28330
10917302841238962806.jpg
  • Unreal1942
    #6235
    Nem a gólok száma nem tetszett hanem, hogy többet vártam volna főleg Brazil oldalról. Én meg kicsit a Brazilok ellen szurkoltam :)
  • jefferson83
    #6234
    Persze, hogy igazad van egy 4-3 -as meccset én is szivesebben néztem volna :) Mégis jobban elnéztem azt pedig igazából nem is szúrkoltam senkinek. Talán egy kicsit az angolok ellen :P

    Humorbajnokságba bele-bele néztem csak a győztest nem láttam sajna :(
  • Unreal1942
    #6233
    ATV alapból nincs beállítva se nálam :)
  • Unreal1942
    #6232
    Magukhoz képest egy dög unalmas meccs volt.
  • jefferson83
    #6231
    Jó mihez képest, én most csak ezt a két találkozót hasonlítottam össze.
  • torrente
    #6230
    Most néztem meg a neten a végeredményt. Nem meglepő, bár én nagyobb ruhára számítottam. Állítólag a 2. félidőben már a szerdai meccsre készültek a görögök.
    Hál istennek nem fogom a sport2-őt és különben is 2005. májusában megfogadtam, hogy 2015-ig nem nézek magyar válogatott meccset, mert semmi értelme sincs, tiszta időpocsékolás. Találtam meccs helyett jobbat: az ATV-n a humorbajnokság döntője ment. Az első helyezett, a Szabó Kristóf qrva jó volt; betegre röhögtem magam rajta!!!
  • Kaplan
    #6229
    Passzok még jó, hogy votlak csak sajnos majdnem mindig hátrafelé, lövést egyet láttam Gerától, helyzetet meg hát, asszem Ribéry-nek volt egy-kettő. Ja, hogy az a Francia meccs volt, akkor storno :)
  • Unreal1942
    #6228
    Az Angol Brazil is egy kalap szar meccs volt sajnos.
  • Kaplan
    #6227
    Szerintem Tóth Baleee, Várhídi megy egy madár :)
  • Unreal1942
    #6226
    Várhidinek bebizonyította ez a csapat, hogy van bennük tartás...nagy bajok vannak itt...
  • pilboy
    #6225
    "voltak passzaink, voltak lövéseink, voltak helyzeteink"

    érdekes
  • jefferson83
    #6224
    Vazze a Várhidi egy másik meccset nézett
  • pilboy
    #6223
    vki mondja már meg lécci, h ki volt a jobb oldali kp

    (aki Vadóczot mond, az rossz meccset nézett...! vagy lehet, h én?)
  • jefferson83
    #6222
    Szégyeljék magukat a fiúk, ez katasztrófa volt. Hozzáteszem a görögök sem lehetnek büszkék a csapatukra, mert marha rossz meccs volt.

    UI: Lehet kár volt előtte megnézni az Angol-Brazil összecsapást?
  • Kaplan
    #6221
    Hmmm, vége. Akár én is játszhattam volna a csapatunkkal, talán tőlünk még egy-két épkézláb támadást láttatok is volna... :D
  • Unreal1942
    #6220
    Na Gera egy lövése amit jegyezni lehet, hogy jó volt ma.
  • Kaplan
    #6219
    Hogy egy keresztlabdát 10/2-szer tudjanak aránylag pontosan lőni az már-már felháborító... Meg az, hogy hajnal lepattan a támadóról a másik védő meg végigasszisztálja ahogy a 16-oson belűlre beviszi a labdát...
  • 5w0rdf15h
    #6218
    bosnyákok elverik a törököket o.O
  • Kaplan
    #6217
    A 61 perc alatt vezettünk támadást? Csak mert az első félidő utolsó hét percét láttam csak :)
  • DaemoonHunter
    #6216
    Én örülnék ha 2 góltól többet nem kapnánk, igaz ahoz csoda kellene.
  • Kaplan
    #6215
    Ahogy láttam a gólokat, két olyan gól volt amit ha a védők tudják, hogy nekik a gól megakadályozása és nem segítése a dolguk akkor bőven megelőzhető lett volna.
  • tep
    #6214
    én szeretem a válogatottunkat.......

    .......már sok pénzt nyertem miattuk
  • 5w0rdf15h
    #6213
    nem vennék mérget rá
  • daver88
    #6212
    az még nem olyan biztos, az olaszok már mással is tárgyalnak, azt hallottam valahol
  • Unreal1942
    #6211
    Jönnek az Olaszok és majd elmondhatják, hogy történelmet írnak azzal, hogy hazai pályán megvernek minket.. Nem bízom benne, hogy újra sikerül lexelni velük...
  • Unreal1942
    #6210
    Nagyon nagylelkű voltam ezzel a 10 évvel :D
  • Unreal1942
    #6209
    Tibikém meg csak azt mondja, hogy okulnunk kell az ilyen szarvas hibákból....szegény nem veszi észre, hogy minimum 10 éve nem okolunk semmiből sem.
  • daver88
    #6208
    Erről van szó!!! amíg itt volt Lothar eljöttek a brazilok, az argentínok, a real madrid stb...mostmeg mivan??? Új-zéland.fantasztikus, ez kell a népnek. ha nincs foci, akkor legalább jöjjenek a nagycsapatok.
  • Unreal1942
    #6207
    NEm hiszem, hogy bárki is azt gondolná a Görögökről, hogy egy klasszis csapat. Bemákoltak egy EB-t máig nem értem hogyan.. :) Pedig egy jó középszar csapat. Mondjuk ha a mienk hasonló lenne azt nem bánnám jelen helyzetben.
  • Unreal1942
    #6206
    Talán egy kicsivel előrébb, de hogy akkor se jutunk ki az fix.
  • Gabe18
    #6205
    Amúgy nehogy bárki azt gondolja (az EB címük ellenére) hogy ez a Görög valami fantasztikus nagy csapat.Erős középmezőny,Rehagel által jól megszervezve plusz 1-2 ügyesebb ember.Ennyi ellenünk már bőven elég (sok)...
  • Kaplan
    #6204
    Engem már csak az a kérdés feszeget, hogyha még mindig Lothar lenne az edző, hol tartanánk. Mert van egy olyan érzésem, hogy előrébb.
  • Unreal1942
    #6203
    Lúzer FC-t még meg elvernék talán :)
  • Ramore
    #6202
    persze hogy nincsen, hiszen ezt a generációt a Mezey Mészöly fiacskái nevelték ki, mit is várhatunk így? hát kb ezt. ez a magyar edzőképzés szégyene.
  • Kaplan
    #6201
    Mi az édes f*szom trükközgetnek hátul???
  • daver88
    #6200
    de valakire rá kell fogni....:D
  • Unreal1942
    #6199
    Ez mellékes. Nincs olyan edző aki ebből az anyagból középszintű csapatot tudna kovácsolni.
  • Unreal1942
    #6198
    Na majd Nyilasi megmondja jól a szünetben.....
  • daver88
    #6197
    na asszem lehet fogadni, hogy meddig mara még Várhidi. én azt mondom maximum szeptember.
  • Gabe18
    #6196
    Milyen ifjú tehetségeink? Észre kéne már venni hogy a fiatal játékosaink se jobbak semmivel a nagy átlagnál,csak 96-os olimpiai csapat óta ebbe kapaszkodunk hogy majd jön az új generáció.
    A Várhidinek kapóra jött ez a hülye duma hogy fiatalitás meg csapatépités.Igy most kontrollálatlanul mehetnek a meccsek ennek jegyében mindenféle számonkérés nélkül.Csak a végén benyögi hol épült a csapat...
    Kimennek egy EB selejtezőre hogy "nincs tét" mikor 6 pontra voltunk a másodiktól és még 21 pontot lehet szerezni,de már nincs tét...