28322
10917302841238962806.jpg
  • Krisztiam #28118
    így már odaérhetünk a második helyre :DD
  • Jim Morrison
    #28117
    Szalai :D
  • bakkerman
    #28116
    Gyurcso goljaval 1-0 :)))
  • wednes
    #28115
    Ez így van. És anno 5-6 évvel ezelőtt csak azért rimánkodtunk, hogy legalább egy olyan válogatottnak lehessen szurkolni, akinek a meccsét végig lehet nézni, anélkül, hogy agyvérzést kapna az ember. Ezt, ha nem is 100%-osan, de elértük. A fő probléma még mindig a rutintalanság.

    Nem azért lassú a válogatott, mert lassúak lennének, hanem nincs meg sokszor az a lépéskombináció, amit cselekedni kéne. Volt Svájcnak 2-3 olyan eladott labdája a saját kapujuktól nem messze, hogy kíméletlenül megbüntette volna őket egy rutinos, gyors csapat.

    Nem rossz csapat ez. Az használna nekik, ha így kompletten játszanának egy idényt a bundesligába. :)
  • bakkerman
    #28114
    Nem lehet haragudni a sracokra...majdnem meglett az 1 pont...persze a "majdnem"-el kitorolhetjuk a seggunket,de ha azt nezzuk hogy 5-6 eve ugyanezen a meccsen kaptunk volna 4-5 golt,es lottunk volna MAX 1-et,akkor jol allunk jelenleg azt kell hogy mondjam. Messze van a VB-re valo kijutas,de van egy kuzdo harcos csapatunk,akik tudasban nincsenek meg europa elitjenek a kozeleben,de akarjak hogy ott legyenek! Es ez a lenyeg. Szarbol varat meg senki se epitett,ellenben az akarat meg a SZIV csodakra kepes.
  • DaemoonHunter
    #28113
    Szerintem jó játékos, csak elfáradt a végére. Viszont összvissz a védelem még mindig a csapat legnagyobb gondja. Besét azért megnézném egy teljes meccsen, a lettek ellen nem kizárt hogy Storck is ebbe az irányba fog puhatolózni.
  • Lópikula
    #28112
    Fiola a 3. gólnál is Guzmicsot fogta, useless ember
  • LasDen #28111
    mnajd jövőre
  • DaemoonHunter
    #28110
    Ez az X pedig sokat ért volna a végén. Nikot behozni nagy hiba volt szerintem, kellett volna egy fejelő még a végére.
  • HUmanHunter
    #28109
    pfff
  • Jim Morrison
    #28108
    Basszameg
  • Jim Morrison
    #28107
    lol, nice 2-2 -t kelett volna írnod :p
  • HUmanHunter
    #28106
    vagy fél percet késik a streamem úgy látom mert te hamarább beírtad a gólt mint ahogy én láttam :D
  • Jim Morrison
    #28105
    Szalai :D
  • HUmanHunter
    #28104
    Fiola 2 hiba 2 gól.
  • Jim Morrison
    #28103
    Ajj megint odaernek a kapunkhoz es gol:(
  • HUmanHunter
    #28102
    lol, nice 1-1
  • Jim Morrison
    #28101
    Szalai :D
  • HUmanHunter
    #28100
    0-1
  • DaemoonHunter
    #28099
    Nekem is. Végre megtanultuk földön tartani a labdát. Okosan is játszunk viszonylag, tisztában vannak a srácok a képességeikkel. Nagy Ádám néha kicsit gyorsabban gondolkodik a többieknél előre... 1-2 lépéssel így kicsit flegmának tűnhet az elpasszolt labdákkal. Szalai helyett a végén most jól jött volna egy gyors Niko, de szerintem most is sok labdát megtart a svájci dzsungelben. Aki kicsit csalódás az Klein meg Dzsudzsi.
  • Jim Morrison
    #28098
    Nekem tetszett az elso felido.
  • ReszegKoldus
    #28097
    Igen, ezt figyelembe véve 9-11 lesz a végeredmény
  • Jim Morrison
    #28096
    MAGYARORSZÁG: Gulácsi – Fiola, Guzmics, Lang, Kádár – Nagy Á., Gera – Stieber, Kleinheisler, Dzsudzsák – Szalai. Szövetségi kapitány: Bernd Storck
    SVÁJC: Sommer – Lichtsteiner, Schär, Elvedi, Rodríguez – Dzemaili, Behrami– Embolo, Shaqiri, Mehmedi – Seferovic. Szövetségi kapitány: Vladimir Petkovic
  • DaemoonHunter
    #28095
  • LasDen #28094
  • DaemoonHunter
    #28093
    A svájci foci előrelépése is megkérdőjelezhetetlen! Nézzük csak meg a kezdőt! Echte svájci banda ez :D
    Nagy pénz, nagy foci.
  • Rudee
    #28092
    0-2
  • Krisztiam #28091
    mai tippek? :D
  • Rudee
    #28090
    Bárcsak az erőnlét hasonlítana, nem csak a felmérése :)
  • [HUN]FaTaL
    #28089
    Ha valamelyiket megverjük akkor +1 pont. Ha meg nem, akkor már kapásból -5 tehát igazából semmi jelentősége :D Az előző sorozatot is szarul kezdtük.

    De én nem látom, hogy Svájc ellen bármi keresnivalónk lenne most. És akkor már októberben elköszönhetünk a VB-től, ami 2 forduló után durva.
  • bakkerman
    #28088
    Azert ne vicceljunk mar, Svajc meg Portugalia (EB cimvedok !!! ) ezeket a feröerieket laposra fogjak verni,otthon,idegenben is. Es akkor mar -2 pont hatranyban vagyunk veluk szemben,HA mi itthon majd verjuk Feröert. Nem erdemes szamolgatni, idöjaras ide vagy oda a tegnapi jatekkal semmi keresnivalonk a ket nagy ellen.
  • dave9004
    #28087
    az edzőképzést meg megint teljesen lecserélték közben. :D Kicsit elkezdett a szalai laci is melózni, erre leváltottak megint mindenkit és mást kezdenek tanítani megint. :D
  • DaemoonHunter
    #28086
    Az egész magyar futball nem tart sehol sem, ezt kár szépíteni. Storck keze ügyesen meg van kötve, hiába no, itthon még is csak jobban tudják mi fán terem a foci. Főleg azok akiknek érdeke, hogy maradjon a zavaros, amiben lehet nyakig turkálni, zsebet tömni.
    Semmi eget verő reform nem történt, ami kihatott volna a klubfocira is (a csapatok nagy részénél mostanra jutottunk el odáig, hogy az !erőnléti! felmérések legalább mozzanataikban hasonlítsanak a nyugati szinthez, természetesen ezt is zokon vették sokan). Sajnos Feröer abban sokkal előrébb van, hogy egységes a felfogás, klubszinten is vannak átfedések, s mindenki északi focin nevelkedik. Azt a "keveset" amit tudnak tökéletesen tudják álmukból is felköltve.
  • Shep
    #28085
    Az a baj ,hogy a támadó játékunk ugyanott tart, mint 20 éve folyamatosan, vagyis sehol, de ok, nem megy a közvetlen támadás, nem elég képzettek hozzá a játékosaink, akkor miért nem lehet azt megtanulni ,hogy szöglet kicsikarása, majd pontrúgás, ezt meg lehet tanulni, ehhez nem kell szorongatott helyzetben tökéletes lövés, egész egyszerűen csak gyakorolni kell az előre játékot a széleken ,hogy abból szöglet legyen majd abból a pontrúgások, de nem, ugyanazt a semmit játsszuk 20-30 éve, annyi, hogy volt most egy egynyári kaland de ettől még ugyanaz a szar maradt minden.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.09.07. 10:53:36
  • Rudee
    #28084
    Azok el fogják találni a kaput legalább.
  • molnibalage83
    #28083
    Na, ennyit a nagy válogatottról. Nem változott semmi itt kérem...
  • wednes
    #28082
    Nem lehet összevetni az EB-vel a szereplést, mert az egy felszabadult karnevál volt már nekünk. Egy gépies selejtező sose lesz ilyen. A magyar csapatnak muszáj a jó eredményhez minimum, hogy átlagon felüli hangulatban legyenek és 100%-os akaraterejük is.

    Egy selejtezőbe mindig jön szerintem "zakó". Benne volt a levegőbe, hogy nyögvenyelős kezdés lesz, nem lesz semmiféle fölény. Abban lehetett reménykedni, hogy bekotrunk 1 gólt és akkor OK. Még mindig nekünk van az egyik leggyengébb keretünk és rutintalanságunk klub szinten, ebből kell főzni.
  • AnuluWork #28081
    Ha a portugálok és a svájciak sem tudnak velük idegenben mit kezdeni, akkor volt értelme a döntetlennek, bár egy győzelemmel legalább a kötelező meg lett volna, ha már a továbbjutásért mennénk ugyebár, de hát nem ...
  • bakkerman
    #28080
    En biztam a 2. helyben de nem lehet realis sajnos amig nincs egy olyan kezdo 11-e a valogatottnak akik minden heten stabilan jatszanak a klubjaikba...az nb1 nem mervado,ott hiaba jatszanak ha a terheles meg a szinvonal gyenge
  • AnuluWork #28079
    Még jó, hogy nem néztem!

    Egyszerűen az elején fejben eldöntötték, hogy Svájc és Portugália lesz az 1-2, és ezzel be is fejezték a selejtezősorozatot magukban, de azért lefocizgatnak pár meccset, hogy a meccsprémium meg legyen.

    A feröeriek pedig első meccs jogán felszopták magukat az égig, semmit sem veszíthetnek alapon, a mieink pedig leszarták, mert gondolták behúzzák erőből. Hát nem. Sajna a portugálok is kikaptak, andorra sem Xelt. Szopi. Sima bukta lesz, lehet, hogy csak a 4. helyen.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2016.09.07. 05:26:59