28322
10917302841238962806.jpg
  • SzocsA
    #28078
    Szezon eleje? Megvan az nb1 ben a 7. meccs :D meg az európai szereplések is lementek vagyis ott is voltak meccsek csak kiestünk!
    Nem láttam a mai meccset, mert délutános voltam, majd megnézem, de szerintem nem fogom,
    Nézzétek meg a legutolsó Bayern meccset és egy nb1es meccset. Hiába Alonso 40 éves lesz, de akkor is 50 méterről odarúgja a lábadra a labdát.
    Meg nem ez a rúgunk egy gól és ráülünk az eredményre, hanem rúgunk annyit amennyit csak tudunk.
    Szerintem csak simán megint körülményesek voltak, nem volt meg az összhang, nem értették meg egymást, nem épült fel a támadás, nem mentek fel a többiek, mire felért a csapat többi tagja már nem volt jó a passz, a leglényegesebb a labdakezelés, a formációk variációk és a gyorsaság a helyzet felismerés, hogy lehetne menni, de aztán mégis gondolkodik, hogy most mit csináljon.
    Nézzétek meg a statisztikát. 15 lövés volt ebből 2 ment kapura.....
    Nem hiszem el, hogy gyakorlással ezen nem lehet változtatni!?
  • dave9004
    #28077
    ezért hülyeség volt sűríteni am a fordulókat. De legalább visszakaptuk Hangyát combsérüléssel az edzőtáborból.
  • Rudee
    #28076
    Gyorsan előre kell hozatni 2 NB1-es fordulót, hogy legyen idő az újabb szuper összetartásra, ahol részt vehetnek a pályára nem lépő játékosok.

    Egy hónap van a Svájc elleni meccsig, addig talán Szalai is kap majd 10-15 percet.Némethéknek is lesz addig kemény 1 meccsük. Tuti jó formában érkeznek majd megint.
  • LasDen #28075
    Alibi nyilatkozatok for dummies
    16. fejezet - Nem tudtuk keresztülvinni az akaratunkat
  • Rudee
    #28074
    Bernd Storck: Nem tudtuk keresztülvinni az akaratunkat

    A válogatott szövetségi kapitánya a feröeri vb-selejtezőt követően elmondta: érezhető volt, hogy néhány játékosnak még nincs elég mérkőzés a lábában.
    - Megpróbáltunk támadni, de ma nem játszottunk jól, nem tudtuk keresztülvinni az akaratunkat a pályán - kezdte meccs utáni értékelését Bernd Storck. - Pár játékosnál még nincs meg az a ritmus, amire most szükség lett volna, érezhető, hogy a szezon elején tartanak, és hiányoznak a meccsek a lábakból. Az utolsó mélységi passzok hiányoztak a játékunkból, ezzel együtt a mérkőzés végén megvolt az esélyünk a győzelem megszerzésére, sajnos nem tudtuk belőni a helyzeteinket. Jó lett volna itt nyerni, de a játékukat látva könnyen előfordulhat, hogy más is fog pontokat veszteni a feröeriek ellen. Előre kell néznünk, Svájc ellen más jellegű mérkőzés vár ránk, bízom benne, hogy már jobbak lesznek a formák, és jobb ritmusban tudunk majd futballozni.
  • argo001
    #28073
    Hát ez jó nagy szar volt.
  • fonak
    #28072
    Ezt a szerencsétlenkedést. Nem rajtunk múlt, hogy nem kaptunk ki.
  • Rudee
    #28071
    Az tény, csak a szél ott sem mindig egy irányból fúj.
  • ManoNegra
    #28070
    Én csak azt mondom, hogy ott ez az időjárás nem számít szélsőségesnek, míg itt nálunk igen.
  • Rudee
    #28069
    Nagy szélben szépen lehet rövideket passzolni. Sőt, még távolról lőni is, hátha pont az időjárás segít. De ha minket ez zavar, akkor a technikailag képzetlenebb (ez talán nem kérdés) feröerieket nem? Ők olyan szépen járatták a labdát párszor.
  • LasDen #28068
    az első két hely már a sorsoláskor eldőlt...
  • Shep
    #28067
    Végre ismét a régi válogatottat láthattuk, így szerencsére a többi meccsen már nem lesz miért izgulni :D
  • ManoNegra
    #28066
    Ilyen környezetet azért nehéz szimulálni, hogy elfújja a labdát a szél. Nem volt egy szép meccs, de valahogy az észak-írek elleni vereség után is ilyen hangulat volt, aztán megnyerték a csoportot.

    Persze nem mondom, hogy Feröernek erre esélye van, de itt a hazai pálya fontos tényező.
    Utoljára szerkesztette: ManoNegra, 2016.09.06. 22:42:59
  • [HUN]FaTaL
    #28065
    Az éjjel véget ért :/

    Itt kb. a mai napon ezzel a svájci győzelemmel el is dőlt a csoport első két helye.
  • Krisztiam #28064
    pf ez borzalmas volt
  • Rudee
    #28063
    Ez már-már felháborító azért. Az EB alatt akkora sztároknak hitték magukat, most meg 3 jó passz nincs egymás után.
  • [HUN]FaTaL
    #28062
    Itt ma nem rúgunk gólt :/
  • TBTPumpa
    #28061
    Már nem vetődnek. A feröeriek kiirtották az összeset.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.09.06. 22:15:29
  • Rudee
    #28060
    Na az egyik végre lejön.
  • Rudee
    #28059
    Ez a klubjaikban nem játszók színházi fellépése.

    Storck ezzel elégedett egyébként? Vagy nem tudja eldönteni, hogy kit cseréljen le? Mert 4-5 játékost simán le lehetne hívni.
  • [HUN]FaTaL
    #28058
    Ez eddig szörnyű sajnos. Nagyon 0-0 szagú.

    Vagy mindjárt kapunk egyet...
    Utoljára szerkesztette: [HUN]FaTaL, 2016.09.06. 22:02:31
  • Rudee
    #28057
    Nem bánnám, ha a két vörös is helyet cserélne akár már a szünetben.
  • bakkerman
    #28056
    Erkezik a magyar Zlatan! Feröer egy emberkent szarja ossze magat, a balnak a partra vetodnek!
  • Rudee
    #28055
    Tök jó, hogy a szélső megint középen bassza a rezet. Jól látni az eltelt kb 20 percből azt is, hogy melyik csapat játszik szívből.
  • LasDen #28054
    Hajdú B is hatalmas lelkesedéssel közvetít. Biztos nem lenne jobb dolga :D
  • passatgt
    #28053
    ha kikapunk nem jutunk tovább, bármi más jó egyelőre:D
  • LasDen #28052
    ha ma nyerünk és a többiek kikapnak, akkor vezetjük a csoportot. Ami 10 meccsel a vége előtt biztos kijutást jelent... :O
  • akyyy
    #28051
    Na megint a matekozás: Akor ha ma nyerünk, akkor mi van? döntetlennél? vereségnél? :D
  • banok
    #28050
    20.45 Feröer Szigetek-Magyarország
    tv: M4 Sport
    rádió: Kossuth Rádió
    streamek: http://banok.myfreeforum.org/about15.html
    Utoljára szerkesztette: banok, 2016.09.06. 20:18:43
  • Rudee
    #28049
    Ráférne, mostanában a Slovan-ban nem sikerült neki. Viszont játékban van, ami pozitív. Guzmicsra kíváncsi leszek, ő sokat kihagyott az átigazolási szenvedések miatt, nem kéne hogy elnézzen valamit hátul.
  • LasDen #28048
    Priskin Tamás lő egy gólt...
  • Rudee
    #28047
    Gulácsi Péter - Fiola Attila, Guzmics Richárd, Lang Ádám, Kádár Tamás - Nagy Ádám - Dzsudzsák Balázs, Elek Ákos, Kleinheisler László, Németh Krisztián - Priskin Tamás
  • Krisztiam #28046
    mai tippek ? :D
  • LasDen #28045
    nagy dicsőség :DDD
  • geo91
    #28044
    majdnem rákerültem én is, pár sorral feljebb álltam :D
  • LasDen #28043
    így járt
  • Jim Morrison
    #28042
    Szalai az összes idei gólörömét magára tetováltatta !!44
  • dave9004
    #28041
    Temetésedet előre ünnepelték, hogy lásd te is
  • rabbiddgog
    #28040
    na, kiestek,mondjuk várható volt, a leggyengébb, legidősebb csapat, vicc kat. számomra
    csak azt nem értem hogy a hősökterén mit ünnepelnek most? a 0-4-et???
  • Stockbauer33 #28039
    [/spoiler]