor elé,hogy nézzék meg ezt az alig több mint 3 perces videót. És utána nyilatkozzanak már valamit,hogy ez mégis így van,vagy nem így van...
  • Narxis
    #25192
    Nagyon szépen összefoglalta!
  • Unreal1942
    #25191
    +1
  • Grenzjager
    #25190
  • Jakuza1
    #25189
    Ez a lol es az ilyen Zombori felek a nagy magyar szakemberek.
    Ha belerug a csatar, a vedo lababa az tizenegyes. :P
  • IXEMGabeo
    #25188


    ezen behalok:D:D:D
  • argo001
    #25187
    Azért tettem oda idézőjelet. Az is beszarás volt, hogy már MENT A SZÁMOLGATÁS, hogyan juthatunk ki az EB-re... Aztán elkezdték fejtegetni, hogy tulajdonképpen Egervárinak ki kellett volna rakni Dzsudzsákot meg Szalait a keretből azért, amiért bomlasztották a csapatmorált (Devecseri tuti azért zavarodott meg fejelés közben). Természetesen nem maradhatott el "az előrelépés azért érzékelhető a korábbi teljesítményhez képest" sem, bár megjegyezték, hogy a magyar-román 2-2 óta lefelé csúszott a válogatott.
    Én sem bírtam végignézni a műsort, ezeket meghallgattam, és muszáj voltam átkapcsolni.
  • pinnacle
    #25186
    Zombori meg a Puhllal történő vitája óta számomra vállalhatatlan lenne mint szakértő :D
  • argo001
    #25185
    A meghívott trió tagjai közül (Bognár-Várhidi-Zombori) még Zombori mondott a valósághoz viszonylag közel álló dolgokat.
    Ez mindent elmond a "szakmai" "elitről"...
  • DaemoonHunter
    #25184
    Az a baj hogy az átlagmagyarnak ez tökéletesen megfelel, mármint amit a szájukba adnak :/
  • bakkerman
    #25183
    ó de ráéreztem...na ezért nem nézem én azt a fos műsort,elég bajnoki meccseken hallgatni a pofázását,meg a "szagértését"
  • argo001
    #25182
    Igen. :D
  • bakkerman
    #25181
    bognár mondta?
  • argo001
    #25180
    Tegnap a zuhanyhíradóban (gondoltam, kínozom egy kicsit magam) a magyar válogatottról is volt szó.
    Amikor megjegyezték, hogy "de hát a magyar válogatott bármikor képes lehet 2-3 évi fellángolásra", úgy éreztem, egy részem meghalt. :D
  • [HUN]FaTaL
    #25179
    Boldog karácsonyt!
  • bakkerman
    #25178
  • a.carkey
    #25177
    Ráadás:
  • Grenzjager
    #25176
  • a.carkey
    #25175
  • a.carkey
    #25174
  • a.carkey
    #25173


    Boldog Karácsonyt! :D
  • Grenzjager
    #25172
    Urbán abszolút jó lenne másodedzőnek Pinyő mellé:)

    Pintér-Urbán Kazinczy-díjas páros
  • passatgt
    #25171
    #25093
  • DaemoonHunter
    #25170
    Tök mindegy kit kellett volna, itt nem a szakmai hozzáértésen, vagy az erélyességen volt a hangsúly. Egyszerűen nulla elképzelés van a fociról odafent, kb csank szinteken járnak, ahol a balfaszság genetikai kérdés. De ez annyira tökéletesen tükrözi a vezetők szemléletét is, mármint a látszatintézkedések, mert az hogy öntik a fociba a pénzt az nagyon jó dolog, de csak a tény jó itt sajnos, a gondolatmenet nagyon nem.
  • lord nihilus
    #25169
    Akkor már inkább a Véber Gyurit kellett volna
  • ReszegKoldus
    #25168
    "Az, hogy egy top edzőt idehozunk, és elkezd okoskodni, és elkezdi a magyar játékosoknak, hogy légy szíves, fáradj arrébb, és légy szíves, tolódj egy kicsit, erre nincs idő. A magyar játékosnál nincs légy szíves. Takarodjál oda, mert levágom a fejed. Így kell beszélni velük, legalábbis így gondolom. Pintér Attila erre maximálisan alkalmas. Lehet, hogy a személye megosztó a közvéleménynek, de üdvözlöm ezt a döntést"

    A volt válogatott labdarúgó, Urbán Flórián a Hír TV Stopper c. műsorában beszélt Pintér Attila kinevezéséről.
  • a.carkey
    #25167
    Várj! Ez fake. Sehol egy locsolják fel ...
  • Grenzjager
    #25166
    A lényeges rész, hogy csak semmi "forradalom", az eddigi út tökéletes, az eddigi edző képzéssel sincs gond, továbbá az utánpótlás is fasza, minden tuti, olyan ember aki felforgatja az egészet az nem jó, mert az eddigi langyi a jó. Pintér meg nulla MB1-en kívüli tapasztalattal majd stílustalanul el lesz valahogy, minthogy eddig.
  • bakkerman
    #25165
    azoknak az emberek a pénz a legkevesebb már,ami mozgatja őket,az a hatalom iránti vágy,az érzés hogy irányíthatnak valamit,uralkodhatnak jelen esetben a magyar futball fölött. Csányi a vagyonából idehozhatna 4-5 neves nyugati szakembert csillagászati fizuért,akik pár év alatt a nulláról úgy felépítenék a magyar futballt utánpótlással együtt,hogy legyen egy komoly válogatottunk,de akkor kikerülne a hatalom ezeknek a férgeknek a kezéből. És ilyen nem történhet meg
  • Smithie
    #25164
    Abszolút nem kellett ő ide, de a szabályok változása miatt nem volt a kiválasztásában nagy rizikó. Mivel a legjobb harmadik is kijut illetve a harmadikok játszhatnak a kijutásért, ezért még az a csoda is megeshet, hogy végre sikerül. Akkor majd jöhet a vállveregetés, és az önigazolás nem kell ide külföldi szaktekintély a magyar is megoldja. Ha meg nem sikerül, elmondhatják ő sem volt rosszabb mint a többi és majd akkor végre keresnek valami normális szakit.
    Ami pénzt meg amit külföldire szántak volna szétosztják maguk között, elvégre megérdemlik nem?
  • Narxis
    #25163
    :DD
  • Grenzjager
    #25162
  • Unreal1942
    #25161
  • ressy14
    #25160
    leugrott egy párizsi repjegyért?
  • Narxis
    #25159
    ennyi
  • lord nihilus
    #25158