28329
10917302841238962806.jpg
  • barnuska000
    #25237
    szerintem meg nem lehet
  • bakkerman
    #25236
    oda lehet lépni hátulról,én amikor még fociztam akkor úgy volt,hogy a bíró már gyerekeknél se engedte a hátulról való odacsúszást,mert az a legveszélyesebb
  • sz4bolcs
    #25235
    Köszi, én igazából csak a hátulról odalépésre voltam kíváncsi, de ezek szerint az nem szabálytalan, mint ahogy először gondoltam.
  • bakkerman
    #25234
    rosszul értelmezted,Pinyő kijelentette,hogy Szalainak is ugyanannyi esélye lesz bekerülni a keretbe,mint a többieknek,nem indul hátrányból a "beszéde" miatt
  • ressy14
    #25233
    A hátulról páros lábbal történő szerelést mindig lefújják, mert nem tudsz úgy becsúszni, hogy az ellenfél lábát ne veszélyeztetnéd, ha egy lábbal, azt pedig csak az Angoloknál szokás elengedni, itt meg nehéz szabályosan kivitelezni és veszélyes. Nem szeretik a sporik, csak akkor van értelme, ha kontrát akarsz megakadályozni a félpályán, kapsz egy sárgát és vissza tud állni a védekező csapat.
  • Shep
    #25232
    Szalai akkor most már nem fog a válogatottban szerepelni, vagy rosszul olvastam a sorok között?
  • sz4bolcs
    #25231
    Köszi szépen!
  • sb1
    #25230
    Nincs, ha tiszta a szerelés, nincs gond..csak rizikós, mert a hátulról szereléseket sokszor benézik a bírók is, és sok a jogtalan szabadrúgás/sárga...
    Amúgy hivatalos álláspont ez:
    "bármely játékos, aki a labdáért vívott küzdelemben támadja ellenfelét elölről, oldalról vagy hátulról, egyik vagy mindkét lábát túlzott mértékű erőbevetéssel használja és veszélyezteti ellenfelét, súlyos szabálytalanságban vétkes"
    Kérdés, hogy pontosan hol van a túlzott mértékű erőbevetés határa.
  • sz4bolcs
    #25229
    Bocs az offért, de van olyan szabály a fociban, ami tiltja a hátulról szerelést?
  • a.carkey
    #25228
    "Az MLSZ nem tudná Zomborit megfizetni." :D
  • bakkerman
    #25227
    az oroszoknál is nehezen emésztik meg Pintér kinevezését
  • barnuska000
    #25226
    Dombit
  • bakkerman
    #25225
    Sebők Vilit meg Hrutka Janit vissza !!!
  • IXEMGabeo
    #25224
    én meg Mátyust
  • Unreal1942
    #25223
  • argo001
    #25222
    Guzmics-Lipták-Devecseri? Fantasztikus!

    Visszasírom Mészárost.
  • Grenzjager
    #25221
    Nagyjából össze lehet rakni, hogy Dudás Debrecenbe megy, Vass Ádám az MTK-hoz.

    Bódi mondjuk érdekes hogy nincs a keretben, az újpestiek és felcsútiak is telelnek még.
  • sempronius18
    #25220
    Dudást szegényt úgy látom most sem favorizálja.
  • ReszegKoldus
    #25219
    Wolfe kéne még :D
  • passatgt
    #25218
    13-ból sikerült 7-et, úgyhogy még van mit dolgozni
  • Grenzjager
    #25217
    Kihagyott esetleg valakit az ETO-ból?
  • sempronius18
    #25216
    Csak a magyar foci fog felemelkedni, mert a magyar edzők nem követik el még egyszer ugyanazt a hibát, mint az öreg Mészölyék, hogy kimennek külföldre és megtanítják focizni a tudatlanokat.
  • ressy14
    #25215
    * the rise of the world football :D
  • sempronius18
    #25214
    MB2 az komoly.

    Már látom a jövő nagy nemzetközi futball szakíróit, akik ezzel a címmel fognak könyvet írni: "Pinter era (2014-2030), the rise of the hungarian football"
  • Muki100
    #25213
    Kint a lista, még az MB2-ből is jutott bele
  • Muki100
    #25212
    Lassan már az összes MB1-es magyar futballistáról olvasni lehetett hogy Pintér behívta. Szoftverprogram?
  • passatgt
    #25211
    Az NB I újoncának kapusa, Horváth Tamás is ott lehet majd a Pintér Attila által vezetett összetartáson.
  • sempronius18
    #25210
    Nekem mind1, de akkor ne olvassam, majd itt a rinyálást, hogy Szalai, meg akárki miért nem válogatott, mint Egervári és Huszti esetében olvastam.......
  • a.carkey
    #25209
    A mágus volt ilyen. Olyankor néha hetes is becsúszott, meg sok hármas. Persze nem mi rúgtuk sem a hetet, sem a hármakat. :D

    Mellesleg három győzelemmel, három döntetlennel, és nyolc vereséggel fejezte be, mint kapitány. Pintérnek őt kellene "túlszárnyalnia". Jelen helyzetet nézve ez nem lesz túl nehéz. :D
  • barnuska000
    #25208
    igaz,igaz
  • Effe88
    #25207
    Igazából mindegy nem?A végeredményt úgy is tudjuk csoport 4. és kész....
  • sempronius18
    #25206
    Guzmó és Devecseri is, hogy bevált MB1 Powa.
  • barnuska000
    #25205
    nagyon jól teszi.a sztárocskák meg menjenek a picsába
  • sempronius18
    #25204
    Horváth Tamás (Mezőkövesd) meghívót kapott a válogatottba.

    Van egy olyan gyanúm, hogy Pintér az nb1 hőseire fog építeni és az olyan semmi holmi emberek, mint Szalai, Huszti, Dzsudzsák nem lesznek válogatottak.

    Lesz majd Simon Attila, Radó, Németh Márió.
  • LasDen #25203
    ne félj. majd kinövöd :D
  • bakkerman
    #25202
  • ressy14
    #25201
    ma már mindenből pénzt csinálnak, szép modern világ
  • Jim Morrison
    #25200
    azzal meg most vigyázni kell, betclick reklámoldal lett, ha szóvá teszed bannolnak :D
  • LasDen #25199
    már aki tud nevetni azon a szaron
  • argo001
    #25198
    Nem lesz itt semmi. Még szerencse, hogy van a Trollfoci, így legalább nevetünk azon, amin egyébként sírni kéne.