28330
10917302841238962806.jpg
  • Csesza
    #6035
    írd be nyugodtan, ettől nem fog megszünni a montenegrói foci :ADSDASd

    hidd el ha te ezt tudod, mint "kisember" akkor azt más is tudja és nem szarozik azzal, hogy ezt beírja e valahova vagy nem -.-
  • Shep
    #6034
    Na jó hát nem kell elhinni, de ez nem változtat rajta, viszont ide meg nem akarom beírni a dolgokat.
  • banok
    #6033
    jah én is láttam mikor a Várhidi átvette a táskát oO
  • Csesza
    #6032
    -.-
  • Shep
    #6031
    Nem kell pánikolni a szombati bunda meccs volt, ezt azt hittem mindenki tudja, de most hogy kicsit nézelődtem úgy fest nem :)
  • Matthew Prosac
    #6030
    ennél még nagyobb baj hogy válogatott is
  • Csesza
    #6029
    akkor jól mondtam, thx :)

    akkor marad az első felállás amit élőszőr benyomtam, sztem :)
  • pilboy
    #6028
    Pollák bal oldali védőt játszik az MTK-ban
  • Bereet
    #6027
    má én se tudom de azt igen hogy a belséo védelmünk 2 ball lábas
  • Csesza
    #6026
    ???? én úgy tudtam, hogy ő bal szélső :o (FM miatt)

    akkor meg Bodor-Balogh-Szélesi-Pollák

    de én úgy tudtam, hogy bal szélső :S
  • Bereet
    #6025
    egy baj van vele Pollák jobb szélső
  • grebber
    #6024
    Dudás a györbe nem stabil,neki erős még a válogatott.
  • Csesza
    #6023
    Farkas - Priskin


    Huszti-Tőzsér-Hajnal-Bori


    Pollák-Bodor-Balogh-Szélesi


    Fülöp
  • Bereet
    #6022
    középső védőink egyenléok a nullával + Tóth sok labdát vesztett 1 jó meg mozdulása volt de t=obb nem :/
    Moldávok ellen én így külseném fel őket

    ----Priskin----FarkasII----
    ---------Hajnal------------
    Tőzsér---Zsidai---VadóczvagyBori
    Huszti-Bodor-Szélesi-Csizmadia
  • Csesza
    #6021
    EZ a magyar csapat csak pár hónappal focizott többet eggyütt mint ez a montenegrói...

    én sem szeretek várni

    mondom, szerb iskola, szerb mentalitás bennük van!

    "én sem mondom, hogy büszke vagyok rájuk, sőőőt,"
  • Oziris666
    #6020
    Oké!Vucinicen kivül mondjál nagy nevet ebböl a csapatból!
    Nem most kezdtek el focizni,de együtt igen!
    Mondjuk igazad van,jobbak mert ök nem ilyen edzöket ültetnek le a kispadra!
    Én meguntam a csodára várást!
  • Csesza
    #6019
    gondolom nagyon figyeled a világ többi országán lévő futball-t is?!

    Szerbiáról váltak le, voltak ők szerb válogatottak is, szerb nevelés stb.

    attól, hogy most lett önálló ország, nem most kezdtek el focizni

    én sem mondom, hogy büszke vagyok rájuk, sőőőt, de ez akkor sem így van ahogy mondod
  • GanXstaZoleeWrk
    #6018
    Tegnap csak első félidőt láttam de mindig is utáltam amikor aköcsög biro tördeli ameccset és haza fujdogál. 1x mikor lesz olyan hogy nekünk fuj 1 kocsog? :)
  • Oziris666
    #6017
    Sztem ez kb világrekord!kikapni egy olyan országtól,ami pár hónapja ország!Fiatalitás ide fiatalitás oda,ez NO COMMENT!
  • banok
    #6016
    Az első félidőben nagyon jók voltunk, Priskin és Tőzsér életveszélyes volt! Aztán jött a második félidő és mintha begörcsöltek volna és a védőink megint hozták a "formájukat". :/ Nem igaz, hogy nincs 3 vagy 4 olyab magyar védőjátékos aki nemzetközi szinten is érne valamit és nem a magyar NT-ben csinálja meg pályafutása legnagyobb bakijait. :x :(
    De láttam bíztató jeleket (Priskin, Tőzsér, Hajnal)

    és term.:
    A tegnapi Montenegro-Magyarország összefoglalói itt :)

    lehet elemezni :)
  • Csesza
    #6015
    a felsoroltak közűl sztem Bodor simán válogatott szintű és a legjobb balhátvéd Magyarországon, csak most neki nem volt túl jó meccse

    én is hiányolom Filkor-t,Németh-t és Dudás-t

    Filkor nálam min. 1 számú csere lenne a kp-ra
    Németh nálam kezdő lenne Priskinnel rotálva :) és a másik csatár Farkas lenne
    Dudás mondjuk sztem nem nagyon férne még oda max a kispadra mert azért nála Huszti,Hajnal még jobb
  • galmat
    #6014
    Már egy hete megvettem a jegyet a moldova meccsre... De hát már erősen gondolkodom lesz-e értelme kimenni..Most már mindenkitől kikapunk.Málta,Ciprus,Montenegró... Az ilyen, nem válogatott szintű játékosokat, mint: Tóth Balázs, Vaskó, Bodor, meg Rajczi Peti meg nagyon gyorsan el kellene zavarni. És MIÉRT nem lehet lehetőséget adni Filkornak, és többet Farkasnak????Valószinűleg nem véletlenül játszanak olyan csapatban, ahol. Ez ráadásul csak vmi B csapata volt a fiatalítottaknak, hisz a két leghíresebbek: Németh K.,Dudás Á.,Filkor A. nem kapnak lehetőséget.Itt a fejézől bűzlik a hal..
  • Csesza
    #6013
    annyi különbség volt a tegnapi meccsen a montenegróiak és a magyarok között, hogy:

    Montenegró válogatottja, a kapustól a csatárig, szívből játszottak, főleg a 2. félidőben
    Magyarok többsége pedig EGO-ból, ennyi...
    nálunk is voltak jó teljesítmények nem is arról van szó, csak pl. a 2. félidőben elég sok magyar játékos köztük Priskin is azthitte, hogy majd ebből meg tud élni a meccsen, hogy ő lőtte eddig a legtöbb gólt és hogy a Premier LIgában játszik
    ellenben a Tatabányai/Montenegrói kapus kifogta még a szemünket is és nem adták meg Vaskó(?) szabályos gólját az elején, les címén...
    annyira igazából nem búslakodok, mert ennek ellenére sztem egy jó meccs volt...
  • Nadi
    #6012
    Sztem mindenképp jobb ez a válogatott, mint a Sebők, Dragóner, Juhár, Torghelle, stb... féle válogatott.
    Mindenképp meg kéne adni a lehetőséget nekik, fiatalok, most kikaptunk egy rossz pályán 2 tizenegyessel, ez van, lesz még jobb is!
  • Kaplan
    #6011
    Tényleg bosszantó, hogy mindenkivel történelmet iratunk :) De alapvetően a szerb emberekben megvan az a mentalitás ami bennünk nincs...
  • Unreal1942
    #6010
    Válaszolva a kérdésre, hogy jobb e ez a válogatott. Igen is meg nem is.
    Mindenesetre több van benne és nem az a kérdés, hogy most jobb e hanem, hogy jobb lesz e! Biztos vagysok benne, hogy igen.
    A pálya nagyon xar volt az eső miatt. Sajnálom. A 2. félidő gyengébbre sikerült, bár akkor is voltak lehetőségeink és egész jó lövések.
    Törvényszerű volt, hogy az egyenlités után a hazai csapat motiváltabb lesz és nem csak a hazai pálya hanem a történelmi mérkőzés miatt is. Összegezve azonban szerintem nem képviselnek jobb játékerőt mint a mi jelenlegi csapatunk.
  • vmvr
    #6009
    látom rámentél a netre, és megnézted az eredményt, aztán jöttél ide osztani az észt-.-
  • Marcell
    #6008
    "Gratulalok" a magyar valogatottnak, a "remek" teljesitmenyert! LOL
    Ezek vereség-prémiumon vannak?
  • fradista91
    #6007
    Szívesen. Azért vagyunk itt többek közt hogy segítsünk egymáson.
  • vmvr
    #6006
    bosszantó ez a vereség, de szerdán Moldovát VERNI KELL!
  • Landren
    #6005
    Köszi a kommentet!
  • fradista91
    #6004
    Vége, 2:1.
    Montenegro történelmi győzelmet, mi pedig egy újabb vereséget könyvelhetünk el. Igazából talán nem is ettől a válogatottól kaptunk pofont. Saját magunkat verjük el, mikor nem játszunk kellő odaadással.

    Na mindegy. csakazértis Hajrá, Magyarok!
    A torrente féle provokátorokkal pedig nem érdemes foglalkozni.
  • fradista91
    #6003
    Örökzöld slágere?
    Mostmár tényleg jobb lesz ha elmész innen a búsba.
    Mikor voltál te Fradi meccsen? Jah hogy a tv, és a média a szentírás neked?
    Nincs miről beszélnünk.
  • torrente
    #6002
    Pontos j-vel kell írni a muszájt.
  • torrente
    #6001
    Igaz, igaz. A "szar" szó azért mégsem ér fel a Fradi B-közép "Indul a vonat Auschwitzba" című örökzöld slágerére. No, már megyek is, mert nem érdekelnek Magyarország legnevetségesebb sportolói.
  • fradista91
    #6000
    Mondom, takarodó!
    F*sz kivan az ilyen szánalmas emberekből. Ha nem tudsz építő hozzászólásokkal előállni, nem muszály itt töltened az időt. Senkinek nem fogsz hiányozni.
  • fradista91
    #5999
    Már én sem tudom. Talán az elfogultságom mondatja velem hogy jobb.
    Mindig remélek/remélünk, és mostanában mindig pofára esek/esünk.

    Torrente: sztem mindenki magából indul ki, és ha nem vagy képes kulturáltan fórumozni ellehet menni.
  • torrente
    #5998
    Már időt húzunk. Végülis csak eggyel kapunk ki idegenben és az jó eredménynek számít, nem?
  • Takezó
    #5997
    Hááát nem tudom, nem voltunk azért jobbak, ők meg jobban küzdöttek, a második tizi teljesen jogos volt. Jobb ez a válogatott, mint a Málta elleni?
  • torrente
    #5996
    Egy szép győzelemmel egyből 50 helyet előreléphet Montenegró a 210. helyről.
    Szánalmas szarok vagyunk.