28330
10917302841238962806.jpg
  • Bereet
    #5955
    szép gól lehetett
  • Landren
    #5954
    jó kezdés :)
  • fradista91
    #5953
    Hajrá, Magyarok! :)
  • banok
    #5952
    jeeeeee :)
  • fradista91
    #5951
    0:1!
    Az első percben Priskin szerzett vezetést, Tőzsér szabadrúgását követően.
  • Csesza
    #5950
    a txt 332.oldalán kivan írva, hogy műsorváltozás

    Montenegró - Magyarország lesz
  • Kaplan
    #5949
    Én is ezt látom.
  • banok
    #5948
    biztosan adja a Sport2 a mai meccset. Nem parázni. Kivéve ha az átjátszó feed beszarik de az nem a Sport TV hibája lenne.
  • Matthew Prosac
    #5947
    Sport2
    18:00 Jégkorong - ÉLŐ
    Pittsburgh-Atlanta, NHL, alapszakasz (élő)

    vagy csak én nézem rosszul?
  • torrente
    #5946
    Ó, hát van Isten! Szerencsére a Sport2 adja, azt meg mi nem fogjuk.
  • vmvr
    #5945
    énis így érzem, hamár nincs Király, legyen Fülöp. Végh is jó kapus, de nem annyira, mint Király vagy Fülöp, de hát tudja a fene:)
  • Csesza
    #5944
    énis hiányolom, de ha nem rakja be a Királyt akkor én Fülöp-öt raknám be...

    azis lehet mondjuk, hogy azért nem Fülöp a kezdőkapus, mert akar egy rutinosabb játékost is a csapatba?!
  • vmvr
    #5943
    nem tudom ti hogy vagytok vele, de én Királyt nagyon hiányolom, akárki akármit mond, szerintem ő kell a válogatott kapujába
  • Csesza
    #5942
    Bodor, Tőzsér, Hajnal, Priskin

    a többi játékossal nem vagyok úgy kibékűlve, de csak ők vannak a keretbe :)
  • pilboy
    #5941
    ezzel a Vaskó gyerekkel nem vok kibékülve, a többi jónak tűnik :)
  • zsotesz
    #5940
    Igen, kösz. Remélem tényleg adja. Az a baj, hogy melóznom kell holnap így kénytelen vagyok felvenni.
  • vmvr
    #5939
    mármint a holnapi meccset? 18.00tól, elvileg
  • zsotesz
    #5938
    Hány órától adja a sport 2? A netes műsorújság a BKV Előre-Haladás meccset írja.
  • vmvr
    #5937
    mint a szar, én hunbasserel megyek eleve, szóval akkor lesz egy kis sg-s találkozó:) a részleteket majd priviben:)
  • Kaplan
    #5936
    Valahol összefuthatnánk akkor majd :)
  • vmvr
    #5935
    énis:)
  • banok
    #5934
    A holnapi kezdőcsapat:
    Végh - Csizmadia, Vaskó, Balogh, Bodor - Vadócz, Tóth, Tőzsér - Hajnal - Priskin, Rajczi
  • Kaplan
    #5933
    Én megyek! :)
  • vmvr
    #5932
    akkor nincs mese, irány a Szusza Ferenc stadion:)
  • Bereet
    #5931
    thx akkor szopta mert nincs :/
  • banok
    #5930
    Sport2 adja
  • Bereet
    #5929
    Duna vagy az M1 esetleg az M2 nem adja a meccseke ?
  • Unreal1942
    #5928
    lol :D
  • galmat
    #5927
    Bocsesz, ez a stalker fórumba ment volna...
  • galmat
    #5926
    Ott tartok, mikor az X18-as laborból hozom ki a cuccokat, már kirobbantottam az ajtót, de a render anim. után meghalok, mert megjelenik a jobb alsó sarokban egy piros csepp alakú ikon, benne 3 pontal. Ez mit jelent???Mert elkezd folyamatosan csökkeni az életem, és meghalok.HELP!
  • galmat
    #5925
    Hi!Nincs meg véletlenül vkinek a Győznünk kell - válogatott induló??Vagy honnan tudnám megszerezni?
  • Kaplan
    #5924
    Marad az Adidas!
  • Bereet
    #5923
    jah jól játszik csak a vezetőség és k=oz=otte feszültség van
  • Csesza
    #5922
    Én azért még nem temetném.
  • Kaplan
    #5921
    Lasssan el is felejthetjük ezt a Gera fiút.. Süllyed, süllyed nem kell sok, hogy víz alá merüljön.
  • G04LK33PeR
    #5920
    A MAGYAR VÁLOGATOTT KERETE Kapusok:
    Végh Zoltán (MTK Budapest)
    Fülöp Márton (Sunderland AFC)
    Védők:
    Csizmadia Csaba (SV Mattersburg)
    Szélesi Zoltán (FC Energie Cottbus)
    Balogh Béla (MTK Budapest)
    Vaskó Tamás (Újpest FC)
    Bodor Boldizsár (Roda JC)
    Pollák Zoltán (MTK Budapest)
    Középpályások:
    Tóth Balázs (Kayserispor)
    Vass Ádám (Stoke City)
    Zsidai László (MTK Budapest)
    Tőzsér Dániel (AEK Athén)
    Vadócz Krisztián (FC Motherwell)
    Huszti Szabolcs (SV Hannover 96)
    Hajnal Tamás (1. FC Kaiserslautern)
    Bori Gábor (MTK)
    Támadók:
    Farkas Balázs (Dinamo Kijev)
    Tisza Tibor (Újpest FC)
    Priskin Tamás (Watford FC)
    Rajczi Péter (FC Barnsley)

    NSO
  • G04LK33PeR
    #5919
    VÁLOGATOTT. Várhidi Péter az MTK 23 esztendős középpályásával pótolja a West Bromwich Albion belázasodó futballistáját.
    A kapitány döntött: Gera Zoltán helyett Bori Gábor a keretben
    Egy nappal a kerethirdetés után Várhidi Péter változtatni kényszerült a szombati, Montenegró elleni barátságos mérkőzésre, és a jövő szerdai, Moldova elleni Európa-bajnoki selejtezőre készülő magyar labdarúgó-válogatott összetételén. Gera Zoltán, az angol másodosztályban szereplő West Bromwich Albion középpályása belázasodott, helyette Bori Gábor, az MTK játékosa csatlakozik a csapathoz - olvasható az mlsz.hu-n, a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) hivatalos internetes oldalán.
    A szakvezető szerdán értesült Gera Zoltán egészségi állapotáról, a támadó lázas beteg, így nem lehet ott a válogatott keret csütörtöki találkozóján, sőt, a Montenegró elleni, szombati, idegenbeli mérkőzésen sem lesz bevethető.

    Egyelőre bizonytalan, hogy felépülése hány napot igényel, az is elképzelhető, hogy még jövő szerdán sem lesz hadra fogható. Éppen ezért Várhidi Péter nem kockáztat, úgy döntött, hogy a WBA-játékos helyén Bori Gábornak, az MTK játékosának szavaz bizalmat.

    Bori csatlakozásával immáron hét magyar bajnokságban szereplő - köztük öt, a listavezető MTK Budapest csapatát erősítő - futballista van a húszfős keretben. A 23 esztendős játékos eddig egy alkalommal húzhatta magára a címeres mezt, még Lothar Matthäus irányítása alatt. 2005. december 18-án, az Antigua és Barbuda elleni, 3-0-ra megnyert barátságos találkozón szerepelt.

    Gera Zoltán kiválásával a nemzeti együttesnél négyfősre apadt az angliai légió, az élvonalat a watfordi Priskin Tamás, a másodosztályt pedig Fülöp Márton, Vass Ádám és Rajczi Péter képviseli.

    Várhidi Péter együttese pénteken utazik Podgoricába, a Montenegró elleni barátságos mérkőzése helyszínére. Ez az összecsapás lesz az önállóvá vált Montenegró első hivatalos labdarúgó-mérkőzése. A szombaton 18 órakor kezdődő mérkőzést a Gradski Stadionban rendezik.

    Négy nappal később, szerdán 18 órakor a Szusza Ferenc Stadionban fogadja Moldovát a magyar válogatott.

    Forrás: NSO
  • Csesza
    #5918
    énis, nem kicsit, nagyon...
  • zsotesz
    #5917
    Én azért Filkort hiányolom.
  • GanXstaZoleeWrk
    #5916
    Na ez egesz jól néz ki.