28330
10917302841238962806.jpg
  • McFrost
    #6195
    ez van , lehet szidni meg anyázni , ennyit tudunk , ennyit ér a focink , ilyen erős az NB1 , nem kell keseregni
  • pilboy
    #6194
    szép volt Gera (ziccer)
    szép volt Bodor (2 gólban benne volt)
    szép volt Vadi (1 gólban volt benne)

    természetesen szép volt fiúk!
    ha a görögök nagyon akarják, gurítanak egy 5-öst :/
  • Gregorius
    #6193
    Itt a meccs vége. Bár úgy terveztem, megnézem, azt hiszem van jobb programom is.
  • Unreal1942
    #6192
    istenem...mi ez grund?
  • Snecie Smicie
    #6191
  • Ramore
    #6190
    Ez az álfiatalítás eredménye, hol vannak a valóban ifjú tehetségeink? Miért nem lehet beállítani a kezdőbe pontosan egy ilyen meccsen a 18(+-) éves játékosainkat? Azt persze elmondják, hogy Puskást már 18 évesen simán berakták, mint ahogyan külföldön ez megszokottnak mondható, nálunk csak a szlogen működik: fiatalítás.....
  • Gregorius
    #6189
    De azért én Geráról is megemlékeznék. Miért, miért, miért...!?
  • Unreal1942
    #6188
    De basszus az unokaöcsém 5 éves focizni jár és ott a labda akkor belerúg....Nem olyan nagy dolog ez. Vagy ezek már ezt elfelejtik?
  • Forza Italia
    #6187
    Végh szép volt meg a védők közreműködése is. 3 an nem tudták leszerelni. Enyit tudunk. Ez van.
  • Unreal1942
    #6186
    Hát gratulálok. Hgy nekünk minden meccsen kell kapnunk egy ilyen fasz gólt, hogy töketlenkednek a 16 oson belül.....Évek óta ezt megkapjuk elképesztő.
  • Gregorius
    #6185
    www.szanalmas.hu díjas volt ez a gól
  • fernando torres
    #6184
    Várhidi Péter, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya kijelölte kezdőcsapatát a címvédő Görögország elleni, 20:30 órakor kezdődő Európa-bajnoki selejtezőre.

    A hazai szövetség honlapja szerint a vendégek Végh Zoltán - Csizmadia Csaba, Balogh Béla, Juhász Roland, Bodor Boldizsár - Vadócz Krisztián, Tóth Balázs, Tőzsér Dániel - Hajnal Tamás - Gera Zoltán, Priskin Tamás összeállításban szerepelnek majd Iraklióban.

    A magyarok a Moldova elleni kvalifikációs meccsen is így kezdtek, bár az együttes szerkezete kissé eltért a mostanitól.

    A találkozó magyar idő szerint 20. 30-kor kezdődik Iraklióban, a Pankritio-stadionban. A mérkőzést a Sport2 egyenes adásban közvetíti. A C-csoportban még két találkozót rendeznek szombaton: Bosznia-Hercegovina Törökországot, Norvégia pedig Máltát fogadja.

    A C-csoport állása:
    1. Törökország 13 pont
    2. Görögország 12
    3. Bosznia-Hercegovina 7
    4. Norvégia 7
    5. Magyarország 6
    6. Málta 4
    7. Moldova 2
  • torrente
    #6183
    brazik = brazil
  • torrente
    #6182
    Addig míg nem lesz 4 normális védőnk, tök mindegy, hogy ki játszik a középpályán és elől. Balogh, Bodor, Csizmadia? Lehet versenyezni, hogy ki a lassabb, ki hibáz többet, ki nem tud normálisan helyezkedni. Ilyen védelemmel akkor is kikapnánk, ha elől 3 brazik csatárunk lenne.
  • torrente
    #6181
    Szerintem a szavazóknak kéne szégyellniük magukat, mert nem az első választ jelölték meg legtöbben! Nehogy már egy kis 23 éves seggdugasz megsértődjön, mert nem kerül be a kezdőbe!
    Egyébként oly mindegy, hogy játszik-e a Huszti vagy sem, a mai este kérdése, hogy 3 alatt meg tudjuk-e úszni a vereséget vagy ma is jól megaláznak bennünket. Bár a törökök is csak eggyel nyertek nálunk, s mi még a kapuig sem jutottunk el...
  • GanXstaZoleeWrk
    #6180
    Kettős vereség
    Az egyik oldalról teljesen világos a képlet. Huszti Szabolcs képtelen volt elviselni, hogy Várhidi Péter szövetségi kapitány nem számít rá kezdőként, ezért kétmeccses – reméljük csak ennyi – mosolyszünet állt be a felek viszonyában.

    Husztit az érzelmek vezérelték. A Nemzeti Sportnak már korábban is azt nyilatkozta, számára legfontosabb a válogatottság. A szavak mögött ott lapult, akár Bozsik József válogatottsági rekordja után eredne, de az egykori klasszis nevét ki sem ejtette a száján – talán azért, ne mondják rá, hogy meri ez a tacskó hozzá hasonlítani magát. Amikor kirobbant a balhé, vállalva véleményét, a szerkesztőségben nézett az újságíró szemébe. A mai divatos stílust ismerve, telefonját kikapcsolva felszívódhatott volna, ehelyett „pacekba” vállalta tettét. Huszonhárom évesen nem érti, miért nem kezd a magyar válogatottban. Valószínűleg azt nem érti, miért nem elég egy kiszámítható világban mutatott jó teljesítmény a kiszámíthatatlan magyar közegben – ott, ahol a kapitány szerint más rendszerben helye lenne.

    Ez ám a teljes káosz, rend a rendetlenségben. Mert azt is meg lehetne kérdezni a magyar futball mai helyzetét tekintve: melyik az a rendszer, amelybe nem fér be Huszti. Az a Huszti, aki nem egy simlis, hátulról oltogatós futballista, hanem leül a kapitánnyal tisztázni a dolgokat. Várhidi pedig egy sajnos már-már nem is létező mundér becsületét védve, nem veszi vagy nem hajlandó észrevenni, hogy most nem a Max Merkel-i axiómát – 1.: mindig az edzőnek van igaza. 2.: minden más esetben életbe lép az első pont – kell alkalmaznia, hanem pedagógusként megoldania a helyzetet.

    Pedagógiai csőd volt a kapitány reakciója, s nemcsak Huszti, hanem a keretben maradó játékosok felé is. Mert a közösségben élők nagyon is tudják, kinek van igaza. Így aztán nem csak az érintettek, de a válogatott sem jött ki győztesen ebből perpatvarból. Pedig a meccset még csak szombat este játsszák… THURY GÁBOR nso.hu

    Egyre jobb cikkek vannak nson meg is lepődtem ezen :)
  • GanXstaZoleeWrk
    #6179
    Mi a véleménye a Huszti-ügyről?

    Szégyellje magát, legyen megtiszteltetés a válogatottság

    19 % (2492)
    Meggondolatlan volt, de helye van a kezdőben

    7 % (948)
    Őszintén cselekedett, nem hibáztatható

    8 % (1041)
    A kapitány a hibás, aki ilyen helyzetbe hozta

    65 % (8505)

    Szavazatok száma: 12986


    Nem kéne elgondolkodnia Várhidinek?
  • grebber
    #6178
    Igaza bizony.
  • Bereet
    #6177
    Kemenesnek nagy igaza van
  • bmffm856
    #6176
    Lothar túl önálló volt. azért küldték el mert az MLSZ meg a Várszegi nem tudott neki dirigálni...
  • GanXstaZoleeWrk
    #6175
    Amíg több pénzt ér egy játékos azért mert válogatott addig mindig lesznek olyanok akik pont ezért kerülnek be, és pl mintHuszti aki az egyik legjobb magyar játékos szvsz nem, én abszolute nem itélem el. Kár hogy nem...

    Lothart faszert kellett elzavarni még mindig ezt mondom.
  • Grenzjager
    #6174
    Régebben is az érdekek fontos szerepet játszottak, de volt egy mag azért.
  • Grenzjager
    #6173
    Kemenes Szabolcs, a Ferencváros labdarúgócsapatának kapusa

    "Egyetértek Husztival, ami ma a magyar válogatottnál folyik az elképesztő! Érdekek állnak a mögött, hogy ki legyen, és ki ne legyen válogatott. Ha jó menedzserirodához tartozol, könnyebben leszel válogatott, máshol ez úgy megy: tehetséges vagy, tehát megkeresnek a menedzserek."

  • vmvr
    #6172
    Várhídi egy balek, ezt látja mindenki. elüldözi a fiatal játékosokat(lásd: Koman) és amit csinál nem fiatalítás, az hülyeség, hogy beválogatunk sok 18-20éves tapasztalatlan szart fiatalítás néven. azt kéne, hogy egy-két tapasztalt játékost is a válogatottba rakni, Dárdai pl, aki jól nyomja a bundesligában.

    de én azt mondom, hogy ide kéne hozni egy tapasztalt, tekintélyes edzőt, és vele megpróbálni a dolgokat.

    Matthausnál csak a tekintély volt meg, annyira nem jó edző, habár vele volt valami fociszerűség a válogatottnál.
    Én például megpróbálnám Trapattoni-t, neki épp nincs munkája, hátha elvállalná. Végülis Dec 31.-ig van Várhídinak szerződése.
    Kiváncsi vagyok mi lesz szombaton. Hajrá Magyarok!
  • grebber
    #6171
    Vicc!!!!A bundesligába megálta a helyét,jó teljesitményt nyujtott.Nem szabad Tözsér félékel összehasonlitani.Tözsér az nb.1-be nem alkotott maradandot.Huzó ember lehetne a válogatottba ha várhidi nem lenne ennyire vak.
  • Grenzjager
    #6170
    Ezt értem, hogy nem a Várhidiért játszik, de Huszti egy egész évet végig kispadozott csöndben Franciaországban, tehát nemtom mi az igazi ok...

  • Takezó
    #6169
    Azért ez a Huszti ezerszer jobb, mint Tőzsér dolog szvsz nem annyira egyértelmű - én kedvelem mindkettőt, de emberileg így Huszti nagyot csökkent. Nem Várhidiért játszik, hanem érted, értem és Magyarországért...
  • Grenzjager
    #6168
    Én spéci Huszti mellett vagyok.


    A roppant nagy szaktudású, és edzőként rengeteg helyen bizonyító Várhidi se montenegro, se moldva ellen nem tette kezdőbe, görögök ellen sem akarta... Egyértelmű, hogy akkor ő meg Várhidi többet együtt soha, ez világos.

    Játszassa inkább helyette a Sándor gyereket, vagy a Tőzsért. Mellesleg Huszti magasan jobb mint Tőzsér, de ezt csak Várhidi nem látja.

    Ez így nem fiatalítás amit a szövkap csinál. Nem apránként kell fiatalítani sem... Mert azért Huszi bizonyított már a válogatottban és külfölfi klubjában is, és el kell ismerni Huszti most élete legjobb formájában van..

    Mert akkor most ha nem a teljesítmény alapján lehet valaki magyar válogatott, akkor mi alapján???

    VÁRHIDI, KISMOCSOKI TAKARODJATOK!!!
  • Takezó
    #6167
    kíváncsi leszek, mit mond majd, mi is volt az egész oka, de kétlem, hogy olyat tudna mondani, ami elfogadhatóvá teszi a válogatott-beli szereplés lemondását:S
  • vmvr
    #6166
    ezis hülye
  • Tojesz
    #6165
    Huszti lemondta a görögországi szereplést
  • Unreal1942
    #6164
    A lehetőség adott. Kérdés, hogy tudnak e élni vele.
  • GanXstaZoleeWrk
    #6163
    Végre valami jó hír gratula nekik aztán gyerünk ki kel szoritani crouchot :)))
  • SeLFisCH
    #6162
    Éledezget a magyar foci :)
  • Girondins
    #6161
    akkor szarok rá. Nem birom fogni, nem igaz hogy egy orszagos ado sem tudja adni...
    Sz.r MLSZ
  • Csesza
    #6160
    sport2
  • Girondins
    #6159
    Melyik csatorna adja a selejtezőket? (norvég, görög)
  • Takezó
    #6158
    Ez négy név, akik közül egy-kettőt én se raknék be, de nézd csak meg pl. a tavalyi, osztrákok ellen készülő (szűk) keretet, hány oda nem való volt: Király, Molnár, Szabics, Lőw, Kiss, Sowunmi, Kabát... és ez már a szűk volt. Ezek (Rajczi, Leandro nem annyira, de a másik kettő mindenképp) legalább fiatalok.
  • grebber
    #6157
    Leandro.Ferencit utálom de sokal jobban játszot angliába mint Rajci mégis Rajcit hivta be.Vass alig játszik ha játszik.Sándor György:).
  • Takezó
    #6156
    Mi a baj vele? Kit hiányolsz?