28329
10917302841238962806.jpg
  • sz4bolcs
    #25277
    3. hely mindig meglesz. :D
  • bakkerman
    #25276
    3. hely meglesz a csoportban,aztán a pótselejtezőn elpicsáz minket egy jobb csapat,én erre a végkifejletre tippelek
  • Grenzjager
    #25275
    Milyen mellékes kérdésnél leragadtál..
    "mi lesz igaz"
  • Pluskast
    #25274
    Kiindulva az elmúlt évtizedek ígérgetéseiből és az azokból megvalósult "eredményekből", szerintem semmi. A helyzet az, hogy én magamban már leírtam a válogatottat, és azt sem mondom, hogy ne legyen igazam, mert már nem hiszek bennük.
  • krmistvan
    #25273
    Pintér azt nyilatkozta a vs.hu-nak, hogy a szeptemberi Eb-selejtezőkig fel lesz építve a csapat. Na én erre kíváncsi leszek. Az interjú: http://goo.gl/R7cI7k
    Szerintetek mi lesz igaz ezekből az ígéretekből?
  • Narxis
    #25272
    Érthető. Nem akar asszisztalni a Szakmához.
  • Unreal1942
    #25271
    Huszti végleg lemondta. Várható volt.
  • Grenzjager
    #25270
    Pintér megint szétb@szta a Trollfocit....
    Pölöskey Pétert behívta a keretbe :)))
  • lord nihilus
    #25269
    LOL:
    10 éve Pintér Attila, a magyar fociválogatott kapitánya a Fradi edzője volt, abból az időből van a történet egy akkori játékos elbeszélése alapján. A szezon végére kezdett elmérgesedni a viszony a játékosok és Pintér között. A vezetőség feloldandó a problémát leültette a feleket egymással szemben hogy következményektől mentesen mindenki mondja el face to face a problémákat az edzőnek. Természetesen senki nem mert megszólalni, nem akartak kikerülni a keretből. A vezetők noszogatták a játékosokat hogy csak bátran bátran mondják mi a baj a trénerrel, nem lesz senkinem semmi bántódása.
    Hosszú hallgatás után a szlovák Marek Penksa felállt és tört magyarsággal elkezdte: "Áttilá te páraszt vagy mer én köszönök neked hángosan té meg nem köszönsz visszá ezért té párászt vágy" majd leült. Néma csönd volt utána, senki nem szólt egy szót se se Pintér se a vezetők, de a játékosok még hetekig röhögtek rajta egymás között.
  • Narxis
    #25268
    Aztarohadt....
  • bakkerman
    #25267
    kezdésnek március 5,finnek ellen :)
  • Shep
    #25266
    Hatalmas figura ez a Pintér. Olyan lebőgések lesznek itt, hogy a 8-1 szép álommá varázsolódik majd :)
  • commissioner
    #25265
    "ez egy olyan új dolog az életükben, ami idáig nem volt"

    hát, a mélységi passzok zárása az tényleg nem volt eddig, végre valami fejlődés! :DDD
    kibekkeljük Európát!!! Bogdán unatkozni fog! :D
  • sz4bolcs
    #25264
    'stílusteremtő' xDDD
  • Firebala
    #25263
    Milyen jók lesznek a meccs utáni nyilatkozatok :)))
  • Kaplan
    #25262
    Egyszerűen hihetetlen, hogy ez az ember képviselhet egy nemzetet. Az, hogy valaki ennyi idősen, képtelen összerakni néhány, értelmes mondatot magyarként, magyarul. Gyalázat.
  • passatgt
    #25261
    Schwartz Endre: – Hogyan, és milyen rendszerességgel fejleszti szakmai tudását? Mikor és melyik külföldi csapatnál vett részt legutóbb tanulmányúton? Melyik az a külföldön dolgozó szakember, akivel rendszeresen tartja a kapcsolatot? Kinek az edzésmódszereit, taktikai elképzeléseit veszi át szívesen?
    P. A.: – Olyan edző vagyok, aki nem elégszik meg azzal, hogy mi volt eddig, hanem az foglalkoztatja, mi az, ami lehet. Megvannak a régi kapcsolataim, ismeretségeim, amelyek révén még a kezdetekkor elsajátíthattam ezt a szakmát. Eddig is nagyon sok helyen jártam, hogy új ismereteket szerezhessek, és amikor a szabadidőm engedi, ezentúl is fejlesztem a szakmai tudásomat.


    szép válasz:D
  • [HUN]FaTaL
    #25260
    A játékos dönti el, ugyanis a klub FIFA eseményekre köteles elengedni a játékosait.
  • Effe88
    #25259
    na azért ezt is elolvastad:)
    na kifizetted már a ps4-et te szar
    minek rendeled be ha utána meg nem fizeted ki
    olcsó jános
  • sb1
    #25258
    Off:
    Te nyomorék szar, olvasd már el, amit írtam :)
    A FIFA megtehetné, de nem fogja, mert hosszútávon később ő húzná a rövidebbet. A milliárdos tulajoknak fontosabb a klub, mint a VB.
    És mivel amúgy sem végleges még az egész dolog, kár ezen okoskodnod neked is, nekem is, meg mindenkinek, csak vegyél vissza a hülye dumáddal, meg a folyamatos más basztatásával, ne itt éld ki a kisebbségi frusztrációdat :)
    Vissza nem kell írnod, mert szerencsére nem látom, letiltottalak :)

  • Effe88
    #25257
    okos vagy
    csak éppen a fifa az aki bárkit eltilthat
    szal ha nem jelennek meg a vb-n és helyette nyomják a bajnokságokban akkor eltilthajták őket

    amúgy meg nem tudom mi ebben a nagy dolog
    100 évente egyszer ki bírható

    az nhl is leáll míg megy a szocsi téli olimpia
  • barnuska000
    #25256
    ne is jöjjenek
  • ressy14
    #25255
    csak összeakarja zavarni az ellent
  • lord nihilus
    #25254
    Amúgy egyből ez a videó jutott eszembe:
  • Firebala
    #25253
    Agyoniskolázott egy ember.
  • passatgt
    #25252
    profizmus
  • lord nihilus
    #25251
  • passatgt
    #25250
    Guzmicson hogy röhög:D
  • Grenzjager
    #25249
  • LasDen #25248
    nem hivatalos
  • ressy14
    #25247
    A lényeg az, hogy jöjjön a fifához a korrupciós pénz az araboktól, minden más mellékes.
  • sb1
    #25246
    Milyen sexy lesz, a topbajnokságok sztárjai nélkül rendezett VB, merthogy a bajnokságokba a FIFA nem fog tudni mit kezdeni világszinten, az biztos :)
  • Grenzjager
    #25245
    off Karácsonykor lesz a 2022-es VB
  • Unreal1942
    #25244
    Szalai lehet nem is akar jönni, mivel semmi változás csak a cirkusz megy tovább.
    Huszti se fog jönni.
  • Pluskast
    #25243
    Ja ha vesznek belépőt valamelyik meccsre akkor biztosan
  • bakkerman
    #25242
    végülis Huszti is azt nyilatkozta még Egervári alatt,hogy más szövetségi kapitánytól elfogja fogadni a behívót,erre most Pinyő alatt meg kijelentette,hogy nem lesz már válogatott...majd kiderül mi lesz Szalaival,ha nem fog kapni meghívót Pintér első meccsére,akkor neki lőttek
  • Shep
    #25241
    Igen, ezt én is olvastam és pont ezért gondolom, hogy ... :)
  • Grenzjager
    #25240
    Rudolf mekkora szerencsétlen már... Utoljára az NBIII-ban vagy Libakupán lőtt gólt? Elmúlt 2 év magyarországi pályafutása alatt termelt 5 gólt és 2 gólpasszt, és ezzel a formával már kint vagyunk :((
    Tudom, győri, nem lehet kihagyni.

    Mekkora trauma lehet Pinyőnek hogy Kamber már játszott a bosnyák válogatottban ha már az NBI fogja adni a válogatott védelmét?? Konkretizáljuk inkább a Haladásra a védelmet ha már ilyen jók...

  • ressy14
    #25239
    Rudolf szerint kijutunk az Eb-re. Végre valaki reálisan látja a helyzetünket :D
  • Zenszkij
    #25238
    eltűnsz 3 évre aztán feltűnsz és osztod az észt? normális vagy? vagy időközönként lecsuknak és mikor szabadulsz felszabadulsz ide te sittes