28330
10917302841238962806.jpg
  • vmvr
    #5875
    ollé:D
  • Csesza
    #5874
    Nézőszám: 120

    :ASDSdsaddasdsad
  • banok
    #5873
    \o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/\o/
  • Csesza
    #5872
    Priskin Tamás második gólja (0-2). Filkor Attila ívelte fel a labdát a felezővonal közeléből a 16-os területére, ahol Ivanovs elég sután ért a labdához, amely így az őt zavaró Farkas Balázshoz került. A Dinamo Kijev futballistája kapura tört, majd amikor érkezett Kolinko kapus, az üresen álló Priskinhez passzolt, aki az üres kapuba gurított. A gólpasszt adó Farkas összeütközött Kolinkóval, lent maradt, de gyorsan felállt, azaz szerencsére nem sérült meg.
  • Csesza
    #5871
    52' 2-0 PRISKIN!!!!
  • Csesza
    #5870
    Vezet a magyar válogatott, Priskin Tamás a gólszerző (0-1). Tőzsér Dániel 17 méterről lőtte kapura a labdát, amely Kolinko melléről kipattant, és még mielőtt bárki eszmélt volna, Priskin bevetődve, két méterről a jobb sarokba továbbított.
  • Csesza
    #5869
    miért nem adja 1 csatorna sem :SSSSSSS
  • Zséé
    #5868
    1-0 Priskin
    csak kár hogy nem látom :(
  • banok
    #5867
    ááááhhh
  • SeLFisCH
    #5866
    farkas balázs berámol nekik kettőt nézd meg
  • Drizzthsz
    #5865
    Egyrészt: nem emlékszem, hogy Lothar ellen ment volna a fika eleinte... Részemről legalábbis tuti nem. A tegnapi teljesítmény valóban ótvar volt, de ilyen játékvezető mellett én egy idő után fogtam volna magam, s leballagtam volna a pályáról.
    A mai kezdő elvileg:
    Fülöp (2/23) - Csizmadia (1/21), Balogh B. (1/22), Vaskó (0/23), Pollák (1/23) - Filkor (0/20), Zsidai (0/21), Tőzsér (2/21) - Kanta (1/22), Farkas B. (1/18), Priskin (4/20)

    Akkor sehol nem adják? Esetleg online valami ciprusi/lett tv-n? Nagyon érdekelne, most gondolom nem lett bíró lesz. :-)
  • GanXstaZoleeWrk
    #5864
    ennél csak jobb lehet a lettek ellen :) egyebkent pedig inkab nezem a fiatalok benazasat mert ők még fejlődhetnek valahova mit az idosebb korosztaly szinten bena de ők már csak visszafelé fejlődnek :)
  • Matthew Prosac
    #5863
    Nananannanaaaa!!! Asszem én vagyok az egyik legelfogultabb a fiúkkal szemben, ugyanakkor a realitásérzékem is a helyén van: nagyon rosszul játszottunk tegnap. A védelem ingatag volt, a támadójátékunk impotens.
    Ennél csak jobban játszottunk az utóbbi időkben
  • Takezó
    #5862
    Mátyás remek volt, de egyelőre kell lehetőséget adni Várhidinek is...
  • Jose870318
    #5861
    Mattheust vissza
  • Jose870318
    #5860
    akárki akármit mondd a magyarok tegnap nagyon jók voltak!!!!!!!
  • a.carkey
    #5859
    Szerintem hülyeség azt mondani, hogy fiatalítsunk, mikor pl. egy Végh van a kapuban ...

    Ez nem klubcsapat, hogy mindenki fiatal legyen, azért mert kell a bevétel ha belejönnek pl. az eladásukból. Mire ez a csapat beérik, ha ez marad, az kb. 4-6 év. Akkor lesznek kb. olyan szinten, hogy talán van arra esély, hogy csoportharmadikok legyenek, de könyörgöm, akkor már nem lesznek "fiatalok", 4-6 évvel lesznek öregebbek! Akkor meg minek ez a fiatalítás?

    Azt írjátok, hogy hagyjuk dolgozni Petibát, de Lothar ellen már rögtön ment a fika. Akkor most mi a jó Magyarországnak? (Vsz semmi ...) Egyszerűen össze kéne szedni a mindenki által legjobbnak tartott játékosokat posztok szerint, aztán összeereszteni őket és évekig (2 év) nem nyúlni ahhoz a 24 játékoshoz. Senki se ki, se be. Ha nem jön be, akkor ismét elő lehet venni a fiatalítást és a "tehetségeket", aztán bukni velük egy hatalmasat, mint mindig.
  • skristof
    #5858
    ma este megkíméltem magam az idegeskedéstől.
  • gabber_saviola
    #5857
    ami nem megy, azt nem kell erőltetni.
  • Drizzthsz
    #5856
    Én semmi pénzért. Amúgy igazatok van abban, hogy játékban is szarok voltunk, tényleg sok volt a pontatlanság, de azért amikor 6-jára kirúgja a ciprusi a labdát, s szögletet kap, én sem látnék mást, csak vörös ködöt. A holnapi meccset akkor tényleg nem adják? :-( Azért megnézném Filkor debütjét.
  • nono84
    #5855
    A foci egy CSAPAT játék és én nem láttam ma magyar CSAPAT-ot a pályán.
    :(
  • kojak90
    #5854
    hagyni kell várhídit dolgozni. lehet hogy fájni fog egy ideig, de túl kell rajta esni és utána jobb lesz
  • vmvr
    #5853
    én király gabit mindenképpen visszaraknám a kapuba!
  • miccoli002
    #5852
    Hát betehette volna Sebők Vilit is meg Mátyust és akkor lehet összehozunk egy Xet,mert Vili ellöki a kisfasz ciprusit,de azzal most valaki szerint elörébb lennénk?

    Inkább bénázzon egy fiatal Sándor Gyuri,mint alibizzen egy Nyugdíjas Sebők vagy Kuttor!!!!

    Nekik még van jövöjük,és aki azt hitte h most itt megváltják a világot azok nagyon naívak és sok amerikai filmet néznek!

    Ez a baj h ha holnap nem ugy jön össze a Lett meccs már Várhidit is lemondásra szólitja fel a fél ország,pedig nála jelenleg nincs ambiciózusabb magyar edző!!!!

    Vissza lehet hivni Détráit és majd jönnek vele a nagy sztárok Fehér Csabával meg Molnár balázsal eggyütt!!!!!

    Akkor majd jobb lesz.......egészen biztosan.....
  • vmvr
    #5851
    nb1.hu osztályzatai


    Végh Zoltán, 0 - A rutinos hálóőr a két kapott gólért nem hibáztatható, amúgy sem akadt sok dolga, a beadásoknál jól mozdult ki.

    Csizmadia Csaba, 5 - A debütáló jobbhátvédnek voltak jó megoldásai, igaz több labdát eladott. Benne volt az egyik magyar helyzetben, az első
    félidőben bátran csatlakozott a támadásokhoz, aztán kissé eltűnt.

    Juhász Roland, 4 - Meglepően sokat hibázott, az első és a második ciprusi gólnál is rosszul helyezkedett, ami tőle szokatlan, ráadásul a fejjátéka sem volt az igazi.

    Balogh Béla, 4 - Sokszor ő sem volt a helyzet magaslatán, a mainál az MTK-ban, és az U21-es válogatottban is láttunk már tőle jobbat.
    Vanczák Vilmos, 4 - Nem sokszor indult támadás az ő oldalán, ráadásul a gyors hazaiak néha könnyedén kerültek mögé. Tud ennél sokkal jobban is játszani.

    Tóth Balázs, 5 - A labdaszerzés volt az elsőszámú feladata, amivel nem is volt gond, a megjátszással már akadtak problémái. Lőtt egy kapufát, és többször is lövéssel kísérletezett.

    Vass Ádám, 4 - Sok labdát szerzett, de most nem olyan agresszív, mint Kanada ellen.

    Huszti Szabolcs, 5 - Érződött rajta a fáradtság, közel sem volt olyan aktív, mint a Bundesligában, azért olykor megforgatta védőit. A helyére küldött
    Tisza Tibor (0) mától egyszeres magyar válogatott labdarúgónak mondhatja magát.

    Sándor György, 4 - A támadások szervezése lett volna a feladata, amit csak ritkán tudott megoldani, labdái ritkán találtak utat a csatárokhoz. A jogosan lecserélt újpesti helyett Kanta József (0) folytatta, aki megilletődöttnek tűnt, ám nincs oka panaszra teljesítménye miatt.

    Gera Zoltán, 5 - A magyar csapat jobb teljesítményt nyújtó tagjai közé tartozott, néha megengedett magának egy-két fineszes megoldást, de ez általában a játék rovására ment. A második magyar kapufa előtt ő adta a labdát Tóthnak.

    Hrepka Ádám, 4 - Kevésszer lehetett megjátszani, a labdákért csak ritkán jött vissza, ám magabiztosságának jót tehet, ha kap még lehetőséget. A helyére küldött Priskin Tamás (5) beállítása jó döntés volt, hiszen ő lőtte szépítőgólunkat, és a lefújás előtt pimasz megoldással könnyen egyenlíthetett volna.
  • kojak90
    #5850
    héhé
    akik elkezdenék fikázni várhídit, annak szólnék: ez csak egy rohadt edzőmeccs volt, itt dől el kikre lehet majd építeni a válogatottban
    és úgy látom a mai keretből csak gera, priskin, huszti és csizmadia mutatott épkézláb játékot a többiek szarok voltak de nagyon
    úgyhogy sztem nem várhídi a hibás, ő próbálta ösztönözni a fiúkat a kispadról, és arról nem ő tehet hogy vanczák megkapja a labdát és gyakorlatilag kettétöri a támadás lendületét a balfaszkodásával
  • torrente
    #5849
    Itt a megfiatalított, zseniális tehetségekkel telepakolt ÚJ Aranycsapatunk! Hálásak vagyunk nektek, hogy csak eggyel kaptatok ki a világ 74. legjobb csapatától!!
  • pilboy
    #5848
    igenis számít, h szarul játszottunk :(

    de a bíró is tényleg idegesítő volt
  • Gabe18
    #5847
    Igy van,fogjuk a bíróra!
    Az hogy egész meccsen 3 épkézláb támadásunk volt,az nem számit...
  • Serpa
    #5846
    ciprussal játszottunk és ciprusi volt a bíró.

    ez nonszensz.
  • Redvin
    #5845
    Nem a biron mult..
  • Ars3nal
    #5844
    így igaz:c
  • Matthew Prosac
    #5843
    ez a bírói 3-as szánalmas volt. ennyire hazafújni nem illett volna..
  • Matthew Prosac
    #5842
    Priskin.. uhh. majdnem belőtt mégegyet!
  • Matthew Prosac
    #5841
    1-2
  • Besz
    #5840
    Azt hittem, hogy sima meccs lesz. Ebben cseppet sem tévedtem, csak abban, hogy kinek.
  • a.carkey
    #5839
    Most látom, hogy Várhidi újabb bukása megy a Sport 2-n?

    El vagyunk tiltva vagy mi ez a "szokatlanul" kevés néző?
  • Gabe18
    #5838
    Nem,csak az elmult 20 évben a mi vendégszereplésünkre nem nagyon kiváncsi senki...
    (meg gondolom aki van az a kamera oldalán van)
  • NeoMaN
    #5837
    Amúgy ez zárt kapuk mögött folyik vagy miaszösz?
  • NeoMaN
    #5836
    LOL bazz, most látom sport2-őn, hogy meccs van.
    Eredmény a szokásos szánalom...
    vicc