28330
10917302841238962806.jpg
  • grebber
    #6155
    Ez a Várhidi mi alapján válogat????Hihetetlen!!!!!
  • Matthew Prosac
    #6154
    írek ellen még nehéz meccs lesz
  • Bereet
    #6153
    nem baj a t=obbi meccset nyrni kell és tovább megyünk
  • Unreal1942
    #6152
    Már meg is van. 0:0 lett.
  • Unreal1942
    #6151
    És most hogy áll?
  • Matthew Prosac
    #6150
    U19-es Európa-bajnokság:
    Magyarország - Németország egyelőre 0-0, elvileg jobbak a németek.
  • SeLFisCH
    #6149
    nyugimár
  • Csesza
    #6148
    ehhh :D
  • 5w0rdf15h
    #6147
    nem kéne személyeskedni és vegyél vissza arcból
  • vmvr
    #6146
    osztom
  • The FlashBack
    #6145
    máskor nem kell ebbe a topikba jönnyi

    és ennyi


    és szerintem te vagy az aki
    bele se lát
  • Csesza
    #6144
    túlzásokba nem kéne esni

    imádom az olyan embereket akiknek szinte közük nincs a magyar focihoz, bele se látnak és mégis fikázódnak

    nemtom mi a gondotok?!, ha nem tetszik nem kell nézni és ennyi...
  • The FlashBack
    #6143
    ezzel?
    lassan a haverokkal összeállva megverjük a magyar válogatottat. Szánalmas. Előbb az országot tegyük rendbe.
  • vmvr
    #6142
    látod, ezzel a mentalitással van a baj
  • The FlashBack
    #6141
    megoldás kell?
    ittvan
  • vmvr
    #6140
    én azt mondom be azért ne zárjuk
  • The FlashBack
    #6139
    Azt mondom: Zárjuk be a magyar profi futballt 20évre. Itt elsősorban nem tudásbeli, hanem felfogásbeli problémák vannak --> minek hajtsam ki a belem, minek küzdjek, ha úgyis kinyalják a seggem?
  • Grenzjager
    #6138
    és Koman megint kezdő volt a Serie A-ban, az Udinese ellen egy félidőt játszott.

    2012 es EB?

    Koman: - Meglepődtem a döntésen, de örülök neki, hiszen így tovább feljődhet az ukrán labdarúgás.
  • GanXstaZoleeWrk
    #6137
    Ezzel 100%ban egyetértek.
  • Gunnersboy
    #6136
    Várhidi mekkora hülyemár, mégha nemisjáccott volna jol és golpasszt ad, amivel nyernek, akkor is megkellett volna dicsérnie, hátezdehülye o.O

    De nekem még szerencsém is volt hozzá hogy találkozzak vele anno itt a Haliban, hát nemigen örülnék neki ha végül Ukrán válogatott mezbe láthatnám viszont..... :\
  • Matthew Prosac
    #6135
    kérdés mit szólna a behívóhoz Koman...
    tudná hogy mire megy ki a játék.
  • Grenzjager
    #6134
    nah jah félő hogy így ukrán válogatott lesz...
    Várhidi megoldhatná a problémát, kövi nagy válogatott meccsen minimum egy percre pályáraküldi és kész, ehhez most még az ukrán stövetség engedélye sem kellhet -elviekben, mivel itt kezdte a focit.
  • Csesza
    #6133
    de
  • isi
    #6132
    a koman most 2ős állampolgár nemde?
  • Csesza
    #6131
    ahoj!
  • Matthew Prosac
    #6130
    na akkor legyen igazam és kiegyeztünk! :)
  • Csesza
    #6129
    jah, most jutott eszembe, hogy ez a 2012, ez nem holnap lesz :D :P

    Koman se marad addig is 17éves :D akkor igen, ha így folytatja akkor akár oda is behívhatják, mert akkor már nem lesz ennyire fiatal :P
  • Matthew Prosac
    #6128
    nanana! az ukrán válogatott lassan generációt vált, Koman pedig nem csak szerintünk óriási tehetség. de erre még visszatérünk...
  • Csesza
    #6127
    Koman-t még pár évig nem fogják behívni az ukrán felnőtt csapatba, azért az nem ez a szinvonal
  • Matthew Prosac
    #6126
    Azt hiszem ezzel a Koman Vladimir kérdés is eldőlt... Ki ne játszana EB-t a sajátjai előtt 2012-ben? Ki nem ezt választaná?
  • forzajuve
    #6125
    de nem állami pénzből ugye? a foci üzlet, ha majd vki a jövőben lát fantáziát a dologban (és a lehetőségei is engedik) akkor a saját pénzéből invesztáljon, mint pl Ukrajnában, ahol az ottani rendszerváltáskor brutális mennyiségű pénzt összelopkodók most stadionokat építenek és világszínvonalú játékosokat hoznak a csapatnak.

    de csak azért mert ebben az országban szent ügy a labdarúgás nehogymár milliárdokat fektessen be az állam a nagy semmiért, látható eredmény nélkül. ez a 21. század aki nem teljesít az dögöljön meg!
  • Matthew Prosac
    #6124
    ez a téma itt aktuális.
  • skristof
    #6123
    szerintem a stadionokat nem kell megépíteni, illetve:
    -a jelenlegieket kell modernizálni, max 10-12ezer férőhelyekkel (persze csak a kiemelt pályákat [DVSC,FTC,UTE,Honvéd,Miskolc] a többinek elég 7-8ezer is)
    -ha a jelenlegi menthetetlen, akkor újat felhúzni, fent felsorolt férőhelyek szerint
    -a stadionokat úgy építeni, hogy 10-15év múlva ne kelljen ledózerolni, csak újból modernizálni, illetve ha megint pályáznánk majd valamire, akkor bővíteni is lehessen
    -emelett utánpótlásközpontokat építeni
  • Unreal1942
    #6122
    Akkor még 20 év mire talán kijutunk egy EB re legalább. :(
    Az szomorít el, hogy ez már a 3. elvesztett próbálkozás.
    Hiába szajkózzák, hogy nenek ellenére a stadionokat meg kell építeni. Ebből így semmi nem lesz.
  • Csesza
    #6121
    #6119
  • isi
    #6120
    elkurtúk :<
  • Csesza
    #6119
    elég rendesen :S
  • Kaplan
    #6118
    7-1 oda mielőtt megkérdezitek. :/
  • zsotesz
    #6117
    ma azért már legázoltak minket.
  • hunbasser
    #6116
    jó,csak ugye sokan az eredményt látják itt sokan,és szerettem volna megelőzni a "félreértéseket".ezért is írtam,h szép eredmény,örülök neki én is