28329
10917302841238962806.jpg
  • Kaplan
    #25997
    Vérciki, annyira hiteltelen az egész közeg. Annyi tartás nincs ezekben az emberekben már, hogy észre sem veszik amikor saját magukat köpik szembe. Két választásuk van: Vagy a végsőkig kitartanak az amúgy borzasztó választásuk mellett, vagy a második meccsen leváltják, amivel pedig közröhej tárgya lesznek. Az egész országban nem ismerik azt a szót, hogy következetesség...
  • Pluskast
    #25996
    Jöhet a következő! Kiáltott ki az orvos a folyosóra :D

    Kíváncsi leszek ki lesz az aki folytatja a cirkuszt :) SZÁNALMAS :D
  • Grenzjager
    #25995
    A stílus maga az ember, és ez a bunkó gyökér akar stílust szabni a válogatottnak, meg is lett az eredménye....
  • Kaplan
    #25994
    Nem messze ültem attól a közel 15-20 fős csoporttól akik a 'Szurkolók Szabadságjogok Nélkül' pólóban flangáltak. Hárman közülük a kezdés előtt 40 perccel már úgy be voltak baszva, hogy alig bírtak a lábukon megállni. Ráadásul egy igazi undorító, gusztustalan malac benyomását keltették. Letömörültek az alsó sorokba, álltak és engem ez mind rohadtul nem zavart. Azt vártam, hogy ők lesznek a hangos kisebbség akik végig fogják nyomni a szurkolást. De nem csináltak semmit, csak lézengtek, utána meg persze fel voltak háborodva ha le lettek ültetve, mert aki esetleg ülve szerette volna nézni (idősebbek is) az semmit nem látott. Sajnálom ezt az egészet, mert a szurkolás nagyon kellene minden stadionba. De néhány embernek tényleg akkor az arca, hogy be sem fér a Groupama Arénába. (Bocsánat, új Albert Flórián Stadion - mert néhányan képtelenek felfogni, hogy a világ erre halad. Ha pedig milliárdokat kaszál egy klub ebből, akkor ezt nem szabad kihagyni. Ettől még nincs szembeköpve senki.)

    Továbbra is fenntartom, hogyha lett volna szervezett szurkolás a kapu mögött és egységesen felállnak az emberek, akkor egyetlen szekus sem megy oda vegzálni (Egyébként ritka illedelmesen, kulturált módon - meg is lepődtem -.) a nézőket.
  • Pluskast
    #25993
  • zaki
    #25992
    LEMONDOTT PINTER!!!4

  • Zenszkij
    #25991
    Az ultrák átmentek fürdősqrvába, rinyálnak, mint valami öt éves, tiszta szégyen az összes. Ezek sehol se ultrák, csak pár önjelölt majom, aki azt állítja magáról micsoda fanatikus drukker, nah jah, csak meccsre nem járnak :D.Szánalmasak, mint a magyar foci.
  • a.carkey
    #25990
    Ez van.

    Majd megunják és visszamennek. :)
  • LasDen #25989
    istenem, ezek az ultrák minden faszság miatt rinyálni fognak mostantól???
  • kaposi1
    #25988
    Sablon szöveg.
    Amilyen a foci olyan az ország.
    Most ez nagyon igaz sajnos.
    Nullák vagyunk , és már szurkolni sincs miért ezeknek a gyökereknek.
  • immovable
    #25987
    Mert a király szereti.
  • a.carkey
    #25986
    Úgy csináltok, mintha a stadionépítések óta lenne szar a magyar foci és a bohócliga ...

    1996 volt az utolsó igazán nagy világesemény, amikor nem azt éreztem, hogy a magyar foci iszonyat szar és reménytelen, hanem csak egyszerűen nem voltunk szerencsések, de azért van remény.

    Olyan vereségeken vagyunk túl tömegével, aminél sokkal nagyobb volt a blama.

    Az meg, hogy nem szurkolnak úgy, ahogy? Most mit vártatok? Ezeknek? Aki kiment azok nagy része szerintem a stadion miatt ment ki, hogy végre egy válogatott meccs egy klassz, európai szintű pályán.

    Minden változik. A szurkolás is. Akinek nem jön be, nem jön ki. Ennyi.

    Előbb-utóbb ismét lesz szurkolás, max. másokkal.

    Ha meg nem lesz, akkor nem lesz.

    De kár itt fetrengeni. Jön a román meccs. Nem mondok nagyot, ha azt mondom, hogy bunkó urat a romániai 1-9 miatt úgyis fel fogják állítani, ráadásul másnap önkormányzati választások.

    Most már ezt az egy meccset kibírjuk, és jöhet valami igazán "nagy kaliber". :)
  • Jim Morrison
    #25985
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ugyan, rúgtunk 1 gólt, ez azt jelenti épül még 1 újabb stadion szobon.

    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2014.09.08. 10:14:23
  • Pluskast
    #25984
    Nem értem, hogy ami nem megy azt miért kell erőltetni? Húzza már le a rolót a magyar válogatott!
  • Grenzjager
    #25983
    Alakul az új nemzeti színház, 1000 brit le is szurkolt 20 ezer magyart....
  • immovable
    #25982
    Az edző nem tehet róla, abból az anyagból dolgozik ami van. Mikor ilyen csapatokból kell válogatni akkor nincs mit tenni.

    Magyar tiki-taka.

  • Narxis
    #25981
    Carpathian Brigade:

    Szurkolótársak!

    Biztos sokan láttátok, hogy a második félidő elején kivonultunk a stadionból. Fifa és Uefa meccseken nem lehet állni. 5-6 évig nem volt ezzel gond, csak most, az új stadionban. Akkor inkább kijöttünk a meccsről. Eddig is állva szurkoltunk vagy ha úgy adódott néztük a meccset ezután is így akarjuk. Ha ez nem lehetséges akkor a válogatott hazai meccseit ezentúl nélkülünk rendezik majd meg. Ha színházba akarunk menni, akkor meg elmegyünk a Nemzetibe.

    Hol vannak már Csányi Sándor szavai? "Az ultrákra is szükség van a stadionokban!"
  • Krisztiam #25980
    nem baj még kijuthatunk az eb-re :DD
  • karajjj
    #25979
    tegnap pont vonatoztam haza, mikor ment a meccs, így sajnos nem láttam belőle egy percet sem, de valahogy úgy érzem, hogy inkább szerencsémre, mint sajnos... :D
  • Kaplan
    #25978
    Pontosan, egyszerű, letisztult, szép. Valljuk be, azért ez hatalmas lépés az előző Albert Stadionhoz, vagy bármelyik magyar libalegelőhöz képest. A büfénél viszont felsültek, nem tudták felvenni a ritmust. Bár lehet, hogy tényleg csak kevés volt az ember/kiszolgáló helység. Ettől függetlenül azért erre az épületre büszkék lehetünk, bárcsak lenne benne igazi futball is.
  • limperatore
    #25977
    stadiontól sem voltam elájulve, egyszerű, szép de semmi extra
  • bakkerman
    #25976
    legalább annyi gerinc legyen Pinyőben,hogy azt mondja gyengék a játékosok,nem tudja beléjük verni az elképzelését,ezért nem tartja reálisnak az EB-re kijutást,és LEMOND. Nem őt kell szidni,hanem a kibaszott mlszt,hogy végre takarodnának már el a vezetők egytől egyig onnan,mert addig itt semmilyen eredmény nem lesz

    egy kis humor a TF-ről
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Amúgy itt átkozódtok és szitkozódtok, hogy milyen szar a magyar válogatott, de abba bele sem gondoltok, hogy mi lesz, amikor a helyükbe lép majd a mostani U19-es csapat... "

    sajnos igaz
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2014.09.08. 07:05:21
  • Smithie
    #25975

    Utoljára szerkesztette: Smithie, 2014.09.07. 22:34:08
  • BooMiller
    #25974
    Aki magyar meccsre kimegy az meg is érdemli...
  • LasDen #25973
    ez miért győzelem? tudtommal a korábbi hazai meccseken sem 100 ember előtt játszottak...
  • Effe88
    #25972
    viszont ez felháborító, ilyet nem csinálhat egy edző, pláne nem egy szöv. kap.

    "Egyből bejöttem az öltözőbe a találkozó után, de amint találkoztam az északír kapitánnyal, gratuláltam neki.” pintér

    "Pintér Attilával nem volt lehetőségem találkozni a mérkőzés után, de megértem a csalódottságát. Biztos vagyok benne, hogy lesz még lehetőségünk beszélni.” észk ír kapitány
  • Grenzjager
    #25971
    Durva hogy Orbán, Csányi meg Polt szurkolhatott állva, és az észak-írek is.... a magyar szurkolókat meg vegzálták a TCS-féle szekusok ha felálltak....

    A Carpathian Brigade számára ez volt az utolsó magyarországi fellépés. Pedig még Csányi mondta hogy kellenek az ultrák is.
  • dave9004
    #25970
    Feröer meg vezet a finnek ellen a félidőben, akiktől itthon mi kikaptunk barimeccsen
  • a.carkey
    #25969
    "Az eredménytől függetlenül a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) győzelmet könyvelhetett el a válogatottunk vasárnapi, északírek elleni Európa-bajnoki selejtezőjén. A Pintér Attila (48) szövetségi kapitány által irányított gárda csaknem telt ház előtt csapott össze a vetélytársával. A Ferencváros otthonában megrendezett találkozóra megközelítőleg 21 ezer belépőt értékesítettek, a legolcsóbb jegy 3200, a legdrágább VIP-tikett pedig 42 000 forintba került. Információink szerint nagyjából 70 millió forintos bevételt könyvelhet el az MLSZ az elvesztett mérkőzéssel."
  • Effe88
    #25968
    hát ekkorát már régen csalódtam
    6 ezer volt a jegy, de legalább a stadion gyönyörű...
    de kikapni otthon egy észak-írektől, hallatlan........
  • a.carkey
    #25967
    Ja ha így számolunk, persze.
  • Kaplan
    #25966
    Én a kanyarban ültem, oda 3200 (vagy 3600?) volt a jegy, a családosak pedig javarészt az oldallelátón foglaltak helyet. Ott alsóhangon 4.500 volt a tikett, ami mondjuk négy főnél már 18.000. Plusz mondjuk félidőnként egy kaja+ital kombó a családra 3.200, összesen 6.400. Mindennel együtt mondjuk 25.000 forint. Aztán felébredünk és 1-2 oda. :D
  • Grenzjager
    #25965
    A színháznak - ahol csak ülve lehet nézni - ára van!!
  • a.carkey
    #25964
    15 ezer volt a jegy? Vagy mi?
  • Kaplan
    #25963
    A helyszínről: A stadion csodálatos, tényleg európai szint. Ami pedig benne történt, az katasztrófa. Ez a csapat már nem szerethető és még nem harapós. Tulajdonképpen egy színtelen-szagtalan valami. Nincs játék, elképzelés és mellé az oly' hangzatosan beharangozott erőszakosság sem volt felfedezhető. Na mindegy, teltház volt, apukák, anyukák és gyerekek, jó volt látni. Kár, hogy többet erre ők nem fognak kijönni körülbelül 15-20 ezer forintért (csak a jegy ára). Az Észak-Ír szurkolók végig nyomták, mi pedig... Na mindegy.
  • a.carkey
    #25962
    Nem nézek válogatottat Pintér óta, de nem hiszem el, hogy ITTHON ezt tudták CSAK produkálni. Van már spanyol fogatlan videó?
  • DaemoonHunter
    #25961
    Látva a görög románt a görögök nem túl jók, de annyira jók hogy a mieinket még verjék valahogy, a románok meg úgy tűnik lazán fogják verni az összes többit, kialakulóban a sorrend :D
  • dave9004
    #25960
    viszont egy válogatott se játszik otthon azt is le kell írni.
  • COOLancs
    #25959
    Legalább Gerának volt esze és nem adta a nevét ehhez
  • Gabe18
    #25958
    "A liga játékosai túlnyomórészt fél-professzionális státuszúak, azaz a labdarúgás mellett egyéb munkát is vállalnak."

    Már nagyon régen itt kéne tartanunk nekünk is.