28330
10917302841238962806.jpg
  • Bereet
    #5915
    -----Priskin---FarkasII-------
    --Huszti-Hajnal-Tőzsér-Gera---
    ------------------------------
    Bodor-Balogh-Szélesi-Csizmadia
    ------------Fülöp-------------

    Respect
  • banok
    #5914
    Magyarország kerete:
    Kapusok: Végh Zoltán (MTK Budapest), Fülöp Márton (Sunderland AFC)

    Védők: Csizmadia Csaba (SV Mattersburg), Szélesi Zoltán (FC Energie Cottbus), Balogh Béla (MTK Budapest), Vaskó Tamás (Újpest FC), Bodor Boldizsár (Roda JC), Pollák Zoltán (MTK Budapest)

    Középpályások: Tóth Balázs (Kayserispor), Vass Ádám (Stoke City), Zsidai László (MTK Budapest), Tőzsér Dániel (AEK Athén), Vadócz Krisztián (FC Motherwell), Huszti Szabolcs (SV Hannover 96), Hajnal Tamás (1. FC Kaiserslautern)

    csatárok: Gera Zoltán (West Bromwich Albion), Farkas Balázs (Dinamo Kijev), Tisza Tibor (Újpest FC), Priskin Tamás (Watford FC), Rajczi Péter (FC Barnsley)
  • Csesza
    #5913
    nem szar csapatokban játszanak, talán 1-2 kivétel van, de ugye azért a szerb mentalitás tuti, hogy bennük van ezért nem lesz gyerekjáték ez a meccs sem
  • banok
    #5912
    Szombaton 18.00-tól, a történe első labdarúgó mérkőzését játszó, montenegrói válogatott ellen lép pályára a magyar válogatott, Podgoricában. A Sport2 élőben közvetíti a mérkőzést.

    Montenegró kerete
    Kapusok: Vuka¹in Poleksiæ (FC Tatabanya), Mladen Bo¾oviæ (FK Buduænost).

    Védők: Vlado Jekniæ (SV Wacker Burghausen), Savo Paviæeviæ (FK Hajduk Kula), Jovan Tanasijeviæ (FC Dinamo Moskva), Radoslav Batak (Ankaraspor AS), Risto Lakiæ (FK Buduænost), Milan Jovanoviæ (AFC Unirea), Luka Pejoviæ (FK Grbalj), Milan Raduloviæ (FK Zeta).

    Középpályások: Branko Bo¹koviæ (SK Rapid Wien), Simon Vuk¹eviæ (FC Saturn), Vladimir Vujoviæ (Al-Wehba), Vladimir Bo¾oviæ (OFK Beograd), Mirko Rai¹eviæ (FK Buduænost), Janko Tumbaseviæ (FK Zeta), Nedjeljko Vlahoviæ (FK Kom), Nikola Vujoviæ (FK Buduænost).

    Csatárok: Mirko Vuèiniæ (AS Roma), Milan Puroviæ (FK Crvena Zvezda), Igor Burzanoviæ (FK Crvena Zvezda), Stevan Jovetiæ (FK Partizan).
  • Ars3nal
    #5911
    ASD:AS?D:AS?D:ASD?AS:D?AS:D?AS:D?SAD:
  • Kaplan
    #5910
    Máshogy sem lenne szebb ^^
  • Grenzjager
    #5909


    nőnek elég gáz...
  • GanXstaZoleeWrk
    #5908
    http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=135034

    6:1 a vége nem rossz.
  • kojak90
    #5907
  • Csesza
    #5906
  • Ars3nal
    #5905
    Vurnon Anita nő-e?:DDDDDDDDDDDDDDDD
  • Csesza
    #5904
    ez a mentális fegyver :D
  • SeLFisCH
    #5903
    Van egy szerb és egy cseh is , de nevüket már rég elfelejtetem. A Cseh Jan polak beugrott ! Mire ezt az Arsenal kapusnak a nevét nagyjából megjegyeztem , nem volt semmi :D
  • kojak90
    #5902
    csak ilyen kiejthetetlen nevű gyerekeket választottak? :D
  • Csesza
    #5901
  • SeLFisCH
    #5900
    Németk Krisztián és Dudás Ádám meghívást kapott az Európau19-Afrika u19 mérkőzésre. Mindektten kezdők lesznek. Rajtuk kívül olyan nevek szerepelnek még itt , mint Bojan Krkic(Barcelona) vagy Armand Traoré(Arsenal). Ezenkívül Szczeny a kapus(Arsenal) és Vurnon Anita(Ajax) is a kezdőben szerepel.

    SZERINTEM ÓRIÁSI MEGTISZTELTeTÉS GRATULÁLOK !
  • Matthew Prosac
    #5899
    második nekifutásra, miután kiment belőle a szesz egy kis alvás után :)
  • Grenzjager
    #5898
    Abból a szempontból szipmi, hogy legalább tök őszinte! de most komolyan...
  • Unreal1942
    #5897
    Hát nc.
  • jefferson83
    #5896
    Basszus és pont a Tatabánya igazolta le
  • Csesza
    #5895
    áttyákátásztrófá :ASDadsadasdsadsa
  • Landren
    #5894
    hát ez igen, jót röhögtem :))
  • Grenzjager
    #5893
    (((mea culpa, mert benéztem, a magyar foci topikba akartam)))
  • Grenzjager
    #5892
    Most nézem, hogy a Tatabánya leigazolta a "Whiskey-s" becenévre hallgató Szilágyi Gábort. Ez komoly, de hogy más is röhögjön be kell tenni egy korábbi interjút, finnországban matt részegen müködött vmit az autójával, azért hívták az újságírók, bár valszeg az interjú alatt is csutka részeg volt.....

    Mennyit ivott, és mit?
    - Nem ittam én egy kortyot sem, nem is értem, miért híresztelik ezt rólam - mondta Szilágyi Gábor, a finn élvonalban szereplő TPS csatára, akinek szerződését egyes lapinformációk szerint ittas vezetés miatt a klubja felbontotta.

    - Akkor miért rúgták ki a csapatától?
    - Ez sem igaz. Nem rúgtak ki. Csak el akarnak adni.

    - De miért? Ha nem ivott, akkor miért került most reflektorfénybe?
    - Annyi valóban történt, hogy néhány napja edzésre menet összetörtem az autómat. A rendőrség szerint gyorsan hajtottam.

    - Ezt legalább elismeri?
    - Igen. Ám ez sem volt olyan vészes. Hetvennel, talán nyolcvannal mehettem az ötvenes táblánál. Sajnos azonban megcsúsztam, megpördültem, és a kocsi összetört. Ennyi történt.

    - Az autója totálkáros lett?
    - Á, meg lehet javítani.

    - Tényleg nem értem. A gyorshajtás más futballistával is előfordult már, emiatt azonban még nem akarja eladni a klubja.
    - Engem viszont igen.

    - És ön mit szeretne? Menne vagy maradna?
    - Szívesen hazamennék Magyarországra. Jobb lenne közelebb lenni az otthoniakhoz.

    - Nem érzi jól magát Finnországban?
    - Arról van szó, hogy már kicsit meguntam az itteni életet. Ráadásul a csapatnak sem megy jól mostanában…

    - Hányadik helyen állnak a bajnokságban?
    - Fogalmam sincs. Talán a tizedik-tizenegyedik helyen.

    - Bocsásson meg, de nekem ez kissé furcsa. Nem tudja, hol áll a csapata a tabellán?
    - Annyira nem érdekel a futball. Azt sem tudom, hány együttes van a finn első osztályban.

    - Ezt komolyan mondja?
    - Minden évben változtatják. Ki tudja ezt követni?

    - Ha a futball nem érdekli, akkor miért nem lett mondjuk asztaloslegény?
    - Mert ehhez értek.

    - A tévében sem nézi a labdarúgó-közvetítéseket?
    - Nagyon ritkán. A vízilabda sokkal jobban érdekel…

    Két órával a telefonon készített interjú megírása után Szilágyi Gábor szerkesztőségünket azzal kereste fel, hogy az előbb hazudott. "Gondolkoztam egy kicsit: felesleges kertelni, úgyis kiderül otthon. Ittasan vezettem, csúnyán összetörtem az autót. A rendőrség megbírságolt, a TPS vezetői pedig felbontották a szerződésemet."


    :)))

  • banok
    #5891
    ha lenne linkeltem volna.
  • Csesza
    #5890
    nincs esetleg valahol valami videó a Lettek elleni 2 gólról?
  • nono84
    #5889
    Persze majd ő átveszi a helyét és máris minden egycsapásra megváltozik. Ne nevettesen,bár én sem csípem a kistelekit ,de a legkönnyebb kritizálni.Szánalmas.
  • Kaplan
    #5888
    Hogy egy perc nyugta se maradjon a magyar labdarúgásnak... :/
  • pacclacc
    #5887
    Kontráz GAZSI:

    Helyet lehet cserélni!
  • pacclacc
    #5886
    Kovács Kálmán: Kisteleki mondjon le!

    A Ciprus elleni vereséget követően a korábbi kiváló válogatott támadó nem bánt kesztyűs kézzel a magyar labdarúgást irányító szervezet vezetőjével. Kovács Kálmán a Duna Televízió reggeli műsorában azt tanácsolta Kisteleki István MLSZ-elnöknek, ahelyett, hogy tovább vagdossa a fejeket, vágja le sajátját, egyúttal ajánlja fel lemondását.


    Kovács Kálmán meglehetősen élesen fogalmazott a Sportexpresszben. A kilencvenes évek meghatározó csatára egy közmondással illusztrálta, miért tart ott a magyar labdarúgás, hogy szánalmas teljesítménnyel vereséget szenved a harmatgyenge ciprusi nemzeti együttestől.

    - A fejétől bűzlik a hal - mondta Kovács. - Amit Ciprus ellen láthattunk, nem elsősorban Várhidi Péter szövetségi kapitány nyakába kell varrni, sokkal inkább a főnöksége hibáztatható. Kisteleki Istvánnal kikaptunk Máltán és Cipruson is, ideje lenne lemondania tisztségéről, hogy az MLSZ végre visszatérjen a helyes útra.

    - Új trend indult el a magyar labdarúgásban, amely alapvetően két gondolat köré csoportosul: fiatalítás és akadémia - folytatta Kovács. – Nagyszerű dolog menedzselni az ifjú tehetségeket, ám nem ilyen formában. Nem járható út, hogy Várhidi csapatába szinte csak személyi igazolvánnyal lehet bekerülni. Aki a fiatalabb, az játszhat. Ez a tinigárda B-válogatott feltűntetéssel remek eredményeket érhetne el, miközben a nemzetközi porondon szerepelne egy Magyarország nevű felnőtt együttes.

    A francia Auxerre korábbi klasszisa hozzátette, az őrült fiatalítás eddig sem vezetett eredményre. Bicskei Bertalan második kapitányi ciklusa idején, az ezredfordulón hazánk nemzeti együttese volt a legfiatalabb egész Európában, akkor azt mondták, ezek a fiúk néhány éven belül beérnek. Csoda, hogy alig emlékszünk az akkori sztárokra?

    - A jelenlegi kapitány szerint ez a csapat négy éven belül a világranglista harmincadik helyén tanyázhat. Valljuk be, ez még álomnak is túl szép lenne - tette hozzá Kovács, aki a beszélgetés végén ismét rámutatott, kit terhel a felelősség a magyar futballban kialakult helyzetért. - Kisteleki úr előszeretettel vagdossa a fejeket, itt az ideje, hogy levágja sajátját és távozzon.
  • GanXstaZoleeWrk
    #5885
    nem is basztatásból irtam :)
  • kojak90
    #5884
    így van
  • DJ BP
    #5883
    hát most próbálgatja a csapatot emberek, és most rátalált... azért barátságos torna
  • Csesza
    #5882
    ezen voltam én is fennakadva :S

    érdekes módon, én 1000x többre tartom a lett válogatottat mint a ciprusit és mégi megtudtuk őket verni mert itt normálisan állította össze a csapatot...
  • GanXstaZoleeWrk
    #5881
    Tessék, Farkas, Filkor, Priskin, Ciprus ellen mert is nem voltak kezdők? Szép volt srácok :)
  • nono84
    #5880
    Pont az ilyen meccset nem láthatja az ember ahol végre produkálunk is , egyébként bravúreredmény.
  • Csesza
    #5879
    természetesen 2-0t akartam írni -.-
  • vmvr
    #5878
    szép volt fiúk!:)
  • Csesza
    #5877
    VÉGE A MÉRKŐZÉSNEK. 3-0

    GRAT :)
  • Matthew Prosac
    #5876
    Priskin még lőtt egy kapufát is. Tegnapi gólját és mai produkcióját figyelembe véve rá lehet alapozni a jövőben.. Torghelle helyett eddig is befért volna mondjuk