28329
10917302841238962806.jpg
  • [HUN]FaTaL
    #25117
    :DDDDDDDDDDDDD

    Vicc.

    De jól elvitatkoztatok, hogy Rutten jó kapitány lett volna-e. A jelenlegi tényeket figyelembe véve szerintem igen :D
  • bakkerman
    #25116
    Attila meg egy büdös paraszt úgy ahogy van :DD
  • Jakuza1
    #25115
    "Ez a magyar edzőtársadalom sikere" Pintér Attila

    Ehhez mar nem is lehet mit hozzafuzni.
    Ez meg viccnek is rossz.
  • ReszegKoldus
    #25114
    Csányi: "nekem zökkenőmentes volt a kapcsolatom Egervári Sándorral, tiszteltem, egy kulturált ember volt...Attila egy más típus"

    nem szép dolog kiragadni részeket egy nyilatkozatból, de ez nagyon jó :D
  • Jakuza1
    #25113
    Akkor meg minek beszelsz mar megint felre ? :P
  • Pluskast
    #25112
    Lehet hányingert kapni....
  • ReszegKoldus
    #25111
    nem nagy dolog, a pénzt mindenképpen lenyúlják :)
  • Jakuza1
    #25110
    Olcsobb ? A maradek 60%-t majd lenyuljak az MLSZ-nel, te attol ne felj, sot lehet mar lenyultak, azert nem maradt meg a penz a kulfoldi edzore.
  • Grenzjager
    #25109
    5% ?
    még több spórolás -> még több pénz az utánpótlásba
    Reszeli-Sós vállalta volna.

    Na de mondta Csányi, azért Pinyő hogy kijussunk az EB-re, mert ha nem akarunk kijutni akkor Csányi is vállalta volna a kapitányi posztot.
  • ReszegKoldus
    #25108
    "Pintér a külföldi jelöltek bérének 40%-át kapja"

    Na ezértt mondtam, hogy felesleges idehozni nagy nevet, így legalább olcsóbb :D
  • [HUN]FaTaL
    #25107
    LOL, na nem nézek válogatott meccset.

    Elgurult a gyógyszer bazzeg. Egy dilettáns után odaraknak egy mégnagyobbat. Hát ez kurva jó :DDDDDD
  • asszongyahogy
    #25106
    Azt hittem újra itt van Április elseje :D Gondolom Győrben sokan fellélegeztek végre Szerintem ideje lenne kirakni a gyászkeretet a bannerba
  • ReszegKoldus
    #25105
    pedig a Győr megérdemelné, hogy Pintér egyszerre legyen ott edző és a válogatottnál kapitány :D
  • bakkerman
    #25104
    már azon se lepődnék meg ha még az ünnepek előtt bejelentik győrben egervári érkezését...
  • Shep
    #25103
    Nem értem én ezt, hogy lehet egy olyan embert odarakni akinek gyakorlatilag szinte semmi nemzetközi tapasztalata nincsen edzőként? Majdnem mindegy lenne ha a 11 embert kiküldenék a pályára, hogy na focizzatok valamit, sokkal rosszabb már úgysem lehet, a megspórolt edzői fizetést, meg Lambo Aventadorok összetörésére költenék :D
  • Unreal1942
    #25102
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
    Van humorérzékuk az biztos :D
  • Effe88
    #25101
    basszátok meg ez most sokkolt:D:D
    mindenre gondoltam de erre nem:D:D
  • Jakuza1
    #25100
    Az egyik karomkodna es a masik meg vegre hajtana a taktikai utasitast mogyorozas formajaban?
  • Grenzjager
    #25099
    Én azt gondolom hogy Pinyő után Csertői Aurél lenne a megfelelő edző Győrben.
  • ressy14
    #25098
    gondolom Pinyő nem fog két helyen edzősködni, ezért Győrbe viszik Ruttent :D
    mekkora flash lenne :D
  • bakkerman
    #25097
    már van facebook ellenes csoport is

    kiváncsi vagyok nap végére hány lájknál fognak járni,megkockáztatom több ezernél
  • IXEMGabeo
    #25096
    loool:D:D a vége nagyot ütött
  • Grenzjager
    #25095
    Én azt gondolom (Pinyő csak 20X mondta) hogy az MLSZ durván alázza a Trollfocit.... Mert mi van ha tényleg Milinte lesz a kapusedző?
  • ressy14
    #25094
    Győrben az emberek utcára vonultak, és boldogságukban együtt táncolnak és énekelnek.
    Helyi Pista, ETO szurkoló a következőket nyilatkozta lapunknak: ,,Ez a legszebb karácsonyi ajándék, amit valaha kaptunk. Az összes ETO szurkoló köszöni Csányi Sándornak, hogy eltávolították városunkból Pintért! Köszönjük, köszönjük!''
    MTI
  • passatgt
    #25093
    :DDDDDDD
  • ReszegKoldus
    #25092
    majdnem leestem a székről a röhögéstől, amikor megnyitottam a csakfocit, nagyon jóóó
  • IXEMGabeo
    #25091
    micsoda ellentmondás Csányi és az MLSZ részéről ááá

    Nem baj majd jön a Harcoljatok kiáltás és akkor probléma egy szál se lesz xD

    Pintér pedig lehet rendelkezik külföldi felmenőkkel így tulajdonképp nem hazudtak:D:D
  • Grenzjager
    #25090
  • sempronius18
    #25089
    Hát mivel ma nem dolgozok, így kénytelen vagyok délelőtt inni, hiába nem szoktam, mert muszáj, hogy valami elterelje a gondolataimat.
  • ressy14
    #25088
    Nagyon pang a topik. Mindenki felakasztotta magát? :D
  • ressy14
    #25087
    A sajtótájékoztató csúcspontja alighanem akkor érkezett el, mikor Hegyi Iván, a Népszabadság sportújságírója, megkérdezte, miből gondolják, hogy ennek van bármiféle realitása.
    Csányi Sándor így válaszolt: "Iván szemléletét ismerve nyilván azt gondolja, hogy nem jutunk ki, én azt gondolom, hogy kijutunk. Az igazság valószínűleg a kettő között van, vagy kijutunk, vagy nem."

    Ez a Csányi egy igen intelligens ember, nem véletlenül bankigazgató.
  • ressy14
    #25086
    Én a helyedben megnézném a válogatott meccseket. 90 percen át Pintér takarodj rigmus (amit az UEFA nem büntethet, ezért ameddig Pinyő a kapitány nem lesz zártkapus meccsünk), a secusok többen lesznek, mint a szurkolók, hogy mindenkit ki tudjanak vezetni majd, Rudolf újra válogatott lesz, Lipták továbbra is válogatott lesz, szárazabb lesz a pálya, mint a Szahara, nem a múltból fog élni, mert hát ő többszörös magyar bajnok.
  • sempronius18
    #25085
    Ez annyira szürreális. Ugye csak álmodom?
  • a.carkey
    #25084
  • Jakuza1
    #25083
    De most miert ? Hiszen Pinter egy kulfoldi edzo nem ? Hiszen majd tolmacs kell hozza.
    Amugy ez egy szanalom, most kellene hogy bojkottaljak a szurkkolok a valogatott merkozeseket, ami sajnos par idiot hulye miatt nem fog megvalosulni, mert mindig vannak akik kimennek a merkozesekre, mikozben mar siman igy nyomast kellene gyakorolni hosszu evek ota, az egesz MLSZ-re, kulonben soha nem fog itt semmi tortenni.
  • Muki100
    #25082
    Szerintem csak meg akarták mutatni a Trollfocinak hogy ők tudnak jobbat.
  • bakkerman
    #25081
    én a mai nappal megfogadom,hogy 2015 decemberéig,a következő kapitány megnevezéséig nem nézek válogatott meccset. egy egész országot köpött szemen ezzel a húzással Csányi.
  • ressy14
    #25080
    Én elégedett vagyok. Pintér olyan új játékrendszert alkalmaz, ami a magyar futball hagyományaira épít, bizonyította ezt a nemzetközi meccseken is, ezzel kivívva magának a győri szurkolók tiszteletét.

    De kérdem én, ha Pintért sikerült kivásárolni Győrből, akkor egy picit több ráfordítással még Bognár György szakemberurat nem sikerült volna?

    A lényeg az, hogy spórolhatok az EB-re, szerencse, hogy Franciaországba vannak fapados járatok is.

    Sok sikert Attila! Hajrá szerethető! Köszönjük Csányi Úr!
  • a.carkey
    #25079
    "Joachim Löw-vel nem tud a spiegel riportot csinálni, mert negyed órája remeg a röhögéstől." (Egy komment a NSről)
  • DaemoonHunter
    #25078
    Fellocsolták a pályát :S