28330
10917302841238962806.jpg
  • 9csöves9
    #6115
    jah csak a svédek ki tudnak még állítani minimum 3 olyan csapatot a legerősebben kívűl,ami erősebb a magyar csapatnál
  • hunbasser
    #6114
    igen,szép eredmény,de azért azt hozzá kell tenni,h messze nem a legjobb csapattal jöttek,ha jól tudom.eleve a legjobbakat el sem engedték a csapataik.
  • SeLFisCH
    #6113
    azigen :O
  • vmvr
    #6112
    az szép
  • hókulláré
    #6111
    2-1
  • vmvr
    #6110
    mennyi lett?
  • zsotesz
    #6109
    Most néztem a Magyaro.-Svédo. jégkorong meccset. Hát nem volt semmi.
  • gercse
    #6108
    az sem rossz ötlet, majd még várok amúgyis a cash miatt:D
  • vmvr
    #6107
    sálat vegyél!:)
  • gercse
    #6106
    mostantól én is így fogok cselekedni:)
    már csak valami mezféleség kéne
  • vmvr
    #6105
    én is így vagyok vele, mikor válogatott meccsre megyek csak oda veszek jegyet, most sem volt másképp:)
  • banok
    #6104
    az a király :)
  • daviddavid
    #6103
    hát szerintem is
  • Csesza
    #6102
    sőt biztos :P
  • hunbasser
    #6101
    igen,volt két moldáv zászló is,de nem lehettek többen sztem 100-200 főnél(lehet,h még sokat is mondtam)
  • Csesza
    #6100
    hallottam én is :)

    még mindig azt mondom, hogy Bodnár-t kéne játszatni
    lehet, hogy az ő csapata nem áll olyan jól, mint a Csizmadiáé, de Bodnár legalább játszik és jobb teljesítményt nyújt ott kinnt is mint a válogtottban is

    és ugyebár fényévekkel gyorsabb Bodnár, mint Csizmadia...
  • gercse
    #6099
    de legközelebb nekem is a d-ben a helyem :), teli tüdőből akarok szurkolni, nem fél hangon
  • Unreal1942
    #6098
    Nekem is öngólnak tűnt, de csak egyszer láttam egy szögből!
    És semmiképp nem szeretném Priskintől elvitatni különben sem :D
  • Csesza
    #6097
    sztem is eggyértelmű volt, hogy Priskin fejelt
  • gercse
    #6096
    pedig mi ott álltunk a kapu mögött és szerintem Priskin fejelt :)
  • Oziris666
    #6095
    Ja mondta a kommentátor h jól áll a csapata!De ő 3meccsen játszott:D
  • zsotesz
    #6094
    A eurosport.com-on is így írták.
  • daviddavid
    #6093
    www.eofl.co.uk ott azt írja hogy a 9 percben Alexandru Epureanu fejelt öngólt
  • mesor
    #6092
    Aki szurkolni akar annak csak a D lelátóra érdemes jegyet venni. Ha a meccs nem is annyira jó akkor is elszórakoztatja magát ebben a szektorban a szurkolótábor. (én is ott voltam, és már évek óta csak kapu mögé veszek jegyet :)
  • Csesza
    #6091
    volt, és nem csak 1-2 :)
  • gercse
    #6090
    hazafelé a metrón meg részeg szurkolók nyomták még a rigmusokat tovább
    mindenféle politikai, ill bkv ellenes szöveggel egybekötve :D
  • gercse
    #6089
    ja mellettünk jobbra voltak a zöldek
    mi a sarokban voltunk kb, de inkább a kapu mögött, ebben a szektorban csak mi szurkoltunk szinte
    szerintem voltak moldávok, legalábbis a vip alatt mintha lett volna két zászló is
  • asfa
    #6088
    jaja igy votl :)
    csizmadia nem volt jo főleg amikor bevitte két védő közé egyiknek bőrt adott után meg össze-visza szivatták :)
    Priskin kapufája meg pont jo szögből jött nagyon jo helyen álltam :)
    kár h nem ütköztünk jah bár kitudja :D
  • Csesza
    #6087
    hát igen, Csizmadia-t nemtom minek erőlteti? :S

    attól, hogy jó helyen van a csapata az osztrák bajnokságban attól még vannak nála ezerszer hasznosabb jobbszélső védők...
  • Csesza
    #6086
    Balogh megsérűlt -.-
  • Kaplan
    #6085
    Merre is ültél? C-be ahol ilyen piros-fehér-zöld-be öltözött kis általános iskolások voltak? ^^ Tudni lehetett, hogy volt-e egyetlen moldáv is?
  • gercse
    #6084
    hát legközelebb én is inkább a d-be megyek, mert nálunk ilyen kis diákok meg 40 év körüliek voltak...
  • Kaplan
    #6083
    Hát igen nekem is számomra is nagyon kilógott Csizmadia.
  • vmvr
    #6082
    én is a D-ben voltam hunbasserrel, kár hogy nem találkoztunk:)

    előzőleg Kaplannal is megbeszéltük, de végül elkerültük egymást.

    a hangulat nagyon jó volt, az eredményhez pedig annyi hozzáfűzni valóm van, hogy ezt a Moldáv válogatottat minimum két góllal kellett verni, ez meg is volt.

    A játékban én sem láttam sok kifejezett taktikát, a fiúk közül Csizmadián kivűl tulajdonképpen mindenkivel meg vagyok elégedve.
    Jogosan zengett a "szép volt fiúk"!
  • Takezó
    #6081
    Butaságokat beszélsz. Egyrészről akkor mindig többen vannak, ha van tét, ha van remény, lásd a norvég meccset (13000 néző), másrészről nem kifogás, hogy azért nem jössz ki meccsre, mert csúnyákat ordítoznak. Nem kötelező a kapu mögé ülni. Tegnap én is B teraszon ültem, mindent tökéletesen láttam, és nem zavartak a szurkolni vágyók, ahogy én se őket a kussolásommal.
  • torrente
    #6080
    Ha befizeted a belépőmet, akkor lehet, hogy kimegyek. Különben nincs az a pénz, hogy magyar focira kimenjek.
    A legjobb a meccsen az volt, amikor a "közönség" elkezdte énekelni, hogy: "Ki nem ugrál, büdös román, hej, hej!" Hát igen, ha nincs foci, valamivel szórakozni kell.
    Az "elkúrtad" meg már olyan, mintha lenne egy műsor a tv-ben, de már 8 hónapja minden nap azt ismételnék. Fárasztó.
    Az ilyenekkel lehet a gyermekes családokat kint tartani a stadionokon kívül és ezért nem lesz sohasem 6000-nél több ember.
  • Kaplan
    #6079
    Mi az A-ban voltunk... De megbántuk.. :) Jobb lett volna sokkal a D. Majd következő alkalommal :)
  • asfa
    #6078
    én ott voltam a szmeköztiben a d lelátoban :)
    nagyon jo volt a hangulat bár mögöttem t:oltak jo poénokat néha de néha befárasztottak mikor nem ment az éneklés :)
    de király volt
  • gercse
    #6077
    jó meccs volt tényleg, kint voltam én is(bár a c szektorban, legközelebb jobb helyre kell mennem, mert gagyi volt a hangulat, szemközti szektro volt az igazán jó:D)
    Hajrá Magyarok, szép volt fiúk!
  • asfa
    #6076
    voltam kint hát jo volt a hangulat nagyon és a meccs is!
    bár tv-n keresztül nem néztem volna meg lehet de kint nagyon király volt :)
    HAJRÁ MAGYAROK!!